niet eens Raulquote:Op zondag 27 juni 2004 14:58 schreef Da_Sandman het volgende:
Ik wil wel een Nederland shirt met Zlatan of Ibrahimovic achterop
Er komt er toch eentje nadrukkelijk bovenuit!quote:Op maandag 28 juni 2004 16:00 schreef Dos37 het volgende:
iedereen die nog niet heeft gestemt stem even we hebben nog maar 19 stemmers![]()
Had ik ook. Stemde per ongeluk op subsidesports terwijl mijn voorkeur uitgaat naar sportingkicks.quote:Op vrijdag 25 juni 2004 13:30 schreef jpzegthallo het volgende:
omg. klik ik op die link om naar die site te gaan, heb ik gestemt![]()
![]()
Ajaxnr1 wil misschien wel helpen. Die had het ergens over eerder in het topicquote:Op maandag 28 juni 2004 18:06 schreef FrankyMcG het volgende:
[..]
Er komt er toch eentje nadrukkelijk bovenuit!
Ik wacht nog tot na de finale! En dan zullen we een plannetje opzetten om het te realiseren. Nog mensen die me daarbij willen helpen?
Vergeet ik bijna het belangrijkste!quote:Op maandag 28 juni 2004 19:23 schreef Eilanden het volgende:
Is het niet handiger om eerst te kijken of we wat bij een van die partijen voor elkaar kunnen krijgen? Volumekorting of zo iets dergelijks?
Maar dan heb je weer te maken met minder geïnteresseerden, want niet op alle sites heb ik iets gezien dat ik graag zou willen zijn, en zo zullen er nog wel meer zijn...quote:Op maandag 28 juni 2004 19:26 schreef Eilanden het volgende:
Ik dacht eerder andersomen als die site niet aan kortingen doet ofzo, naar de volgende site op het lijstje gaan
Probleem is dan wel dat je moeilijk vooraf kunt zeggen hoeveel er besteld gaat worden. De ene koopt misschien alleen een sjaal, de andere een shirt en een vest etc etc.quote:Op maandag 28 juni 2004 19:26 schreef Eilanden het volgende:
Ik dacht eerder andersomen als die site niet aan kortingen doet ofzo, naar de volgende site op het lijstje gaan
quote:Op maandag 28 juni 2004 19:32 schreef FrankyMcG het volgende:
[..]
Probleem is dan wel dat je moeilijk vooraf kunt zeggen hoeveel er besteld gaat worden. De ene koopt misschien alleen een sjaal, de andere een shirt en een vest etc etc.
Je kunt dan moeilijk vooraf bij die site aankloppen en zeggen we willen voor "uit de duimgezogen bedrag" bij jou besteden, wat kan ik voor %korting verwachten?
Ik zal ze eens gaan mailen.quote:Op maandag 28 juni 2004 21:11 schreef Eilanden het volgende:
Dat bedoel ik nou precies!
Kijk als er geen korting gegeven wordt, dan is het voor iedereen beter als ieder voor zich iets besteld, want dan heeft de one and only VBL Inkoopactie geen toegevoegde waarde
En?quote:Op dinsdag 29 juni 2004 18:35 schreef FrankyMcG het volgende:
Mailtje is verstuurd......... ff afwachten!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |