Is zit bij ons binnen, want we wonen op een flat. Waar ze het wel naar haar zin heeft op het vechten met een andere poes naquote:Op zondag 23 mei 2004 02:02 schreef Bo_ het volgende:
[..]
Serieus? Ik ben wel op zoek naar een poes (eigenlijk pas van de zomer, maarja). Is ze een binnen of buitenkat?
Ik woon zelf in een flat, dus bij mij zou ze ook binnen zitten. Ik heb wel interesse, zou je me een mailtje met wat meer info over haar willen sturen? Vind het wel leuk om wat foto's te zien. Hoe oud is ze? Hoe lang heb je haar al? Gaat ze op de kattenbak? Is ze een rustige of drukke poes? Gaat het niet goed omdat ze niet met je andere poes overweg kan, of zijn er nog andere redenen? M'n e-mailadres staat in m'n profiel.quote:Op zondag 23 mei 2004 12:07 schreef powerpeewee het volgende:
[..]
Is zit bij ons binnen, want we wonen op een flat. Waar ze het wel naar haar zin heeft op het vechten met een andere poes na.
Maar vroeger ( een paar maanden terug) kregen we erg het gevoel dat ze ook wel graag naar buiten wilde. Als de voordeur even open stond liep ze wel in het portiek rond of achter op het balkon.
Maar ze moet er wel aan wennen natuurlijk als ze buiten kan komen.
Maar mocht je interesse hebben, laat maar weten.
Als niemand haar wilt, blijft ze toch wel lekker bij ons. Een asiel vind ik zielig.
quote:Op zaterdag 22 mei 2004 19:56 schreef Jolige_Joffer het volgende:
Hier mijn katten (drie) dan:
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Een witte bank! Met al die beesten! Jij durft!quote:Op dinsdag 25 mei 2004 15:04 schreef DuchessX het volgende:
...en nog een in de categorie "Mijn stoel...wat doe je!"
[afbeelding]
Diddle pikt altijd mijn bankje in...
Is dat een beetje te doen je kat aan een tuigje? Die van mij rennen al onder de bank als ik aan kom met dat ding. Zou ze graag eens mee nemen naar buiten. Tips?quote:Op dinsdag 25 mei 2004 14:49 schreef DuchessX het volgende:
Bailey speelt lekker buiten
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Wasbare hoezen, zoooo makkelijk!quote:Op dinsdag 25 mei 2004 23:21 schreef Vivi het volgende:
[..]
Een witte bank! Met al die beesten! Jij durft!
Schitterend!! Ik wil ook heeel graag een witte kat erbijquote:Op woensdag 26 mei 2004 00:06 schreef briana_muirinn het volgende:
Rooie kater met witte bank kan ook andersom hoor, geeft denk ik hetzelfde effect
[afbeelding]
[afbeelding]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |