Buiten het feit dat ik geen hekel heb aan Dennis zou je ook een leuke ant-Dennis titel kunnen bedenkenquote:Op vrijdag 7 mei 2004 14:18 schreef BVO het volgende:
Er zijn dus nog meer mensen met een hekel voor Dennis![]()
.
quote:Op vrijdag 7 mei 2004 14:21 schreef TheDon1985 het volgende:
Ik heb liever dat Dennis dat kind krijgt, in plaats van die leugenachtige bitch van een Valerie
Deze titel is bedacht door _bigmac_, hoogstandjes kan je dan ook niet verwachten hequote:Op vrijdag 7 mei 2004 14:22 schreef Svensational het volgende:
[..]
Buiten het feit dat ik geen hekel heb aan Dennis zou je ook een leuke ant-Dennis titel kunnen bedenken
Zo'n soort zonnebril heb ik ookquote:Op donderdag 6 mei 2004 20:59 schreef pberends het volgende:
Pooierbril van Nick :')
En dat zegt iemand uit de ONM-reeksquote:De topics gaan idd te snel
quote:Op vrijdag 7 mei 2004 14:26 schreef BVO het volgende:
[..]
En dat zegt iemand uit de ONM-reeks.
Neu, ik ben daar nooit zo goed in...Dizer welquote:Op vrijdag 7 mei 2004 14:25 schreef BVO het volgende:
[..]
Deze titel is bedacht door _bigmac_, hoogstandjes kan je dan ook niet verwachten he.
Verzin jij 'ns een leuke dan.
quote:Op vrijdag 7 mei 2004 14:37 schreef Svensational het volgende:
[..]
Neu, ik ben daar nooit zo goed in...Dizer wel![]()
Oopsquote:Op vrijdag 7 mei 2004 15:26 schreef Svensational het volgende:
Je sprinht meteen maar 11 topics vooruit?
quote:Op vrijdag 7 mei 2004 15:58 schreef Svensational het volgende:
Deze is wel leuk:
GTST #57: Ludo, Hide and Seek with the Kids
quote:Op vrijdag 7 mei 2004 15:58 schreef Svensational het volgende:
Deze is wel leuk:
GTST #57: Ludo, Hide and Seek with the Kids
ik ga voor deze , maar waarom praten we daar nu al over??? het topic is net op de helftquote:Op vrijdag 7 mei 2004 17:07 schreef Diviuss het volgende:
Moet toch ook een reactie geven advies voor nieuwe titel GTST #57: Charlie, Sta op en loop
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Clementine: Are you nuts?
Joel: It's been suggested...
Klopt. Hun bedrijf heette toen "De Garage", omdat ze in Laura's garage werkten.quote:Op vrijdag 7 mei 2004 19:01 schreef Bupatih het volgende:
bij www.gtst.nl is een quiz en daar was een vraag over wat de naam was van het reclame-bureau dat Jef en Robbert in seizoen tien startte..... "de Garage"...kent iemand die naam...ik heb er in ieder geval nog nooit van gehoord
oh oke..maar seizoen tien...dat is toch rond 2000 ofzo??quote:Op vrijdag 7 mei 2004 19:06 schreef Iwan1976 het volgende:
[..]
Klopt. Hun bedrijf heette toen "De Garage", omdat ze in Laura's garage werkten.
quote:Op vrijdag 7 mei 2004 19:05 schreef Bupatih het volgende:
haha
hierWat een onzin allemaal. Behalve dat Charlie weer gaat lopen...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Maar de rest is echt belachelijk onzin gewoon!!!Friends don't let friends remain beardless...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |