quote:Het Oordeel
Archetype: Het pad naar collectief bewustzijn.
Symboliseert: Alle niet-individuele ervaringen die verwerkt moeten zijn, teneinde het ware karakter van het bestaan te kunnen onderkennen.
Betekenis: Begrip van ons onvermogen om ook maar iets in absolute zin te kennen. Zelfs wetenschappelijk onderzoek levert nooit een juist beeld van de realiteit op; de waarnemer maakt immers altijd deel uit van het universum dat wordt waargenomen.
Gemoedstoestand: Wat er ook in je leven gaande is, er is een sterke roep van binnenuit om plaats in te nemen in het centrum van het Universum, om je ware identiteit te vinden. Het Oordeel leert ons dat persoonlijke bevrijding niet bestaat; elk menselijk wezen maakt deel uit van het menselijk ras, en is daarom ook verantwoordelijk voor het ras als geheel.
Hooiquote:Op maandag 26 april 2004 11:18 schreef livEliveD het volgende:
Goedemorgen allemaal![]()
Dagquote:Ik ben er denk ik pas rond 23:00 uur weer![]()
woei!!quote:Op maandag 26 april 2004 12:06 schreef livEliveD het volgende:
Ben er weer
School ging niet door!
Woeiii!quote:Op maandag 26 april 2004 12:17 schreef qu63 het volgende:
woei!!
Jaja.......quote:20. Het Oordeel
Archetype: Het pad naar collectief bewustzijn.
Het Oordeel leert ons dat persoonlijke bevrijding niet bestaat; elk menselijk wezen maakt deel uit van het menselijk ras, en is daarom ook verantwoordelijk voor het ras als geheel.
ik heb je niet wakker gemaakt vandaag!quote:Op maandag 26 april 2004 12:34 schreef EleanorGoesCrazy het volgende:
Jaja.......
Je vond het rustig en dacht, laat ik haar maar wakker maken?
quote:Op maandag 26 april 2004 12:35 schreef psiii het volgende:
HOI
Leuke site, Psiiiquote:Op maandag 26 april 2004 11:55 schreef psiii het volgende:
hier heb ik deze kaart getrokken:
http://www.catharinaweb.nl/tarot/tarotkrt.htm
je kunt daar nog wat andere trekkingen doen dan de 1 kaart trekking
Utrecht!quote:Op maandag 26 april 2004 12:46 schreef livEliveD het volgende:
Hoi EGC en Qu en Psiii en RC![]()
Wie heeft er zin in een spelletje (via slowchat)
Laten we Galgje spelen: 7 letters
Raad maar![]()
Mag allemaal. Maar het is wel fout. Nice try. Ik zou letter voor letter proberenquote:Op maandag 26 april 2004 12:47 schreef qu63 het volgende:
Utrecht!
of doen we letter voor letter??
de "e"quote:Op maandag 26 april 2004 12:50 schreef livEliveD het volgende:
[..]
Mag allemaal. Maar het is wel fout. Nice try. Ik zou letter voor letter proberen![]()
fout:1
letters geprobeerd:(geen)
woord: .......
Een galg tekenen lijkt me wat moeilijk. Maar bij 10 fouten zijn jullie de sjaak en zoek ik er wel een plaatje bij van een galgquote:Op maandag 26 april 2004 12:50 schreef qu63 het volgende:
de "e"
ga je ook een galg tekenen?
de "i"quote:Op maandag 26 april 2004 12:53 schreef livEliveD het volgende:
[..]
Een galg tekenen lijkt me wat moeilijk. Maar bij 10 fouten zijn jullie de sjaak en zoek ik er wel een plaatje bij van een galg
fout:1
letters geprobeerd:e
woord: .....e.
Totaal aantal letter: 7quote:Op maandag 26 april 2004 12:54 schreef ReCreative het volgende:
de "t"
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |