Misschien heeft hij Berlusconi op zijn bureau genomen?quote:Op donderdag 10 juni 2004 19:24 schreef Cruoninga het volgende:
Zouden ze in Milaan ook leuke sectretarresses hebben?
Weet niet of het al vermeld is hier, maar Esajes nam hier in Groningen ooit eens een sectretaresse op het bureau van directeur Hans Nijland. Vond die niet leuk, Nijland dan...
*proest*quote:Op donderdag 10 juni 2004 19:44 schreef methodmich het volgende:
Overigens zie je dat een Ajax-opleiding je overal binnen brengt.
Precies, vroeger kon je nog gewoon weglopen en bij het circus gaan.quote:Op donderdag 10 juni 2004 19:44 schreef methodmich het volgende:
Overigens zie je dat een Ajax-opleiding je overal binnen brengt.
En zelfs als hij na een jaar moet vertrekken heeft hij wel mooi AC Milan op z'n cv staan en kan hij bij heel wat clubs terecht.quote:Op donderdag 10 juni 2004 19:39 schreef Thetallguy het volgende:
Boeiend of je na een jaartje moet opzouten, lekker een jaartje bij Milan "spelen" is altijd leuk
Ajax, Feyenoord, Anderlecht, AC Milanquote:Op donderdag 10 juni 2004 20:23 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
En zelfs als hij na een jaar moet vertrekken heeft hij wel mooi AC Milan op z'n cv staan en kan hij bij heel wat clubs terecht.
Oeh, hij lijkt nu net een superspeler. Tijd om hem uit te nodigen voor Oranje.quote:Op donderdag 10 juni 2004 20:25 schreef Thetallguy het volgende:
[..]
Ajax, Feyenoord, Anderlecht, AC Milan
geen verkeerd rijtje
zeker niet verkeerd nee...quote:Op donderdag 10 juni 2004 20:25 schreef Thetallguy het volgende:
[..]
Ajax, Feyenoord, Anderlecht, AC Milan, FC Groningen
geen verkeerd rijtje
Op het veld zijn die gasten het nog niet verleerd. In de reserve 4e klasse kwam ik vorig jaar uit tegen Feyenoord 5.. team met Metgod, Been en jawel.. Henkie Fraser. Resultaat... 1 klap op mijn achterhoofd, 1 elleboog op mijn kaak en 4 bedreigingen met de dood... gezellig joh.. amateurvoetbal..quote:Op donderdag 10 juni 2004 19:13 schreef mr_anonimous het volgende:
Het zijn, als je ze tegen komt echt hele aardige gasten, maar soms op het veld...
quote:Op woensdag 9 juni 2004 20:39 schreef Bjoro het volgende:
Ik ga Seedorf ook ff bellen.....ik denk dat asl ik een jaar lang hard train, 12 kilo verlies, oefen op strafschoppen en vrije trappen, mijn snelheid verbeter, zorg dat ik sterker wordt in de lucht en in de persoonlijke duels, mijn techniek een beetje bijschaaf....dat ik dan zo basisspeler wordt !!
bij Man United welteverstaan !
quote:Van ober naar bankzitter AC Milan
Van onze medewerker
Amper een jaar geleden was Harvey Esajas (30) nog de oud-profvoetballer die in Spanje de kost verdiende als ober en bordenwasser. Afgelopen zaterdag zat de oud-Feyenoorder met rugnummer 30 op de bank bij AC Milan, tijdens de bekerwedstrijd tegen Palermo. Met dank aan zijn vriend Clarence Seedorf.
Uiteindelijk kwam Esajas niet aan spelen toe. Vanaf de bank zag hij hoe zijn club met 2-1 bij Palermo won. Seedorf groeide uit tot man van de wedstrijd. Hij gaf de assist waaruit Hernan Crespo de 0-1 scoorde en tekende zelf voor de 0-2. Toni maakte het doelpunt voor Palermo.
Esajas doorliep de jeugdopleidingen van Ajax en Anderlecht en speelde in Nederland voor Feyenoord, Dordrecht, Cambuur en FC Groningen. En zaterdag zat hij dus op de bank bij het grote Milan.
bron www.ad.nl
Go Harvey,quote:Meer aandacht ging er uit naar de rentree van Jaap Stam, maar voor Harvey Esajas was het duel met Palermo eentje om niet snel te vergeten. Het was zijn debuut voor AC Milan.
Veel langer dan een paar minuten duurde zijn eerste officiële optreden als Rossonero niet, maar Esajas kon zijn geluk niet op. 'Ik ben enorm blij. Ik heb hard gewerkt. Mijn dank gaat ook uit naar al mijn ploeggenoten, de technische staf, de doktoren en ook de fans', zei de verdediger op de webiste van Milan. ESajas tekende afgelopen zomer met dank aan zijn vriend Clarence Seedorf voor één jaar bij AC Milan.
Esajas viel twee minuten voor tijd in voor Ambrosini. 'Het was een grootse kans voor mij. Toen de coach me vertelde om er in te komen voelde ik een onbeschrijflijk gevoel. Wat weinig mensen weten is dat Milan alles voor mij is.'
Esajas doorliep de jeugdopleidingen van zowel Ajax als Anderlecht. De linkerverdediger kwam vervolgens aan de bak bij Feyenoord, waar hij het middelpunt vormde van de beruchte Helderse affaire. Naast voor Feyenoord kwam hij uit voor Cambuur Leeuwarden, FC Groningen, FC Dordrecht en het Spaanse Mostoles.
Ja, jammer dat ie het nooit echt waar heeft kunnen maken, want Willem had helemaal gelijk: die jongen had echt talent.quote:Op maandag 2 juni 2008 21:55 schreef BliksemSchigt het volgende:
Hij deed vanavond zijn verhaal bij Holland Sport over zijn periode bij Milan. Fantastisch!
Ook mooie woorden van Willem van Hanegem over hem.
Precies wat ik dacht!quote:Op maandag 2 juni 2008 22:42 schreef Sethje het volgende:
Was inderdaad leuk om te zien![]()
Maar het gebruik aan motivatie straalde er wel vanaf...eerst keihard knokken, word je uitgeleend en dan heeft meneer geen zin meer...margoed, leuk stuk op holland sport.
2 kilo van z'n streefgewicht maar hoor.quote:Op dinsdag 3 juni 2008 13:27 schreef -Vaduz- het volgende:
Het was leuk om het uit z'n eigen mond te horen allemaal. Op papier is toch anders. Hij was alweer aardig aangekomen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |