abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_19222471
Gastland Portugal is een stiekeme favoriet de titel.



De Portugezen spelen in poule A. Hun programma:

12 juni Portugal - Griekenland (18.00, Oporto (Dragão), openingsduel EK)
16 juni Rusland - Portugal (20.45, Lissabon (La Luz) )
20 juni Spanje - Portugal (20.45, Lissabon (Alvalade) )


Ook de Portugese selectie is bekend gemaakt.

Luiz Felipe Scolari kwam met de volgende 23 namen:

Doel:

Ricardo Pereira (Sporting Lissabon): Ervaren doelman die eerder jaren voor Boavista uit kwam. De 28-jarige Ricardo kan goed meevoetballen en is tweebenig. Verder straalt hij altijd rust en vertrouwen uit. Hij is de vaste eerste doelman. De eerste landstitel van 2001 in Boavista was mede zijn verdienste.

Quim Sampaio (Sporting Braga): Quim (28) werd ooit geschorst vanwege nandrolongebruik. Is de vaste tweede doelman van de nationale ploeg. Een degelijke keeper. Hij leek richting het WK van 2002 de nieuwe eerste man te worden, maar kreeg toen de schorsing. Speelt al zijn hele loopbaan voor Braga en was een lid van diverse succesvolle jeugdteams van Portugal.

José Moreira (Benfica): Een kleine surprise. De derde keepersplek zou eigenlijk voor Vitor Baía moeten zijn. Sterker nog, sommigen willen hem zelfs als eerste man. Scolari weigert echter Baía op te roepen en selecteerde al diverse andere keepers, waaronder de reservedoelman van Porto. Voor het EK is de keuze gevallen op Moreira, de 22-jarige doelman van Benfica, die bij zijn club strijdt om de eerste plek met de Argentijn Bossio.


Verdediging:


Jorge Andrade (Deportivo La Coruña): De atletische Andrade lijkt zeker van een basisplaats in de nationale ploeg, naast Couto. Toen hij in de zomer van 2002 voor Depor koos leek dat een vreemde keuze. Zijn eerste jaar, na een transfer van 13 miljoen euro, werd verpest door blessures. Dit seizoen speelt hij echter zeer veel voor de Galiciërs. Is opbouwend sterk en een vrij schone verdediger.

Fernando Couto (Lazio Roma): Het verdedigende boegbeeld van Portugal. Recordinternational Fernando Couto (33) is al jaren een bekende naam. Hij is spijkerhard en kan goed koppen, zowel verdedigend als aanvallend. Hij is onomstreden in de nationale ploeg. Couto won op clubniveau in alle drie de landen waar hij speelde een landstitel en hoopt nu ook met de nationale ploeg succes te vergaren.

Ricardo Carvalho (FC Porto): De sensatie van het afgelopen seizoen. Vorig seizoen was Ricardo Carvalho nog aan het strijden met Pedro Emanuel en Ricardo Costa om de plek naast Jorge Costa in de Porto-defensie. Dit seizoen brak hij definitief door. De vandaag 26 geworden Ricardo Carvalho is in de lucht haast onklopbaar en fysiek ijzersterk. Doet qua speltype denken aan Nesta. De pers heeft liever hem dan Andrade, toch zal hij waarschijnlijk op de bank beginnen.

Miguel (Benfica): Miguel (24) is de vaste rechtsback van Benfica en de nationale ploeg. Is snel en heeft aanvallend veel inbreng. Scolari bouwt op hem, waar veel Portugezen liever Paulo Ferreira zien.

Paulo Ferreira (FC Porto): Paulo Ferreira (25) is het prototype van de moderne back. Hij gaat van achterlijn tot achterlijn, heeft een goede techniek en voorzet en veel snelheid. Bovendien kan hij verdedigend ook perfect uit de voeten. Doet een beetje denken aan Trabelsi. Zijn pech is dat Scolari een hekel aan Porto lijkt te hebben en Miguel lijkt te verkiezen boven hem. Vorig seizoen verkozen door de bezoekers van UEFA.com in het Europees elftal van het jaar. Komt van Vitoria Setúbal en schoot sinds zijn komst naar Porto als een komeet omhoog.

Nuno Valente (FC Porto): Ook al een back van Porto die een concurrent voor zich lijkt te moeten dulden. Nuno Valente is in het bezit van een prima voorzet en schot en doet zijn verdedigende werk op de linkerflank ook naar behoren. Kan keihard zijn als het moet. De 29-jarige werd door Mourinho van Leiria naar Porto gehaald en bewijst al twee seizoenen waarom.

Rui Jorge (Sporting Lissabon): Leek geschorst te worden, na een foutje van de clubarts. De UEFA was clement en dus kan Rui Jorge straks als linksback opdraven. Na het afscheid van Dimas is hij de vaste eerste keuze op die plek in de nationale ploeg. De 31-jarige is een harde speler, met een goede conditie en aanvallende inbreng.

Beto Severo (Sporting Lissabon): Centrale verdediger Beto (28) is al jaren bij de selectie, maar nooit basisspeler. Ook nu zal de degelijke mandekker slechts in noodgevallen spelen.


Middenveld:

Tiago (Benfica): Nog niet zo bekend buiten Portugal. De sierlijke Tiago (23) is zo'n speler die de balans bewaakt op het middenveld. Hij kan behoorlijk voetballen, maar is ook een bikkelaar. Pakt nog wel eens een kaartje. Lijkt een basisplaats te krijgen van Scolari.

Armando Petit (Benfica): Was het boegbeeld van Boavista en nu al weer 2 seizoenen bij Benfica. Naast Tiago vormt hij daar het blok op het middenveld. Dat kan in de nationale ploeg ook zo maar gaan gebeuren. De 27-jarige Petit jaagt en is lastig voor de tegenpartij. Verwacht voetballend geen wonderen van hem.

Costinha (FC Porto): Costinha, ook wel bekend als Francisco da Costa, kwam via AS Monaco bij FC Porto. De atletische middenvelder zal strijden om één van de twee plaatsen als defensieve middenvelder. Costinha (29) is keihard als het moet en heeft een groot loopvermogen. Verder maakt hij regelmatig belangrijke goals, vaak koppend. Speelde pas 2 jaar geleden voor het eerst in eigen land een competitieduel op het hoogste niveau.

Deco (FC Porto): De frêle middenvelder met de fijnbesnaarde trap en techniek is al enkele seizoenen dé vedette van de Superliga. Scolari haalde hem tegen de wil van Figo en Rui Costa in over om voor Portugal te gaan spelen. Hij debuteerde met een goal uit een vrije trap tegen Brazilië. Of Scolari hem ook in de basis durft te zetten is de vraag. De fans en de pers hopen van wel, aannemelijker is dat hij met Rui Costa gaat rouleren. Met Deco (26) aan de bal gebeurt er altijd iets. Het kan wel eens zijn toernooi gaan worden...

Maniche (FC Porto): Werd lange tijd genegeerd door Scolari, die uiteindelijk toch zwichtte voor de druk van het volk en de media. Maniche was dit seizoen fantastisch bij FC Porto, zowel nationaal als internationaal. De man met het grote loopvermogen, het inzicht en de techniek hoopt nu door te stoten in de basis. De 26-jarige middenvelder zal het verdienen en waarmaken, maar of Scolari het ook gaat doen is de vraag.

Rui Costa (AC Milan): Was altijd de onomstreden spelbepaler, maar sinds de entree van Deco en zijn toch magere prestaties bij Milan is hij niet meer zo zeker van zijn plek. De 32-jarige wil zijn laatste toernooi ongetwijfeld fraai afsluiten en dus zal de technicus mogelijk nog één keer boven zichzelf uitstijgen.

Luís Figo (Real Madrid): Ook iemand die langzaamaan zijn aureool van onschendbaarheid kwijt is geraakt. Figo kent een moeizaam jaar in Madrid. Toch zal hij op de rechtervleugel - of heel misschien de linker - mogen gaan starten voor de Portugezen. De 31-jarige Figo zal moeten vlammen, alleen al vanwege zijn naam.


Aanval:

Pauleta (Paris Saint-Germain): Pauleta is een uitstekende doelpuntenmaker en dus de onbetwiste nummer 9 van de Portugezen. Zowel voor Bordeaux als Paris Saint-Germain schiet Pauleta (31) veel raak. De voormalig Frans voetballer van het jaar is een echte vechtspits met een killersinstinct, type Kezman.

Cristiano Ronaldo (Manchester United): Populair bij Sporting-fans, deels verguisd door de rest. Cristiano Ronaldo (19) is er snel in geslaagd. De dribbelaar met de maniertjes is toch geselecteerd door Scolari en zal gaan proberen als vleugelspits in de basis te komen. Met een goed EK zal heel Portugal hem omarmen, zo niet, verliest hij nog meer krediet.

Simão Sabrosa (Benfica): Simão was het grootste talent van Portugal toen Barcelona hem haalde als opvolger van Figo. Daar slaagde hij niet in. Tegenwoordig speelt Simão (24) liever vanaf links en zal dat in de nationale ploeg vermoedelijk ook gaan doen. Vindt in de Superliga verrassend makkelijk het net. Pure technicus en een lust voor het oog.

Nuno Gomes (Benfica): De tweede spits achter Pauleta. Gomes, ooit een maatje van Dani, kende een prima EK 2000, maar dat leverde hem ook een lange schorsing op. Zijn periode bij Fiorentina werd ook geen succes, maar sinds zijn terugkeer naar Benfica hervond de 27-jarige langharige spits zijn oude vorm weer terug.

Hélder Postiga (Tottenham Hotspur): Verkozen boven bijvoorbeeld Luis Boa Morte en daar zal hij zelf blij mee zijn. Postiga ging als groot talent naar Spurs, maar daar was het niet zo best dit seizoen. De 21-jarige kon er zelden overtuigen en is dan ook erg blij met zijn EK-selectie. In zijn Porto-vorm kan hij een verrassing worden.

[ Bericht 15% gewijzigd door Doc op 20-05-2004 20:16:38 ]
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_19224606
Inmiddels aangepast.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  woensdag 19 mei 2004 @ 10:04:03 #3
83628 BZ
aka Baza
pi_19237141
Dit is wel de voorlopige selectie. Er kunnen dus nog dingen veranderen.
pi_19246232
Scolari kennende wijzigt ie niets meer. Dit zullen ze worden.

Geen Boa Morte en Sérgio Conceição. Pers baalt vooral van Baía's afwezigheid.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  woensdag 19 mei 2004 @ 18:12:22 #5
61885 jojomen4
hungersite.com
pi_19249389
MM kun je ook zo'n mooi topic openen voor Spanje?
"En esta fabrica, en este Estadio, hicimos realidad todos nuestros sueños" Alfredo Di Stefano
pi_19250145
Uiteraard, ik heb hem voor elk land jojomen, maar ik wil dan wel selecties hebben.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  woensdag 19 mei 2004 @ 18:59:09 #7
92644 mr_anonimous
Death is... whimsical... today
pi_19250292
Aardig groepje als ik het zo bekijk. Ze kunnen behoorlijk ver komen, denk ik. Maar het Portugese volk neemt alleen genoegen met de titel. Als ze die niet halen zullen ze nog lang het verdriet en de woede van hun achterban voelen.
Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
Mathilda: I am already grown up, I just get older.
Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
  woensdag 19 mei 2004 @ 19:40:24 #8
61885 jojomen4
hungersite.com
pi_19251186
Casillas, Cañizares, Aranzubía; Salgado, Helguera, Marchena, Puyol, César, R. Bravo; Xavi, Xabi Alonso, Albelda, Baraja; Etxebe, Joaquín, Luque, Vicente; Valerón, Raúl, Torres y Morientes.

AUB MM, sorry voor het posten in het Portugal topic maar dat maakt verder ff niks uit Er zijn nog 2 plekken vrij die waarschijnlijk naar Manuel Pablo en Reyes gaan maar dat is nog niet 100%
"En esta fabrica, en este Estadio, hicimos realidad todos nuestros sueños" Alfredo Di Stefano
pi_19251349
Ik wacht altijd even op VI ofzo, dan kan ik hem even kopieren en dan de stukjes er achter zetten. Dus zodra ie komt, komt ie.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  woensdag 19 mei 2004 @ 19:56:33 #10
61885 jojomen4
hungersite.com
pi_19251572
quote:
Op woensdag 19 mei 2004 19:47 schreef methodmich het volgende:
Ik wacht altijd even op VI ofzo, dan kan ik hem even kopieren en dan de stukjes er achter zetten. Dus zodra ie komt, komt ie.
Roflol, en ik denken dat jij met je voetbalverstand die stukjes erachter schreef Wat is die fanatiek bezig dacht ik.

Dan wachten we maar nog ff
"En esta fabrica, en este Estadio, hicimos realidad todos nuestros sueños" Alfredo Di Stefano
pi_19251675
Neeee, die stukjes schrijf ik wel zelf, maar die namen neem ik over. Dat scheelt typen.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  woensdag 19 mei 2004 @ 20:21:37 #12
61885 jojomen4
hungersite.com
pi_19252175
quote:
Op woensdag 19 mei 2004 20:00 schreef methodmich het volgende:
Neeee, die stukjes schrijf ik wel zelf, maar die namen neem ik over. Dat scheelt typen.
Ow, toch! Die namen kun je toch zo kopieren dan, ik heb ze net gepost
"En esta fabrica, en este Estadio, hicimos realidad todos nuestros sueños" Alfredo Di Stefano
pi_19252217
Ja. Maar ik heb vandaag al weer de nodige teams gehad, dus ik wacht even. Morgen en vrijdag ben ik vrij, dus dan komt Spanje. Anders open je hem zelf vast, dan post ik later en edit je later je OP.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_19253060
Ronaldo en Deco worden de spelers van Portugal dit toernooi. Hopelijk breekt Figo een been.
  woensdag 19 mei 2004 @ 21:06:02 #15
92644 mr_anonimous
Death is... whimsical... today
pi_19253484
quote:
Op woensdag 19 mei 2004 20:51 schreef BliksemSchigt het volgende:
Ronaldo en Deco worden de spelers van Portugal dit toernooi. Hopelijk breekt Figo een been.
Ik denk ook dat Ronaldo wel eens de verrassing van het toernooi kon worden.
Maar dat been van Figo moet gewoon heel blijven anders gaat zijn transfer naar Chelsea niet door.
Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
Mathilda: I am already grown up, I just get older.
Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
  woensdag 19 mei 2004 @ 21:37:24 #16
61885 jojomen4
hungersite.com
pi_19254457
quote:
Op woensdag 19 mei 2004 20:23 schreef methodmich het volgende:
Ja. Maar ik heb vandaag al weer de nodige teams gehad, dus ik wacht even. Morgen en vrijdag ben ik vrij, dus dan komt Spanje. Anders open je hem zelf vast, dan post ik later en edit je later je OP.
Ik wacht wel, ben niet zo goed in het openen van topics...
"En esta fabrica, en este Estadio, hicimos realidad todos nuestros sueños" Alfredo Di Stefano
  woensdag 19 mei 2004 @ 21:38:03 #17
61885 jojomen4
hungersite.com
pi_19254485
dubbel
"En esta fabrica, en este Estadio, hicimos realidad todos nuestros sueños" Alfredo Di Stefano
pi_19264792
quote:
Op woensdag 19 mei 2004 21:06 schreef mr_anonimous het volgende:

[..]

Ik denk ook dat Ronaldo wel eens de verrassing van het toernooi kon worden.
Maar dat been van Figo moet gewoon heel blijven anders gaat zijn transfer naar Chelsea niet door.
Wat heeft iedereen toch met die Ronaldo? Hopelijk gewoon bankzitter.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  FOK!-Schrikkelbaas donderdag 20 mei 2004 @ 12:01:44 #19
1012 Doc
Loves C, M & R
pi_19265798
quote:
Op woensdag 19 mei 2004 15:56 schreef PSyCHOBOy het volgende:
Portugal staat bekent om een land dat bijna altijd prijzen pakt met zijn jeugdelftallen. Er is een overvloed aan talenten.
Deze spelers groeien vaak ook uit tot topspelers bijna allen van grote waarde zijn voor hun club.

Wie kan het verklaren dat ze ondanks het bovenstaande toch nooit echt iets winnen (hoogste selectie) op "globaal" en Europees niveau?

Ligt het aan mentaliteit?

Voetbalkenners, geef u mening.
Eerste post uit Hoe komt het dat Portugal nooit prijzen pakt? (dat heb ik naar EK verplaatst, maar de discussie kan ook hier gevoerd worden )
OG X BC - Orange Goblin Beer Core: Straight Edge - 'til the bar opens
Liverpool - JFT 96 - Never forgotten
  FOK!-Schrikkelbaas donderdag 20 mei 2004 @ 12:05:21 #20
1012 Doc
Loves C, M & R
pi_19265883
En overigens ben ik van mening dat het Portugese team vernietigd dient te worden
OG X BC - Orange Goblin Beer Core: Straight Edge - 'til the bar opens
Liverpool - JFT 96 - Never forgotten
pi_19265925
quote:
Op donderdag 20 mei 2004 12:05 schreef Doc het volgende:
En overigens ben ik van mening dat het Portugese team vernietigd dient te worden
Hebben we het laatste jaar al niet genoeg vreselijks meegemaakt?
That's all folks!
pi_19270862
quote:
Op donderdag 20 mei 2004 12:05 schreef Doc het volgende:
En overigens ben ik van mening dat het Portugese team vernietigd dient te worden
Ja, als je er niet van kan winnen, moet je ze maar uitschakelen zeker.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  donderdag 20 mei 2004 @ 17:55:52 #23
74763 bergkampf
How you doin`? ;)
pi_19273631
Nuno Gomes (Benfica): De tweede spits achter Pauleta. Gomes, ooit een maatje van Dani, kende een prima EK 2004, maar dat leverde hem ook een lange schorsing op. Zijn periode bij Fiorentina werd ook geen succes, maar sinds zijn terugkeer naar Benfica hervond de 27-jarige langharige spits zijn oude vorm weer terug.

Pas dat ff aan in EK2000 was idd fantastisch toen.
Ado is the pride of Holland!
pi_19274112
denk dat als portugal kans wilt maken om ver te komen dit toernooi dat ze met deco moeten spelen. Figo en Rui Costa zullen de kar niet kunnen trekken denk ik. Verdedigend staan ze waarschijnlijk zeker hun mannetje maar ik denk dat de creativiteit om doelpunten te maken te laag zal zijn. Kwartfinale is denk ik het hoogst haalbare voor de Portugezen.
Winnaar Fok Europacup toto 2003/2004
http://home.wanadoo.nl/fside/geluiden/superjoden.mp3
  donderdag 20 mei 2004 @ 18:28:23 #25
61885 jojomen4
hungersite.com
pi_19274265
Voor het eerst dat ik iets met je eens ben superjoden. Meer dan een kwartfinale zullen ze wel niet halen denk ik, alleen denk ik wel dat Figo belangrijk voor ze kan zijn.. Vooral als je Deco in het centrum laat spelen en Figo links of rechts laat dwarrelen... Pauleta in de spits, heb je 3 gevaarlijke gasten..
"En esta fabrica, en este Estadio, hicimos realidad todos nuestros sueños" Alfredo Di Stefano
pi_19275217
Vermoedelijk:

Ricardo Pereira

Miguel - Fernando Couto - Jorge Andrade - Rui Jorge

Figo - Tiago - Rui Costa - Costinha - Simão Sabrosa

Pauleta

Ik heb liever:

Ricardo Pereira

Paulo Ferreira - Fernando Couto - Ricardo Carvalho - Nuno Valente

Figo - Maniche - Rui Costa - Costinha - Deco

Pauleta
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_19275225
quote:
Op donderdag 20 mei 2004 17:55 schreef bergkampf het volgende:
Nuno Gomes (Benfica): De tweede spits achter Pauleta. Gomes, ooit een maatje van Dani, kende een prima EK 2004, maar dat leverde hem ook een lange schorsing op. Zijn periode bij Fiorentina werd ook geen succes, maar sinds zijn terugkeer naar Benfica hervond de 27-jarige langharige spits zijn oude vorm weer terug.

Pas dat ff aan in EK2000 was idd fantastisch toen.
Kan niet meer, kan alleen Doc. Moet 2000 zijn ja.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  donderdag 20 mei 2004 @ 19:21:40 #28
61885 jojomen4
hungersite.com
pi_19275255
Ik denk niet dat ie Deco ernaast zal zetten, die man is in bloedvorm heeft veel meer wedstrijden gespeeld dan Rui, en is door de coach zelf overgehaald om voor Portugal uit te komen.

Die 2 achterin zijn we trage beren zeg. Als je daar 1 snelle spits tegenover zet, en ze spelen op lijn, dan glipt ie er zeker 5 keer per wedstrijd langs.
"En esta fabrica, en este Estadio, hicimos realidad todos nuestros sueños" Alfredo Di Stefano
pi_19275361
Maar er is nog altijd een groot Rui Costa-kamp in Portugal.

Al lijkt Scolari nergens op te letten. Hij redeneert: ik kom voor succes. Als ik over pakweg 3 jaar weg ben, tellen alleen de prijzen en niet het aantal vrienden wat ik heb gemaakt. Ook al in zijn negeren van Baía.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  donderdag 20 mei 2004 @ 19:53:53 #30
61885 jojomen4
hungersite.com
pi_19275988
Het mooie van 5-4-1 is dat Portugal zoveel aanvallend ingestelde middenvelders heeft, die zullen om de beurt lekker naar voren stormen. Kan nog mooi worden
"En esta fabrica, en este Estadio, hicimos realidad todos nuestros sueños" Alfredo Di Stefano
pi_19276032
Met Figo en Simão is het eigenlijk 4-3-3.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_19276087
Ik heb liever Deco op de plaats van Rui Costa.
That's all folks!
  FOK!-Schrikkelbaas donderdag 20 mei 2004 @ 20:14:59 #33
1012 Doc
Loves C, M & R
pi_19276506
quote:
Op donderdag 20 mei 2004 12:07 schreef -Vaduz- het volgende:

[..]

Hebben we het laatste jaar al niet genoeg vreselijks meegemaakt?

Ken uw klassiekers!!
OG X BC - Orange Goblin Beer Core: Straight Edge - 'til the bar opens
Liverpool - JFT 96 - Never forgotten
  FOK!-Schrikkelbaas donderdag 20 mei 2004 @ 20:18:07 #34
1012 Doc
Loves C, M & R
pi_19276597
quote:
Op donderdag 20 mei 2004 19:19 schreef methodmich het volgende:

[..]

Kan niet meer, kan alleen Doc. Moet 2000 zijn ja.
Aangepast
OG X BC - Orange Goblin Beer Core: Straight Edge - 'til the bar opens
Liverpool - JFT 96 - Never forgotten
pi_19319859
quote:
Op donderdag 20 mei 2004 11:17 schreef methodmich het volgende:

[..]

Wat heeft iedereen toch met die Ronaldo? Hopelijk gewoon bankzitter basisspeler.
Ik hoop dat je vandaag de FA Cup hebt gekeken, dan weet je waarom Ronaldo gewoon in de basis moet staan.

Zoals hij die voorzet gaf achter zijn standbeen langs, geweldig.
pi_19334713
Een overschatte en duikelende circusartiest, met weinig rendement.

Ik hoop dat Scolari verstandig zal zijn en gewoon met Simão start, die is 2 x zo goed.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  zondag 23 mei 2004 @ 14:45:03 #37
23234 zjroentje
DiFontaine
pi_19336249
quote:
Op zondag 23 mei 2004 13:32 schreef methodmich het volgende:
Een overschatte en duikelende circusartiest, met weinig rendement.
Maar wel heerlijk om naar te kijken.
While we're living, the dreams we have as children fade away
AFC Ajax | Borussia Mönchengladbach] | Kansas City Chiefs | Alabama Crimson Tide
pi_19336476
quote:
Op zondag 23 mei 2004 14:45 schreef zjroentje het volgende:

[..]

Maar wel heerlijk om naar te kijken.
Je lijkt raptorix wel!
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  zondag 6 juni 2004 @ 10:22:10 #39
49901 PogueMahone
Yapo N'Guema - Honé
pi_19679049
even een kick, ik was hem al kwijt
De Narcis van Gabon
pi_19683541
Gisteren een simpele 4-1 tegen Litouwen, maar dat zegt niets.

Scolari lijkt toch met Paulo Ferreira op rechtsback te starten. Gelukkig maar.

Verder de normale 4-3-3, met aanvallende middenvelder, opkomende backs en vleugelspitsen.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  maandag 7 juni 2004 @ 16:44:49 #41
43497 Afunados
Get Therapy
pi_19705883
Spierblessure voor Figo, en hij kon niet met de groep trainen. Niemand twijfelt echter aan zijn beschikbaarheid voor de eerste wedstrijd.

calciomercato.com
pi_19808310
Oeps: weer wat olie op de van vorig jaar stammende ruzie Figo - Deco:

http://news.bbc.co.uk/spo(...)portugal/3795885.stm

Die Portugezen hebben geen journalisten nodig voor een relletje, die creeren dat gerust zelf.
O mamma mamma mamma, O mamma mamma mamma. Sai perche mi batte il corazon?
Ho visto Maradona, ho visto Maradona. Eh, mammà, innamorato son!
A Guinness a day keeps the doctor away
pi_19812616
Figo is gewoon bang dat hij niet meer als dé superster wordt gezien.

Scolari lijkt morgen toch te kiezen voor Rui Costa ipv Deco, maar wel voor Paulo Ferreira ipv Miguel.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_19812969
quote:
Op vrijdag 11 juni 2004 15:36 schreef methodmich het volgende:
Figo is gewoon bang dat hij niet meer als dé superster wordt gezien.
En dat wordt ie ook eigenlijk al niet meer door de meeste serieuze voetbalkenners, maar goed.

Rui Costa breekt bij Milan weinig potten, in het Portugese elftal is ie wel altijd van grote waarde gebleken (eigenlijk precies het omgekeerde van de gemiddelde NL-elftal speler).
O mamma mamma mamma, O mamma mamma mamma. Sai perche mi batte il corazon?
Ho visto Maradona, ho visto Maradona. Eh, mammà, innamorato son!
A Guinness a day keeps the doctor away
pi_19813025
Precies, er is wat voor te zeggen. Deco zal ongetwijfeld speeltijd krijgen morgen. Pauleta is scherp en ik hoop voor mijn column dat Simão de wedstrijd beslist.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  vrijdag 11 juni 2004 @ 15:58:55 #46
61885 jojomen4
hungersite.com
pi_19813261
Ik zie liever Deco, Rui valt me al een paar jaar tegen, na Fiora eigenlijk...
"En esta fabrica, en este Estadio, hicimos realidad todos nuestros sueños" Alfredo Di Stefano
  vrijdag 11 juni 2004 @ 21:10:17 #47
9689 RedGuy
I'll Smash Glasses
pi_19821012
Hmm, Carvalho en Paulo Ferreira niet in de basis?
Dan pas ik mijn EK manager aan.

[ Bericht 2% gewijzigd door RedGuy op 11-06-2004 21:21:34 ]
The Most Incredible, Baby
  vrijdag 11 juni 2004 @ 21:16:08 #48
9689 RedGuy
I'll Smash Glasses
pi_19821152
Foutje.

[ Bericht 96% gewijzigd door RedGuy op 11-06-2004 21:21:22 ]
The Most Incredible, Baby
pi_19821495
quote:
Op vrijdag 11 juni 2004 15:36 schreef methodmich het volgende:
Figo is gewoon bang dat hij niet meer als dé superster wordt gezien.

Scolari lijkt morgen toch te kiezen voor Rui Costa ipv Deco, maar wel voor Paulo Ferreira ipv Miguel.
Rui Costa is ook nog eens een erg goede vriend van Figo. Waarschijnlijk heeft Figo iets gezegd van als Rui Costa niet speelt dan speel ik ook niet. Als Scolari ze er allebei uitlaat dan barst de hel in Portugal helemaal los. Van mij mogen Figo en Rui Costa allebei wel ingewisseld worden. Allebei over de top.
That's all folks!
pi_19822700
Rui Costa ipv Costa

Sommige landen doen er alles aan om geen kampioen te willen worden

Bij sommige landen heb ik daar overigens geen moeite mee
Winnaar FOK! VBL Voor Rood-Wit Gezongen-Award
PSV, de logische kampioen
Proud To Be VBL User
Hiphop Purist
  vrijdag 11 juni 2004 @ 22:21:51 #51
43497 Afunados
Get Therapy
pi_19822750
RUI

Hopelijk gaat 'ie weer ouderwets schitteren, en al de "kenners" het ongelijk bewijzen..
pi_19830503
quote:
Op vrijdag 11 juni 2004 21:30 schreef -Vaduz- het volgende:

[..]

Rui Costa is ook nog eens een erg goede vriend van Figo. Waarschijnlijk heeft Figo iets gezegd van als Rui Costa niet speelt dan speel ik ook niet. Als Scolari ze er allebei uitlaat dan barst de hel in Portugal helemaal los. Van mij mogen Figo en Rui Costa allebei wel ingewisseld worden. Allebei over de top.
Figo is nog meer dan bruikbaar. En Scolari heeft lak aan de media. Bovendien zien die liever Deco dan Rui Costa, op het Rui Costa-kamp na.

Scolari komt om kampioen te worden en is na het EK weer weg. Het kan hem niet schelen hoeveel vrienden hij dan over heeft gehouden.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  zaterdag 12 juni 2004 @ 11:35:18 #53
61885 jojomen4
hungersite.com
pi_19831147
quote:
Op zaterdag 12 juni 2004 10:50 schreef methodmich het volgende:

[..]

Figo is nog meer dan bruikbaar. En Scolari heeft lak aan de media. Bovendien zien die liever Deco dan Rui Costa, op het Rui Costa-kamp na.

Scolari komt om kampioen te worden en is na het EK weer weg. Het kan hem niet schelen hoeveel vrienden hij dan over heeft gehouden.
Hoe veklaar jij dan dat Deco, die wekelijks schitterd, niet speelt en een Rui die, wekelijks niet speelt, wel speelt? Ik begrijp er geen hol van.
"En esta fabrica, en este Estadio, hicimos realidad todos nuestros sueños" Alfredo Di Stefano
pi_19831207
Omdat Scolari met een elftal is begonnen 2 jaar geleden en daar voorlopig geen aanpassingen in doet. Dus ook Jorge Andrade ipv Ricardo Carvalho en of Maniche gaat spelen ipv Tiago is nog even afwachten. Paulo Ferreira voor Miguel is ook nog niet helemaal bevestigd.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  zaterdag 12 juni 2004 @ 11:40:20 #55
61885 jojomen4
hungersite.com
pi_19831247
ow ok...

Beetje koppige eikel dus, soort Dickie die niet van afwijken wil weten. Ik vind het wel raar dat ie Deco vraagt voor Portugal uit te komen en hem daarna niet in de basis zet. Alsof Deco graag z'n Braziliaanse rechten opgeeft om bij Portugal op de bank te zitten.
"En esta fabrica, en este Estadio, hicimos realidad todos nuestros sueños" Alfredo Di Stefano
pi_19831277
Deco had geen kans op de Braziliaanse nationale ploeg, dus vandaar. En na het EK stopt Rui Costa als international en kan Deco nog jaren mee.

Scolari liet in 2002 ook Romário thuis voor het WK, leverde hem ook kritiek op.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_19835779
quote:
Op zaterdag 12 juni 2004 11:40 schreef jojomen4 het volgende:
Alsof Deco graag z'n Braziliaanse rechten opgeeft om bij Portugal op de bank te zitten.
Deco zei laatst gewoon een Braziliaan te zijn, maar hij voetbalde voor Portugal omdat dat land hem zoveel had gegeven.

Ophoeren met zo iemand zou ik dan zeggen.
While we're living, the dreams we have as children fade away
AFC Ajax | Borussia Mönchengladbach] | Kansas City Chiefs | Alabama Crimson Tide
pi_19842141
Ben benieuwd hoe Portugal nu gaat spelen. Deco er vanaf het begin in?
pi_19842176
Pijnlijk dit..
[b]Op dinsdag 9 september 2003 13:57 schreef Dr.Daggla het volgende:[/b]
[13:57:43] <@Daggla> ik weet ei'k ook niet wie corleone is.. Uit ER ofzo?
pi_19848531
quote:
Op zaterdag 12 juni 2004 20:07 schreef mitt het volgende:
Pijnlijk dit..


nogal ja, maar het was 100% verdient
Winnaar FOK! VBL Voor Rood-Wit Gezongen-Award
PSV, de logische kampioen
Proud To Be VBL User
Hiphop Purist
  zondag 13 juni 2004 @ 02:43:36 #61
10763 popolon
Fetchez la vache!
pi_19850044
Weinig pijnlijks aan hoor miet.

Ze komen nog goed weg met 2-1 verlies.
Patience is not one of my virtues, neither is memory. Or patience for that matter.
  zondag 13 juni 2004 @ 04:19:03 #62
61885 jojomen4
hungersite.com
pi_19850581
Ik vond het wat slapjes van Portugal, die grieken waren veel feller. Nu moeten ze wel winnen omdat ze met een gelijk spel niet ver zullen komen denk ik
"En esta fabrica, en este Estadio, hicimos realidad todos nuestros sueños" Alfredo Di Stefano
pi_19851726
Portugal speelde niet eens zo slecht hoor. Je moet de Grieken een groot compliment maken, want die deden het fantastisch. Ze hadden de zwakke plekken goed geanalyseerd (traag centrum, Rui Costa) en speelden daar op in, natuurlijk perfect in het zadel geholpen door die snelle goal.

Voor rust zag het er niet best uit wat Portugal probeerde om gelijk te komen en na rust krijg je Ronaldo... Die doet wel leuke dingen, maar ook een hoop dingen die helemaal niet leuk zijn.

Wat ook niet goed zat was de verdeling qua palen, zeker niet met twee spitsen. Zeker 3 keer kwam een voorzet bij de tweede paal, waar Portugal als er iemand had gelopen had kunnen scoren.

Deco moet sowieso in de basis en Figo moet even aan zijn verstand gepeuterd worden dat hij niet meer dé man is, maar in dienst van Deco, Pauleta (die geen fatsoenlijke bal kreeg) en Simão moet gaan spelen. Hij mag geen free kick meer nemen en moet op rechts blijven. Maar ja, dat zal ie niet doen. In dat geval is het toernooi zo goed als afgelopen. In het andere geval kan je met 2 zeges (aangezien ook Spanje en Rusland niet imponerend waren) nog altijd door.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  FOK!-Schrikkelbaas zondag 13 juni 2004 @ 10:56:49 #64
1012 Doc
Loves C, M & R
pi_19851844
Portugal was imho gewoon wel slecht op ongeveer dezelfde manier waarop NL slecht kan spelen. De hele tijd aandringen -aanvallend tot het 16 meter gebied- maar amper echte kansen. Kansloze voorzetten naar waar niemand staat (bij de tweede paal). Ongeorganiseerd. Ze speelden zoals ik verwacht dat ook NL ten onder zal gaan.
OG X BC - Orange Goblin Beer Core: Straight Edge - 'til the bar opens
Liverpool - JFT 96 - Never forgotten
pi_19851866
Dat was inderdaad het probleem. Zie ook uit mijn column:
quote:
Portugal heeft een opwindend elftal, dat met vleugelspitsen, opkomende backs en een aanvallende middenvelder speelt, maar moet afrekenen met de immense druk van het thuisfront. Bovendien heeft de ploeg op toernooien iets te vaak de kenmerken van een goedige bij: veel zoemen, maar zelden steken. Vermoedelijk redt men het dus net niet.
Dat kwam dus wel uit.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  zondag 13 juni 2004 @ 11:00:10 #66
23234 zjroentje
DiFontaine
pi_19851877
quote:
Op zondag 13 juni 2004 10:43 schreef methodmich het volgende:
Portugal speelde niet eens zo slecht hoor. Je moet de Grieken een groot compliment maken, want die deden het fantastisch. Ze hadden de zwakke plekken goed geanalyseerd (traag centrum, Rui Costa) en speelden daar op in, natuurlijk perfect in het zadel geholpen door die snelle goal.
Couto en Andrade waren zo'n drama zeg. Bijna alle kopduels (!) verloren.
quote:
Voor rust zag het er niet best uit wat Portugal probeerde om gelijk te komen en na rust krijg je Ronaldo... Die doet wel leuke dingen, maar ook een hoop dingen die helemaal niet leuk zijn.
Je kan toch zeggen wat je wil van Ronaldo, maar hij is de enige die wat tempe erin bracht, en niet zoals Figo en Rui Costa op een sukkelgangetje met de bal lopen. Als hij aan de bal kwam ging het direct naar voren, in sprint. Maar na 2 voorzetten bij de tweede paal (ongeloofelijk dat daar niemand stond) had er wel eentje bij de eerste paal gemogen.
While we're living, the dreams we have as children fade away
AFC Ajax | Borussia Mönchengladbach] | Kansas City Chiefs | Alabama Crimson Tide
pi_19851924
Die voorzetten van Ronaldo zijn een drama. Dat moet gewoon verbeteren. Dat er meer tempo in kwam, dat klopt. Zijn rendement was echter nihil, helemaal door die strafschop. Is niet alleen op hem af te schuiven, maar te vaak gaat de truc voor het rendement.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  zondag 13 juni 2004 @ 11:07:23 #68
23234 zjroentje
DiFontaine
pi_19851962
quote:
Op zondag 13 juni 2004 11:04 schreef methodmich het volgende:
Die voorzetten van Ronaldo zijn een drama. Dat moet gewoon verbeteren. Dat er meer tempo in kwam, dat klopt. Zijn rendement was echter nihil, helemaal door die strafschop. Is niet alleen op hem af te schuiven, maar te vaak gaat de truc voor het rendement.
De balans tussen frivoliteit en effectiviteit heeft hij idd nog niet gevonden. Maar die voorzetten kwamen gewoon perfect bij de tweede paal. Bij ManU had dat zeker 1 doelpunt opgeleverd.
While we're living, the dreams we have as children fade away
AFC Ajax | Borussia Mönchengladbach] | Kansas City Chiefs | Alabama Crimson Tide
pi_19851981
Ja, misschien dacht ie dat ie met Man Utd speelde. Portugal heeft één spits en dan buitenspelers. Deco duikt niet op bij de paal, dat gebeurde pas toen Nuno Gomes er als 2e spits bij kwam. Figo gaat ook niet naar binnen.

Maar ja, het blijven nul punten, met of zonder Ronaldo.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  zondag 13 juni 2004 @ 11:12:04 #70
23234 zjroentje
DiFontaine
pi_19852002
quote:
Op zondag 13 juni 2004 11:09 schreef methodmich het volgende:
Portugal heeft één spits en dan buitenspelers.
Manchester meestal ook.

Maar Figo kan je geen buitenspeler noemen, die stond overal behalve op de goede plaats. Hij had bij die tweede paal moeten staan, maar Luis gaf niet thuis.
While we're living, the dreams we have as children fade away
AFC Ajax | Borussia Mönchengladbach] | Kansas City Chiefs | Alabama Crimson Tide
pi_19852123
Figo was slecht ja. Die wilde in zijn eentje de ster gaan uithangen. Hij liep overal maar wat rond en op één leuke sleep na en die corner op de kop van het tienersterretje na deed ie niets goeds.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_19852163
De voorzetten van Ronaldo vielen wel mee, Figo had daar gewoon moeten lopen. Na de derde voorzet vroeg ik me wel af waar het verstand van Ronaldo was omdat ie moest weten dat er niemand liep. Verder maakte Figo waardeloze acties, liep andere spelers voor de voeten en vertraagde het spel. Ik hoop dat Scolari het elftal ingrijpend gaat veranderen. Figo Couto en Rui Jorge en misschien vergeet ik nog wel iemand vond ik bedroevend spelen.
That's all folks!
  zondag 13 juni 2004 @ 14:32:22 #73
10763 popolon
Fetchez la vache!
pi_19855907
Het spel van de Portuzen deed me erg denken aan dat van Nederland.

Nu maar hopen dat het tegendeel bewezen wordt dinsdag.
Patience is not one of my virtues, neither is memory. Or patience for that matter.
pi_19882440
Slechte wedstrijd Portugal. Onderschatting?
Wat is er trouwens waar van het verhaal dat Figo na de tweede goal boos naar de kant liep en wilde gaan muiten?
A player does not hope to get lucky; he just hopes others don't get lucky.
Klik dan als je durft
  woensdag 16 juni 2004 @ 17:53:44 #75
67174 Dos37
Come on Twente
pi_19943095
Waarom is die Vitor Baía eigenlijk niet geselecteerd ik weet dat die ruzie heeft met Scolarie maar waarom hebben ze ruzie
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
  Trouwste user 2022 woensdag 16 juni 2004 @ 20:59:12 #76
7889 tong80
Spleenheup
pi_19947541
Voor het eerst sinds 15 jaar zonder Coutho.

Ze leren het wel.


Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_19970390
Portugal leeft nog. Hoezee!
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_19983694
quote:
Op donderdag 17 juni 2004 17:25 schreef methodmich het volgende:
Portugal leeft nog. Hoezee!
Maar wel leuk dat de kans dat of Spanje of Portugal daluk naar huis mag, 99% is, heerlijk, een Iberisch onderonsje op het scherpst van de snede.
O mamma mamma mamma, O mamma mamma mamma. Sai perche mi batte il corazon?
Ho visto Maradona, ho visto Maradona. Eh, mammà, innamorato son!
A Guinness a day keeps the doctor away
  Trouwste user 2022 vrijdag 18 juni 2004 @ 13:01:02 #79
7889 tong80
Spleenheup
pi_19990000
Wordt idd een heerlijke wedstrijd.

Zou sensationeel zijn als Portugal het niet haalt.

Maar in deze vorm geef ik ze weinig kans.




[ Bericht 8% gewijzigd door tong80 op 18-06-2004 13:10:42 ]
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_19990338
Ik weet het niet, Portugal heeft weer het voordeel dat ze weten wat ze moeten doen, winnen, dus aanvallen.

De Spanjaarden zouden wel eens op 2 gedachten kunnen gaan hinken, en als je de hele wedstrijd een 0-0 wil vasthouden en er 1 tegen krijgt is het verdomd moeilijk omschakelen.
O mamma mamma mamma, O mamma mamma mamma. Sai perche mi batte il corazon?
Ho visto Maradona, ho visto Maradona. Eh, mammà, innamorato son!
A Guinness a day keeps the doctor away
pi_19998396
Portugal heeft nog niet kunnen overtuigen, maar Spanje eigenlijk ook niet. Dus Portugal heeft zeker een goede kans, zeker nu Spanje hoe dan ook kwetsbaarder is zonder Marchena.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  Trouwste user 2022 vrijdag 18 juni 2004 @ 20:03:50 #82
7889 tong80
Spleenheup
pi_20001927
Spanje heeft me wel kunnen overtuigen. Ze zitten alleen met het probleem Rául. Moet je een speler met zijn klasse die echter niet in vorm is er naast zetten.


Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_20002302
Spanje was echt niet sterk. Die hebben tegen de Russen net zo slecht gespeeld als de Portugezen en tegen Griekenland wat meer mazzel gehad.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  Trouwste user 2022 vrijdag 18 juni 2004 @ 20:28:21 #84
7889 tong80
Spleenheup
pi_20002382
Spanje speelde niet geweldig maar wel als een team. Iets dat ik van de Portugezen niet kan zeggen.


Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_20002497
Komt wel in orde, vermoed ik. Spanje brengt het beste boven in Portugezen.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  Trouwste user 2022 vrijdag 18 juni 2004 @ 20:35:01 #86
7889 tong80
Spleenheup
pi_20002525
Ja idd het wordt alles of niks. De historie geeft ze geen gelijk.


Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_20042813
Zeer waarschijnlijk dezelfde elf als tegen Rusland.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  maandag 21 juni 2004 @ 09:51:40 #88
61885 jojomen4
hungersite.com
pi_20058525
Miguel vond ik de beste.. heeft denk ik geen duel verloren..
"En esta fabrica, en este Estadio, hicimos realidad todos nuestros sueños" Alfredo Di Stefano
  maandag 21 juni 2004 @ 11:14:27 #89
92644 mr_anonimous
Death is... whimsical... today
pi_20059974
quote:
Op maandag 21 juni 2004 09:51 schreef jojomen4 het volgende:
Miguel vond ik de beste.. heeft denk ik geen duel verloren..
Misschien wat voor Real?
Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
Mathilda: I am already grown up, I just get older.
Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
  maandag 21 juni 2004 @ 11:38:50 #90
61885 jojomen4
hungersite.com
pi_20060511
quote:
Op maandag 21 juni 2004 11:14 schreef mr_anonimous het volgende:

[..]

Misschien wat voor Real?
Hoeft voor mij niet.. we krijgen Carvalho al en Xabi Alonso.. Samen met Samuel en Helguera moeten die het centrum van het middenveld/verdediging worden. Ziet er goed uit En nog 1 back die op beide zijden uit de voeten kan.

Ow lol wat zeg ik toch Dit is een back volgens MM's inleiding/omschrijving Halen dus
"En esta fabrica, en este Estadio, hicimos realidad todos nuestros sueños" Alfredo Di Stefano
  maandag 21 juni 2004 @ 12:00:53 #91
92644 mr_anonimous
Death is... whimsical... today
pi_20061194
quote:
Op maandag 21 juni 2004 11:38 schreef jojomen4 het volgende:

[..]

Hoeft voor mij niet.. we krijgen Carvalho al en Xabi Alonso.. Samen met Samuel en Helguera moeten die het centrum van het middenveld/verdediging worden. Ziet er goed uit En nog 1 back die op beide zijden uit de voeten kan.

Ow lol wat zeg ik toch Dit is een back volgens MM's inleiding/omschrijving Halen dus
Hij is ook een bekende van Camacho, die weet dus wat die aan hem heeft.
Stansfield: I like these calm little moments before the storm. It reminds me of Beethoven.
Mathilda: I am already grown up, I just get older.
Mathilda: I think we'll be OK here, Leon.
Winnaar Josh Holloway Award 2009 en Remy Bonjasky Award 2009
pi_20062658
Uiteindelijk toch verdiend door. Ze heeb het afgedwongen tegen de afwachtende Spanjaarden. Persoonlijk had ik liever de Spanjaarden doorgezien, maar dan moet je niet laf en afwachtend gaan spelen
Winnaar FOK! VBL Voor Rood-Wit Gezongen-Award
PSV, de logische kampioen
Proud To Be VBL User
Hiphop Purist
  Trouwste user 2022 maandag 21 juni 2004 @ 14:11:28 #93
7889 tong80
Spleenheup
pi_20064693
Spanje speelde erg laf idd met veel te late wissels van de coach. Derhalve Portugal terecht door.


Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_20066792
En nog als groepswinnaar ook. Lijkt erop dat ze zich wel op kunnen laden voor belangrijkere wedstrijden
A player does not hope to get lucky; he just hopes others don't get lucky.
Klik dan als je durft
pi_20066995
quote:
Op maandag 21 juni 2004 15:32 schreef Suijk het volgende:
En nog als groepswinnaar ook. Lijkt erop dat ze zich wel op kunnen laden voor belangrijkere wedstrijden
behalve dat was Spanje gewoon ook erg zwak.

wat de Portugezen wel goed deden was vroeg storen
[b]Op dinsdag 9 september 2003 13:57 schreef Dr.Daggla het volgende:[/b]
[13:57:43] <@Daggla> ik weet ei'k ook niet wie corleone is.. Uit ER ofzo?
  maandag 21 juni 2004 @ 15:46:18 #96
52164 pfaf
pfief, pfaf, pfoef!
pi_20067138
Bah, nog een wedstrijd naar een zielig kijkende, vragende, smekende Deco aankijken.
pi_20069833
Tralalalala, tralalalala, tralalalalala.

Het kwam dus allemaal toch nog goed. Nu is die titel ineens ook nog mogelijk.

Mooie jongen Nuno Gomes, voormalig stapmaat van onze Dani, deed het dus toch. Een echte EK-spits. Pauleta niet, die is duidelijk meer van de WK's. Jammer. Hij is echter geschorst.

Costinha was de beste man, voor Ricardo Carvalho, Nuno Valente, Deco en Circus. Die begon geweldig, maar zakte ver weg en had wederom te weinig rendement. Maar toch, Portugal door.

Nog als poulewinnaar ook. Dat noemen ze groeien in een toernooi geloof ik.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  Trouwste user 2022 maandag 21 juni 2004 @ 17:54:06 #98
7889 tong80
Spleenheup
pi_20070371
Ben je nog gekust door je schoonvader ?


Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_20070420
Nee, al had ie heel veel moeite zich in te houden.

Tong, wellicht kom ik na het eten wel even op MSN. Ben jij er dan ook? Dan gaan we analyseren.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  Trouwste user 2022 maandag 21 juni 2004 @ 18:01:00 #100
7889 tong80
Spleenheup
pi_20070527
Tuurlijk.


Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  maandag 21 juni 2004 @ 18:59:13 #101
43584 Beregd
absolutely inch perfect
pi_20072001
quote:
Op maandag 21 juni 2004 17:31 schreef methodmich het volgende:
Mooie jongen Nuno Gomes, voormalig stapmaat van onze Dani, deed het dus toch. Een echte EK-spits. Pauleta niet, die is duidelijk meer van de WK's. Jammer. Hij is echter geschorst.
De ideale kans voor Nuno Gomes om de basisplaats te veroveren. Hij verdient het. Niet meteen de meest technische speler van Portugal, integendeel, maar wel een intelligente goed werkende spits. Goed dat Portugal ook zo iemand in de ploeg staan heeft, want hoe mooi de dribbels ook waren in de eerste helft, slechts een enkele maal leverden ze ook een mooie aanval op.
pi_20072198
Nuno Gomes is een pure doelpuntenmaker. En een hartenbreker.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  vrijdag 25 juni 2004 @ 09:41:09 #103
52164 pfaf
pfief, pfaf, pfoef!
pi_20172143
Speelden wederom een ijzersterke pot en zijn bij mij nu definitief de grootste favoriet voor de titel.
  Trouwste user 2022 vrijdag 25 juni 2004 @ 11:29:38 #104
7889 tong80
Spleenheup
pi_20174667
Terechte winnaar tegen Engeland. Probeerden tenminste aan te vallen. Had liever Oranje tegen Engeland gezien. En die keeper was briljant, met z'n blote handen.


Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_20174770
Nederland/Zweden moet hopen dat Figo weer wordt opgesteld

maar wat een sensatie, Ricardo Carvalho
[b]Op dinsdag 9 september 2003 13:57 schreef Dr.Daggla het volgende:[/b]
[13:57:43] <@Daggla> ik weet ei'k ook niet wie corleone is.. Uit ER ofzo?
  Trouwste user 2022 vrijdag 25 juni 2004 @ 11:35:02 #106
7889 tong80
Spleenheup
pi_20174811
quote:
Op vrijdag 25 juni 2004 11:33 schreef mitt het volgende:
Nederland/Zweden moet hopen dat Figo weer wordt opgesteld

maar wat een sensatie, Ricardo Carvalho
Zou uniek zijn voor twee landen spelen op een EK.

Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_20182458
quote:
Op vrijdag 25 juni 2004 11:29 schreef tong80 het volgende:
Terechte winnaar tegen Engeland. Probeerden tenminste aan te vallen. Had liever Oranje tegen Engeland gezien. En die keeper was briljant, met z'n blote handen.


Morgen gaat de column over Ricardo Pereira.

En ze waren inderdaad de verdiende winnaar.

De halve finale wordt een vervelende, als Nederland het haalt. Portugal - Nederland. Oei oei oei...
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  vrijdag 25 juni 2004 @ 20:00:38 #108
23234 zjroentje
DiFontaine
pi_20188193
Dikverdiende overwinning van de Portugezen, op basis van hun aanvallende instelling.

En wat is Figo een over het paard getilde arrogante klootzak. Net goed dat Postiga scoorde.
While we're living, the dreams we have as children fade away
AFC Ajax | Borussia Mönchengladbach] | Kansas City Chiefs | Alabama Crimson Tide
pi_20188218
Luis Figo wordt trainer van Feyenoord over 10 jaar. Net als Gullit zal hij vermoedelijk het kamp verlaten.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  vrijdag 25 juni 2004 @ 20:06:39 #110
43763 DutchGooner
naar het andere forum!
pi_20188319
Zou het trouwens schitterend vinden als Nederland of Zweden geheel tegen de verhouding door een arbitrale blunder de halve zou winnen
NAAR HET ANDERE FORUM!
pi_20188364
Portugal - Nederland is altijd een win-win-situatie hier.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  vrijdag 25 juni 2004 @ 20:11:04 #112
43763 DutchGooner
naar het andere forum!
pi_20188411
quote:
Op vrijdag 25 juni 2004 20:08 schreef methodmich het volgende:
Portugal - Nederland is altijd een win-win-situatie hier.
Dat zou bij mij met Engeland-Nederland geweest zijn
NAAR HET ANDERE FORUM!
  Trouwste user 2022 vrijdag 25 juni 2004 @ 21:16:06 #113
7889 tong80
Spleenheup
pi_20189947
In het Engeland topic zeg je dat je in het verkeerde land bent geboren en voor Engeland supportert.


Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  vrijdag 25 juni 2004 @ 21:17:18 #114
43763 DutchGooner
naar het andere forum!
pi_20189980
quote:
Op vrijdag 25 juni 2004 21:16 schreef tong80 het volgende:
In het Engeland topic zeg je dat je in het verkeerde land bent geboren en voor Engeland supportert.


met als 2e NL,wel een beetje bij de les blijven

zeg maar net zoals MM,hij Nederland en Portugal en ik ENGELAND en een eind daarna Nederland
NAAR HET ANDERE FORUM!
  Trouwste user 2022 vrijdag 25 juni 2004 @ 21:18:52 #115
7889 tong80
Spleenheup
pi_20190027
quote:
Op vrijdag 25 juni 2004 21:17 schreef DutchGooner het volgende:

[..]

met als 2e NL,wel een beetje bij de les blijven

zeg maar net zoals MM,hij Nederland en Portugal en ik ENGELAND en een eind daarna Nederland
Dan is het geen win win.


Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  vrijdag 25 juni 2004 @ 21:20:12 #116
43763 DutchGooner
naar het andere forum!
pi_20190062
quote:
Op vrijdag 25 juni 2004 21:18 schreef tong80 het volgende:

[..]

Dan is het geen win win.


OK,70-30 ipv 100-0,zo goed?
NAAR HET ANDERE FORUM!
  Trouwste user 2022 vrijdag 25 juni 2004 @ 21:20:41 #117
7889 tong80
Spleenheup
pi_20190076
Mij best.


Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  vrijdag 25 juni 2004 @ 21:21:23 #118
43763 DutchGooner
naar het andere forum!
pi_20190099
fijn...
NAAR HET ANDERE FORUM!
pi_20199438
De vraag is wel of Figo nog terug gaat keren.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  zaterdag 26 juni 2004 @ 11:12:12 #120
10763 popolon
Fetchez la vache!
pi_20199458
quote:
Op zaterdag 26 juni 2004 11:10 schreef methodmich het volgende:
De vraag is wel of Figo nog terug gaat keren.
Wie?
Patience is not one of my virtues, neither is memory. Or patience for that matter.
  zaterdag 26 juni 2004 @ 11:18:48 #121
10763 popolon
Fetchez la vache!
pi_20199553
Ik kan niet alle media bijhouden maar als ik Portugees was:

Kielhalen, schavot etc.

Schandalig gedrag voor een volgevreten vedette die niet eens kan voetballen, schofterig gedrag gewoon en totaal geen teamspeler blijkbaar.

Maar dat is niks nieuws.
Patience is not one of my virtues, neither is memory. Or patience for that matter.
pi_20199797
Tja.. Bij elke andere speler was dat gebeurd, maar als Figo terug komt, speelt ie gewoon weer denk ik.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  zaterdag 26 juni 2004 @ 11:37:36 #123
10763 popolon
Fetchez la vache!
pi_20199877
Zou een belediging voor de teamsport zijn.
Patience is not one of my virtues, neither is memory. Or patience for that matter.
  Trouwste user 2022 maandag 28 juni 2004 @ 20:25:14 #124
7889 tong80
Spleenheup
pi_20259897
Ze gaan eraan.


Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
  maandag 28 juni 2004 @ 20:27:22 #125
23186 FrankyMcG
I'd rather have the scar
pi_20259959
Figo kwam zelfs niet terug na zijn wissel, om de overwinning te vieren! Het is gewoon een arrogante klootzak!
[b]It doesn't take a big man to knock somebody down. Just a little courage to lift him off the ground[/b]
  maandag 28 juni 2004 @ 20:28:25 #126
49901 PogueMahone
Yapo N'Guema - Honé
pi_20259983
laat ze a.u.b. figo opstellen
De Narcis van Gabon
  Trouwste user 2022 maandag 28 juni 2004 @ 20:29:01 #127
7889 tong80
Spleenheup
pi_20259999
Maar die wil revanche nemen.


Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_20260022
Scolari heeft Figo aan alle kanten verdedigd.
Wat een slappe zak.
A player does not hope to get lucky; he just hopes others don't get lucky.
Klik dan als je durft
  zondag 4 juli 2004 @ 14:34:28 #129
17328 methodmich
Nummer 10
pi_20406357
Speciaal voor SCH:

De Portugese homo's gaan massaal voor Cristiano Ronaldo. Ook Nuno Gomes en Figo scoren goed. Geen stemmen kregen Costinha, Fernando Couto, Miguel en Quim Sampaío. Mee eens?
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  zondag 4 juli 2004 @ 14:37:04 #130
23186 FrankyMcG
I'd rather have the scar
pi_20406408
De Friese homos gaan massaal voor Foppe!
[b]It doesn't take a big man to knock somebody down. Just a little courage to lift him off the ground[/b]
pi_20406473
* Stuart denkt dat Portugal vanavond gaat winnen met 1-0

Dat zou goed zijn voor me pool, want daarin heb ik voorspelt dat Portugal kampioen zou worden
"If you see someone without a smile, give them one of yours.”
  zondag 4 juli 2004 @ 14:41:40 #132
23186 FrankyMcG
I'd rather have the scar
pi_20406501
Als Portugal vanavond wint, ben ik ¤ 134,- rijker. Als ze verliezen ¤ 86,-.
[b]It doesn't take a big man to knock somebody down. Just a little courage to lift him off the ground[/b]
  zondag 4 juli 2004 @ 16:07:34 #133
67174 Dos37
Come on Twente
pi_20408102
quote:
Op zondag 4 juli 2004 14:41 schreef FrankyMcG het volgende:
Als Portugal vanavond wint, ben ik ¤ 134,- rijker. Als ze verliezen ¤ 86,-.
Als het nou gelijk blijft dan
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
  zondag 4 juli 2004 @ 16:12:55 #134
48241 Mindlight
O+ Jaimie O+
pi_20408188
quote:
Op zondag 4 juli 2004 14:41 schreef FrankyMcG het volgende:
Als Portugal vanavond wint, ben ik ¤ 134,- rijker. Als ze verliezen ¤ 86,-.
hoe doe je dat?
Oud-Beijerland/Hilversum dus!
  zondag 4 juli 2004 @ 17:14:37 #135
23186 FrankyMcG
I'd rather have the scar
pi_20409395
quote:
Op zondag 4 juli 2004 16:12 schreef Mindlight het volgende:
hoe doe je dat?
Ik doe met twee betaalpools mee:

A. bij de vriendengroep (inleg ¤ 5,-) waar ik inmiddels zo hoog sta dat de 1e plaats van ¤ 56,- sowieso van mij is.
B. op het werk (inleg ¤ 10,-) waar ik momenteel 2e sta (recht op ¤ 30,-) en mocht Portugal winnen dan ga ik daar eerste eindigen (recht op ¤ 78,-)

Zoiets!
[b]It doesn't take a big man to knock somebody down. Just a little courage to lift him off the ground[/b]
  zondag 4 juli 2004 @ 17:16:07 #136
48241 Mindlight
O+ Jaimie O+
pi_20409418
hahahaha ok netjes!!!!
Oud-Beijerland/Hilversum dus!
  zondag 4 juli 2004 @ 19:03:41 #137
43763 DutchGooner
naar het andere forum!
pi_20411546
quote:
Op zondag 4 juli 2004 17:14 schreef FrankyMcG het volgende:

[..]

Ik doe met twee betaalpools mee:

A. bij de vriendengroep (inleg ¤ 5,-) waar ik inmiddels zo hoog sta dat de 1e plaats van ¤ 56,- sowieso van mij is.
B. op het werk (inleg ¤ 10,-) waar ik momenteel 2e sta (recht op ¤ 30,-) en mocht Portugal winnen dan ga ik daar eerste eindigen (recht op ¤ 78,-)

Zoiets!
Nee nee,je doet er met 3 mee en met 1tje ga je zeker niet winnen
NAAR HET ANDERE FORUM!
  zondag 4 juli 2004 @ 19:04:56 #138
23186 FrankyMcG
I'd rather have the scar
pi_20411577
quote:
Op zondag 4 juli 2004 19:03 schreef DutchGooner het volgende:
Nee nee,je doet er met 3 mee en met 1tje ga je zeker niet winnen
Die was ik "toevallig" vergeten te noemen!
[b]It doesn't take a big man to knock somebody down. Just a little courage to lift him off the ground[/b]
  woensdag 7 juli 2004 @ 00:44:13 #139
6990 golfer
Ouwe jongere
pi_20453938
opruiming
There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')