Same Herequote:Op dinsdag 15 juni 2004 19:43 schreef Chirma het volgende:
ik zie hoe ik sexuele handelingen met een meisje verricht
je vingert of je liegt welke is het?quote:Op dinsdag 15 juni 2004 21:37 schreef Kimsy het volgende:
Ik ruk niet![]()
Ik fantaseer over je moederquote:Op dinsdag 15 juni 2004 20:23 schreef erodome het volgende:
Onzin verwijderd, mensen ontopic, waarover fantaseer je bij het rukken...
en als je vingert dan voel je je vast niet aangesproken met heren? denk ik.quote:Op woensdag 16 juni 2004 00:14 schreef GewoneMan het volgende:
[..]
je vingert of je liegt welke is het?
*lol*quote:Op woensdag 16 juni 2004 00:20 schreef zoalshetis het volgende:
of hebben vrouwen ook een vingercarrousel?
i get u that is. loud and clearquote:Op woensdag 16 juni 2004 00:29 schreef Julynell het volgende:
[..]
*lol*
Err, wat denk je? Natuurlijk hebben wij dat ook(tenminste ikke wel)
Maar nooit gezichten, wel meerdere mensen meestal (mannen/vrouwen is om het even, ligt aan mijn stemming)
Ik kan niet klaarkomen zonder enige vorm van prikkeling naast het handwerkAls ik solosex heb, that is...
ik wilde het eigenlijk toch wel de rukcarrousel blijven noemen (zie ook mijn aanhef die specifiek aan de heren gericht is). dat er ook vrouwen reageren juig ik alleen maar toe, maar is voor mij geen reden om de rukcarrousel de masturbatiecarrousel te gaan noemen.quote:Op woensdag 16 juni 2004 01:11 schreef GewoneMan het volgende:
mischien de topic titel aanpassen naar ""de ruk/vinger carrousel" ofzo?
edit: of beter "de masturbatie carrousel"
Ik zie het dan ook wel voor me, maar ik gebruik gewoon graag beeldmateriaalquote:Op woensdag 16 juni 2004 12:07 schreef Sannetie het volgende:
kan aan mij liggen hoor..maar als je ergens aan denkt dan zie je het toch ook voor je?
of heb ik gewoon een hele levendige fantasie?
dat is zó 2003!quote:Op woensdag 16 juni 2004 16:27 schreef Kindred_Spirits het volgende:
hoe ik een merrie verkracht en daarna een schaap doodneuk en dan mn beurs laat liggen in de stal.
oh ja, ik ben nogal oostindisch receptisch voor dat soort berichten. maar nu je het zegt. er moeten dus inderdaad mannen rondlopen die aan dieren denken tijdens de carrouselquote:Op woensdag 16 juni 2004 16:29 schreef Kindred_Spirits het volgende:
nee dat was vorige week toch op het nieuws
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |