ieder zijn eigen ding toch??quote:Op maandag 3 mei 2004 12:28 schreef capp het volgende:
Ik heb 1 x op een paard gezeten wat mijn zusje met opzet liet draven. Niet aan te bevelen, het veert voor geen meter en ik vind ze zo onvoorspelbaarJe moet wel erg veel vertrouwen in zo'n beest hebben voordat je erop gaat zitten.
Ik vind t maar niks
veelzijdigheidszadelquote:Op maandag 3 mei 2004 12:20 schreef fraubitch het volgende:
60 cm moet voldoende zijn. ik neem aan dat het voor een dressuurzadel is??
gelukkig maar!quote:Op maandag 3 mei 2004 12:34 schreef fraubitch het volgende:
[..]
ieder zijn eigen ding toch??![]()
oeh...quote:Op maandag 3 mei 2004 17:26 schreef XemmyX het volgende:
[..]
veelzijdigheidszadel
u vroeg om foto's u krijgt foto's...quote:Op maandag 3 mei 2004 23:58 schreef Morwen het volgende:
<Hoe vinden jullie mijn paard?
Geintje, hoor, ik ben gek op paarden en dan vooral Friezen, Ijslanders, New-Forrest Pony's en Welsch-Pony's (niet de Welsch Cob). Arabieren zijn supermooi maar te nerveus naar mijn smaak.
Ik ben er al weer een tijdje uit (vergeef dus mijn spelfouten), maar paarden blijven mijn lievelingsbeesten. Ooit heb ik nog eens illegaal op Ijslanders gereden (boer woonde een eindje verder) en dan lekker zonder zadel (EN zeeeeeeer belangrijk: zonder toestemming). Verder heb ik altijd op het strand gereden met gehuurde paarden en jarenlang les gehad. Door allerlei dingen tussendoor is het versloft, maar wie weet pik ik het over een tijdje wel weer op
.
Kom maar op met die foto's, ikke zit helemaal te kwijlen hier![]()
Laat die clown maar weg, hoor, ik ben ECHT gek op paarden. Niet zo achterdochtigquote:Op dinsdag 4 mei 2004 00:23 schreef fraubitch het volgende:
[..]
u vroeg om foto's u krijgt foto's...
(Toch??)
neej was niet aanvallend bedoeldquote:Op dinsdag 4 mei 2004 00:29 schreef Morwen het volgende:
[..]
Laat die clown maar weg, hoor, ik ben ECHT gek op paarden. Niet zo achterdochtigOf moet je daar een knuffelmiep voor zijn? Ook "normale"(
) mensen houden van paarden, hoor
.
En de foto's zijn optioneel, ik wou alleen ff laten weten dat er meer mensen zijn die van paarden houden op FOK!
![]()
In tegenstelling tot paarden heb ik dus zero benul van foto's plaatsen. IK kan je helaas niet helpen daarmee, maar ben zeer benieuwd naar de foto's als het je luktquote:Op dinsdag 4 mei 2004 00:44 schreef fraubitch het volgende:
[..]
neej was niet aanvallend bedoeldik ben bezig om een paar foto's te posten maar eerst online krijgen he?!
Dankjequote:Op dinsdag 4 mei 2004 01:01 schreef Morwen het volgende:
Ow, wauw, fraubitch!!!!! Geweldig, dat het gelukt is ook. Prachtige foto's!
neej 100% fries, ze wordt alleen snel bruin van de zon.quote:Op dinsdag 4 mei 2004 01:05 schreef Morwen het volgende:
Mamma Vanny is een kruising, gok ik?
Hou je Wybrun dan ook binnen voor keuringen? Hij is zo prachtig zwartquote:Op dinsdag 4 mei 2004 01:12 schreef fraubitch het volgende:
[..]
neej 100% fries, ze wordt alleen snel bruin van de zon.
Ter informatie: kruisingen mogen niet op de keuring komen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |