quote:Noleen voorvork, Rst lucht achterdemper, Shimano Deore / XT afgemonteerd, Magura HS33 sid blue, Rigida Zac19 velgen, nieuwe ketting en tandwielen
Zo'n full suspension heb je in Nederland niet echt veel aan, gaat ontzettend veel kracht verloren in die achterveer..quote:Op dinsdag 27 april 2004 13:03 schreef Rekkie het volgende:
En hier verder:
Ik heb mijn oog nu laten vallen op een 2e hands Stevens F5 mountainbike met de volgende specificaties:
[..]
[afbeelding]
Van Herwerden is wel aardig (Voorburg) geloof ik. Mammoet (Den Haag) vind ik bagger (slechte service, duur, maar dat was 3 jaar geleden). Als je de moeite wilt nemen om even met de trein te gaan kan je ook naar Bike2Build in Vlaardingen, maar daar is niet zo heel veel te zien in de winkel (gaat vnl. via internet).quote:Op dinsdag 27 april 2004 14:02 schreef s9601694 het volgende:
[..]
Zo'n full suspension heb je in Nederland niet echt veel aan, gaat ontzettend veel kracht verloren in die achterveer..
Weet iemand een goede, in mbt gespecialiseerde, zaak in de buurt van Delft/Den Haag?
Dit is inderdaad een meer downhill-georienteerde bike. Een beetje too much voor de Nederlandse omstandigheden.quote:Op dinsdag 27 april 2004 14:02 schreef s9601694 het volgende:
[..]
Zo'n full suspension heb je in Nederland niet echt veel aan, gaat ontzettend veel kracht verloren in die achterveer..
van Herwerden inderdaad, zit in Voorburg. Niet goedkoop, maar goeie lui en goeie service. Heb ik ook m'n racefiets en mtb gekocht. De rest vind ik maar zuigen, zekerquote:Weet iemand een goede, in mbt gespecialiseerde, zaak in de buurt van Delft/Den Haag?
Ik heb trouwens mijn fiets gekocht in Zwanenburg, vlakbij Amsterdam. Daar zit ene supergrote zaak (ik ben alleen de naam even kwijt) die alleen maar modellen van vorig jaar heeft. Wel goed inlezen voordat je gaat zodat je weet waar je het over hebt want die gasten zijn dus alles behalve behulpzaam.. Maar wel goedkoop!quote:Op dinsdag 27 april 2004 13:03 schreef Rekkie het volgende:
En hier verder:
Ik heb mijn oog nu laten vallen op een 2e hands Stevens F5 mountainbike met de volgende specificaties:
[..]
[afbeelding]
Van Herwerden dus, daar ga ik dan binnenkort maar eens langs voor zadel advies... THANKS!quote:Op dinsdag 27 april 2004 14:30 schreef Trainspotter het volgende:
van Herwerden inderdaad, zit in Voorburg. Niet goedkoop, maar goeie lui en goeie service. Heb ik ook m'n racefiets en mtb gekocht. De rest vind ik maar zuigen, zekerMammoet
.
Na ja, het is meer het gevoel dat ze zelf nooit op de fiets zitten en ze maar wat met je meelullen om maar zo snel mogelijk zaken te kunnen doen. Meer een ordinaire fietsenwinkel die toevallig wat meer mountainbikes verkopen.quote:Op dinsdag 27 april 2004 21:36 schreef Modus het volgende:
Mammoet slechte service?
Als je toch alleen maar af en toe het bos ingaat heb je sowieso niets aan die dubbele vering en aan een schijfrem. Die vering en schijfrem zijn bovendien zo goedkoop dat het onmogelijk iets kan zijn. Voor een schijfrem die beter is dan de gemiddelde v-brake betaal je al gauw evenveel als die hele Matra-bike. De onderdelen die op die fiets zitten zijn simpelweg niet goed genoeg om een keer met modder in aanraking te laten komen.quote:Op dinsdag 27 april 2004 22:22 schreef niksweerd het volgende:
Zijn die Matra fietsen niet goed genoeg om af en toe een het bos in te duiken, ik ga er niet elke dag op fietsen???
Ik ben er een aantal keer geweest en de mensen die ik er gesproken heb zeggen allemaal zelf ook te rijden, waarvan 1 ook wedstrijden. En als je die zaak zo bekijkt, dan is het toch wel meer dan een gewone fietsenzaak met 'toevallig' wat meer MTB's. Maar goed, ik ga veel geld besteden aan een fiets, dan verwacht ik ook de bijbehorende service.quote:Op woensdag 28 april 2004 09:51 schreef Trainspotter het volgende:
Na ja, het is meer het gevoel dat ze zelf nooit op de fiets zitten en ze maar wat met je meelullen om maar zo snel mogelijk zaken te kunnen doen. Meer een ordinaire fietsenwinkel die toevallig wat meer mountainbikes verkopen.
De foto klopt niet meer met de rest van je bericht. Vreemde combinatie trouwens, het frame lijkt beetje enduro-achtig, crankstel met bashguard (of zie ik dat verkeerd?), zit een riserbar in en schijfremmen op, en dan wel een SID voorvork en redelijk smalle velgenquote:Op dinsdag 27 april 2004 13:03 schreef Rekkie het volgende:
En hier verder:
Ik heb mijn oog nu laten vallen op een 2e hands Stevens F5 mountainbike met de volgende specificaties:
[..]
[afbeelding]
Tja de foto is veranderd zie ik nu ineensquote:Op woensdag 28 april 2004 20:34 schreef FHR het volgende:
[..]
De foto klopt niet meer met de rest van je bericht. Vreemde combinatie trouwens, het frame lijkt beetje enduro-achtig, crankstel met bashguard (of zie ik dat verkeerd?), zit een riserbar in en schijfremmen op, en dan wel een SID voorvork en redelijk smalle velgen![]()
7 en 8 augustus. 31 juli is er ook nog een regiowestrijd.quote:Op woensdag 12 mei 2004 15:54 schreef Mute_Me het volgende:
Wanner is de NK in Zoetermeer? dan wil ik zeker even gaan kijken
Die 'saaie' schelpenpaden liggen vooral achterin het Buytenpark en in het Westerpark. In het gebied rond de skiheuvel en de bult tegenover de Intratuin lopen ook veel technische klimmetjes en afdalingen over singletracks. Het wedstrijdparcours is nu zelfs volledig over zulke paadjes, maar een deel daarvan is bijna niet te rijden.quote:Kan iemand me trouwens wat er zo spectaculair in zoetermeer is? beetje saaie schelpenpaden die vrij stijl lopen..
hmmm dan moet ik wat meer op de route letten denk ik, ik weet een stukje waarbij je geen schelpen heb (vanaf de hoogste berg, met aan het einde 5 meter om af te remmen)quote:Op woensdag 12 mei 2004 17:43 schreef Trainspotter het volgende:
[..]
7 en 8 augustus. 31 juli is er ook nog een regiowestrijd.
[..]
Die 'saaie' schelpenpaden liggen vooral achterin het Buytenpark en in het Westerpark. In het gebied rond de skiheuvel en de bult tegenover de Intratuin lopen ook veel technische klimmetjes en afdalingen over singletracks. Het wedstrijdparcours is nu zelfs volledig over zulke paadjes, maar een deel daarvan is bijna niet te rijden.
Echt spectaculair is het natuurlijk niet, maar voor Nederlandse begrippen mogen we toch niet klagen. Het is lekker compact, waardoor het voor het publiek aantrekkelijk is.
Cannondale en Trek maken ook specifieke dames fietsen. Specialized heeft meestal toch wat betere prijs/kwaliteitsverhouding dan Dale, dus Dale valt af. Trek is ook wel aardig, maar meestal worden Spesh's beter getest en die Spesh heeft schijfremmen itt de Trek, ook wel een voordeel.quote:Op zaterdag 15 mei 2004 09:49 schreef Trainspotter het volgende:
Als ze ook te klein is voor 17" wordt de keuze wel een beetje beperkt ja. 1,56m......
Volgens mij is Specialized zo'n beetje de enige fabrikant die ook fietsen met een speciale damesgeometrie produceert. De Epic, Stumpjumper en Rockhopper heb je ook in een damesversie.
[knip]
Wat mij betreft hoeft ze niet bang te zijn dat ze een te goeie fiets voor haar capaciteiten koopt, want de meeste mannen rijden ook op een fiets die totaal niet strookt met hun kwaliteiten,.
Ik vind trouwens wel dat je het best leert fietsen op een hardtail. Fullies zijn zo vergevingsgezind dat je zo'n beetje alles kunt fietsen zonder ook maar een beetje met je lichaam te moeten werken.
Heb je een tetanus-injectie gehaald? Ik ben een paar jaar geleden in Frankrijk door een boerderijhond in m'n been gebeten. Sindsdien let ik altijd heel erg op! Kutbeesten zijn dat. In Nederland meestal meer last van de eigenaar dan van de hond (midden op fietsroute lopen/zitten/staan, schreeuwen, beest roepen zodat 'ie 't pad gaat oversteken etc).quote:Op zaterdag 15 mei 2004 16:08 schreef Trainspotter het volgende:
[knip]
Gisteren in Montferland in mijn kuit gebeten door een opgefokte Fifi-hond.
[knip].
Nee, maar zo'n prik moet ik nog wel eens halen ter preventie. Ik ga ook nogal eens op mijn bek met fietsen (vorige week zelfs gewoon op een vlak recht stuk singletrack,quote:Op zondag 16 mei 2004 20:44 schreef FHR het volgende:
[..]
Heb je een tetanus-injectie gehaald? Ik ben een paar jaar geleden in Frankrijk door een boerderijhond in m'n been gebeten. Sindsdien let ik altijd heel erg op! Kutbeesten zijn dat. In Nederland meestal meer last van de eigenaar dan van de hond (midden op fietsroute lopen/zitten/staan, schreeuwen, beest roepen zodat 'ie 't pad gaat oversteken etc).
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |