Ik bedoel een mond is een mond... of niet?
Of ben je dan meteen een homo of zo
Maar je hebt altijd de 'wat als' gevallen, zoals 'wat als je het niet weet / niet kan zien'? Tja, dan kan je maar het beste genieten denk ik.
quote:Mwah, wat vind je zelf? Als jij je 1 keer laat pijpen door een man, vind je jezelf dan homo? Want daar gaat het om natuurlijk...
Op vrijdag 03 augustus 2001 09:16 schreef Bastard het volgende:
Door een man?? (als hetero zijnde)Ik bedoel een mond is een mond... of niet?
Of ben je dan meteen een homo of zo
quote:Ja das waar, ik moet ook bekennen dat ik er geen ervaring mee heb hoor. Kan me ergens voorstellen wel dat het lekkerder als een man het zou doen eik. Ik bedoel die kunnen beter inschatten wat je lekker vind en hoe het echt moet...
Op vrijdag 03 augustus 2001 09:27 schreef mad26 het volgende:[..]
Mwah, wat vind je zelf? Als jij je 1 keer laat pijpen door een man, vind je jezelf dan homo? Want daar gaat het om natuurlijk...
Kijk, niemand (behalve degene die je gepijpt heeft) hoeft te weten dat je je door een man hebt laten pijpen, dus...
Nee ik zou er niet voor in de rij gaan staan
quote:Ja wat
Op vrijdag 03 augustus 2001 09:35 schreef MiSS_TiquE het volgende:
Ja
quote:Hoezo? Zin om langs te komen en dat bij mij te doen?
Op vrijdag 03 augustus 2001 09:16 schreef Bastard het volgende:
Door een man?? (als hetero zijnde)Ik bedoel een mond is een mond... of niet?
Of ben je dan meteen een homo of zo
quote:'Zou je gepijpt willen worden....door een man?' was de vraag.
Op vrijdag 03 augustus 2001 09:46 schreef Bastard het volgende:[..]
Ja wat
Dit is dan het antwoord.
Beetje vreemd, aangezien MiSS_TiquE een vrouw is, maar toch ...
dan doet bij pijpen dat y chromosoom er weinig meer toe!
quote:M.a.w. als je je ogen dicht houdt en aan een vrouw denkt die bezig is, dan is er toch niets aan de hand?
Op vrijdag 03 augustus 2001 09:21 schreef Oracle het volgende:
Mijn antwoord is ook beslist nee, het is niet alleen dat heerlijke gevoel wat het doet maar aan het aanzien van zo'n meid dat aan het werk is.
quote:Laten we zeggen als ik een man was zou ik best wel nieuwsgierig zijn hoe het is om gepijpt te worden door een andere man. Gewoon wat sexual exploration.
Op vrijdag 03 augustus 2001 09:51 schreef youriw het volgende:[..]
'Zou je gepijpt willen worden....door een man?' was de vraag.
Dit is dan het antwoord.
Beetje vreemd, aangezien MiSS_TiquE een vrouw is, maar toch ...
Ik hoor weleens dat het vaker voorkomt dat jongens. Elkaar aftrekken enzo in de experimenteerfase. Het wil niet direct zeggen dat je homoseksueel bent.
Eigenlijk moet ik nog het eerste meisje tegenkomen die dat lekker kan. Zo dat ik lekker kan relaxen tijdens.
Dus laat staan de eerste man.
________________________________
Kunnen -smilies ook worden gedisabled in de sexualiteit en relatie fora? Ik stoor me mateloos aan mensen die niet op zaken in gaan maar een forse dooddoener als een
er in gooien.
Daar moet ik nou van -en
quote:Huh , Waarom dan niet?? jeromar zegt het toch ..
Op vrijdag 03 augustus 2001 10:05 schreef Freel het volgende:
Jullie snappen natuurlijk wel dat als er daadwerkelijk mannelijke fokkers zijn die dat eens willen die nu niet reageren, he?
quote:
Op vrijdag 03 augustus 2001 09:48 schreef Jeromar het volgende:[..]
Hoezo? Zin om langs te komen en dat bij mij te doen?
quote:Nou kom maar langs zou ik zeggen
Op vrijdag 03 augustus 2001 10:35 schreef Bastard het volgende:[..]
quote:Viese Ronnie Toberts!
Op vrijdag 03 augustus 2001 10:50 schreef Jeromar het volgende:[..]
Nou kom maar langs zou ik zeggen
quote:Tja..ik ben geen homo, maar veel zou ik er niet om geven denk ik. Waarom niet?
Op vrijdag 03 augustus 2001 09:16 schreef Bastard het volgende:
Door een man?? (als hetero zijnde)
quote:Nogmaals, ik ben geen homo, maar sommige dingen moet je gewoon een keer geprobeerd hebben. Zo heb ik bijvoorbeeld een keer gezoend met een andere jongen, en verrassing: ik merkte geen verschil met een meisje.
Ik bedoel een mond is een mond... of niet?
Of ben je dan meteen een homo of zo
quote:Ja dat heb ik ook wel eens gedaan ( onder het mom van bluf ) nee geen verschil op die ongeschoren huid na dan
Op vrijdag 03 augustus 2001 12:18 schreef Unexplained het volgende:[..]
Tja..ik ben geen homo, maar veel zou ik er niet om geven denk ik. Waarom niet?
[..]Nogmaals, ik ben geen homo, maar sommige dingen moet je gewoon een keer geprobeerd hebben. Zo heb ik bijvoorbeeld een keer gezoend met een andere jongen, en verrassing: ik merkte geen verschil met een meisje.
quote:Precies. Heb wel eens in spanje dronken engelsen mee zien gaan met overduidelijke travo's, maar zij waren zo dronken dat zij het niet zagen.
Op vrijdag 03 augustus 2001 13:20 schreef Aneurism het volgende:
Zou jij je snikkel door een gordijntje steken, en als er iemand begint te zuigen je het niet uitmaakt wie of wat er achter staat, misschien is dat ook een leuke vraag
verder stelling: omdat je zelf precies weet wat je lekker vindt aan je penis, de lekkere plekjes, etc. zou het logischer zijn dat een man lekkerder pijpt dat een vrouw. Omdat hij de penis als lichaamsdeel beter kent.
En al die stoere kerels die gelijk met kotssmileys reageren, zoals iemand anders dit al schreef, reageer dan niet.
quote:Zijn er toch een aantal die er geen problemen mee hebben kennelijk. Ja net wat ik zelf ook al dacht.
Op zaterdag 04 augustus 2001 01:38 schreef MrPopocatepetl het volgende:
msischien als ik die persoon daar een groot plezier mee zou doen met een potje fantasie
quote:Oh, jij hebt baardgroei aan de binnenkant van je mond ? Nu begrijp ik het.
Op zaterdag 04 augustus 2001 11:21 schreef Groenlinks het volgende:
NEE
Lijkt mij nou niet echt lekker om een schrale lul over te houden.
Geef mij maar een fluwelen pijpmondje
Ik zou trouwens ook niet door een oerlelijk wijf gepijpt willen worden...
Als een vent tussen mijn benen zou zitten, zou ik hem denk ik niet eens omhoog krijgen..
quote:licht toe..
Op zondag 05 augustus 2001 21:11 schreef Maggiblokje het volgende:
Heb toch mijn twijfels, denk dat de werkelijkheid een beetje anders is. Maar goed, zijn mijn gedachten.
Dit bedoel ik dus als algemene stelling. Heeft niet speciaal betrekking op de posters hier.
Maar goed, we weten ook dat homosexualiteit het meest bedreigend wordt ervaren door mensen die omhoog zitten met hun eigen sexualiteit.
De enige reden die ik kan bedenken is dat diegenen denken dat hun 'mannelijke waardigheid' o.i.d. aangetast wordt. Kijk, dat het je niet veel doet ok, maar dat je er volgens wat ik hier lees van moet walgen, dat snap ik dus niet.
Gaarne uitleg.
quote:Hier, hoezo?
Op maandag 06 augustus 2001 01:02 schreef MrPopocatepetl het volgende:
gellarboy, waar ben je?
quote:Draaien we het voor de homo's onder ons om, jij wordt gepijpt door een vrouw, do or don't ?
Op maandag 06 augustus 2001 06:13 schreef Gellarboy het volgende:[..]
Hier, hoezo?
Dat ik gepijpt wil worden door een man lijkt me wel duidelijk!
quote:Do!
Op maandag 06 augustus 2001 08:47 schreef Bastard het volgende:
Draaien we het voor de homo's onder ons om, jij wordt gepijpt door een vrouw, do or don't ?
quote:Als je maar gepijpt wordt!!
Op maandag 06 augustus 2001 12:26 schreef Gellarboy het volgende:[..]
Do!
Why not... Live a little.
quote:Neuh dus, ieder zijn voorkeur. Zoals eerder gezegd heb ik toch mijn voorkeur. Dat Gellarboy het niet erg vind om door een vrouw gepijpt te worden is zijn voorkeur.
Op maandag 06 augustus 2001 12:34 schreef Bastard het volgende:[..]
Als je maar gepijpt wordt!!
Ja toch!
Maareh, heeft iemand ervaring met zowel dames als heren, qua pijpen dan. Zijn er ook bi's aanwezig?
quote:Ga eens met mijn vriend praten........
Op vrijdag 03 augustus 2001 10:05 schreef Freel het volgende:
Eigenlijk moet ik nog het eerste meisje tegenkomen die dat lekker kan. Zo dat ik lekker kan relaxen tijdens.
Dus laat staan de eerste man.
quote:Het probleem is dan alleen dat die er meestal geen zak van kunnen.
Op maandag 06 augustus 2001 08:47 schreef Bastard het volgende:[..]
Draaien we het voor de homo's onder ons om, jij wordt gepijpt door een vrouw, do or don't ?
quote:pff, ik heb geen vergelijkingsmateriaal maar dit is toch wel een gewaagde uitspraak!
Op maandag 06 augustus 2001 22:32 schreef HiZ het volgende:[..]
Het probleem is dan alleen dat die er meestal geen zak van kunnen.
quote:Maar wel de harde waarheid
Op dinsdag 07 augustus 2001 08:49 schreef Bastard het volgende:[..]
pff, ik heb geen vergelijkingsmateriaal maar dit is toch wel een gewaagde uitspraak!
doet me ook een beetje denken aan de aloude "waarom zijn twee zoenende mannen wel ranzig en twee zoenende vrouwen niet?" stelling. Afgezien dat homo zijn nog steeds niet normaal is, worden twee vrijende mannen gewoon niet erotisch gevonden.
Een man die een andere man pijpt is niet erotisch, en daarom wil je niet door een man gepijpt worden. Dat een man het beter kan, achja, een ervaren vrouw is ook beter in bed, maar de meeste jongens willen geen ervaren vrouw.
quote:Hehe. Wat een heerlijk plastische omschrijving.
Op dinsdag 07 augustus 2001 23:53 schreef Herald het volgende: En met die gedachte raak/ben je opgewonden en met die gedachte injecteer je de actieve partij een lading eiwitten.
quote:Flauwekul stelling.
"waarom zijn twee zoenende mannen wel ranzig en twee zoenende vrouwen niet?" stelling. Afgezien dat homo zijn nog steeds niet normaal is, worden twee vrijende mannen gewoon niet erotisch gevonden.
quote:[offtopic] Vind jij dat het wel lekker gaat met deze wereld dan?
Op zondag 12 augustus 2001 00:29 schreef Maggiblokje het volgende:[..]
Flauwekul stelling.
Weet dat die niet van jou is maar zolang het okee is dat mannen elkaar op tv met guns, messen en vuisten overhoop schieten, steken of slaan, en het als 'ranzig' wordt gezien dat ze elkaar zoenen, gaat het niet echt lekker met deze wereld.
quote:Precies. Als het je om de bekwaamheden gaat kun je het beste naar de hoeren gaan. Toch willen de meesten dat niet. Het gaat dus duidelijk om iets anders.
Op dinsdag 07 augustus 2001 23:53 schreef Herald het volgende:
Sex gaat verder dan alleen kunde, het gaat ook om verbeelding.
quote:O ja? Vertel eens...
Op zondag 12 augustus 2001 10:36 schreef Aernout het volgende:[..]
Precies. Als het je om de bekwaamheden gaat kun je het beste naar de hoeren gaan.
quote:If I would charge I'd be a fuckin' millionaire.
Op zondag 12 augustus 2001 10:36 schreef Aernout het volgende:
Precies. Als het je om de bekwaamheden gaat kun je het beste naar de hoeren gaan.
quote:Gellarboy: Appelmoes magnaat
Op zondag 12 augustus 2001 14:31 schreef Gellarboy het volgende:If I would charge I'd be a fuckin' millionaire.
quote:
Op zondag 12 augustus 2001 14:39 schreef Witchfynder het volgende:
Gellarboy: Appelmoes magnaat
Get off my back, Witchfynder!
quote:Dat weet ik van vrienden
Op zondag 12 augustus 2001 14:23 schreef Bastard het volgende:[..]
O ja? Vertel eens...
Zelf ga ik voor maagden en net-niet-meer-maagden, dat is toch algemeen bekend
quote:en als die maagd er nu uitziet als een lief meisje maar in werkelijkheid een jongen is (en je weet het niet) en zij/hij pijpt je, zou je dan ook niet lekker vinden als je het gewoon niet weet?
Op zondag 12 augustus 2001 14:55 schreef Aernout het volgende:[..]
Dat weet ik van vrienden
Zelf ga ik voor maagden en net-niet-meer-maagden, dat is toch algemeen bekend
quote:Waarschijnlijk wel ja. Uiteindelijk zit het gewoon in je hoofd.
Op zondag 12 augustus 2001 17:09 schreef evert het volgende:
en als die maagd er nu uitziet als een lief meisje maar in werkelijkheid een jongen is (en je weet het niet) en zij/hij pijpt je, zou je dan ook niet lekker vinden als je het gewoon niet weet?
Of is dit hetzelfde als bij de man...voel je je dan meteen lesbisch?
Ik val niet op vrouwen maar qua techniek denk ik dat ze wel beter kunnen zijn (hoeft niet per definitie zo te zijn) dan een man.
Conclusie:
* toch liever Juup© tussen haar benen heeft...
Alles is goed zolang je maar niet naar beneden kijkt.
quote:rofl
Op woensdag 15 augustus 2001 15:47 schreef rockhound het volgende:
Ach, het is hetzelfde als de Mount Everest beklimmen.Alles is goed zolang je maar niet naar beneden kijkt.
quote:Nee, al was ik de bestbetaalde lolly ter wereld...
Op vrijdag 03 augustus 2001 09:16 schreef Bastard het volgende:
Door een man?? (als hetero zijnde)
V.
quote:Ah, een nieuw project.
Op vrijdag 17 augustus 2001 16:24 schreef The_Lord het volgende:
Uhmm. Ik denk wel dat ik gepijpt zou willen worden door een man. Wel eens fantasiën over... zelfs andersom.
quote:maar kijken en een vrouw daar beneden bezig zien is veel toffer..
Op vrijdag 03 augustus 2001 10:01 schreef katjaschuurman het volgende:[..]
M.a.w. als je je ogen dicht houdt en aan een vrouw denkt die bezig is, dan is er toch niets aan de hand?
quote:Helemaal mee eens!!!!
Op zondag 12 augustus 2001 00:29 schreef Maggiblokje het volgende:[..]
Flauwekul stelling.
Weet dat die niet van jou is maar zolang het okee is dat mannen elkaar op tv met guns, messen en vuisten overhoop schieten, steken of slaan, en het als 'ranzig' wordt gezien dat ze elkaar zoenen, gaat het niet echt lekker met deze wereld.
(ja jochie....vroeger toen opa nog jong was..toen wisten ze tenminste wat pijpen was)
quote:Moet ik alles doorslikken opa ??
Op zaterdag 08 september 2001 04:30 schreef crackmonkey het volgende:
ach je moet alles eens geprobeerd hebben, anders heb je later zo weinig tegen je kleinkinderen te vertellen(ja jochie....vroeger toen opa nog jong was..toen wisten ze tenminste wat pijpen was)
quote:2 mannen niet erotisch
Op dinsdag 07 augustus 2001 23:53 schreef Herald het volgende:
...
doet me ook een beetje denken aan de aloude "waarom zijn twee zoenende mannen wel ranzig en twee zoenende vrouwen niet?" stelling. Afgezien dat homo zijn nog steeds niet normaal is, worden twee vrijende mannen gewoon niet erotisch gevonden.
Een man die een andere man pijpt is niet erotisch, en daarom wil je niet door een man gepijpt worden. Dat een man het beter kan, achja, een ervaren vrouw is ook beter in bed, maar de meeste jongens willen geen ervaren vrouw.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |