quote:Op dinsdag 18 mei 2004 21:43 schreef Lexie het volgende:
Gaan ze de helpdesk bellen of Nestle kindslaven in dienst heeft.
Hier staat het inderdaad duidelijk uitgelegdquote:Op dinsdag 18 mei 2004 22:03 schreef Wezli het volgende:
Steun Teun KLIK
quote:Op dinsdag 18 mei 2004 22:09 schreef Toeps het volgende:
Ik heb het vorige week gezien, over 'verantwoorde tussendoortjes'. Die bestaan dus niet, behalve een appel dan. Ze gingen ook die paardenbek van het Voedingscentrum interviewen, over hun onafhankelijkheid. Wat bleek: een oud-medewerker van het voedingscentrum werkt nu bij LU, en de huidige directeur komt van Unilever. En ra ra welke bedrijven winnen prijzen en krijgen een 'voorkeurslogo' van het voedingscentrum? Juist!
Nou, dat paard zat met haar mond vol tanden.
quote:Op dinsdag 18 mei 2004 22:05 schreef Lexie het volgende:
[..]
Maar als ik nou meestem, wordt mijn chocolade dan duurder?
De huidige uitzendingen zijn geen herhalingen. Dat onderdeel over de chocola is vorig seizoen al begonnen en daar gaan ze dit seizoen mee verder.quote:Op dinsdag 18 mei 2004 21:49 schreef Apu.Nahasapeemapetil het volgende:
[quote]Op dinsdag 18 mei 2004 21:41 schreef DePresident het volgende:
Het is 'De Keuringsdienst Van Waren'
Het is ' de keuringsdienst van waarde'.
Leuk programma inderdaad. Helaas is het herhaling.
Das nog niet eens 1 per uurquote:Op woensdag 19 mei 2004 15:54 schreef MissyMirjaM het volgende:
17 repen chocola op 1 dag eten
Gedverdemme, echt?quote:Op dinsdag 29 juni 2004 17:38 schreef Toeps het volgende:
Ik heb net gekeken, die aflevering over brood. Best schocking. Gelukkig koop ik mijn brood in de natuurwinkel.
Ze hebben het trouwens nog niet eens gehad over 'broodverbetermiddel', wat gemaakt is van varkenshaar- en huid, en wat gebruikt wordt om het brood een 'betere structuur' te geven.
Voor zover ik weet wel. Het is zuurdesembrood, dus niet met bergen gist. Het is ook veel compacter, zoals die bakker in het filmpje ook liet zien. En ze gebruiken geen brood'verbeter'middel en andere hulpstoffen.quote:Op dinsdag 29 juni 2004 18:10 schreef Bluezz het volgende:
[..]
Gedverdemme, echt?
En dat brood van de natuurwinkel, wordt dat wel echt op ambachtelijke een goeie manier gemaakt?
Yep en Sourcy komt ook van de utregse heuvelrugquote:Op dinsdag 29 juni 2004 19:49 schreef Teerwater het volgende:
Echt een geweldig programma. Erg goed gemaakt, informatief en grappig. De aflevering over bronwater is toch wel mijn favoriet. Barleduce is Utrechts leidingwater, maar dan een factor 1000 duurder.
Dude, lees je anders even in, ofzoquote:Op dinsdag 29 juni 2004 17:03 schreef LaPluche het volgende:
Kan iemand die topic titel niet verbeteren, het ziet er niet uit!
quote:Op dinsdag 29 juni 2004 17:03 schreef LaPluche het volgende:
Kan iemand die topic titel niet verbeteren, het ziet er niet uit!
Wat natuurlijk vreemd is, aangezien het bijvoorbeeld vandaag ( en volgende week ) over speelgoed ging.quote:Op dinsdag 30 november 2004 21:59 schreef golfer het volgende:
Is eigenlijk een dubbeltopicje, want loopt in CUL ook:
Keuringdienst van Waarde
Die "van Klootwijk" en zijn helicopter!quote:Op dinsdag 30 november 2004 22:02 schreef pfaf het volgende:
[..]
Wat natuurlijk vreemd is, aangezien het bijvoorbeeld vandaag ( en volgende week ) over speelgoed ging.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |