wat denk je zelf ?? Duitsland 3 wedstrijden 0 punten..... of misschien een gelijkspelletje tegen letland... zou ook nog kunnen! Duitslandquote:Op donderdag 6 mei 2004 08:32 schreef BlackDraco het volgende:
[/me]is nog altijd voor Duitsland]
NL in 1e ronder eruit!!
verraderquote:Op donderdag 6 mei 2004 08:02 schreef DIGGER het volgende:
Eens kijken hoe ver we komen
[* Bio_Bastard hoopt dat Nederland er in de 1e ronde uitvliegt]
het vereist in ieder geval meer intelligentie om achter een bal aan te rennen dan om neer te zetten wat jij hier neerzet....... dat wordt altijd gezegd door die kneusjes die vroeger met gym als laatste gekozen worden!!quote:Op donderdag 6 mei 2004 08:49 schreef ralfie het volgende:
met een spel wat niet meer intelligentie vereist als een hond (die immers hetzelfde doet: hersenloos achter een balletje aanrennen) ga ik me niet bezighouden
quote:Op donderdag 6 mei 2004 08:52 schreef Tim_G het volgende:
[..]
het vereist in ieder geval meer intelligentie om achter een bal aan te rennen dan om neer te zetten wat jij hier neerzet....... dat wordt altijd gezegd door die kneusjes die vroeger met gym als laatste gekozen worden!!![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |