Ik kan het ook niet begrijpen. Het enige wat ik denk te begrijpen is dat er weer andere vulgaire mensen zijn die een behoorlijke som geld op tafel leggen voor die foto's.quote:Op donderdag 13 mei 2004 10:19 schreef Fool het volgende:
Er bestaan echt zieke mensen in deze wereld!
Ik kan niet begrijpen hoe mensen zoiets in hun hoofd kunnen halen, volslagen geschift!
Denk jij soms dat er alleen in Belgie gasten rondlopen die hele foute dingen lekker vindenquote:Wat zijn dit voor Dutroux praktijken in NL?
Mensen die voor zulke foto's en films willen betalen zijn zeker net zo ziek, deze mensen zijn degenen die ervoor zorgen dat Zulke zaken blijven gebeuren.quote:Op donderdag 13 mei 2004 10:25 schreef Snakey het volgende:
[..]
Ik kan het ook niet begrijpen. Het enige wat ik denk te begrijpen is dat er weer andere vulgaire mensen zijn die een behoorlijke som geld op tafel leggen voor die foto's.
![]()
Een discussie die een rondvraag verdient in de Tweede Kamerquote:Op donderdag 13 mei 2004 13:14 schreef George-Butters het volgende:
Wat vinden de dieren er eigenlijk van? Is er sprake van genot aan beide kanten?
Of vraag het eens aan Zalm, Bot of van der Hoevenquote:Op donderdag 13 mei 2004 13:16 schreef My_Way het volgende:
[..]
Een discussie die een rondvraag verdient in de Tweede Kamer
Erg leuke opmerkingquote:Op donderdag 13 mei 2004 13:14 schreef George-Butters het volgende:
Wat vinden de dieren er eigenlijk van? Is er sprake van genot aan beide kanten?
Goh, nooit gedacht.quote:Op donderdag 13 mei 2004 15:58 schreef Verbal het volgende:
Wat snedig... 'leuke' grapjes maken over zoiets verrots
[ontopic]
Ja mensen, walgelijk gedrag is van alle volkeren.
V.
Onze eigen Jan Pronk van Fok!quote:Op donderdag 13 mei 2004 15:58 schreef Verbal het volgende:
Wat snedig... 'leuke' grapjes maken over zoiets verrots
[ontopic]
Ja mensen, walgelijk gedrag is van alle volkeren.
V.
Als ik jou was zou ik heel even afwachten welke achtergrond de daders hadden.quote:Op donderdag 13 mei 2004 20:06 schreef Umm-Qasr het volgende:
Wat een achterlijke cultuur ...
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |