plaatje fotoquote:Op zondag 9 mei 2004 18:32 schreef Billengezicht het volgende:
Ik heb een groene shirt van Relakz met lange mouwen.
koewl jah zon jasje heb ik ook van MEXX alleen hijs bruin dus vin nie echt wat voor het uitgaan...quote:Op zondag 9 mei 2004 18:38 schreef JAY-T het volgende:
meestal zoiets al dit.. zonder dat jasje dan
[afbeelding]
ook nog wel ander dingen natuurlijk, maar daar ga ik niet allemaal een foto van maken
Ik zag pas ook een aardig shirtje van Relakz (groen met lange mouwenquote:Op zondag 9 mei 2004 18:32 schreef Billengezicht het volgende:
Ik heb een groene shirt van Relakz met lange mouwen.
Heb je websites, fotos, links? nog noooit van het merk gehoord (kom uit overijssel) mischien is het hier nog nieuwquote:Op zondag 9 mei 2004 18:58 schreef Maxxieh het volgende:
De shirtjes van Outfitz zijn (soms) wel mooi! Ze hebben (imho) ook hele foute shirts, maar het is alleen jammer dat steeds meer mensen outfitz ontdekt hebben. Waardoor je weer zoiets krijgt als Replay,Gstar,Diesel etc..
> http://www.out-fitz.nl (De winkels, niet de collectie.. Alleen dat plaatje wat telkens verandert laat zien wat ze hebben)quote:Op zondag 9 mei 2004 19:00 schreef Ickeane het volgende:
Heb je websites, fotos, links? nog noooit van het merk gehoord (kom uit overijssel) mischien is het hier nog nieuwof ik ken het wel en vondt het niks zodat ik het ben gaan vergeten.. Ik ben btw een jochie hoor
en inderdaad voor meiden is er heel veel voor jongens bijna niks
omgquote:Op zondag 9 mei 2004 18:37 schreef Ickeane het volgende:
wat nu echt NIET KAN is dit
[afbeelding] vindt ik dan... das echt zon scapino shirts...
Komop mense post es pics van shirts met klasse
mijn puma shirtje is wel heel vet maar ik kan er zo geen foto van vinden, zal straks ff 1 maken met de cam
thanksquote:Op zondag 9 mei 2004 19:08 schreef Maxxieh het volgende:
[..]
> http://www.out-fitz.nl (De winkels, niet de collectie.. Alleen dat plaatje wat telkens verandert laat zien wat ze hebben)
Foto's kan ik zo snel niet vinden.. Misschien als ik me digi cam terug heb, zal ik wat foto's maken.
Wat nu echt NIET KAN is dit:quote:Op zondag 9 mei 2004 18:37 schreef Ickeane het volgende:
wat nu echt NIET KAN is dit
[afbeelding] vindt ik dan... das echt zon scapino shirts...
Komop mense post es pics van shirts met klasse
mijn puma shirtje is wel heel vet maar ik kan er zo geen foto van vinden, zal straks ff 1 maken met de cam
Die is van Gsusquote:Op zondag 9 mei 2004 18:33 schreef Ickeane het volgende:
zoiets ... als die meest linkse(not me)
[afbeelding]
hoog breezah-gehaltequote:Op zondag 9 mei 2004 19:43 schreef Syb-Sosef het volgende:
G-Sus longsleeves, toch wel favo.... Heb er nu een in het blauw. super
quote:Op zondag 9 mei 2004 19:42 schreef MissX het volgende:
Vind bij gozers vaak effen (hoe schrijf je dat) shirts toch altijd het mooist. Vind die drukke dingen, en dingen met strepen en merknamen en weet ik wat, helemaal niets. En dan wel in een beetje basic kleur dus niet felgroen ofzo.
Koewl!quote:Op zondag 9 mei 2004 19:25 schreef -En4Cer- het volgende:
[..]
Die is van Gsus
Idd. als je iets van G-star koopt weet je bijna wel zeker dat er die avond nog iemand loopt met hetzelfde shirt.quote:Op zondag 9 mei 2004 18:53 schreef Baklap het volgende:
Of zon zwart shirt met in het geel G-star erop. Opzich een mooi shirt, maar je staat zo zwaar voor lul omdat de helft van de tent ermee loopt.
Erm... je moet wel in een heel klein boerengehucht wonen willen ze er geen GSUS hebben. Zels de grootste boerenlul draagt het welquote:Op zondag 9 mei 2004 19:58 schreef Ickeane het volgende:
Ik vindt eigelijk dat GSUS wel heele mooie dingen heeft als ik zo op die site kijke en blijkt als ik kijk wat anderen aan hebben het ook vaak van dit merk is..
Weet iemand waar ik dit online kan kopen? Ik heb geen zin half nederland door te moeten, desnoods bestel ik het in America zoals ik ook pas geledne 3 shirts van Abercrombie heb besteld.
Dus ff tussendoor, wie weet een GSUS winkel... of heeft nog koewle dingen van gsus,
desnoods ff een nieuw topic openen.. want staat nog niks in lifestyle over gsus merk
Je kunt een keer bij Men@work of Heaven's Playground gaan kijken,quote:Op zondag 9 mei 2004 19:49 schreef Ickeane het volgende:
[..]
Koewl!
Zou ik wel willen hebben... wel in een andere kleur... enig idee waar die te koop is en hoeveel ongeveer?? mishcien hebben ze hem bij score.nl ofzow
Ja, je kunt ook een gordijn aandoen: ook apartquote:Op zondag 9 mei 2004 20:45 schreef Ickeane het volgende:
[afbeelding]![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Als je dit aanhebt, weet je zeker dat je de enige bent lijkt me.... toch? wel lekker bijzonder apart
eerste vind ik niks, maar 2e zou ik ook nog wel kunnen dragen hoorquote:Op zondag 9 mei 2004 20:45 schreef Ickeane het volgende:
[afbeelding]![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Als je dit aanhebt, weet je zeker dat je de enige bent lijkt me.... toch? wel lekker bijzonder apart
Of deze:
[afbeelding] Ben ik de enige die dat mooi vindt?
Ik vind dit echt een leuke shirt, smaken verschillen hequote:Op zondag 9 mei 2004 20:45 schreef Ickeane het volgende:
[afbeelding]![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Als je dit aanhebt, weet je zeker dat je de enige bent lijkt me.... toch? wel lekker bijzonder apart
Waarom begin jij niet ?quote:Op woensdag 12 mei 2004 20:09 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
Komen d'r ook nog mooie shirts voorbij?
Ik vind dit wel wat voor jou:quote:Op woensdag 12 mei 2004 20:09 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
Komen d'r ook nog mooie shirts voorbij?
Ja, voor als je naar een -Proud to be Fout- feest gaat misschienquote:Op woensdag 12 mei 2004 20:53 schreef schatje het volgende:
[..]
Ik vind dit wel wat voor jou:
[afbeelding]
Het ziet er erg zomers uit in elk geval.quote:Op woensdag 12 mei 2004 20:53 schreef schatje het volgende:
[..]
Ik vind dit wel wat voor jou:
[afbeelding]
hehehe, moet nog eens inkopen doen, dus dacht hier wat ideetjes op te kunnen doen. Geld speelt geen rol dus niet van die goedkope scapino-zooi aubquote:Op woensdag 12 mei 2004 20:43 schreef Maxxieh het volgende:
[..]
Waarom begin jij niet ?
Ayoo een op maat gemaakt fashion advies van schatjequote:Op woensdag 12 mei 2004 20:53 schreef schatje het volgende:
[..]
Ik vind dit wel wat voor jou:
[afbeelding]
ik doe altijd wel een schoon shirt aan, dus niet een shirt wat ik de hele dag al aan heb gehad.quote:Op woensdag 12 mei 2004 21:44 schreef manny het volgende:
mensen met een "stap t-shirt" te treurig.
Gewoon lekkah aandoen wat je s'middags ook aan hebt en dan nog de tofste kleding van de tent hebben.. een stap t-shirt... boefjes
gaat om de houding virus. Als ga je stappen in je Aldi vakkenvul t-shirt dan is dat dus het tofste shirt van de tentquote:Op woensdag 12 mei 2004 21:45 schreef Virus.NL het volgende:
[..]
ik doe altijd wel een schoon shirt aan, dus niet een shirt wat ik de hele dag al aan heb gehad.
En laat jij jouw tofste kleding van de tent eens zien dan
Om er toch maar even op in te gaan:quote:Op woensdag 12 mei 2004 22:48 schreef Morkje het volgende:
Jij ligt zekers de hele dag op je aars dat je ook overdag je shirt aan kan hebben waarin je wel zou willen stappen. Niet iedereen zit nog op school / heeft een uitkering.
(of je moet zo'n foute boer zijn die er echt niet uit ziet als ie gaat stappen)
punt 1 heb ik niks op aan te merken, en met punt 2 ben ik het sorta wel eens. Alsin: ik ben van mening dat je nodig een nieuw stel hersens moet halen als je in een shirt loopt met kamerbreed Gsus/Gstar er op.quote:Op woensdag 12 mei 2004 23:02 schreef manny het volgende:
[..]
Om er toch maar even op in te gaan:
1 ik werk.
2 ik ga op stap naar clubs / cafe's etc waar ik weinig breezah gasten / vrouwtjes tegenkom en dus ook weinig longsleeve energy g-sus - g-star meuk
3 als je het van je kleding moet hebben is het eind zoek
Sorry hoor, meet met zoiets wil je toch gewoon niet rondlopen?... Vooral die bovenste, dan loop je gewoon rond met het teken van de duivel.quote:Op woensdag 12 mei 2004 23:13 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[afbeelding]
[afbeelding]
en meer van dat
Sommige rugbyshirts van Gant zijn wel mooi.quote:Op donderdag 13 mei 2004 00:53 schreef Ickeane het volgende:
Ik zoek eigelijk iets met lange mouwen en een kraag eventueel, niet van die dunne kale tshirts met een opdrukje maar iets meer... iets met vorm en stijlmaarja het is maar wat je leuk vindt he..
Vondt ze allemaal niet zo behalve dat jesus tshirt maar ik geloof nie dus ga ik ook niet met zon ding lopen.
ik voel me niet aangevallenquote:Op donderdag 13 mei 2004 00:33 schreef Leatherneck het volgende:
[..]
Sorry hoor, meet met zoiets wil je toch gewoon niet rondlopen?... Vooral die bovenste, dan loop je gewoon rond met het teken van de duivel.
Maargoed, vat dit niet te "aanvallend" op.
Tja hoe zou dat nu toch komen?quote:Op donderdag 13 mei 2004 03:19 schreef Kindred_Spirits het volgende:
deze zijn momenteel mijn 3 favo uitgaansshirts:
[afbeelding]
gekocht bij WE
[afbeelding]
gekocht bij MEXX
[afbeelding]
gekregen van mijn vriendin
ze zijn van de MEXX en WE maar ik heb er nog geen andere mee gezien...
Tja, hoe zou dat nu toch komen?quote:Op donderdag 13 mei 2004 03:19 schreef Kindred_Spirits het volgende:
deze zijn momenteel mijn 3 favo uitgaansshirts:
*knip*
maar ik heb er nog geen andere mee gezien...
briljant shirt die 2equote:Op donderdag 13 mei 2004 03:19 schreef Kindred_Spirits het volgende:
deze zijn momenteel mijn 3 favo uitgaansshirts:
[afbeelding]
gekocht bij WE
[afbeelding]
gekocht bij MEXX
[afbeelding]
gekregen van mijn vriendin
ze zijn van de MEXX en WE maar ik heb er nog geen andere mee gezien...
Het zijn ook lelijke kutshirts.quote:Op donderdag 13 mei 2004 00:33 schreef Leatherneck het volgende:
[..]
Sorry hoor, meet met zoiets wil je toch gewoon niet rondlopen?... Vooral die bovenste, dan loop je gewoon rond met het teken van de duivel.
Maargoed, vat dit niet te "aanvallend" op.
Paul Frank vind ik echt verschrikkelijk. Echt de nieuwe pokemon, maar dan met kleren. Stom aapje...quote:
Als je het 90 graden draait is het ook een kut met een zuigende pokemon er aanquote:Op donderdag 13 mei 2004 13:53 schreef BloodyLotte het volgende:
[..]
Paul Frank vind ik echt verschrikkelijk. Echt de nieuwe pokemon, maar dan met kleren. Stom aapje...![]()
Zal ik je eens wat vertellen ... ik heb dat shirtquote:Op zondag 9 mei 2004 18:37 schreef Ickeane het volgende:
wat nu echt NIET KAN is dit
[afbeelding] vindt ik dan... das echt zon scapino shirts...
so truequote:Op donderdag 13 mei 2004 13:53 schreef BloodyLotte het volgende:
[..]
Paul Frank vind ik echt verschrikkelijk. Echt de nieuwe pokemon, maar dan met kleren. Stom aapje...![]()
quote:Op donderdag 13 mei 2004 13:56 schreef ParanoidEv het volgende:
[..]
Als je het 90 graden draait is het ook een kut met een zuigende pokemon er aan
Ik ook....damn!quote:Op donderdag 13 mei 2004 15:05 schreef AudreyHepburn het volgende:
[..]. Ben ik nu de enige die op zijn kant naar z'n monitor zit te staren nu, na die opmerking ?
Best mooi shirt idd....quote:Op zondag 16 mei 2004 19:49 schreef Ickeane het volgende:
[afbeelding]
Zoiets is ook leuk..
Baal dat me digicam kapot is andes kon ik dit topic weer even leven inblazen, met mooie fotows!
commentaar?quote:Op zondag 16 mei 2004 20:26 schreef Virus.NL het volgende:
Hier een kleine selectie van (ongestreken) shirts die niet in de wasmachine zitten
Misschien een andere keer foto's van truien en overhemden![]()
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Deze heb ik nu aan
[afbeelding]
En dit zijn de broeken die ik het meeste draag. (er liggen nog wat blauwe en zwarte levi's in de kast, maar die heb ik al tijden niet meer aangehad)
[afbeelding]
Komt U maar met uw commentaar
's winters heb ik met uitgaan toch meestal een trui aan of een t-shirt met vest er overheen (maar dit topic ging over shirtsquote:Op maandag 17 mei 2004 02:26 schreef Dizzee het volgende:
[..]
commentaar?
met uitgaan zou ik nooit alleen een t-shirt aandoen. dan wel een vestje ofzo eroverheen.
polo of iets met kraag en lange mauw is wel oke.
leuke broeken thought, alleen die helemaal links is lelijk en de 2e van rechts ook.
voor de rest prima.![]()
toch geen mouwloze shirtjes?quote:Op maandag 17 mei 2004 19:28 schreef joriszss het volgende:
ik zelf heb vooral shirts met korte mouwen omdat t toch altijd wel warm is. Linnen truien (grof gevlochten) is ook wel lekker luchtig
Okee, als je commentaar wil, de shirtjes zijn allemaal een beetje saai en simpel, niet dat het zo'n opvallend pauperding met een print van boven tot onder moet zijn, maar dit is wel erg oncreatiefquote:Op zondag 16 mei 2004 20:26 schreef Virus.NL het volgende:
Hier een kleine selectie van (ongestreken) shirts die niet in de wasmachine zitten
Misschien een andere keer foto's van truien en overhemden![]()
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Deze heb ik nu aan
[afbeelding]
En dit zijn de broeken die ik het meeste draag. (er liggen nog wat blauwe en zwarte levi's in de kast, maar die heb ik al tijden niet meer aangehad)
[afbeelding]
Komt U maar met uw commentaar
Voor de zomer koop ik binnenkort nog een paar shirts met felle egale kleuren, maar niet van die clowns-shirtjes met allemaal rare kleuren om op te vallen.quote:Op maandag 17 mei 2004 20:17 schreef AltamirA het volgende:
[..]
Okee, als je commentaar wil, de shirtjes zijn allemaal een beetje saai en simpel, niet dat het zo'n opvallend pauperding met een print van boven tot onder moet zijn, maar dit is wel erg oncreatief
Broeken zijn wel oke, behalve die zilveren cars broek, en die zwart vind ik ook wat minder.
Nee zeker geen mouwloze shirts, gewoon T-shirtsquote:Op maandag 17 mei 2004 19:32 schreef Dizzee het volgende:
[..]
toch geen mouwloze shirtjes?
die vind ik echt fout...
(maar dat komt misschien omdat ik niet al te brede (boven)armen heb)
Mouwloze shirts kunnen heel mooi zijn, en zeker ook stijvol. Je moet er alleen wel de armen voor hebben. En ze moeten strak zitten bij de schouders, dus niet van die slobberdingen met van die enorme gaten onder je oksels.quote:Op dinsdag 18 mei 2004 10:34 schreef joriszss het volgende:
[..]
Nee zeker geen mouwloze shirts, gewoon T-shirts
quote:Op zondag 9 mei 2004 23:13 schreef Ickeane het volgende:
en toen was het stil....
fotos fotows fotoows , posten mensen!!
Kansloos.quote:Op zondag 23 mei 2004 22:55 schreef HRT_team het volgende:
Ik had vandaag dit shirtje aan:
Longsleeve welteverstaan:
[afbeelding]
inderdaad... tenminste als er echt merkloos opstaat..quote:Op zondag 30 mei 2004 15:41 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
[..]
Kansloos.
Ja dat heb ik dus ook. Dat soort mensen mogen meteen door portiers van de dansvloer geschopt worden van mij.quote:Op zondag 30 mei 2004 15:54 schreef AltamirA het volgende:
[..]
inderdaad... tenminste als er echt merkloos opstaat..
En dat is niet omdat ik PRO merkkleding ben, maar wel omdat ik Anti-'ik ben cool ik draag geen merk'-volk ben.
Correctie: het is niet energy maar energiequote:Op woensdag 12 mei 2004 23:02 schreef manny het volgende:
[..]
Om er toch maar even op in te gaan:
1 ik werk.
2 ik ga op stap naar clubs / cafe's etc waar ik weinig breezah gasten / vrouwtjes tegenkom en dus ook weinig longsleeve energy g-sus - g-star meuk
3 als je het van je kleding moet hebben is het eind zoek
quote:Op zondag 30 mei 2004 15:56 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
[..]
Ja dat heb ik dus ook. Dat soort mensen mogen meteen door portiers van de dansvloer uit de tent geschopt worden van mij.
Nog beter inderdaadquote:Op zondag 30 mei 2004 16:17 schreef AltamirA het volgende:
[..]
![]()
zo duur zijn gstar truitjes niet hoorquote:Op zondag 30 mei 2004 16:18 schreef St33n het volgende:
Ik vind dat Kultivate best leuke kleren heeft, maar is eht ook zo prijzig als G-star, die voor een shjirtje minsten 60 euro moet vragenIk heb nog nooit gehoord van dat merk.
Nou, ik ben vrijdag de stad in geweest. ff bij men@work kijken. Zie ik daar ene mooi legergroen gstar(longsleeve) shirt waar bij de kraag zo'n soort V-tje is "uitgehapt" .quote:Op zondag 30 mei 2004 16:19 schreef AltamirA het volgende:
[..]
zo duur zijn gstar truitjes niet hoor
en omgerekend in guldens? voor een shirtje? Dat vind ik best wel duur. (met spijkerbroeken is het nog veel ergerquote:Op zondag 30 mei 2004 16:20 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
40 euro kost G-Star, een shirtje dan. Dat vind ik niet duur.
88 gld voor een shirtje. Dat vind ik niet echt veel eigenlijk. Al moet je eigenlijk niet meer omrekenen naar guldens, want alles is wel wat duurder geworden als je het om gaat rekenen naar euro's. Onder de 90 euro bijvoorbeeld koop je geen fatsoenlijke broek meer.quote:Op zondag 30 mei 2004 16:42 schreef Virus.NL het volgende:
[..]
en omgerekend in guldens? voor een shirtje? Dat vind ik best wel duur. (met spijkerbroeken is het nog veel erger(maar toch koop ik nog te vaak dure dingen
)
Pardon? Voor 75 euro koop ik een prima big-star broek. Of een katoenen chino bij Steppin Out, en die wordt voor dat geld ook nog op lengte gemaakt.quote:Op zondag 30 mei 2004 18:13 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
[..]
88 gld voor een shirtje. Dat vind ik niet echt veel eigenlijk. Al moet je eigenlijk niet meer omrekenen naar guldens, want alles is wel wat duurder geworden als je het om gaat rekenen naar euro's. Onder de 90 euro bijvoorbeeld koop je geen fatsoenlijke broek meer.
Ik ben toch altijd minimaal 80 euro kwijt voor een broek.quote:Op zondag 30 mei 2004 18:21 schreef grif het volgende:
[..]
Pardon? Voor 75 euro koop ik een prima big-star broek. Of een katoenen chino bij Steppin Out, en die wordt voor dat geld ook nog op lengte gemaakt.
Nee. Maar zal wel ff een foto maken en posten voor je. 1 sec.quote:Op zondag 30 mei 2004 23:19 schreef Joran-Joran het volgende:
Mooi! Waar is dat linker gele shirt van? En heb je ook een foto van alleen dat shirt?
Barettaquote:Op zondag 30 mei 2004 23:44 schreef Jerommeke.nl het volgende:
waar had je dat nudie shirt vandaan?
Gele nudie shirt is te koop bij de Men at Work a ¤ 49,95quote:Op zondag 30 mei 2004 23:19 schreef Joran-Joran het volgende:
Mooi! Waar is dat linker gele shirt van? En heb je ook een foto van alleen dat shirt?
Sorry, kennelijk nog niet helemaal hersteld van t weekendquote:Op maandag 31 mei 2004 16:12 schreef Joran-Joran het volgende:
Ja maar dat is het rechter gele shirt
Is als beste uit de katoen test gekomen. Is het duur?quote:Op zondag 30 mei 2004 16:44 schreef St33n het volgende:
Trouwens, Kuyichi is ook een topmerk! zie www.kuyichi.com
Weet ik niet precies, ken het niet zo lang...quote:Op maandag 31 mei 2004 16:51 schreef Perzikje het volgende:
[..]
Is als beste uit de katoen test gekomen. Is het duur?
Waar heb je die vandaan. Ik heb deze gezien geloof ik bij de coolest shop of bij urbanoutfitters, maar zijn deze ook in NL te krijgen ???quote:Op donderdag 27 mei 2004 23:01 schreef Aschkael het volgende:
Vind je dat veel dan? ER zijn per stad ongeveer 7 winkels die gstar en dergelijke verkopen hoorquote:Op maandag 31 mei 2004 17:38 schreef Joran-Joran het volgende:
http://www.kuyichi.com/landen.php?country=Netherlands
Nou nou, wat ontzéttend weinig winkels
Je hebt ze toch al gezien bij die 2 winkels? waarom vraag je dan of ze ook hier te krijgen zijn?quote:Op maandag 31 mei 2004 17:49 schreef bopp het volgende:
[..]
Waar heb je die vandaan. Ik heb deze gezien geloof ik bij de coolest shop of bij urbanoutfitters, maar zijn deze ook in NL te krijgen ???
en 10.000 anderen hebben hem ookquote:Op maandag 31 mei 2004 18:33 schreef Miss_mini het volgende:
deze vind ik opzicht wel heel mooi:
[afbeelding]
en muh friendje heeft um
so what??quote:Op maandag 31 mei 2004 18:41 schreef Virus.NL het volgende:
[..]
en 10.000 anderen hebben hem ook
ik niet![]()
Leuk als er op zaterdagavond 5 mensen aan de bar staan met hetzelfde shirt aanquote:Op maandag 31 mei 2004 18:46 schreef Miss_mini het volgende:
[..]
so what??
Nou, het gaat toch om het verschillend uitzien omdat je anders wilt zijn als de anderen.quote:Op maandag 31 mei 2004 18:46 schreef Miss_mini het volgende:
[..]
so what??
hé jij daar! met je blauwe gstar shirt aan!quote:Op maandag 31 mei 2004 18:52 schreef Virus.NL het volgende:
[..]
Leuk als er op zaterdagavond 5 mensen aan de bar staan met hetzelfde shirt aan![]()
quote:Op maandag 31 mei 2004 19:05 schreef Erosjuhhh het volgende:
[..]
hé jij daar! met je blauwe gstar shirt aan!
blauw?tis dus duidelijk dat je het shirt nog nooit gezien hebt,of je bent kleurenblind?quote:Op maandag 31 mei 2004 19:05 schreef Erosjuhhh het volgende:
[..]
hé jij daar! met je blauwe gstar shirt aan!
Goed dat je hem post, want hier wilde ik nog iets over zeggen.quote:Op maandag 31 mei 2004 18:33 schreef Miss_mini het volgende:
deze vind ik opzicht wel heel mooi:
[afbeelding]
en muh friendje heeft um
gewoon die felle oranje/geelachtige kleuren op dat shirt,en het zit mooiquote:Op maandag 31 mei 2004 19:18 schreef AltamirA het volgende:
[..]
Goed dat je hem post, want hier wilde ik nog iets over zeggen.
Er zijn namelijk mensen die dit echt serieus zwaar vette shirts vinden!
Buiten het feit dat je erbij loopt als een reclamepaal (wat tegenwoordig al niet buitengewoon meer is) hebben er meestal op een avond in een discotheek minstens 5 personen zo'n zelfde shirt aan, de kleurvarianten nog niet eens meegerekend.
En deze is voor jou mini: wat is er nou dan mooi aan dit shirt?
Het zit gewoon als een longsleevequote:Op maandag 31 mei 2004 19:20 schreef Miss_mini het volgende:
[..]
gewoon die felle oranje/geelachtige kleuren op dat shirt,en het zit mooi
whehehe humorquote:Op maandag 31 mei 2004 20:00 schreef gfree het volgende:
Die shirts van quick zijn vet, heb er laatst eentje gekocht..
ben er ook zeer blij mee zoals je ziet...
[afbeelding]
ik deed een aap na, btw
Die shirts van Quick vind ik ook wel mooiquote:Op maandag 31 mei 2004 20:00 schreef gfree het volgende:
Die shirts van quick zijn vet, heb er laatst eentje gekocht..
ben er ook zeer blij mee zoals je ziet...
[afbeelding]
ik deed een aap na, btw
Heb deze bij men @ work in utrecht vandaan. Hebben ze vast ook wel bij andere men@work winkels. Ze hadden veel verschillende trouwens..quote:Op maandag 31 mei 2004 22:59 schreef Virus.NL het volgende:
Die shirts van Quick vind ik ook wel mooi
alleen zie ik ze bijna nergens te koop
hehe leuk shirt jahquote:Op maandag 31 mei 2004 20:00 schreef gfree het volgende:
Die shirts van quick zijn vet, heb er laatst eentje gekocht..
ben er ook zeer blij mee zoals je ziet...
[afbeelding]
ik deed een aap na, btw
Ziet er leuk uit, wat kost dat ding bij men@work ?quote:Op maandag 31 mei 2004 20:00 schreef gfree het volgende:
Die shirts van quick zijn vet, heb er laatst eentje gekocht..
ben er ook zeer blij mee zoals je ziet...
[afbeelding]
ik deed een aap na, btw
foto?quote:Op dinsdag 1 juni 2004 16:52 schreef pimpin het volgende:
ik vind de energie shirtjes wel vet.
Helemaal wit, met een klein vakje:
"My Name is Jeff" En aan de achterkant een hawi achtig plaatje met onder tourguide en een telefoonnummer.
Maakt het natuurlijk helemaal af om Jeff te veranderen in je eigen naam en telefoonnummer in je eigen
Dat grapje was al gemaakt geloof ikquote:Op maandag 31 mei 2004 19:08 schreef Joran-Joran het volgende:
[..]
Hé jij daar! Met je gsus shirtje! *Andere helft kijkt om*
heb ik ook gedaan, alleen vind het na 1 x niet meer zo lachen.quote:Op dinsdag 1 juni 2004 17:42 schreef Joran-Joran het volgende:
Als je nou eerst eens leest..
39,95 of 49,95 - kan het niet meer precies terugvinden op de kassabon.quote:Op dinsdag 1 juni 2004 16:21 schreef St33n het volgende:
[..]
Ziet er leuk uit, wat kost dat ding bij men@work ?
k thnxquote:Op dinsdag 1 juni 2004 17:49 schreef gfree het volgende:
[..]
39,95 of 49,95 - kan het niet meer precies terugvinden op de kassabon.![]()
Heb ze nog niet veel gezien, laatst op tv een paar. Meer niet..quote:Op woensdag 2 juni 2004 01:57 schreef Arun het volgende:
jammer dat de halve toko in een quick shirtje loopt.. (no offence, zijn leuke shirtjes, maar voor uitgaan?)
ik zie ze juist heel weinig, en misschien ga ik er wel een paar aanschaffenquote:Op woensdag 2 juni 2004 01:57 schreef Arun het volgende:
jammer dat de halve toko in een quick shirtje loopt.. (no offence, zijn leuke shirtjes, maar voor uitgaan?)
http://www.esprit-online-shop.com/Shop/WeltDir/uk/men_t_shirts.html# (bij de fashion t-shirts voor mannen dusquote:Op woensdag 2 juni 2004 08:33 schreef Chasin het volgende:
[afbeelding]
de mannen shirtjes van esprit hebben ook wel wat
klik!
Volgens mij postte je de verkeerde fotoquote:Op zondag 6 juni 2004 16:31 schreef Maikey het volgende:
[afbeelding]
Eigenlijk te mooi om in uit te gaan![]()
idd dit is een beetje pauperquote:Op zondag 6 juni 2004 16:31 schreef Maikey het volgende:
[afbeelding]
Eigenlijk te mooi om in uit te gaan![]()
Dat zegt iedereen die het niet kan betalenquote:Op zondag 6 juni 2004 21:43 schreef Sphinx2K het volgende:
[..]
idd dit is een beetje pauperdaar loopt elke barry van 16 tm 20 in, in een of andere boerenstampschuur
![]()
Ik denk zo........ van nietquote:Op zondag 6 juni 2004 22:02 schreef Maikey het volgende:
[..]
Dat zegt iedereen die het niet kan betalen![]()
Het ziet er echt pauper uit dat shirtquote:Op zondag 6 juni 2004 22:02 schreef Maikey het volgende:
[..]
Dat zegt iedereen die het niet kan betalen![]()
lol, wat een loser ben jij zeg, je opmerking zegt al genoeg dus verder ontopic :')quote:Op zondag 6 juni 2004 22:02 schreef Maikey het volgende:
[..]
Dat zegt iedereen die het niet kan betalen![]()
Ik vind het niks dat shirt, die blouse ook niet echt, zeker niet om uit te gaan.quote:Op zondag 6 juni 2004 16:27 schreef Virus.NL het volgende:
Ik heb nu ook deze 2 (allebei van Esprit) gekocht
[afbeelding]
[afbeelding]
nouja ik koop eigenlijk ook nooit shirts met het idee 'om uit te gaan'.quote:Op zondag 6 juni 2004 22:27 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
[..]
Ik vind het niks dat shirt, die blouse ook niet echt, zeker niet om uit te gaan.
quote:Op zondag 6 juni 2004 22:02 schreef Maikey het volgende:
[..]
Dat zegt iedereen die het niet kan betalen![]()
Ik heb geen digicam dus ik kan er geen foto's van maken...zal eens 'n keer kijken in online shops of er wat bijstaat wat ik weleens aan heb.quote:Op zondag 6 juni 2004 22:54 schreef Virus.NL het volgende:
[..]
En post zelf ook eens een paar shirts waarin je uit gaat.
Je snapt het niet hequote:Op zondag 6 juni 2004 22:55 schreef Sphinx2K het volgende:
[..]
grapjas, het is gewoon triest om te lopen posen (voor zover dat kan met een knudie shirt) met een cheapass 13 in een dozijn shirt, of uberhaupt met kleding hier. Je geeft in 3 topics aan hoe geweldig dat vod van je is en dat het te mooi is om in uit te gaan
get real man, dat je het mooi vind is geen probleem, houden zo, niemand zal er een echt negatieve opmerking over maken, maar om er mee te gaan lopen patsen tsja
. komt pauper over.
Je maakt niet eens een punt gast, het zal me een worst wezen in wat voor kleding je loopt, of waar uberhaupt iemand in loopt, maar jij doet alsof je een of ander duur exclusief designerkledingstuk gekocht hebt. Ik snap best dat je blij ben met je shirtje maar god, loop er niet zo over te brallen manquote:Op zondag 6 juni 2004 23:04 schreef Maikey het volgende:
[..]
Je snapt het niet he![]()
Allereerst maak jij een opmerking dat elke barry van 16 tm 20 in, in een of andere boerenstampschuur in zo'n shirt loopt, wat dus zeker niet waar is. Nudie is vergeleken met Gstar nog een vrij exclusief merk.
Vervolgens lok ik jou uit de tent door te suggesteren dat iedereen die dat niet kan betalen zoiets zegt. Ik generaliseer dus.. net als jij enkele posts eerder deed. Get the point![]()
Verder zal het mij een worst wezen waar een ander in loopt, ik vind het belangrijk dat je je goed voelt in je kleding, wat dat ook moge zijn. Mijn opmerking was dus alles behalve serieus bedoeld, maargoed dat hebben de meeste kennelijk niet door.
Ik vind het erg vervelend en kinderachtig dat zoveel mensen hier op het forum ieder merkshirtje dat gepost wordt afkraken door te zeggen dat heel Nederland er in loopt terwijl het niet zo is. We laten niet allemaal moeders ons kleren breien![]()
quote:Op maandag 7 juni 2004 17:41 schreef Aeroblade het volgende:
Ik heb sinds kort een zwart t-shirt met de tekst: "my threesome is missing two people"
Heb best veel reacties gehad, allemaal positief
Goddamn t is flink contacten leggen met dat ding zeker?quote:Op maandag 7 juni 2004 21:26 schreef Drizzt_DoUrden het volgende:
[afbeelding]
kheb deze regelmatig aan
die is wel super jaquote:Op maandag 7 juni 2004 21:51 schreef Little_Acorn het volgende:
Kana Beach is echt mijn favo merk, dit truitje heb ik ook, alleen loopt het patroontje bij mij ook door op de mouwtjes.
[afbeelding]
Die gele nudie is leukquote:Op maandag 7 juni 2004 21:09 schreef DubManiac het volgende:
Deze meestal als ik uitga,maar draag ze ook gewoon thuis,of vrijdags op werk...
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
quote:Op maandag 7 juni 2004 22:13 schreef Maikey het volgende:
[..]
Die gele nudie is leuk![]()
![]()
Ik heb hem toevallig ook
dat eerste hemd is wel okee, maar de rest niet echt denderend hoor..quote:Op maandag 7 juni 2004 22:32 schreef suikerzoet het volgende:
dit vind ik leuk voor de mannetjes:
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
ghehe ik heb sinds kort een pornstar t-shirt met 'masturbating is not a crime'quote:Op maandag 7 juni 2004 17:41 schreef Aeroblade het volgende:
Ik heb sinds kort een zwart t-shirt met de tekst: "my threesome is missing two people"
Heb best veel reacties gehad, allemaal positief
Waar kijk je ergens op internet voor leuke t-shirts?quote:Op dinsdag 8 juni 2004 12:04 schreef blieblie het volgende:
Nadeel trouwens van gewone winkels zoals hier in Eindhoven; Men @ Work, Store, Score, Ram Bam e.d. Als je daar een ontzettend gaaf shirt ziet dan loopt in no time iedereen er mee rond. Daarom kijk ik tegenwoordig vaak rond op internet of in de wat minder doorsnee winkels.
Kijk eens op www.freshcotton.comquote:Op dinsdag 8 juni 2004 13:24 schreef robbedoes het volgende:
[..]
Waar kijk je ergens op internet voor leuke t-shirts?
Iets te alternatief na mijn smaak.quote:Op dinsdag 8 juni 2004 14:21 schreef Little_Acorn het volgende:
Kijk eens op www.freshcotton.com
Moet je ook op all klikken en dan onderaan alle shirts weer laten geven op 1 paginaquote:Op dinsdag 8 juni 2004 14:54 schreef robbedoes het volgende:
[..]
Iets te alternatief na mijn smaak.
Kutshirtsquote:Op maandag 7 juni 2004 22:32 schreef suikerzoet het volgende:
dit vind ik leuk voor de mannetjes:
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
deze zijn wel aardig van die site:quote:Op dinsdag 8 juni 2004 15:32 schreef blieblie het volgende:
[..]
Moet je ook op all klikken en dan onderaan alle shirts weer laten geven op 1 pagina.
Zitten hele leuk tussen. En lang niet allemaal van die Ghetto of skateshirts.
Moet dat zo?quote:Op dinsdag 8 juni 2004 17:13 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
[..]
Kutshirts
mooi! ik zou alleen zoiets in een donkere of zwartere tint willen hebben. Weet iemand nog meer van dit soort shirts?quote:Op zondag 6 juni 2004 16:27 schreef Virus.NL het volgende:
Ik heb nu ook deze 2 (allebei van Esprit) gekocht
[afbeelding]
en waar koop je dit nudie merk in nl? in zweden waren ze d'r bij bosjes maar in nl ben ik ze nog nie tegen gekomen, kheb zelf een fcuk shirt..t'is altijd wel grappig als mensen d'r naar staren...quote:Op maandag 7 juni 2004 21:09 schreef DubManiac het volgende:
Deze meestal als ik uitga,maar draag ze ook gewoon thuis,of vrijdags op werk...
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
http://www.menatwork.nl/quote:Op dinsdag 8 juni 2004 19:07 schreef Grimm het volgende:
[..]
en waar koop je dit nudie merk in nl? in zweden waren ze d'r bij bosjes maar in nl ben ik ze nog nie tegen gekomen, kheb zelf een fcuk shirt..t'is altijd wel grappig als mensen d'r naar staren...
vind de kleur van die 2e wel mooi, maar die riemquote:Op dinsdag 8 juni 2004 19:09 schreef capp het volgende:
[afbeelding]
[afbeelding]
Deze vind ik super! toch maar eens bestellen
Inderdaad beetje gaytastic riempje...quote:Op dinsdag 8 juni 2004 19:13 schreef Desiderius het volgende:
[..]
vind de kleur van die 2e wel mooi, maar die riem
dank je en ja idd toffe sitequote:Op dinsdag 8 juni 2004 19:09 schreef gfree het volgende:
[..]
http://www.menatwork.nl/![]()
grappige site ook.
die riem moet je wegdenkenquote:Op dinsdag 8 juni 2004 19:13 schreef Desiderius het volgende:
[..]
vind de kleur van die 2e wel mooi, maar die riem
Jammer alleen dat je iedereen bij Men @ Work koopt. Hier in Eindhoven iig.quote:Op dinsdag 8 juni 2004 19:09 schreef gfree het volgende:
[..]
http://www.menatwork.nl/![]()
grappige site ook.
quote:Op dinsdag 8 juni 2004 13:24 schreef robbedoes het volgende:
[..]
Waar kijk je ergens op internet voor leuke t-shirts?
Deze heb ik in het roodquote:
I agree ! Maar je moet er soms mazzel mee hebben. Heb anderhalve maand terug een erg gaaf Indian Rags shirt bij MAW gekocht waar ik nog niemand in heb zien lopen. Ligt ook een beetje aan de voorraad v/e bepaald produkt.quote:Nadeel trouwens van gewone winkels zoals hier in Eindhoven; Men @ Work, Store, Score, Ram Bam e.d. Als je daar een ontzettend gaaf shirt ziet dan loopt in no time iedereen er mee rond. Daarom kijk ik tegenwoordig vaak rond op internet of in de wat minder doorsnee winkels.
Want als iets erg is, is dat je denkt een leuk origineel shirt aan te hebben en dat je in de kroeg zo nog 5 man aan kan wijzen met het zelfde shirt aan.
Het wordt dagelijks geroepen hier tegenwoordig en wil éigenlijk niet meedoen aan die hetze, maar vind ze er wat nep uitzien.. die Diesellogo's enzo.. net alsof het van de markt komt.quote:Op dinsdag 8 juni 2004 23:11 schreef Aeroblade het volgende:
2 nieuwe shirtjes
[afbeelding]
[afbeelding]
Thanksquote:Op dinsdag 8 juni 2004 18:42 schreef Brennie het volgende:
[..]
Moet dat zo?
Karoltje, heb de 3 foute posts van je weggehaald
Woeiquote:Op woensdag 9 juni 2004 11:22 schreef BrauN het volgende:
Ik draag meestal overhemden met prints erop. Draken, of vlammen, of wat dan ook.
Zoiets:
[afbeelding]
ja absoluut.... gouden kettingen mogen NIETquote:Op woensdag 9 juni 2004 14:01 schreef robbedoes het volgende:
Ik vind mouwloze shirt maar een beetje kampi staan, zeker als je daar ook nog eens een gouden ketting bij om je nek hangt.
Zeg kan dat ook anders?quote:Op woensdag 9 juni 2004 11:14 schreef java_chat het volgende:
wordt die mongolen topictitel ook nog een keer veranderd?
Ik heb vaak meer oog voor de inhoud van die topjes...quote:Op woensdag 9 juni 2004 15:17 schreef robbedoes het volgende:
Zullen we het eens over leuke vrouwelijke topjes hebben?
Deze twee zien er wel heel vaag uit ja. Lijken wel nep ofzo.quote:Op woensdag 9 juni 2004 11:59 schreef Desiderius het volgende:
[..]
Het wordt dagelijks geroepen hier tegenwoordig en wil éigenlijk niet meedoen aan die hetze, maar vind ze er wat nep uitzien.. die Diesellogo's enzo.. net alsof het van de markt komt.
Maar mischien is dat juist de stijl van deze shirts wel.
No offence hoor
kleur van die 2e is wel leuk lichtgroen met blauw.
Ik heb dat "Hotsex, it's time to make it better" shirt van Indian Rags bij de MAW gekocht maand of 2 geleden, na 2 weken liep half Stratumseind er mee rondquote:Op woensdag 9 juni 2004 09:56 schreef sten het volgende:
[..]
Deze heb ik in het rood
[..]
I agree ! Maar je moet er soms mazzel mee hebben. Heb anderhalve maand terug een erg gaaf Indian Rags shirt bij MAW gekocht waar ik nog niemand in heb zien lopen. Ligt ook een beetje aan de voorraad v/e bepaald produkt.
En zo was het vorig jaar met Gsus, Welcome te Heaven's Playground.quote:Op woensdag 9 juni 2004 17:28 schreef blieblie het volgende:
[..]
Ik heb dat "Hotsex, it's time to make it better" shirt van Indian Rags bij de MAW gekocht maand of 2 geleden, na 2 weken liep half Stratumseind er mee rond.
Zijn toch gewoon echte diesel shirts of niet?quote:Op woensdag 9 juni 2004 11:59 schreef Desiderius het volgende:
[..]
Het wordt dagelijks geroepen hier tegenwoordig en wil éigenlijk niet meedoen aan die hetze, maar vind ze er wat nep uitzien.. die Diesellogo's enzo.. net alsof het van de markt komt.
Maar mischien is dat juist de stijl van deze shirts wel.
No offence hoor
kleur van die 2e is wel leuk lichtgroen met blauw.
Jep, ben ook aangemeld bij de mailinglistquote:Op zondag 13 juni 2004 16:38 schreef Virus.NL het volgende:
http://www.adversus.nl/mode/trends/zomer2004/tshirt.html
Mouwloze shirtsquote:Op woensdag 9 juni 2004 13:20 schreef Tranceptor het volgende:
Mouwloze shirts zijn superrielekst als je uitgaat, het snel warm hebt en gewoon lekker wil dansen. Dan maar uitgemaakt worden voor wifebeater, some girls need a smacking anyway
quote:Op donderdag 17 juni 2004 07:20 schreef Rusher2k het volgende:
Wat een kakkers hierIk trek gewoon een polo aan!
Leukquote:Op zondag 20 juni 2004 23:36 schreef Virus.NL het volgende:
post maar weer eens een foto
[afbeelding]
Mexx kopen is normaal natuurlijk wel een beetje op zeker spelen, maar in dit geval vind ik er neit veel aan hoorquote:Op zondag 20 juni 2004 23:36 schreef Virus.NL het volgende:
post maar weer eens een foto
[afbeelding]
quote:Op dinsdag 29 juni 2004 08:50 schreef Tranceptor het volgende:
Hey,
Ik ben op zoek naar een beetje cool uitgaansshirt, maar weet niet goed waar ik in het centrum een beetje kan kijken. Ik ben inmiddels bij Shakedown op de Nieuwedijk geweest en dat type shirts zoek ik ook. Gewoon een cool, maar toch enigzins netjes shirt met 1 kleur (en dan bij voorkeur blauw of zwart) en een leuke opdruk, maar sta open voor suggesties. Ik ben ook bij een zaak op de Nieuwezijds Voorburgwal geweest waarvan me de naam is ontschoten, maar daar was het me toch echt een tikje te duur voor wat ze hadden.
Weet iemand nog leuke adressen in het centrum van Amsterdam? Een beetje skate/punk is ook geen probleem...
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |