deze klinkt dus eenvoudig doch zeer geniaal !quote:Op maandag 7 juni 2004 21:17 schreef Thomas B. het volgende:
Wat mijn moeder altijd doet is gewoon vanilleijs en dan espresso erover![]()
koude koffie is toch ook viesquote:Op maandag 7 juni 2004 21:21 schreef DJ-Maurits het volgende:
Men neme een kopje koffie.. stokje in het midden en dan in de vriezer... Na een etmaal slaat men het kopje stuk en likken maar!
En of het smakelijk is? Geen idee.. probeer het eens uit zou ik zeggen....
met 30% whiskey of sambuca valt het prima te drinken hoor. het is echter mijn bedoeling om het alcohol-vrij te houdenquote:Op maandag 7 juni 2004 21:25 schreef gurlie het volgende:
[..]
koude koffie is toch ook vies
dan is het geen koffie meerquote:Op maandag 7 juni 2004 21:27 schreef Alicey het volgende:
[..]
met 30% whiskey of sambuca valt het prima te drinken hoor. het is echter mijn bedoeling om het alcohol-vrij te houden
technisch gezien niet inderdaad, daar koffie puur behoort te zijn. koffie met melk of suiker is ook geen koffie meer - neemt niet weg dat zelfs ik soms bereid ben uitzonderingen op die regel toe te staan, vandaar ook deze topicquote:Op maandag 7 juni 2004 21:31 schreef gurlie het volgende:
[..]
dan is het geen koffie meer
hm ja ok truequote:Op maandag 7 juni 2004 21:36 schreef Alicey het volgende:
[..]
technisch gezien niet inderdaad, daar koffie puur behoort te zijn. koffie met melk of suiker is ook geen koffie meer - neemt niet weg dat zelfs ik soms bereid ben uitzonderingen op die regel toe te staan, vandaar ook deze topic
bevat dat wel ook voldoende caffeine?quote:Op maandag 7 juni 2004 21:39 schreef gurlie het volgende:
koffie royaal ijs
poeh geen id.. zal even voor je kijkenquote:Op maandag 7 juni 2004 21:41 schreef Alicey het volgende:
[..]
bevat dat wel ook voldoende caffeine?
de slijter was niet meer open, maar gezien amandelen er prima bijsmaken, zou een scheutje amaretto ook goed moeten smaken lijkt me. dat gaan we ook nog een keertje proberenquote:Op dinsdag 8 juni 2004 20:16 schreef Thomas B. het volgende:
Misschien is malaga wel lekker ipv vanilleijs... en een beetje amaretto
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |