je hebt geen leven verder?quote:Aantal posts: 28680 (gemiddeld 36 per dag)
Inderdaad. Iedereen heeft tegenwoordig toch wel minstens 1 kloonquote:Op maandag 17 mei 2004 13:00 schreef Jipje het volgende:
Euhm...
Hoe kun je nou in hemelsnaam een hekel krijgen aan 1 bepaalde user? Dat snap ik niet hoor...
Dan weet ik nu wat me te doen sta om bij iedereen te horen...quote:Op maandag 17 mei 2004 13:02 schreef 4]-[ Highlander het volgende:
[..]
Inderdaad. Iedereen heeft tegenwoordig toch wel minstens 1 kloon![]()
Je hebt die arme jongen toch geen ban gegeven?quote:Op maandag 17 mei 2004 13:04 schreef Slarioux het volgende:
Ha. Nu kan je lekker niet meer in je eigen topic komen.
quote:Op maandag 17 mei 2004 13:01 schreef Jipje het volgende:
ow wacht
[..]
je hebt geen leven verder?
ik voel me niet aangevallen, ik krijg gewoon weerzin tegen een bepaalde user.quote:Op maandag 17 mei 2004 12:59 schreef UltraBrain het volgende:
Komop man...
je bent 58 jaar oud en dan voel je je zo aangevallen als iemand jouw denkbeelden aanvalt of tegenspreekt? Relativeer is een beetje zeg. Je grootste vijanden zijn meestal je grootste leraren. Kijk naar de reacties die dat persoon in je oproept en leer ervan.
hoezo?quote:Op maandag 17 mei 2004 13:01 schreef Jipje het volgende:
ow wacht
[..]
je hebt geen leven verder?
36 per dag...(gemiddeld)quote:Op maandag 17 mei 2004 13:11 schreef dolle_hond het volgende:
[..]
ik voel me niet aangevallen, ik krijg gewoon weerzin tegen een bepaalde user.
in discussie-topics zou ik er geen moeite mee hebben.
[..]
hoezo?
dit is niet zozeer afhankelijk van een post-aantal of zo. ik loop hier al een tijdje mee en betreffende user ken ik ook al een tijdje, maar de laatste tijd groeit het
het is niet tegen de policy, maar soms is negeren niet goed mogelijk.quote:Op maandag 17 mei 2004 13:08 schreef Lucille het volgende:
Als de user je irriteerd omdat hij dingen doet tegen de policy dan rapporteer je dat, hiermee zal zijn gedrag wel veranderen. Is het gewoon omdat je hem niet mag terwijl zijn gedrag wel getolereerd wordt mbt de policy dan is het gewoon een kwestie van negeren.
dat mag je best vinden, maar daar gaat het niet om.quote:Op maandag 17 mei 2004 13:12 schreef Jipje het volgende:
[..]
36 per dag...(gemiddeld)
dat vind ik persoonlijk toch wel heel veel...
quote:Op maandag 17 mei 2004 13:26 schreef c00l het volgende:
zeg gewoon met wie je een probleem hebt, Mietje.
quote:Op maandag 17 mei 2004 13:29 schreef dolle_hond het volgende:
[..]
kutkloon
maar jij bent t niet hoor
bovendien gaat t daar ook niet eens echt over. het gaat er over hoe je er mee omgaat en of je het zelf ook hebt.
trouwens: met de grote meerderheid van de fokkers heb ik geen problemen.
Negeren is echt het beste, dat doe ik ook bij bepaalde types.quote:Op maandag 17 mei 2004 13:17 schreef dolle_hond het volgende:
[..]
het is niet tegen de policy, maar soms is negeren niet goed mogelijk.
ik denk dat ik dat wel ga proberen. Zou het iets zijn om vrijwel niet op de posts van die user te reageren en ze niet te quoten.
zal moeilijk worden
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |