De kosten??quote:Op vrijdag 28 mei 2004 21:00 schreef Talena het volgende:
Nee joh, en als je er echt zeker van wilt zijn moet je echt bij de juwelier, wat is er mis met de juwelier?![]()
Er is geen budget opgegeven. Bovendien moet je een dergelijke aanschaf zien als een investering, iets wat jaren in de familie blijft en van generatie op generatie overgegeven kan worden.quote:Op vrijdag 28 mei 2004 21:11 schreef N-joy het volgende:
ja maar hallo, met een ring van Cartier zit je al gauw boven een betaalbaar budget.
mooie gedachtequote:Op vrijdag 28 mei 2004 21:16 schreef ForeverEternalFreak het volgende:
[..]
Er is geen budget opgegeven. Bovendien moet je een dergelijke aanschaf zien als een investering, iets wat jaren in de familie blijft en van generatie op generatie overgegeven kan worden.
Vroeg hij daar dan om??quote:Op vrijdag 28 mei 2004 21:16 schreef ForeverEternalFreak het volgende:
[..]
Bovendien moet je een dergelijke aanschaf zien als een investering, iets wat jaren in de familie blijft en van generatie op generatie overgegeven kan worden.
Ik geef slechts suggesties.quote:Op vrijdag 28 mei 2004 21:25 schreef niksan het volgende:
[..]
Vroeg hij daar dan om??
dan is lucardi een goede optie, misschien moet je dan nog net iest hoger denkenquote:Op vrijdag 28 mei 2004 21:26 schreef Skv het volgende:
Dat is niet helemaal mijn gedachte.
Ik ben op zoek naar een zilveren ring zonder steentjes of troep ofzo dr in..
Van mij mogen mijn kinderen hem later hebben, maar als ik hem over een half jaar kwijt ben maakt het me ook niks uit.
Dus rond de 20-40 euri ofzo..
Nol.....prachtige naamquote:Op vrijdag 28 mei 2004 21:14 schreef Lucille het volgende:
http://www.rtlshop.nl/
[afbeelding]
[afbeelding]
Het zijn op zich uiterlijk gezien hele bescheiden ringen hoor, maar het is duidelijk dat hij het in een ander segment zoektquote:Op vrijdag 28 mei 2004 21:29 schreef N-joy het volgende:
Hij wil toch een bescheiden leuke, en dan komen jullie met Cartier. Lijkt mij dat hij gewoon een hippe ring zoekt voor een eerste jubileum.
Nouja, ik insinueer ook maar, maar Cartier is misschien wat hoogdravend, niet?
Ja wil je een ring of nietquote:Op vrijdag 28 mei 2004 21:05 schreef niksan het volgende:
[..]
De kosten??
De precieze kosten worden niet vermeld, maar voor deze ring van 18-karaats witgoud gok ik rond de 2000 euro.quote:Op zaterdag 29 mei 2004 01:05 schreef Skv het volgende:
[afbeelding]
die is wel vet btw
Wat kost zown ding dan?
* Fugie is hard aant sparenquote:Op zaterdag 29 mei 2004 08:56 schreef ForeverEternalFreak het volgende:
[..]
De precieze kosten worden niet vermeld, maar voor deze ring van 18-karaats witgoud gok ik rond de 2000 euro.
Voor precieze kosten kun je je uiteraard tot Cartier wenden, in Amsterdam en Rotterdam hebben ze een boutique.
Dat zeg ikquote:Op vrijdag 28 mei 2004 21:28 schreef Fugie het volgende:
[..]
dan is lucardi een goede optie, misschien moet je dan nog net iest hoger denkenOf die rare voodoo shopjes ofzo
Ja! Ga eens naar buiten en kijk zelf rond i.p.v. dit soort vragen hier te stellen !quote:Op zaterdag 29 mei 2004 13:51 schreef The-Chosen1 het volgende:
misschien een raar idee hoor maar...... ga eens bij de juwelier kijken
Ringen van Cartier die koop je niet, die krijg jequote:Op vrijdag 28 mei 2004 21:11 schreef N-joy het volgende:
ja maar hallo, met een ring van Cartier zit je al gauw boven een betaalbaar budget.
Omdat ik laatst voor stuntfeest op school een neppe extreem grote gouden PIMP-ring kocht.. thema was aso, vond t wel leuk.quote:Op zaterdag 29 mei 2004 13:27 schreef P-Style het volgende:
Even puur uit nieuwsgierigheid... Waaròm wil je zo ineens een gewoon-bescheiden-leuke-zilveren-ring kopen?
Oké! Goeie argumentatie!quote:Op zaterdag 29 mei 2004 14:05 schreef Skv het volgende:
Omdat ik laatst voor stuntfeest op school een neppe extreem grote gouden PIMP-ring kocht.. thema was aso, vond t wel leuk.
Vroegah had ik ook wel is een ring om, die me niet meer past, en dat oude gevoel kwam weer boven door die lelijke nepring.
Verder vind ik zown ringetje wel vet staan, dus ik moet er weer een hebben![]()
En waarom die bescheiden moet zijn? Omdat ik net 350 euri bij mekaar heb gespaard voor vakantie (ben maar een arme jongen van 17 die bij de appie werkt..). En omdat ik niet alle geld in een ring wil hebben zitten en dan een bierloze zomervakantie tegemoet kan gaan zien..
ik doe alleen zilver. hobby van me.quote:Op zaterdag 29 mei 2004 20:25 schreef Skv het volgende:
Hoe maak je ze trouwens zelf? Of ben je goudsmit ofzo?
is rotzooi...de ringen zijn niet stevig en zijn dus snel kapot, hoeken eraf etc. 1 ding waar ik wel over te spreken ben is een ketting die ik daar gekocht heb, een kruis.quote:Op woensdag 16 juni 2004 20:19 schreef ParanoidEv het volgende:
Bij de Large ( http://www.large.nl ) ook genoeg ringen etc.
Ligt dr zeker aan waar je em kooptquote:Op woensdag 16 juni 2004 20:16 schreef Scighera het volgende:
hmm, heb afgelopen zomer een zilveren bandring gescoord bij een lokale juwelier in Ede was ¤ 12.50 kwijt; meevaller dus, hoop deze zomer weer een paar mooie zilveren bandringen te vinden![]()
Alsof die merkjes zo moeilijk zijn; pak graveerapparaat en klaar ben je.quote:Op woensdag 16 juni 2004 20:22 schreef lovegrrl het volgende:
hehe echt zilver heeft een soort 'merkje' aan de binnenkant.. initialen ofzo, snel genoeg te herkenne, dus genept worden zal je niet
lol dat gaat met een stempeltje, je kan dat niet graveren....dat moet je er in slaan.quote:Op vrijdag 18 juni 2004 08:58 schreef matthijst het volgende:
[..]
Alsof die merkjes zo moeilijk zijn; pak graveerapparaat en klaar ben je.
je kan zo testen of het zilver is of iets anders.quote:Op vrijdag 18 juni 2004 14:41 schreef matthijst het volgende:
ben blij met echt platina, dus wat zwets je nou.
Ging me er alleen om dat een merkje heus niet zaligmakend is, als het erom gaat of iets echt of nep is.
zilveren ringen zijn er al vanaf een tientje. Je kan zien of het echt zilver is aan het merk in de ring...er staat dan het nummer 925 inquote:Op vrijdag 28 mei 2004 21:26 schreef Skv het volgende:
Dat is niet helemaal mijn gedachte.
Ik ben op zoek naar een zilveren ring zonder steentjes of troep ofzo dr in..
Van mij mogen mijn kinderen hem later hebben, maar als ik hem over een half jaar kwijt ben maakt het me ook niks uit.
Dus rond de 20-40 euri ofzo..
hij wordt heel mooi ik moet hem alleen nog ff bijvijlen en helaas geen zilver stempeltjequote:Op vrijdag 25 juni 2004 19:09 schreef Skv het volgende:
Meujjj
wel fotos maken van het resultaat he?quote:Op vrijdag 25 juni 2004 19:16 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
hij wordt heel mooi ik moet hem alleen nog ff bijvijlen en helaas geen zilver stempeltje
skv heeft de foto's. als hij wil kan hij ze laten zien.quote:Op vrijdag 25 juni 2004 19:22 schreef LoggedIn het volgende:
[..]
wel fotos maken van het resultaat he?
/loggedin is benieuwd
Ja, juwelier.quote:Op vrijdag 25 juni 2004 19:35 schreef Breemz het volgende:
wat staat er in die ring gegraveerd skv? is dat die van de juwelier btw?
Ben ik ookquote:Op vrijdag 25 juni 2004 20:50 schreef P-Style het volgende:
Ikke... vind 'm eigenlijk helemaal niet zo mooi...
Maar het gaat erom dat jij er blij mee bent!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |