En ga vandaag dan gelijk ook naar een leuke film in de bioscoop. Heb ik ook gedaan met een vriendin en de volgende dag was ze bevallen (en dat was niet de uitgerekende datum)!quote:Op zaterdag 17 april 2004 14:44 schreef Jambo het volgende:
Tan, maak die geboortekaartjes maar gauw, misschien ga je dan wel bevallen! Ik had op dinsdagavond het kaartje klaar en 's nachts braken bij mij de vliezen. Je weet maar nooit....
Oeh, nou zou wel willen, maar durf dat echt niet meer, heb de hele dag wel wat lichte voorweeën en dat zit niet echt lekker in de biosquote:Op zaterdag 17 april 2004 15:08 schreef Pandorah het volgende:
[..]
En ga vandaag dan gelijk ook naar een leuke film in de bioscoop. Heb ik ook gedaan met een vriendin en de volgende dag was ze bevallen (en dat was niet de uitgerekende datum)!
Misschien toevallig trek in een patatje ??quote:Op zaterdag 17 april 2004 15:46 schreef Tan het volgende:
Oeh, nou zou wel willen, maar durf dat echt niet meer, heb de hele dag wel wat lichte voorweeën en dat zit niet echt lekker in de bios
1) Wat let je of 2) You don't have to thank mequote:Op zaterdag 17 april 2004 17:05 schreef phluphy het volgende:
Thunderchild je hebt mijn hele weekend verpest door over patat te beginnen![]()
Wanna have![]()
![]()
Hey, da's niet de bedoeling. Het is de bedoeling dat jij de deur uit bent vanavond, dus ga's ff je soep in een (Italiaans) restaurant nuttigen. Zolang jij maar thuis blijft zitten, dan schiet het ook voor geen ene meter op . . .quote:Op zaterdag 17 april 2004 17:37 schreef Tan het volgende:
Patat? Neh... we eten een stevige Italiaanse soep vanavond
Jawel, maar ik heb het gisteren al gegeten. Het liefst zou ik het 3 x per dag eten. Met heel veel mayo. Oh.... ff het kwijl gaan wegpoetsen.quote:Op zaterdag 17 april 2004 17:41 schreef ThunderChild het volgende:
[..]1) Wat let je of 2) You don't have to thank me
ff stom vraagje, mag je geen patat meer hebben of zo ??![]()
Ik had gisterenavond ineens zoooo'n zin in snacks, maar niks in huis, en bedenk net dat ik dat vandaag ook niet hebquote:Op zaterdag 17 april 2004 18:03 schreef phluphy het volgende:
[..]
Jawel, maar ik heb het gisteren al gegeten. Het liefst zou ik het 3 x per dag eten. Met heel veel mayo. Oh.... ff het kwijl gaan wegpoetsen.![]()
Omdat er geen bezorg-snackbar is, laat ik soms een shoarmaschotel bezorgen waar ook patat bij zit.....quote:Op zaterdag 17 april 2004 18:11 schreef Tan het volgende:Ik had gisterenavond ineens zoooo'n zin in snacks, maar niks in huis, en bedenk net dat ik dat vandaag ook niet hebdom dom helemaal vergeten...
Dat ligt helemaal aan je smaak natuurlijk, ik hou bijv. wel van bonte kleuren maar niet van babyachtige dingen. Als jij dat wel mooi vindt dan moet je dat toch gewoon doen? Ik hou niet zo van behangranden, maar bij Jessai op de kamer heb ik er wel eentje. Geen babybehangrand maar gewoon een 'volwassen'rand met giraffen erop, die vond ik wel leuk en niet te druk.quote:Op zaterdag 17 april 2004 18:08 schreef phluphy het volgende:
Ok, nog 1 babykamervraagje. Onze huidige logeerkamer gaat omgetoverd worden tot babykamer. Nu hadden we die kamer net vorig jaar behangen, nieuwe gordijnen, nieuwe vloerbedekking. En dat vind ik toch wel een beetje zonde eigenlijk. De vloerbedekking laat ik zowiezo liggen, is een zachte terra-kleur en past prima bij de meubeltjes. Gordijnen ga ik wel nieuw kopen, echte babykamer-gordijnen vind ik toch wel leuk. Maar dan zit ik nog met het behang. De babymeubeltjes zijn meerkleurig, lekker vrolijk en bont. Dus moet ik oppassen dat het niet TE druk wordt als ik ook nog eens een bont babykamerbehangetje op de muren plak. Het huidige behang is een neutrale creme/zalmachtige kleur, maar niet typisch voor een babykamer. Er zit tegen de bovenrand een behangband, misschien volstaat het als ik die band vervang door iets babyachtigs? En dan met wat leuke muuraccessoires de boel toch babyachtig makenMaar ja, je blijft natuurlijk wel zien dat het behang geen typisch babybehang is. Ik vraag me af hoe bezwaarlijk dit is, als je al a). bonte meubeltjes b). babykamer-gordijnen, c). babykamer-lamp en d). diverse accessoires aan de muur hebt?
Ja daar zat ik ook al aan te denken. Heb alleen geen idee waar je voor zoiets kan gaan winkelen.quote:Op zaterdag 17 april 2004 18:15 schreef Merisse het volgende:
Schilderijtjes of ingelijste posters waarin de kleurtjes van zowel meubeltjes als behang/vloedbedekking terugkomen?
Arch, balen dat je daar weer aan moest denken Merisse! *knuffel*quote:Daar hadden vriendlief en ik precies een week geleden nog ruzie over; ik wilde graag ingelijste posters met tekening van dieren (van Babet) aan de muur en hij persé niet.... *zucht*
Ik heb ff gesnuffeld Tan, en heb het antwoord dat ik zocht gevonden, namelijk dat niet perse alles op de kamer typisch babykamer-achtig moet zijn om het toch de juiste sfeer te geven. En samen met Merisse's idee (posters/schilderijtjes) kan ik het toch opleuken.quote:Op zaterdag 17 april 2004 18:15 schreef Tan het volgende:Op mijn homepage (klik op huisje rechtsbovenin) staat wel een link naar de babykamer, dan kun je het zelf zien.
Expo?quote:Op zaterdag 17 april 2004 18:25 schreef phluphy het volgende:
Ja daar zat ik ook al aan te denken. Heb alleen geen idee waar je voor zoiets kan gaan winkelen.
Wat deed jij om de pijn te verzachten? Ik heb een uurtje geleden een paracetamolletje ingenomen maar dat lijkt niet echt te werken.quote:Op zaterdag 17 april 2004 18:24 schreef Tan het volgende:
m@x, dat ligt ook een beetje an je bouw, de ene buik past meer in dan de ander. Maar ik herken de pijn wel die je omschrijft en had er ook rond die tijd last van, maar dat duurde volgens mij niet zo lang, op een gegeven moment vindt alles weer een plekje en is het over.
Rond deze tijd komt de baarmoeder ook uit het bekken, dus alles komt ineens in de verdrukking.
quote:Op zaterdag 17 april 2004 18:11 schreef Tan het volgende:
Als er al patat gehaald wordt, dan zal mijn vriend het doen, ik moet rust houden
quote:Op zaterdag 17 april 2004 18:11 schreef Tan het volgende:
Maar de baby is liever lui dan moe en wacht volgens mij gewoon op maandag.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |