Ja.quote:Op vrijdag 4 juni 2004 15:18 schreef super-muffin het volgende:
is Rmoniuzzz ook een Fokker?
want hier gebruikte die![]()
welk topic dan, kan ik even mee pratenquote:Op vrijdag 4 juni 2004 15:17 schreef Poerkie het volgende:
Ik word inmiddels wel herkend...
[..]
En dit in slechts minder dan een dag tijd
Jero is jeroen en die werkt bij Reaal. (sukkel heeft zijn zakelijke iemeel erbij staan). Hebben jullie je profiel nog niet ingevuld?quote:Op vrijdag 4 juni 2004 15:26 schreef Poerkie het volgende:
Jero is niet van hier toch?
quote:Jy bent nog dommer dan ik d8, als iemand @ voor een anders naam zegt betekend dat het stuk tekst dat daarop volgt voor die persoon bestemd is. Idioot. Dus als ik typ @poerkie, wilt dat zeggen dat de daarop volgende regels alleen betrekking op jou hebben en niet op de rest. Leer begrypend lezen domme bosmongool. En je hoeft geen les te hebben om dat soort simpele dingen te weten, als je ff logisch nadenkt kan je er zelf ook wel achter komen dat je van sperma slikken niet zwanger word. Het is beter als je nu je kop houdt gezien je nergens wat vanaf weet en volgens my erg vaak op je hoofd gevallen bent als klein kind.
ja, dusquote:Op vrijdag 4 juni 2004 15:28 schreef A-W-E-S-O-M-O het volgende:
ok ook wat geadd aan je topic, ik hoop dat ze er serieus op in gaan, zal wel![]()
ze proberen gewoon grappig te zijn hčquote:Op vrijdag 4 juni 2004 15:38 schreef Poerkie het volgende:
He, mijn topic! Wat doen ze?
http://forum.breakout.nl/messages/12/47618.html?1086356125
Ja ga erop in zeg.quote:Lovely_Lowlow
Vrijdag, 04 Juni 2004 - 15:36
Enigste is het juiste woord!
Rmoniuzzz
Vrijdag, 04 Juni 2004 - 15:37
*dingdingding*
Onzeker
Vrijdag, 04 Juni 2004 - 15:39
waarom probeer je een bel na te doen?
quote:Op vrijdag 4 juni 2004 15:44 schreef A-W-E-S-O-M-O het volgende:
uhm, ik ben "Onzeker"
Dat meen je niet.quote:Op vrijdag 4 juni 2004 15:46 schreef Da hopman het volgende:
onzeker is ook van FOK
quote:Oei oei, je zij @poerkie nu heb je the evil eye-spreuk over je zelf afgeroepen.
-pakt colaatje en wacht af
quote:Over die alt 139: Je meot zorgen dat je numlock aanstaat, en dat je, terwijl je je linkeralt ingedrukt houd, 139 van je rechter getallenveld intikt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |