quote:
Op zaterdag 22 mei 2004 12:41 schreef SCH het volgende:
Ik zal hier nog 1 x op reageren en dan laat ik het er verder bij SK - maar ik zou het prettig vinden als jullie in de moderatie iets strenger gaan letten op het veelvuldige anti-islam gedoe hier ter plaatse.
Ik heb jouw stukje nu 5 x gelezen en het is me volstrekt niet duidelijk waar je op doelt, misschien heeft het te maken met je eigen context. Ik ben altijd al gewend geweest om het fundamentalisme in de wereld te veroordelen, om criminaliteit te veroordelen, om criminaliteit door allochtonen te veroordelen en er maatregelen tegen voor te stellen enzovoorts. Voor mij is het niet nieuw om het fundamentalisme aan de kaak te stellen en te bestrijden. Dus wat je bedoelt met braaf, en geen kritische vragen en zomaar slikken is me volstrekt onduidelijk.
Het is niet meer dan logisch om zulke zaken te bestrijden maar ik prijs me gelukkig daarbij de nuance in acht te nemen en niet te generaliseren zodat er geen onnodige schade wordt toegebracht. Types als Dora en X-Ray hebben nog steeds niet in de gaten dat ze de zaak waar ze voor pleiten alleen maar schade toebrengen. Maar dat is hun probleem verder. Als jij er niet mee uit de voeten kan dat ik de zaken op hun merites beoordeel en altijd van twee kanten bekijk, dan is dat jammer maar helaas. Ik ben dan degene die juist wel kritische vragen stelt en niet een vijand heb uitgekozen die ik ritueel bestrijd zonder me te verdiepen in de consequenties.
Wat jij doet, heeft niks met nuance te maken, maar met het in stand houden van je eigen werkelijkheid. En dat is nu
precies wat de politiek al die jaren heeft gedaan: problemen ontkennen en 'lastige' mensen (zoals een Dora of een X-Ray) de mond snoeren, zodat het totaalplaatje beter in hun werkelijkheid past. Maar het heeft allemaal geen enkel nut, want, zoals ik al zei, de tijden zijn veranderd.
Je komt op mij behoorlijk elitair over, je neemt jezelf veel te serieus en denkt volgens mij dat jouw mening beduidend meer waard is die van die anderen. Dat is allemaal nog wel hoogst amusant om te zien (zoals ik eerder in dit topic al aangaf), zeker als het niet gehonoreerd wordt. Maar veel erger is, dat je veelvuldig met 2 maten meet (zoals in dat topic over die 'homohatende' raadslid). De nuance is juist volledig zoek.
Overigens, het maakt mij allemaal helemaal niet uit. Ik vind het allemaal hoogst amusant. En zo hoort het ook, het is tenslotte een forum en niet de 2de Kamer. Maar in mijn ogen maak je je echt onsterfelijk belachelijk door 'optreden tegen racisten' te blijven eisen. Ik neem aan dat jij toch niet de clown van FOK wilt worden.
/edit Overigens, ik ben het op bepaalde punten best wel met je eens. Users als Dora en X-Ray weten de boel af en toe leuk te verzieken, maar dat komt vooral omdat mensen als KB, maar ook jijzelf, zelfs op de meest stupide uitlatingen van hun kant reageren. Zeuren om een strengere moderatie heeft gewoon geen zin en werkt zelfs averechts als je toch geen gelijk krijgt. Dan ben je net een klein kind dat roept om aandacht.
Ik heb gewoon het idee dat jij beter zou moeten weten, maar daar heb ik me dan blijkbaar in vergist.
[ Bericht 7% gewijzigd door Lemmeb op 22-05-2004 14:33:56 ]