ik heb het zo gedaan:quote:Op woensdag 16 juni 2004 00:32 schreef Verbal het volgende:
Hmz... ik loop nu toch echt stuk op dat -volgens mij redelijk laatste stuk- na die dubbele schuifdeuren met al die rakethufters in die kuil...
V.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Bestiality sure is a fun thing to do. But I have to say this as a warning to you:
With almost all animals you can have a ball, but the hedgehog can never be buggered at all.
Thanks, maar ik heb hem net een halfuur geleden uitgespeeldquote:Op woensdag 16 juni 2004 11:31 schreef Jordy-B het volgende:
[..]
ik heb het zo gedaan:
quote:Op woensdag 16 juni 2004 11:31 schreef Jordy-B het volgende:
[..]
ik heb het zo gedaan:Bedoel je dit voor het begin van het level? Met die lift zeg maar? Dan komen er ook twee van die grote monsters aan. Is een k*t stukje vind ikSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Vind die monsters er ook niet bij passen
Op vrijdag 12 augustus 2005 01:46 schreef ElisaB het volgende:
Wat is SHERMAN leuk he Bloes O+
Het is inderdaad echt een moeilijk spel. Ik speel het ook op easy en ben met veel pijn en moeite pas bij treehouse.quote:Op woensdag 16 juni 2004 12:10 schreef Tranceptor het volgende:
Ik vind sommige stukjes echt supermoeilijk ( en dan speel ik op easy). Een dosis geluk is soms wel handig als je 10+ mannetjes moet uitschakelen zonder granaten.....( en flashbangs...wat MOET je daarmee...)
Nee... Ik bedoel het level met de dubbele schuifdeuren (da's het laatste level)quote:Op woensdag 16 juni 2004 11:58 schreef SHERMAN het volgende:
[..]
Bedoel je dit voor het begin van het level? Met die lift zeg maar? Dan komen er ook twee van die grote monsters aan. Is een k*t stukje vind ik
Vind die monsters er ook niet bij passen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Bestiality sure is a fun thing to do. But I have to say this as a warning to you:
With almost all animals you can have a ball, but the hedgehog can never be buggered at all.
quote:Op woensdag 16 juni 2004 12:57 schreef Jordy-B het volgende:
[..]
Nee... Ik bedoel het level met de dubbele schuifdeuren (da's het laatste level)
Dat level met die twee monsters heb ik zo gedaan:aaah thanks for the tipSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
ik kwam er helemaal niet uit.
Ik speel zelfs op easy
Op vrijdag 12 augustus 2005 01:46 schreef ElisaB het volgende:
Wat is SHERMAN leuk he Bloes O+
kut ja strak plan..... daar had ik eerder aan moeten denken... met meerdere spellen weer op het nulpunt beginnen.... Ik ben echt dom....quote:Op donderdag 6 mei 2004 14:50 schreef Duiveltja het volgende:
Wat is eik de saved games dir.
Ik heb mijn systeem geformateerd (farcry stond op een andere schijf), nu moet ik dus het spel opnieuw installeren maar ik wil natuurlijk verder waar ik gestopt was.
Is niet eenmalig. Je krijgt vanaf nu ook monsters tegen je. Maar echt Doom-achtig vind ik het persoonlijk niet worden.quote:Op maandag 10 oktober 2005 11:55 schreef Bar-Le-Duc het volgende:
zo, ik was van het weekend voor het eerst begonnen met far cry en vind het tot nu toe een erg leuk en mooi spel.
ik zit alleen met het volgende. nog net toen ik stopte gisteravond, kwam ik net in de test facility ofzo.
als je net zo'n grot opening ben ingelopen.
toen kwam er een korte filmpje waarin iemand door een soort monsterachtig wezen werd gedood.
nu is mijn vraag is dit eenmalig of gaat dit door?
als dit door gaat en het een soort doom-achtig spel/sfeer wordt, kap ik er direct mee.
als er van dat soort wezen in komen is het voor mij al totaal verpest
oh ok. ik ga het toch nog even proberen dan.quote:Op maandag 10 oktober 2005 13:06 schreef ElmarO het volgende:
[..]
Is niet eenmalig. Je krijgt vanaf nu ook monsters tegen je. Maar echt Doom-achtig vind ik het persoonlijk niet worden.
Vind ik ook met de nieuwe Cry-tek engie.quote:Op woensdag 15 juni 2005 11:08 schreef PDOA het volgende:
Ze mogen hier wel (eens) een vervolg op maken!
dat blauwe hoort zo... das hetzelfde als dat nightvision groen isquote:Op donderdag 13 april 2006 14:11 schreef DeHovenier het volgende:
Ik zou het niet weten. Die monsters zijn idd naatje.
En ik heb nog steeds dat blauwe schermprobleem, dus voor mij is het niet aantrekklijk om verder te spelen
hahaha pas in de allerlaatste missie...quote:Op woensdag 12 april 2006 20:57 schreef RobertvanWinkle het volgende:
Een prachtige game, alleen o zo jammer van de aliens en monsters die men erin heeft verwerkt. Ik ben nu ook aan het spelen, zit in het level Cooler (level13) maar denk er toch over maar te stoppen.![]()
Die monsters is echt helemaal niets. Zijn er hier mensen die me kunnen vertellen wanneer die monsters eindelijk de aftocht eens gaan blazen?
misschien staat je brightness te hoog, ik moet zegge je ziet niet egt veel met die dat blauwe aan alleen die monsters zie je duidelijk met dat aanquote:Op donderdag 13 april 2006 14:44 schreef DeHovenier het volgende:
Volgens mij isb dat gewoon een graphicsprobleem...komt vaak voor als er voertuigen in het spel voorkomen, dan kan ik niks meer zien in een bepaalde richting.
Heb je alle patches wel geinstalleerd? Ik had in het begin ook problemen maar heb alle beschikbare patches geinstalleerd en nu nergens last van.quote:Op donderdag 13 april 2006 14:11 schreef DeHovenier het volgende:
Ik zou het niet weten. Die monsters zijn idd naatje.
En ik heb nog steeds dat blauwe schermprobleem, dus voor mij is het niet aantrekklijk om verder te spelen
Nou dan stop ik bij deze met spelen. Ik vind er echt geen reet aan om tegen die gemuteerde gasten te spelen.als het nu 1 of 2 levels ofzo waren, maar nee hoor de hele game zit er vol mee.quote:Op donderdag 13 april 2006 14:56 schreef Tequila.Sunrise het volgende:
[..]
hahaha pas in de allerlaatste missie...en reken er maar op dat die moeilijk is
![]()
[..]
misschien staat je brightness te hoog, ik moet zegge je ziet niet egt veel met die dat blauwe aan alleen die monsters zie je duidelijk met dat aan
Als je een echte man ben maak je ook die paar levels afquote:Op donderdag 13 april 2006 20:07 schreef RobertvanWinkle het volgende:
[..]
Nou dan stop ik bij deze met spelen. Ik vind er echt geen reet aan om tegen die gemuteerde gasten te spelen.als het nu 1 of 2 levels ofzo waren, maar nee hoor de hele game zit er vol mee.![]()
Best jammer omdat ik nog maar een paar levels hoefde.![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |