Zelf saté makenquote:Op dinsdag 20 juli 2004 18:22 schreef marcb1974 het volgende:
ik ga dit weekend bbqen,
iemand nog leuke ideeen voor recepten?
dat kan echt niet. bbq-en doe je mét vlees!quote:Op vrijdag 23 juli 2004 02:02 schreef TechXP het volgende:
Afgelopen zondag ge-bbq't in het bos. Lekker was het. Het was overigens een vleesloze bbq
Waarom niet er zijn genoeg veeg-burgers en er zijn van allerlei groentes die op de BBQ kunnen.quote:Op zaterdag 24 juli 2004 00:35 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
dat kan echt niet. bbq-en doe je mét vlees!
Wie zegt dat?quote:Op zaterdag 24 juli 2004 00:35 schreef __Saviour__ het volgende:
dat kan echt niet. bbq-en doe je mét vlees!
Eigenlijk is de vega-bbq beperkt, want bij een gewone bbq kan je én vlees én vis én vega etenquote:Op zaterdag 24 juli 2004 00:40 schreef TechXP het volgende:
[..]
Wie zegt dat?
Maar vleesbbq is zo beperkt. Wat vlees en wat salades hooguit...
Een vega-bbq is lekker divers, zeer verschillend wat er op komt.
In praktijk is een 'gewone' bbq vooral vlees op de grill en een paar saladesquote:Op zaterdag 24 juli 2004 19:17 schreef rvrb_ke het volgende:
Eigenlijk is de vega-bbq beperkt, want bij een gewone bbq kan je én vlees én vis én vega eten
(eventjes moeilijk doen...)
;-)quote:Op zondag 25 juli 2004 01:43 schreef TechXP het volgende:
[..]
In praktijk is een 'gewone' bbq vooral vlees op de grill en een paar salades
En als ik begrepen heb van de bbq die mijn broer had, was het bij hun laatst alleen maar vlees.
maar als je eventjes moeilijk gaat doen heb je gelijk
En je wordt niet flauw van elke dag sate?quote:Op zondag 25 juli 2004 09:25 schreef Pietverdriet het volgende:
Standaard BBQ 2 personen, 10 sate´s, pindasaus, brood, salade, atjar, zuur,
Is simpel en lekker, maar dan wel iedere dag te eten. In de zomer als het mooi weer is eten we eigenlijk iedere dag zo.
Dit vraag ik me nu af - zijn die Weber BBQ's nu echt hun geld waard? Wordt 't vlees beter op een Weber, of gaat ut alleen maar om levensduur?quote:Op zondag 6 juni 2004 18:34 schreef Fer het volgende:
IDie webers zien er goed uit. stevig, stabiel en van geemailleerd staal. Ze zijn alleen zo duur. 119¤ voor een 47cm one touch silver.
Inderdaad, de sleutel is "op tijd aansteken". 6 uur eten? 4 uur aansteken! Anders krijg je aangebrand vlees (doordat er nog vlammen tussen de kooltjes omhoog komen). Veel draaien en erbij blijven is ook belangrijk.quote:Op maandag 26 juli 2004 22:39 schreef krakkemieke het volgende:
Levensduur, me zus had een weber, het gaat erom of de houtskool mooi gloeit.
Webers gaan een eeuwigheid mee, en als je een zo'n Weber houtskool-aansteker hebt dan kan je in relatief korte tijd een prachtige laag gloeiende kolen hebben (minuut of 25-30)quote:Op maandag 26 juli 2004 22:39 schreef krakkemieke het volgende:
Levensduur, me zus had een weber, het gaat erom of de houtskool mooi gloeit.
Beste vlammen! Lijkt me niet helemaal de bedoeling...quote:Op woensdag 28 juli 2004 08:21 schreef GiSH het volgende:
Gisteren lagen de Hamburgers op de BBQ
[afbeelding]
ik had er iets te veel kooltjes op gegooid.. en dan gaat het mis bij de hamburgersquote:Op woensdag 28 juli 2004 13:57 schreef Doekes het volgende:
[..]
Beste vlammen! Lijkt me niet helemaal de bedoeling...
quote:Op dinsdag 21 december 2004 18:46 schreef Joipoidoipoipoi het volgende:
We hebben gisteren heerlijk gebarbecued!
![]()
![]()
![]()
In de winter?quote:Op dinsdag 21 december 2004 18:46 schreef Joipoidoipoipoi het volgende:
We hebben gisteren heerlijk gebarbecued!
![]()
![]()
![]()
Omdat het gisteren niet regende.quote:Op dinsdag 21 december 2004 19:40 schreef T1andonly het volgende:
maar waarom gister
ik loop ook al jaren met het idee.... maar elke keer komt het er niet vanquote:Op dinsdag 21 december 2004 19:40 schreef T1andonly het volgende:
[..]Wij overwegen om te BBQen met oud en nieuw
maar waarom gister
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |