Ehm ik zie nogal wat fouten.quote:Op donderdag 20 mei 2004 23:03 schreef ramzes het volgende:
En andere tekenen:
* In Demolision Man is Swarchenegger president geworden na eerst gouveneur van california te zijn geworden na een hertelling.
* Het stripverhaal van de 9-11 aanvallen op de gevouwde dollarbiljetten.
* De satinische symboliek in de straten en pleinen van washington.
* Het logo van " Total Information Awareness."
* De pyramide op het dollarbiljet.
* De RFID-chip in het rechteroog van de 20-dollar president.
* De verwijzing van het Skull and Bones Logo naar 3:22 van de openbaringen.
* De menselijke chip om mee te betalen als voorspelt in de openbaringen.
* Het overplaatsen van een wistleblower naar een kantoor in het ingestorte wtc-gebouw.
* Hijjacker-verhalen die te belachelijk zijn voor woorden: Fanatieke moslims die vlak voor hun martelaarsdood gaan zuipen in een stripclub.
etc.etc. Erg vermakelijk. Ze moeten zich wat af lachen die sicko's.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
dat is geen fout , heb jij die film wel eens gezien?quote:Op maandag 24 mei 2004 03:11 schreef masterchi het volgende:
[..]
Ehm ik zie nogal wat fouten.
*Stallone speelde in Demolition Man. Tjeez zie je het al voor je.....
Als dit een piramide is ipv een uitsteeksel van een blad is, ben ik vast scheelquote:* De pyramide op het dollarbiljet.
kern aandrijvingquote:Op vrijdag 21 mei 2004 17:17 schreef Dromenvanger het volgende:
Ziet er zwaar uit die UFO, hoe zit het met de aandrijving?
Op deze manier krijg je bij de naam: JUDITH, ook 666. Maar ik vind het wel te toevallig, maar ik denk dat de oplossing bij Hitler zelf ligt. Hij heeft deze naam zelf gekozen en het zou best kunnen dat hij hierover heeft nagedacht.quote:Op vrijdag 21 mei 2004 13:27 schreef -Lotte- het volgende:
Ook leuk is als je zegt de A = 100, B = 101... etc... kijk dan eens wat hitler is ;-)
H 107
I 108
T 119
L 111
E 104
R 117
Totaal = 666
Hitler heeft zijn naam niet zelf gekozen, dat was zijn vader of grootvader. Die heette Schicklgruber, en dat klinkt natuurlijk niet. Heil Schicklgruber!quote:Op maandag 24 mei 2004 22:51 schreef itsontoday het volgende:
[..]
Op deze manier krijg je bij de naam: JUDITH, ook 666. Maar ik vind het wel te toevallig, maar ik denk dat de oplossing bij Hitler zelf ligt. Hij heeft deze naam zelf gekozen en het zou best kunnen dat hij hierover heeft nagedacht.
Da's geen uitlaat, dat is een fotonen-disruptor.quote:Op vrijdag 21 mei 2004 17:25 schreef Dromenvanger het volgende:
[..]
Die UFO is inderdaad erg lachenEen of ander zelf in elkaar gezet metalen ding van 300 kilo door ter land ter zee en in de lucht hobbyisten, en dan zie je net nog geen uitlaat van een auto eronder vast gesoldeerd.
Kom dan met overtuigende foto's, dit is echt lachen jah
nee, de oplossing is simpel, vrijwel alle namen kun je makkelijk op de een of andere manier omrekenen naar een getal waar 666 in voorkomt, enkel moet je bepaalde rekentrucjes toepassen, in dit geval dat je A laat beginnen bij honderd (en niet 101, wat ook mogelijk zou kunnen zijn)quote:Op maandag 24 mei 2004 22:51 schreef itsontoday het volgende:
[..]
Op deze manier krijg je bij de naam: JUDITH, ook 666. Maar ik vind het wel te toevallig, maar ik denk dat de oplossing bij Hitler zelf ligt. Hij heeft deze naam zelf gekozen en het zou best kunnen dat hij hierover heeft nagedacht.
Hier is ook een film over. Een erg goede en diepgaande, maar ben de naam vergeten. Was een tijdje geleden rond 00:00 op tv.quote:Op dinsdag 25 mei 2004 12:37 schreef RM-rf het volgende:
[..]
nee, de oplossing is simpel, vrijwel alle namen kun je makkelijk op de een of andere manier omrekenen naar een getal waar 666 in voorkomt, enkel moet je bepaalde rekentrucjes toepassen, in dit geval dat je A laat beginnen bij honderd (en niet 101, wat ook mogelijk zou kunnen zijn)
er bestaat een aloude joodse traditie van Numerologie, genaamd Gemiatra
http://www.inner.org/gematria/gematria.htm
het is een soort van mediatatieve mengeling tussen theologie en filosofie, gekoppeld aan het idee dat God de wereld door spraak schiep, en dat in taal, ook schepping verweven is. door dit om te zetten naar cijfers kan men de wereld 'terugrekenen'.
De truc achter Gemiatra is dat het een meditatie methode is, om in teksten patronen te zien, afstand te nemen van de betekenis van teksten en deze breder te zien, een andere werkelijkheidsvorm aan te laten nemen (de hebreeuwse gedachte dat 'op 1000 volgt 1', de Z staat dan voor 1000 en de A voor 1, als je de letters van het alfabet in een cirkel zet volgt op de Z weer een A).
er zijn uitgebreide berekeningen van het woord God (YHWH) waarin de berekeningen zelf telkens weer bepaalde getallen terug doen komen (72,63,45,52) door het op verschillende methoden te vervoegen.
Wat je je met betrekking tot Gemiatra moet realiseren is dat er altijd wel een manier lijkt te zijn om bepaalde patronen te doen ontstaan, het is echter aan de beschouwer om hieraan een betekenis te hechten.
ik denk dat je dan mijn post verkeerd ziet; zulke hollywood sience fiction begrijpt nu net niks van Germatria, maar poogt Science fiction te schrijven zoals Asimov's 'the last Question' (dat uitstekend geparodieerd is in Hitchhicker's Guide to the Galaxy):quote:Op donderdag 27 mei 2004 12:57 schreef Flex82 het volgende:
Het heeft igg te maken met die getallen-theorie die jij beschrijft.
gvd. Hoe heette die film nou....
Het is ook zeker geen Hollywood-film. Het is een low-budget film die gemaakt is rond die theorie.quote:Op donderdag 27 mei 2004 13:14 schreef RM-rf het volgende:
[..]
ik denk dat je dan mijn post verkeerd ziet; zulke hollywood sience fiction begrijpt nu net niks van Germatria, maar poogt Science fiction te schrijven zoals Asimov's 'the last Question' (dat uitstekend geparodieerd is in Hitchhicker's Guide to the Galaxy):
entertainment door het zoeken naar veel betekenende verbanden, als je een uitzonderlijk mysterieus verhaal zo beschrijft dat het geloofwaardig wordt hou je mensen uren aan hun stoel gekluistert, niet zozeer door de 'waarheid', maar wel door de 'geloofwaardigheid' (en dat zijn twee uiterst verschillende begrippen)
er is geen 'sleutel naar God', geen specifiek (telefoon-)nummer van God;
de menselijke geest is wel in staat om patronen te ontdekken in alle combinatie van nummers, juist dat ontdekken is 'god' beleven, niet de nummers an sich.
Germatria is de meditatieve kunst dat te doen, het is verder geen toverkunst of iets dergelijks, je kunt er niks mee laten zweven of meisjes middendoor zagen.
een leuke beschrijving is deze tekst:
http://www.wiredweb.com/~shades1997/864.html
¶quote:Op donderdag 27 mei 2004 12:57 schreef Flex82 het volgende:
[..]
gvd. Hoe heette die film nou....
pi.quote:Op donderdag 27 mei 2004 14:06 schreef Dukhlovi het volgende:
[..]
¶
goeie film
idd! Dat was het, geweldige film. Die moet ik hebben, zou die op dvd zijn?quote:Op donderdag 27 mei 2004 14:06 schreef Dukhlovi het volgende:
[..]
¶
goeie film
Piquote:Op donderdag 27 mei 2004 14:23 schreef Animoso het volgende:
hoe heet die film nou?
- pi
of
- 3,14
de eerste experimentele toestellen maakte gebruik van Victor Schaubergers Implosie vortex technologiequote:Ziet er zwaar uit die UFO, hoe zit het met de aandrijving?
De Repulsin, theoretisch schijnt het nog te functioneren ook, al is er sterke twijfel erover of dit prototype in die dagen werkelijk kon vliegen, ondanks dat er wel meerdere getuigenverklaringen zijn die meldden het ding vliegend te hebben gezien..quote:Op donderdag 27 mei 2004 15:57 schreef merlin693 het volgende:
de eerste experimentele toestellen maakte gebruik van Victor Schaubergers Implosie vortex technologie
[afbeelding]
[afbeelding]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |