Ja dat zal wel zeggen dat de productiekosten 3 eurocent waren en het dus een kuthangmat is...quote:Op donderdag 29 april 2004 13:45 schreef ivetje het volgende:
deze is normaal 27,50 euro...maar goed, hij zal niet supersonisch gebouwd met ruimtevaart-technieken enz zijnMaar goed, het feit dat ie van o'neill is zegt ook wel weer wat denk ik
Het ging mij er nou niet perce om dat ik een hangmat wilde hoor...maakt me niet uit eigenlijk, maar vond het wel een leuek actie van sisi en o'neillquote:Op donderdag 29 april 2004 15:32 schreef Copycat het volgende:
De stof ziet er op de foto niet echt relaxed uit. Beetje stug.
Kun je inderdaad beter voor een hangmat gaan zoals die van dunc. Zou ik alleen wel Jezus eruit sodemieteren.
Copycat hangt in het weekend ook het liefst de hele dag en halve avond in haar mat.
Vind je dat niet tricky met die kleine zo op een balkon?quote:Op donderdag 29 april 2004 15:02 schreef dunc het volgende:
Ik heb al jaren een super hangmat..
[afbeelding]
Zo eentje.. 2 persoons mexikaanse hangmatheerlijk
volgens mij is dat niet de persoon in kwestie zelfquote:Op donderdag 29 april 2004 15:44 schreef LostFormat het volgende:
[..]
Vind je dat niet tricky met die kleine zo op een balkon?
quote:Op donderdag 29 april 2004 15:45 schreef ivetje het volgende:
[..]
volgens mij is dat niet de persoon in kwestie zelf
Het is inderdaad een stuk origineler dan de zoveelste cd-single bij inlevering van...quote:Op donderdag 29 april 2004 15:40 schreef ivetje het volgende:
[..]
Het ging mij er nou niet perce om dat ik een hangmat wilde hoor...maakt me niet uit eigenlijk, maar vond het wel een leuek actie van sisi en o'neillIs weer eens wat anders dan een single van direct of een wintermuts
daar ben ik nu dus eigenlijk ook naar op zoek, niet te duur graagquote:Op donderdag 29 april 2004 15:51 schreef borbit het volgende:
weet iemand mischien waar je zo'n ding om een hangmat in op te hangen vandaan kan halen? (soort stalen frame ofzo) ik wil namelijk een hangmat in me kamer.
Maar als je eruit dondert is het minder grappigquote:Op donderdag 29 april 2004 15:56 schreef borbit het volgende:
boven de vijver lijkt me dan wel weer grappig eigenlijk
Of je gaat gewoon die twee kerels uit de sisi reclame ophalenquote:Op dinsdag 4 mei 2004 10:53 schreef Rendo het volgende:
zo'n rek zoek ik ook...
zoeits alleen dan zonder hangmat, want die heb ik al uit Brazilė en om nou 199 EURI neer te leggen alleen voor dat rek....
[afbeelding]
mooie sitequote:Op dinsdag 4 mei 2004 13:38 schreef Rio het volgende:
Hier hebben ze alles, van EUR 50 tot EUR 1500 en meer....
http://www.maranon.nl/N_default.asp
Dit zijn dus de meest neppe hangmatten. De kwaliteit van de materialen nog daargelaten. Hier krijg je last van je rug van als je erin gaat liggen. Duidelijk een object dat je beter niet kunt kopen.quote:Op dinsdag 4 mei 2004 13:44 schreef lily het volgende:
ziet er niet echt geweldig uit maar goed:
kwantum 19,99
[afbeelding]
Die heb ik (alhoewel in iets leukere kleurenquote:Op dinsdag 4 mei 2004 13:44 schreef lily het volgende:
ziet er niet echt geweldig uit maar goed:
kwantum 19,99
Wat zegt dat dan? In mijn ogen niet meer dan dat er ergens, liefst goed contrasterend, O'Neill valt te lezen.quote:Maar goed, het feit dat ie van o'neill is zegt ook wel weer wat denk ik
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |