Nee, je moet maar eens vasthouden aan de tijden die je zegt! Of noem geen tijd...Je sluit ze altijd te vroeg.quote:Op maandag 17 mei 2004 15:02 schreef BVO het volgende:
Denk dat ik hem binnenkort maar ga sluiten.
Je hebt gelijkquote:Op maandag 17 mei 2004 15:31 schreef Svensational het volgende:
[..]
Nee, je moet maar eens vasthouden aan de tijden die je zegt! Of noem geen tijd...Je sluit ze altijd te vroeg.
i agreequote:Op maandag 17 mei 2004 15:00 schreef Dizer het volgende:
P.s. ik word moe van mijn avatar, ze blijft maar rennen.....Ik ga een andere nemen!
dat ze al 52 is ...... echt ???quote:Op zaterdag 15 mei 2004 11:52 schreef Bupatih het volgende:
[..]
En dan is Janine .....52![]()
![]()
Dat was een grap...quote:Op maandag 17 mei 2004 16:03 schreef janimie het volgende:
[..]
dat ze al 52 is ...... echt ???
zelfs Eric Vogel is jonger ... toch ?
Doet ze goed btw, al ouder zijn en er nog goed uitzien, kun je neit van Laura zeggen
Je hebt alleen een foutje gemaaktquote:Op maandag 17 mei 2004 17:31 schreef ZOWIEE het volgende:
Ik heb gestemd!
Welkomquote:Op maandag 17 mei 2004 17:33 schreef inasras het volgende:
Ik heb me nu na maanden dit forum te volgen geregistreerd bij Fok! en kan nu eindelijk ook hier posten![]()
![]()
Wij gaan wel door hoorquote:Op maandag 17 mei 2004 18:06 schreef S-Two het volgende:
damn, ben een week weg geweest naar barcelona, en kom terug.....
ongeveer 2 topics volgelult!! :S
heb geen zin om dat allemaal te lezen dus ga vanaf hier wel weer actief meedoen...
maar heb dus ook een week geen gtst gekeken... nog rare dingen gebuert die ik moet weten zodat ik het vanavond weer gewoon kan volgen???
bvd
Hartstikke Super Bedankt, Je Bent Een Schat!!!!!!!!quote:Op maandag 17 mei 2004 18:17 schreef BVO het volgende:
Robert/Laura/Valerie/Dennis/Sil: Robert zegt eerst tegen Laura (onder aandringen van Valerie) dat hij voor de hele voogdij wil gaan, als hij later alleen met haar praat komt hij daar een beetje op terug, uiteindelijk gaan ze nu geloof ik toch proberen de voogdij te krijgen. Dennis wilde samenwerken met Laura, omdat hij Valerie haat, maar Laura zou alleen met Robert willen samenwerken.
Benjamin/Robin: Benjamin neemt zich de dood van Pascale kwalijk, hij had beter op Robin moeten letten. Uit frustratie schiet hij steeds uit zijn slof tegen hem, Govert schrikt ervan en vraagt zich af of Benjamin het Robin kwalijk neemt. Uiteindelijk gaat Robin naar de Merelhof en wordt Benjamin steeds depressiever.
Stefano/Ludo/Martine/Isabella/Yasmin: Stefano bedenkt dat Martine er weleens achter zou kunnen zitten, zij wilde zijn aandelen altijd al. Na Yasmin gebeld te hebben en haar gevraagd te hebben het te 'controleren' gelooft hij haar, dat Martine er niks mee te maken heeft. Ludo begint er echter steeds meer in te geloven. Hij laat hen volgen en komt bij Yasmin op het kantoor, waar hij haar min of meer bedreigt. Ze hebben het plan om vervalste aandelen te sturen, maar Stefano is Ludo voor door de aandelen de stelen en op te sturen, dan kan hij verder met zn leven.
Morris/Nick/Charlie: Nick en Charlie worden steeds hechter, Morris verzet zich er steeds meer tegen. Nick wodt het zat en zet na een etentje in de keuken Morris een mes op de keel en bedreigt hem.
Sjors/Milan/Martine: Martine is jarig en ze geeft Sjors geld om te shoppen, Sjors koopt er een verschrikkelijk ding voor dat door iedereen mooi wordt gevonden. Sjors, Milan en Martine gaan samen uit eten en het is allemaal heel gezellig. Milan vindt dat Sjors nog meer voor een goede relatie met haar moeder moet gaan en dat gebeurt dan ook wel.
Verder weet ik het ff niet meer.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |