ja had de laatste 2 cijfers verkeerd om 34 ipv 43quote:Op maandag 19 april 2004 19:56 schreef Atreidez het volgende:
Daarnet was je iemand anders
Dit ding is dynamisch, cewl... weet toevallig iemand hoe je dit op je eigen homepage kan inbouwen (ik gebruik frontpage en ik ben een behoorlijke noob wat websites bouwen betreft).quote:Op dinsdag 20 april 2004 09:50 schreef Atreidez het volgende:
Volgens mij kan die niet open hoor.. Het is mij ook niet opgevallen dat het een laadklep betreft
Volgens mij ben jij dit:
[afbeelding]
Goed plan. Jullie groepje kan eventueel ook die bestaande server joinen. Server heeft 24 slots, maar tot nu toe hebben we maar max een man of 10 aan het spelen gehad en dat is echt veel te weinig voor de map. +30 lijkt me toch wel het leuks overigens.quote:Op vrijdag 30 april 2004 12:15 schreef DtchDopey het volgende:
Eej Jagermeister1, we kunnen wel wat afspreken om te testen. Ik ben CL bij YRR! en we kunnen dan vast wel wat regelen om met een groepje een je map uit te proberen.
http://clan.yeahright.org
gamer.nlquote:CLIENT FIXES
Sort by Ping fixed in Server Browser
Scrollbar fixed in Server Browser
Soldier prediction fixed to remove jerky movements when walking/jumping
M60 removed from the LAW kit and replaced with M14
M60 and RPD min/max bullet deviation increased when standing/moving
M60 and RPD max bullet deviation decreased slightly when prone
Rate of fire and velocity of M60/RPD adjusted
Player movement speeds on Heavy Assault kits reduced slightly
Network overhead of vehicle engines and airlifting significantly reduced
Added minimap warning icon when enemies are within capture radius of an opposing team flag
Ik zal wel even een kijkje nemen op je server.quote:Op donderdag 29 april 2004 21:24 schreef jagermeister1 het volgende:
*Schop*
Sorry voor het kicken van dit topic, maar we zoeken wat mensen die zin hebben om mee te testen op bovengenoemde server.
Dus.. heb je zin, log dan in
Ik heb er ook problemen mee gehad en heb uiteindelijk service pack 1 van XP geinstalleerd (werd aangeraden bij de nieuwste drivers van mijn radeon). Daarop deed hij het wel iets beter maar wat het beste helpt is om gewoon niet te veel AI-characters rond te hebben lopen. Het haperen komt nl. niet door je grafische kaart maar door de over het algemeen grote arena's met de AI-characters. (wat veel processorkracht vergt). Op een lan, waar je niet de 'host' bent moet het volgens mij dan nog enigszins meevallen.quote:Op maandag 3 mei 2004 00:05 schreef Pun het volgende:
Leuke game, ik heb alleen wat problemen er mee, het maakt niet uit hoe laag ik de graphics in stel, mijn fps word nooit hoger dan 15 fps, *knip*
Heb hem gedownload en ben nu op je server... eens kijken.quote:Op dinsdag 27 april 2004 20:39 schreef jagermeister1 het volgende:
Lang verhaal
hmmzz bij mij doet ie et niet?quote:Op maandag 19 april 2004 19:46 schreef Atreidez het volgende:
Leuk dingetje gemaakt door een vriend van mij die met bftracks je stats in een bannertje zet.
[afbeelding]
Op je persoonlijke pagina op bftracks staat in de url op het eind een nummer, bij mij is dat dus 272817, die je achter http://bs.zerobarrier.nl/bfv/bftracks.asp? en zo krijg je dit plaatje
Je geluid aanpassen wil ook weleens helpen. Van 7.1 naar stereo o.i.d.quote:Op maandag 3 mei 2004 00:05 schreef Pun het volgende:
Leuke game, ik heb alleen wat problemen er mee, het maakt niet uit hoe laag ik de graphics in stel, mijn fps word nooit hoger dan 15 fps, en het zit vaker rond de 5 als er wat geschoten wordt of zo. En ik zit toch ruim boven het minimum en ook boven de geadviseerde, en op het zelfde niveau en er boven met de optimale system specs. Ik heb al op de officiele site gekeken, en daar de "fix" vandaan gehaald en die ook gebruikt (er staan er 2, allebei geprobeerd), maar die werken niet.
Dus weet iemand misschien een oplossing?
System specs:
AMD Athlon XP 2400+
Geforce 4 Ti-4200 128MB AGP 8x (met de laatste drivers (56.72)
512 MB RAM
Direct X 9.0b
Oi! Hier speel ik ook wel eens op!quote:Op zaterdag 8 mei 2004 01:40 schreef Miele het volgende:
Joo, iemand hier wel eens op de 100Mbit Violation Public - cracked (62.133.194.6:15567:23001) geweest? Servertje van de clan waar ik in zit.. echt te meesterlijk als je nog steeds met de cracked versie speelt (ofwel momenteel geen geld hebt voor de legale versie).
[afbeelding]
Ik vind het closer combat. Ze hebben ook wel geleerd van de fouten van bf1942 waardoor je nu alle bases kan veroveren e.d. De feel kan je toch alleen krijgen als je t speelt dus probeer het eens zou ik zeggenquote:Op maandag 10 mei 2004 13:28 schreef Seal_force het volgende:
Speelt het nog het zelfde als battefield 1942?
Dude, die gast in/op jouw avatar is toch van"That 70's show ? ''quote:Op maandag 10 mei 2004 13:35 schreef Atreidez het volgende:
[..]
Ik vind het closer combat. Ze hebben ook wel geleerd van de fouten van bf1942 waardoor je nu alle bases kan veroveren e.d. De feel kan je toch alleen krijgen als je t speelt dus probeer het eens zou ik zeggen
Bijna helemaal goed.. tis uit Snatchquote:Op maandag 10 mei 2004 16:42 schreef GrootmeesterFlits het volgende:
Benicio Del Toro in the usual suspects doe maar en we hebben het hier over Battlefield. Of gaat jouw sarcastische post mijn intellectuele petje te boven?
als je daar wat sarcastisch inziet ben je wel heel erg paraquote:Op maandag 10 mei 2004 16:42 schreef GrootmeesterFlits het volgende:
Benicio Del Toro in the usual suspects doe maar en we hebben het hier over Battlefield. Of gaat jouw sarcastische post mijn intellectuele petje te boven?
Mwhoa das waar,quote:Op maandag 10 mei 2004 17:05 schreef GrootmeesterFlits het volgende:
Dat weet je nooit op fok!
En ? wat vind je ervan ?quote:Op dinsdag 20 april 2004 15:47 schreef Klonk het volgende:
Vanmiddag gekocht, ben benieuwd.
Waarschijnlijk bedoeld ie de vlag volplanten met dinamiet en dan in een bosje gaan wachten tot iemand die vlag wilt overnemen. Een druk op de knop is genoegquote:Op donderdag 13 mei 2004 11:53 schreef Atreidez het volgende:
Welke dynamiet truc? Je bedoelt dat opgepakte dynamiet alsnog ontploft als je detonate
DC is inderdaad een stuk beter, wil het ook verkopen maar kan niet echt een koper vinden...quote:Op donderdag 13 mei 2004 15:35 schreef HomerJ het volgende:
Ik heb hem dus verkocht
Ga gewoon verder met DC.
Ik vond 't gewoon niet te spelen. sommige levels waren wel sfeervol maar de M60 noobs verpesten het te vaak. alhoewel de enige goed liep, vond ik het echt compleet anders dan BF 1942.
en ik kreeg hoofdpijn van deze engine.
Nee geef mij maar Desert combat
Volgens mij bedoeld hij dat je jezelf kan lanceren met dynamiet, waardoor je bovenop een dak terecht kan komen om daar ff rustig rond te schieten. Vandaar ook dat het alleen werkt zonder teamkills.quote:Op donderdag 13 mei 2004 16:16 schreef Miele het volgende:
[..]
Waarschijnlijk bedoeld ie de vlag volplanten met dinamiet en dan in een bosje gaan wachten tot iemand die vlag wilt overnemen. Een druk op de knop is genoeg
Lukt ook als je zelf op een granatje gaat liggen, op HUE is het dik ownen dan als VC op de M60-schapenquote:Op zaterdag 15 mei 2004 21:36 schreef Het_Donker het volgende:
[..]
Volgens mij bedoeld hij dat je jezelf kan lanceren met dynamiet, waardoor je bovenop een dak terecht kan komen om daar ff rustig rond te schieten. Vandaar ook dat het alleen werkt zonder teamkills.![]()
Ik wil 't wel van je kopen. Wat dacht je van 25eu.quote:DC is inderdaad een stuk beter, wil het ook verkopen maar kan niet echt een koper vinden...![]()
Ik verkoop m ookquote:Op zondag 16 mei 2004 13:37 schreef Miele het volgende:
[..]
Ik wil 't wel van je kopen. Wat dacht je van 25eu.
Doe maar jaquote:Op maandag 17 mei 2004 15:14 schreef Seal_force het volgende:Misschien toch maar legaal kopen
Doe maar nietquote:Op maandag 17 mei 2004 17:17 schreef HomerJ het volgende:
[..]
Doe maar ja
Join es de cracked server die ik hier eerder gepost heb. Geen legale versie nodig en altijd volle bakquote:Seal_force:Misschien toch maar legaal kopen
dat staat op pagina 1 van deze threatquote:Op maandag 17 mei 2004 19:00 schreef sexylexy het volgende:
[..]
hoe kan je dit schermpje zien?
Ik join dit IP: 62.133.194.6:15567:23001quote:Op maandag 17 mei 2004 22:43 schreef Miele het volgende:
[..]
Join es de cracked server die ik hier eerder gepost heb. Geen legale versie nodig en altijd volle bak![]()
hoe kom je aan dat nummer dat erachter moetquote:Op dinsdag 18 mei 2004 12:53 schreef FullySedated het volgende:
[..]
dat staat op pagina 1 van deze threat
Ik kan me toch herinneren dat ik dat erbij had vermeld.. Anyweej, even op http://vietnam.bftracks.net je nick opzoeken, en dan staat er in de url van je persoonlijke page een nummer.quote:Op dinsdag 18 mei 2004 16:21 schreef sexylexy het volgende:
hoe kom je aan dat nummer dat erachter moet
mischien spelen der wel meerdere onder de zelfde nick....quote:Op dinsdag 18 mei 2004 18:05 schreef sexylexy het volgende:
gevonden, mijn nicknaam althans, er speelt dus iemand anders met mijn nick en die heeft een hele andere als ik, me nickname is lex. en ik vind een lex met 9 gouden 8 zilveren en 7 bronzen, en ik heb andere aantallen 100% zeker.
Bestaat er een MSN profiel op die e-mail ?quote:Op woensdag 19 mei 2004 02:22 schreef Dubbeldrank het volgende:
Nog meer mensen die van hun BFV af willen?
dubbeldrank@fok.nl voor je aanbod
Als je even op m'n profiel had geklikt had je het kunnen zien, maar inderdaad het is ook m'n MSN adresquote:Op woensdag 19 mei 2004 17:57 schreef Vassili_Z het volgende:
[..]
Bestaat er een MSN profiel op die e-mail ?
Oh ja das waar ook. Je moet nog een soort van 'multiplayer patch' hebben die je alsnog over de illegale versie heen moet knikkeren. Dus game installen, crack erover en dan multiplayer patch. Maar ja, waar je die patch zo snel vandaan moet halen weet ik niet (ik heb 'm zelf van campus-net geplukt hier).quote:Op dinsdag 18 mei 2004 14:55 schreef Seal_force het volgende:
Ik join dit IP: 62.133.194.6:15567:23001
En dan krijg ik dit net als bij alle andere server(illegale versie )
Error
Data Differrs from server.
Ooops das waar ookquote:Op donderdag 20 mei 2004 01:43 schreef Dubbeldrank het volgende:
[..]
Als je even op m'n profiel had geklikt had je het kunnen zien, maar inderdaad het is ook m'n MSN adres
Maar heb nog steeds interesse hoorquote:Op donderdag 20 mei 2004 14:32 schreef Vassili_Z het volgende:
[..]
Ooops das waar ook
maar heb je iig bij me msn gevoegd, maar zie je nooit onlinequote:Op donderdag 20 mei 2004 21:11 schreef Dubbeldrank het volgende:
[..]
Maar heb nog steeds interesse hoor
Mail me anders ff op dubbeldrank@fok.nl, heb jij toevallig iets met Justice in je MSN nick?quote:Op donderdag 20 mei 2004 21:17 schreef Vassili_Z het volgende:
[..]
maar heb je iig bij me msn gevoegd, maar zie je nooit online![]()
jaaahaaa klopt ja !!!quote:Op donderdag 20 mei 2004 22:27 schreef Dubbeldrank het volgende:
[..]
Mail me anders ff op dubbeldrank@fok.nl, heb jij toevallig iets met Justice in je MSN nick?
hehe, ik spreek je morgen wel ff aanquote:Op donderdag 20 mei 2004 23:37 schreef Vassili_Z het volgende:
[..]
jaaahaaa klopt ja !!!
quote:Community Update - 5.21.04
Update 1.01 Available
The Battlefield Vietnam Update 1.01 is now available for all owners of the game. As noted in our last community update, this includes community-related bug fixes, significant network improvements and a few balancing tweaks.
To grab the download, click on the link that best suites your needs, or hit our download page and get it from there.
Windows Update
battlefield_vietnam_patch_v1.01.exe (16.6MB)
Dedicated Server Update
battlefield_vietnam_server_v1.01.exe (111MB)
Readme File
readme_v1.01.txt (Readme File)
If That's Not Enough For You, We Have More!
DICE has been hard at work creating more content and adding features for future updates of Battlefield Vietnam. Coming up next in the Vietnam 1.1 update will be many new features for Battlefield Vietnam, including a voting GUI, enhancements to the 3D Map and more server options such as the Orbit cam and more.
To tease you a bit, today we are featuring two new air vehicles that will appear for the first time in "The Defense of Con Thien", DICE's first official free map for Battlefield Vietnam, also due in the 1.1 update.
Choppers
Up first is the OH-6 Loach, a Scout helicopter used by the US in the Vietnam conflict. Seen below hovering over a broken bridge, the Loach is quicker and more agile than any other helicopter included in BFV and carries both a pilot and an armed passenger. The pilot has access to a pair of chain guns which serve as the Loach's primary weapon and can place artillery strike markers (or cameras) with the secondary fire. Any friendly artilleryman can home in on these markers using the artillery piece's secondary fire.
To counter this new US helicopter, the NVA will have access to the KA-25 "Hormone" attack helicopter. Originally designed as a sub-hunter, the "Hormone" (seen below) was adapted later in the war as a ground attack chopper. In BFV it is equipped with chain guns (usable by the pilot), radar and heat-seeking missiles (usable by the "co-pilot"). Faster and more maneuverable than the MI-8 "Hinds", these should be a real treat to fly for any veteran pilot.
Keep watching this space for more information on the 1.1 update and "The Defense of Con Thien" as we move into Summer.
From EAComMike and the rest of the Batlefield team, enjoy the 1.01 Update and Rock n' Roll Private!
Ik ben niet alleen als ik zeg: Eindelijk een update!quote:Op vrijdag 21 mei 2004 00:06 schreef Dubbeldrank het volgende:
[..]
hehe, ik spreek je morgen wel ff aan
quote:Op zaterdag 22 mei 2004 15:35 schreef Seal_force het volgende:
maar nu is er nog geen fix patch om die 1.1 patch te laten werken op een illegale versie
Ik ben het helemaal met je eensquote:Op donderdag 13 mei 2004 15:35 schreef HomerJ het volgende:
Ik heb hem dus verkocht
Ga gewoon verder met DC.
Ik vond 't gewoon niet te spelen. sommige levels waren wel sfeervol maar de M60 noobs verpesten het te vaak. alhoewel de enige goed liep, vond ik het echt compleet anders dan BF 1942.
en ik kreeg hoofdpijn van deze engine.
Nee geef mij maar Desert combat
quote:Op maandag 24 mei 2004 00:00 schreef Vassili_Z het volgende:
[..]
Ik ben het helemaal met je eens![]()
http://www.pointofexistence.com/quote:Op maandag 24 mei 2004 00:15 schreef Gamedemon het volgende:
m60 noobs zijn er niet meer aangezien de m60 niet meer zo accuraat is en ook niet meer in combinatie met de L.A.W. ....er moet iig wel snel een Desert combat vietnam komen
Ziet er wel geinig uitquote:Op dinsdag 25 mei 2004 01:46 schreef jagermeister1 het volgende:
[..]
http://www.pointofexistence.com/
quote:Battlefield Vietnam Update 1.02 Coming Next Week
DICE has been able to track down the Crash to Desktop issue that has been reported by the members of our community since the 1.01 update. We will be releasing a new BFV update that addresses this issue next week. Please note that this update is meant only to address the Crash to Desktop issue (along with a related disconnect issue).
More 1.1 Details!
Meanwhile, DICE has been hard at work on moving the 1.1 update forward. Today we are featuring a screenshot from "The Defense of Con Thien", the free map bundled with 1.1. The view below is from the middle of the DMZ (or Demilitarized Zone), and takes in the desolation of the area as well as the NVA defenses above. As you can see, the DMZ is a killing zone, littered with the wreckage of downed vehicles and surrounded at both ends by artillery pieces, stationary machine guns and watchtowers (US-owned defenses are not pictured). Not a safe place to venture on foot, the DMZ is best crossed in vehicles and in force (lest you catch a bullet in your brain pan).
Mod Update - HomeFront Mod
Previously released for Battlefield 1942, this science-fiction-war mod is moving to the Battlefield Vietnam engine and is screaming towards its first release. The HomeFront mod team has been gracious enough to provide us with some screenshots from the current beta version in the engine, which are being seen here for the first time!
In the first screen below, you are seeing Covenant Wasteland, a level based on an alien world. You can learn more about this level, and view a video of game play on CW here: HomeFront Mod
In the second screen, the HomeFront team presents the UNSC PTboat. This vehicle has one very powerful main gun, 2 mounted side guns (stationary MA5Bs), and 3 open positions from which players can use their kit weapons. This is one tough boat, and very fast, but it does not provide much protection for the crew. The lack of protection is made up for in firepower, however.
For more information on this mod, head to the HomeFront Mod web site. And a HUGE thanks to BGT and his team for the screens!
We at EA and DICE are very excited to see mod teams building content for BFV and we hope you all will join us in playing the HomeFront mod when it releases. Stay tuned to the Battlefield Community Update for more Mod Updates throughout the summer.
Mod Team Assistance
In moving around the mod community and talking to folks who are building content for Battlefield 1942 and Battlefield Vietnam, we've found a couple of teams that don't know about one of the most valuable resources available to the community -- the forums at www.planetbattlefield.com/mdt moderated by the great Rexman himself. If you're having a problem getting something to work in your mod, chances are someone there can help you with it. Give it a try!
Need a Laugh? Check out these great comics hosted by the Northern Brigade. Thanks to Bram (a loyal and vocal community member) for pointing these out!
GO >>
That about does it for this weeks community update. Until next time, this is EAComMike signing off for the whole Battlefield team!
quote:Op zaterdag 5 juni 2004 11:26 schreef DrPurno het volgende:
ghheghe, kon niks vinden Einstein, thanks
quote:6/4/04 - Community Update
Battlefield Vietnam Update 1.02 Coming Next Week
DICE has been able to track down the Crash to Desktop issue that has been reported by the members of our community since the 1.01 update. We will be releasing a new BFV update that addresses this issue next week. Please note that this update is meant only to address the Crash to Desktop issue (along with a related disconnect issue).
More 1.1 Details!
Meanwhile, DICE has been hard at work on moving the 1.1 update forward. Today we are featuring a screenshot from "The Defense of Con Thien", the free map bundled with 1.1. The view below is from the middle of the DMZ (or Demilitarized Zone), and takes in the desolation of the area as well as the NVA defenses above. As you can see, the DMZ is a killing zone, littered with the wreckage of downed vehicles and surrounded at both ends by artillery pieces, stationary machine guns and watchtowers (US-owned defenses are not pictured). Not a safe place to venture on foot, the DMZ is best crossed in vehicles and in force (lest you catch a bullet in your brain pan).
Omdat?quote:Op zaterdag 12 juni 2004 02:21 schreef Scribb het volgende:
vaag spel
Daar is de 1.02 patch juist voor, ik heb hem nog niet geinstalleeerd dus ik zou het niet weten.quote:Op zaterdag 12 juni 2004 15:04 schreef Desiderius het volgende:
Crashet de game ook zo vaak bij jullie sinds de patch? Bij mij floept regelmatig zomaar de Windows desktop er weer voor en is de game weg
Eey dubbeldrank, zo te zien doet mijn ex-BFV het goed op jouw compquote:Op zaterdag 12 juni 2004 15:58 schreef Dubbeldrank het volgende:
[..]
Daar is de 1.02 patch juist voor, ik heb hem nog niet geinstalleeerd dus ik zou het niet weten.
|k vroeger heeeeeeeeelveel moh gespeeld op multiplayer....quote:Op zaterdag 5 juni 2004 11:21 schreef DrPurno het volgende:
ola,
Zijn er ook nog MOH gangers op Fok! Kan geen topic vinden daarover
Draait als een zonnetjequote:Op woensdag 16 juni 2004 13:07 schreef Vassili_Z het volgende:
[..]
Eey dubbeldrank, zo te zien doet mijn ex-BFV het goed op jouw comp![]()
is die homefront mod een soort halo mod ofzo??:?quote:Op zaterdag 5 juni 2004 05:40 schreef briefkees het volgende:
[..]
Lijkt er wel opquote:Op zondag 20 juni 2004 10:10 schreef King_of_cubes het volgende:
[..]
is die homefront mod een soort halo mod ofzo??:?
iemand?quote:Op woensdag 16 juni 2004 12:56 schreef brainiac11 het volgende:
ff een vraagje over die engineer van de nva... hoe werkt dat met die gangen graven? ik begrijp nix van die engineer... ook weet ik niet hoe je dei pungisticks kan neerleggen en de handleiding is vaag.
zorgen dat je het tunnelgat met schep hebt, oppakken als je hem nog niet hebt (spawn punt ligt vaak vlakbij een basis). En dan kun je hem ergens anders droppen. de sticks werken hetzelfde als mijnen gewoon staan en vuurknop duwen.quote:Op donderdag 24 juni 2004 16:46 schreef brainiac11 het volgende:
[..]
iemand?
1. hoe pak je hem op?quote:Op donderdag 24 juni 2004 17:06 schreef Evil_Jur het volgende:
[..]
zorgen dat je het tunnelgat met schep hebt, oppakken als je hem nog niet hebt (spawn punt ligt vaak vlakbij een basis). En dan kun je hem ergens anders droppen. de sticks werken hetzelfde als mijnen gewoon staan en vuurknop duwen.
Je eerste computerspel ooit? Kijk gewoon even welke knop je aan de pick up functie hebt verbonden, en het tunnelgat is gewoon een roostertje op een hoopje zand met een schep erin.quote:Op vrijdag 25 juni 2004 10:02 schreef brainiac11 het volgende:
[..]
1. hoe pak je hem op?
2. hoe herken je een tunnelgat als je hem nog op kan pakken?
![]()
Wijsneus, ik kon t ook niet vinden in t begin. De logica is ook niet echt dat je een tunnel kan oppakken, of wel?quote:Op vrijdag 25 juni 2004 17:36 schreef Evil_Jur het volgende:
Je eerste computerspel ooit? Kijk gewoon even welke knop je aan de pick up functie hebt verbonden, en het tunnelgat is gewoon een roostertje op een hoopje zand met een schep erin.
Vergeet de patches niet, en check voor NL servers als je online gaat. De heli's zijn makkelijker, maar dat mocht van mij ook wel na DC. De grondgevechten zijn soms vet, soms makkelijk, soms unbalanced, maar altijd wel gaafquote:Op maandag 28 juni 2004 17:35 schreef MisterJ.Lo het volgende:
morgen heb ik hem dan ook eindelijk in me bezit, kan niet wachten totdat ik dit pareltje ook speel, zijn de helis beter als dc en zijn de grond gevechten vet?
1. Rechtermuisknop inhouden, dan gaat takel naar beneden. boven de tank gaan hangen en wachten tot het lichtje groen wordt.quote:Op dinsdag 29 juni 2004 22:45 schreef MisterJ.Lo het volgende:
weet jij hoe ik met een heli een tank optil en hoe voeg je een buddy in je list :S
En als je keyboard gebruikt is het de nul op je numpad. In de console (`) kan je met ab <nr> iemand als buddy toevoegen. Het nummer zie je in de spelerslijst <tab> als laatste getal bij de stats van een player. Met rb <nr> haal je buddies weg.quote:Op dinsdag 29 juni 2004 22:48 schreef kadoter het volgende:
1. Rechtermuisknop inhouden, dan gaat takel naar beneden. boven de tank gaan hangen en wachten tot het lichtje groen wordt.
Nee, de AI in bfv is idd een beetje minder.. Of had je t over mensen op t forum?quote:Op woensdag 30 juni 2004 11:12 schreef Evil_Jur het volgende:
Kunnen mensen nou werkelijk niks zelf uitvinden?
Waarschijnlijk heb je het beknopte menutje aanstaan, kijk even in de opties en zet het uitgebreide menutje aan (alleen in multiplayer)quote:Op woensdag 30 juni 2004 20:28 schreef MisterJ.Lo het volgende:
even een vraagje dit snap ik dus echt niet, bij bfv heb je toch een menu dan kan je daar uit opties kiezen zoals enemy spotted, maar nu zie ik mensen ook bijv enemy armor spotted doen hoe kan dat ?
Maar het ziet er niet strak uit....quote:Op donderdag 1 juli 2004 11:31 schreef Desiderius het volgende:
Dít is het menu..
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |