Ik was vanmiddag bij de Van Leest en heb het toch nog maar even nagevraagd. D'r hing alleen een grote plaat dat de Monsterbox 200 Euro kost. Die man zei mij dat het met WildCard korting op 180 euro uit zou komen.quote:Op dinsdag 14 december 2004 13:46 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Daar trappen ze niet in. Het is al een pre-order aanbieding van 250 naar 200... daar gaat geen WildCard meer vanaf. Helaas
best, maar dan nog! Ik zie het niet gebeuren dat jij elke dvd na 1 x nog es 20x keer kijkt hoor!quote:Op dinsdag 14 december 2004 21:30 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Hou er rekening mee dat het een enorm grote serie is hè... met meer dan 200 afleveringen... rond de 220 à 230 ofzo geloof ik...?
Omgerekend betaal je nog geen 7 euro per dvd... dat is niet duur.
De orgine tapes zijn altijd 25/30 minuten. Daar worden dan wat scenes uit geknipt zodat ie 20 minuten word.quote:
op play.com staat ie nu voor 230 euro.... ik ga vrijdag naar london. Ik zal eens kijken wat ze er daat voor vragen. Ik twijvel nml ook. De central perk is het net niet hahquote:Op vrijdag 17 december 2004 20:33 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Hmmm... net nog ff een vergelijkend onderzoek gedaan: de R2 UK box is nog steeds veel mooier, maar kost op Play.com en Amazon.co.uk nog steeds 270 euro...
70 euro is wel veel... heef iemand de R2 UK ergens goedkoper gezien... dan hoor ik 't graag. Anders ga ik waarschijnlijk toch voor de Central Perk box...
FRS 180,-quote:Op maandag 20 december 2004 01:01 schreef SunChaser het volgende:
Bij de MediaMarkt hebben ze de CP-box compleet met seizoen 10 voor 200 euro precies
quote:Op maandag 27 december 2004 13:04 schreef TheFrankey het volgende:
[afbeelding]
Ik heb deze gister gekocht in London voor 150 Pond. Een hoop geld maar dan heb je ook wat. Regio 2 en nederlandse ondertitels. + alle extra's
Kun je beter de seizoen 10 box bij Play.com kopen. 25 euro inclusief verzendkosten en Nederlandse ondertiteling.quote:Op dinsdag 15 februari 2005 22:38 schreef SunChaser het volgende:
FRS heeft de drie laatste DVD's van siezoen 10 voor 9,99 p/s te koop
Ik zal het einde niet verklappenquote:
Nou ik heb alle afleveringen al gezien hoorquote:Op maandag 21 februari 2005 17:59 schreef foksuk1981 het volgende:
[..]
Ik zal het einde niet verklappen......
Hier zijn alle dvd's gewoon los gekocht.... Anders had ik zo lang moeten wachten![]()
Ik ga vast niet beginnen over je perfecte zinsbouw en spelling.quote:Op maandag 21 februari 2005 21:29 schreef dvdfreak het volgende:
Zoals iemand al ze: vind friends de meest overschatte comedy die er is......zijn net een stelletje pubers die lui...ga gewoon coupling kijken...durven ze tenminste wel grappen over sex te maken
Zijn vooral meiden die Rachel wannabee willen zijn en denken dat ze alles zijn en heren die denken dat ze een wijf als rachel kan krijgen.Comedy op zeer laag niveau en gaan me niet vertellen dat Friends de beste comedy ooit is want bij MASH de final episode waren er 125 miljoen kijkers en dat is nog steeds de beste comedy ooit samen met Seinfeld
Ter info: Dit is bij 9 vd 10 comedy-seriesquote:Op woensdag 23 februari 2005 12:32 schreef Little_Meanie het volgende:
het is gewoon een slechte serie omdat je na 1 seizoen alle karakterkenmerken van de personages kent en dus ook perfect kan weten welke grappen er zullen komen en welke reacties.
die zijn vast voor de extras die allicht nog komen....quote:Op vrijdag 25 februari 2005 15:51 schreef neggix het volgende:
Beetje jammer dat er nog steeds 3 dvd's inkunnen
Dat extra's staat toch al op de laatste dvd?quote:Op vrijdag 25 februari 2005 21:07 schreef TheFrankey het volgende:
[..]
die zijn vast voor de extras die allicht nog komen....
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |