Je had het topic volgespamd, mutsje. Dus iedereen zat te wachten tot je een nieuw topic zou openen.quote:Op zondag 25 april 2004 21:19 schreef Parleur het volgende:
Zo heet het dus alvast niet! Topicopendingesje! Ik leg me er wel bij neer... morgen bij de Parxis gaat deze jongen weer volkomen voor lul staan. Sowieso wel leuk rondlopen in de Praxis. Daar staan zoveel dingen en machines waarvan ik absoluut niet weet wat ze doen en waarvan ik heel blij ben ze nooit te hoeven gebruiken!
Trouwens.. waar was iedereen opeens? Ik krijg steeds als ik uitlog een melding of ik ALLE clients wil uitloggen... ik heb geen idee wat het precies inhoudt... maar hoop dat het er niets mee te maken heeft.
Heej Hoi,quote:Op zondag 25 april 2004 21:21 schreef Waxxer het volgende:
ja hai
Waxxbabe!quote:Op zondag 25 april 2004 21:21 schreef Waxxer het volgende:
ja hai
Jullie verwachtingspatroon ligt veel te hoog. Ik zou niet weten hoe ik zoiets regel. Ik vind het al knap dat ik iets kan volspammen!quote:Op zondag 25 april 2004 21:21 schreef NathaN het volgende:
Je had het topic volgespamd, mutsje. Dus iedereen zat te wachten tot je een nieuw topic zou openen.
Sommige homo's....
Je wilt niet weten wat ik heb moeten doorstaan toen het topic dicht was...quote:Op zondag 25 april 2004 21:24 schreef Parleur het volgende:
[..]
Jullie verwachtingspatroon ligt veel te hoog. Ik zou niet weten hoe ik zoiets regel. Ik vind het al knap dat ik iets kan volspammen!
Ow, ik twijfelde niet aan jouw onvermogen een topic te openen. Maar misschien is het een idee om de handleiding erop na te slaan? Misschien ook een idee voor je verwarming.quote:Op zondag 25 april 2004 21:24 schreef Parleur het volgende:
Jullie verwachtingspatroon ligt veel te hoog. Ik zou niet weten hoe ik zoiets regel. Ik vind het al knap dat ik iets kan volspammen!
Alleen je handen om die was te vouwen, niet overdrijven...quote:Op zondag 25 april 2004 21:25 schreef Timmah het volgende:
Je wilt niet weten wat ik heb moeten doorstaan toen het topic dicht was...Ik heb mijn lichaam zelfs aan iemand ter beschikking moeten stellen...
maar toch..quote:Op zondag 25 april 2004 21:26 schreef NathaN het volgende:
[..]
Alleen je handen om die was te vouwen, niet overdrijven...
Ik heb álle hoop opgegeven. Al ben ik wel drukdoende het msn adres van DennisMoore te bemachtigen! (En hij is aan het bidden dat het me niet lukt.)quote:Op zondag 25 april 2004 21:26 schreef NathaN het volgende:
Ow, ik twijfelde niet aan jouw onvermogen een topic te openen. Maar misschien is het een idee om de handleiding erop na te slaan? Misschien ook een idee voor je verwarming.
Ik denk dat hij gewoon zijn Maik-block-sleuteldingesje aan het opzoeken is.quote:Op zondag 25 april 2004 21:28 schreef Parleur het volgende:
Ik heb álle hoop opgegeven. Al ben ik wel drukdoende het msn adres van DennisMoore te bemachtigen! (En hij is aan het bidden dat het me niet lukt.)
quote:Op zondag 25 april 2004 21:27 schreef Timmah het volgende:
maar toch..
Je bent te goedquote:Op zondag 25 april 2004 21:30 schreef NathaN het volgende:
[..]
Ik gebruik wel extra wasverzachter voor je tere handjes
Je kunt me ook gewoon dat ding sturenquote:Op zondag 25 april 2004 21:29 schreef DennisMoore het volgende:
Juist ja.
Alfred J. Kwak!!quote:Op zondag 25 april 2004 21:26 schreef wizarddragon het volgende:
uhmm okay
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |