quote:
Op woensdag 26 mei 2004 13:01 schreef NewOrder het volgende:
Als iedereen nou gewoon eens meewerkt en die beveiligde cd's massaal links laat liggen in de winkels, zijn we er zo van verlost.
Inderdaad. Mensen zouden de kopieerbeveiligde CD's niet moeten kopen, ook niet wanneer het gaat om hun favoriete band. Daarentegen zou men juist de CD's moeten kopen die niet kopieerbeveiligd zijn, om duidelijk te maken waarom sommige CD's wel verkopen en andere totaal niet. Hopelijk zal dat tot gevolg hebben dat in de toekomst artiesten eerder geneigd zullen zijn om hun platenmaatschappij te ontmoedigen hun CD's te beveiligen. Misschien wordt het op die manier in de toekomst zelfs zo'n
issue dat bands weigeren contracten te tekenen als de betreffende maatschappij hun CD's wil laten beveiligen, omdat ze vrezen dat hun CD's niet door de consument zullen worden aangeschaft.
Voor wat het probleem van de topicstarter betreft... probeer de trialversie van AnyDVD eens, die heeft tegenwoordig ook een optie om CD-beveiligingen 'uit te schakelen'. Werkte perfect bij de laatste CD van Norah Jones, die voordat ik dat programma installeerde niet eens werd herkend als zijnde een audio-CD.
Mir sind die Optimisten lieber; ein Mensch, der alles halb so schlimm und doppelt so gut findet.