precies!quote:Op woensdag 2 juni 2004 11:13 schreef du_ke het volgende:
Het is geen excuus eerder een verklaring.
quote:Op dinsdag 1 juni 2004 13:49 schreef RichardQuest het volgende:
Als mensen zat zijn en iets fouts gedaan hebben kan ik het ze de volgende dag best vergeven en er om lachen
Dat is niet geheel waar. Die remmingen maken jou tot de persoon die je nu bent. Zonder die remmingen kun je dus echt wel een ander persoon zijnen dus anders handelen.quote:Op dinsdag 1 juni 2004 14:52 schreef het_ismij het volgende:
dronken zijn is geen excuus,..
wat je doet als je dronken bent is eigenlijk hetzelfde wat je denkt als je nuchter bent,.
je hebt alleen geen remmingen meer omdat het je geen reet kan interesseren op dat moment,..
Da's de uitdaging nietquote:Op woensdag 2 juni 2004 11:20 schreef goflow het volgende:
[..]
precies!
nu alleen nog een excuus hebben om dronken te worden.
Klopt niet helemaal, aangezien je als je dronken bent rechtlijniger/zwart-witter denkt. Je zal als je dronken bent dus niet snel iets doen waar je nuchter helemaal omgekeerd over zou denken, maar in gevallen waar je mening wat meer in het midden ligt zal je kunnen neigen naar een uiterste.quote:Op dinsdag 1 juni 2004 14:52 schreef het_ismij het volgende:
dronken zijn is geen excuus,..
wat je doet als je dronken bent is eigenlijk hetzelfde wat je denkt als je nuchter bent,.
Ik denk eerder dat mensen dit zeggen om uit te leggen dat dit dus niet is hoe ze normaal gesproken denken of zijn.quote:Op dinsdag 1 juni 2004 15:52 schreef Kletz het volgende:
[..]
niks ernstig hoor... helemaal niet... wel gehoord van mensen die zich idd dood hebben gereden en dat soort ongein. Dat blijft gewoon altijd triest. Maar ik haat gewoon van die excusses dat je de avond er voor gewoon te veel gedronken hebt. Dat vind ik zo laag.
ow je mag van mij drinken tot dat je er bij neer valtquote:Op woensdag 2 juni 2004 13:53 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Ik denk eerder dat mensen dit zeggen om uit te leggen dat dit dus niet is hoe ze normaal gesproken denken of zijn.
Of ze bieden hun excuses aan voor het feit dat ze teveel gedronken hebben, of mag dat ook al niet van jou?
Nee dat is niet wat ik bedoelde.quote:Op woensdag 2 juni 2004 14:12 schreef Kletz het volgende:
[..]
ow je mag van mij drinken tot dat je er bij neer valt. En iedereen drinkt en ik ook en zelfs ik word dronken en doe dan rare dingen... Maar ik ga dan niet dronken als excuus gebruiken (mocht ik ergere dingen gedaan hebben). ja dan is et dikke pech voor mij... en moet ik er maar mee leren leven
.
neej ik snap je niet... of wil je niet begrijpen....quote:Op woensdag 2 juni 2004 14:24 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Nee dat is niet wat ik bedoelde.
Je zal vast wel wat mensen hebben die het dronken zijn echt als excuus gebruiken, maar wat ik bedoelde is dat veel mensen het dronken zijn misschien helemaal niet als excuus proberen gebruiken, maar dat ze alleen vermelden dat ze dronken waren, om zo uit te leggen dat ze normaal dus niet zo doen en denken, iets heel anders dan het dronken zijn als excuus gebruiken.
Ten 2e wilde ik duidelijk maken dat excuses aanbieden voor het feit je dronken bent geweest, ook totaal niet het zelfde is als het dronken zijn als excuus gebruiken.
Dus kortom, je zal vast mensen hebben die het dronken zijn gebruiken als excuus, maar jij moet ook uitkijken dat je andere zaken (zoals excuses aanbieden of toelichting) niet gelijk stelt aan het dronken als excuus gebruiken. Snapt u?
Naderhand toelichten dat je dronken was met de bedoeling uit te leggen dat je je normaal niet op een dusdanige manier gedraagd ==> Moet kunnen, opzich niks mis meequote:Op woensdag 2 juni 2004 15:05 schreef Kletz het volgende:
[..]
neej ik snap je niet... of wil je niet begrijpen....![]()
![]()
neej ff serieus!!:
ik zeg alleen maar: als je in dronkenschap iets doet, waar je later spijt van krijgt (de volgende dag ofzo), je dan niet mag zeggen van: ja kan er niks aan doen, ik was dronken. Of ik weet echt nix meer van gisteravond. Dat vind ik geen excuus waard.
Dat is mijn stelling. niks meer niks minder.
ik u nu helemaal begrijpquote:Op woensdag 2 juni 2004 15:11 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Naderhand toelichten dat je dronken was met de bedoeling uit te leggen dat je je normaal niet op een dusdanige manier gedraagd ==> Moet kunnen, opzich niks mis mee
Naderhand excuses aanbieden voor het feit dat je dronken was en je zo hebt gedragen ==> Ja, misschien zelfs wel zo netjes
Gebruiken als excuus in de zin van verantwoordelijkheid afschuiven (als in "ik kan er niks aan doen") ==> Nee, zeer zwak, jij bent immers degene die de drank naar binnengoot
*eensch isquote:Op dinsdag 1 juni 2004 15:27 schreef EL_REY het volgende:
dronken als excuus: NOOIT!
Moet je maar niet dronken worden, jij maakt die keuze dan moet je ook de gevolgen aanvaarden!!dronken
Nooit ECHT dronken geweest ofzo.. heb wel eens voebalfeestjes gehad waarbij we 's morgens om 11 uur begonnen met zuipen. Dan wist ik de volgende dag vanaf 20:00 helemaal niks meer terwijl ik dan nog wel tot 3 uur in de stad was gesignaleerd... was wel tof toen.. kwam de buurjongen de volgende dag bij me.. pinpas en portomonee enzo lag bij hem in de tuinquote:Op dinsdag 1 juni 2004 13:32 schreef Kletz het volgende:
en je gaat mij niet vertellen dat je et niet meer weet enzo.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |