abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  maandag 10 mei 2004 @ 01:34:12 #251
62944 STFU
Blain (NTCE Chaingunner)
pi_19009648
quote:
Op maandag 10 mei 2004 00:57 schreef fujin het volgende:
Onder kant van het document, het moet in in beeld blijven als je naar beneden scrolt.
Maar het liefs tgen de onderkant van de browser aan.
pik het van deze site af zou ik zeggen... SITE
Hank Evans: Well fuck my ozone.
Hank Evans: Hey, Ringworm! Yeah I'm talking to you, you toxic waste of life. You gonna pick up that butt or do I have to glue it to my shoe and stick it up your big pimply a-hole.
  maandag 10 mei 2004 @ 01:43:50 #252
44679 Leshy
Held met sokken.
pi_19009767
quote:
Op maandag 10 mei 2004 00:59 schreef sop het volgende:
Het is een misvatting dat CSS/HTML-valid code volgens de W3c standaard een identieke pagina op iedere browser aflevert.
Dat weet ik. Normaliter echter, zeker in het geval van een W3C-valid site, zijn Opera en Firefox erg consistent in het renderen van pagina's op een vrijwel identieke wijze. Dit is de eerste keer dat ik Opera een site correct zie weergeven, die in Gecko volkomen onbruikbaar is.

Vandaar mijn verbazing
  maandag 10 mei 2004 @ 01:56:04 #253
44679 Leshy
Held met sokken.
pi_19009909
quote:
Op maandag 10 mei 2004 01:34 schreef STFU het volgende:
pik het van deze site af zou ik zeggen... SITE
Het probleem is dat die niet werkt. Absolute positioning plaatst de footer en houdt hem daarna statisch in het document => Wanneer de pagina gaat scrollen beweegt de footer mee; eventueel over content die er achter staat heen. Zolang je zeker weet dat je pagina niet hoeft te scrollen, is het geen probleem.

Waar fujin naar op zoek is, is CSS2's position: fixed;. Het probleem is echter dat -tromgeroffel- MSIE dit niet ondersteunt. Zie mijn site die toevallig gebruik maakt van een dergelijke footer. Ik heb ervoor gekozen om een footer te hebben die in moderne browsers inderdaad netjes tegen de onderkant van het browservenster geplaatst is, en die in MSIE gewoon onderaan het document (eg. niet altijd in beeld) hangt - bekijk de site maar eens in verschillende browsers.

Eventueel moet het mogelijk zijn om via JavaScript de footer aan de onderkant van het document te plaatsen en zelfs om deze mee te laten scrollen - dit geeft echter normaal gesproken een lelijk visueel effect; bovendien vind ik het niet de moeite waard om daar een heel stuk JavaScript voor op te nemen.

Een andere optie is om gebruik te maken van een frameset; maar dat is een route die ik eigenlijk al helemaal niet wil bewandelen.

Een derde mogelijkheid die ik me bedenk, is om de footer gewoon absoluut gepositioneerd in de body te zetten, en alle content in een scrollable <div> van 90% hoog. Dit zou hetzelfde effect moeten geven. Het probleem is dan echter dat je met een footer zit van variabele hoogte, en het is een workaround die waarschijnlijk wat meer hoofdbrekens kost dan het effect oplevert.

Vandaar dat ik toch voor de optie zou gaan om het effect voor MSIE gewoon te negeren. Je krijgt het effect wat je wilt in alle moderne browsers, en de pagina blijft gewoon volkomen bruikbaar in MSIE.
pi_19011381
@Leshy:
Thanx ik denk dat ik dat dan maar ga proberen.
En jou pagina als "inspiratie" ga gebruiken
[url=http://fujindesign.com]fujin mijn site[/url]
  maandag 10 mei 2004 @ 10:06:23 #255
75449 stefandv
Live to ride, Ride to live
pi_19012181
quote:
Op zondag 9 mei 2004 19:05 schreef Christine het volgende:

[..]

Al iets beter, nog wel erg minimalistisch. In elk geval heb je iets gedaan met de kritieken
Waarom laat je overigens elke link een nieuwe pagina laden? Is het niet veel gemakkelijker (en sneller) om te werken met iframes?
Verder vind ik het nog steeds een saaie site. Het gaat over auto's, maar dat komt niet echt in de layout terug. Bij een site over auto's verwacht ik een layout met op zijn minst het logo van het merk waar de site over gaat, een auto en het liefst ook een hoop kleur.
Mag ik verder vragen waarom je de site in het engels gemaakt heb? Wat is je doel ermee, en wie gaat dit bekijken? Zitten er mensen op deze site te wachten? Zo ja, spreken zij Engels of is een NL-talige site ook voldoende? Je bent tenslotte Nederlander (toch?).

Edit: ik zie dat je je rollovers niet hebt veranderd, dit vind ik nog steeds een beetje too much, past er niet echt bij.
Nah ten eerste omdat ik (en vele andere) een hekel heb aan frames.
Ik ben juist eens aan de gang gegaan om geen frames te gebruiken..

Er komt nog een logo (toch weer grijs/watermerk idee) op de achtergrond, die ben ik nog aan het maken.
Wat is er dan zo mis met de rollovers?


De site is bedoeld voor autofans, van Peugeot dus. Aangezien dit wereld wijd is is het dus engels talig.
Of er iemand op zit te wachten... na genoeg mensen van een nederlands en een engels Peugeot forum.
Ik ben zelf dus ook peugeotfan, en heb me rot gezocht op galleries.
De site word ook aardig al bezocht.
  maandag 10 mei 2004 @ 10:47:23 #256
51384 Renoud
Renoud Harmsen
pi_19012943
nog steeds bezig.
http://www.renoud.nl/index2.html
a-functioneel flashgebruik, en dikdoenerigheid achterwege laten, want dat weet ik wel
Buiten het feit dat ik niet zo slim geweest ben en dat ie nu niet helemaal goed op een resolutie van 1024x768 te zien is (oplossing: keuze menu in de splash met nieuw venster of browser?) zou ik graag willen weten, of er nog dingen zijn die er veranderd zouden moeten worden volgens jullie voordat ik de content er in ga zetten.
  maandag 10 mei 2004 @ 11:10:07 #257
4283 nietzman
Geen zin meer.
pi_19013417
GELUID! UIT!
Ik ga naar huis.
pi_19014047
Doe as-je-blieft dat geluid uit, of geef me op zn minst de mogelijkheid om het zelf uit te kunnen doen. Als er iets is waar ik een grafhekel aan heb, is het wel geluid op een website.

Verder vind ik het een knap staaltje flash wat je daar hebt neergezet, en denk ik dat je prima met de content kan beginnen. Zolang je dat geluid er maar uit sloopt
pi_19017864
dat fixed size van dat ding is echt klote, dat zou ik toch anders oplossen. en het geluid uitzetten
pi_19018687
quote:
Op zondag 9 mei 2004 20:57 schreef WarSnake het volgende:
Hierbij mijn site http://www.animelinkz.net.tf . Ook te bereiken via www.animelinkz.tk

Op dit site verzamel alle links naar goede anime sites. Ik heb een template hiervoor gemaakt in dreamweavers mx2004. Daarin is er ook gekoppeld aan een externe stylesheet.

Comments please!
Niemand?
pi_19021022
quote:
Op maandag 10 mei 2004 14:13 schreef sop het volgende:
dat fixed size van dat ding is echt klote, dat zou ik toch anders oplossen.
Suggestie?
[url=http://fujindesign.com]fujin mijn site[/url]
pi_19021195
quote:
Op maandag 10 mei 2004 14:45 schreef WarSnake het volgende:

[..]

Niemand?
Simpel, duidelijk, leuke plaatjes, leuk geshopt.
verder is http://www.kugendiran.demon.nl/linklarge.htm een untitlede page, dus je moet nog een naam geven. En zou het leuk zijn dat als je een link wil submitten, dat je dat via een form kan doen. Het zelfde met je contact..
[url=http://fujindesign.com]fujin mijn site[/url]
  maandag 10 mei 2004 @ 16:32:17 #263
36304 Christine
Da's toch ideaal?!
pi_19022027
quote:
Op maandag 10 mei 2004 10:06 schreef stefandv het volgende:
Nah ten eerste omdat ik (en vele andere) een hekel heb aan frames.
Ik ben juist eens aan de gang gegaan om geen frames te gebruiken..
Zelf weten, maar het is wel veel trager als elke pagina apart moet laden.
quote:
Er komt nog een logo (toch weer grijs/watermerk idee) op de achtergrond, die ben ik nog aan het maken.
Wat is er dan zo mis met de rollovers?
De rollovers zijn een beetje too much, maar dat was vooral een opmerking van iemand anders (zie vorige pagina)
quote:
De site is bedoeld voor autofans, van Peugeot dus.
Waarom komt het logo van peugeot dan niet op de site terug, en zie je bijvoorbeeld nergens een auto? Het komt over als "een site" niet als "een auto site" en al helemaal niet als "een peugeot site".

Kijk anders eens hoe andere sites dit gedaan hebben.
pi_19022334
quote:
Op maandag 10 mei 2004 16:07 schreef fujin het volgende:

[..]

Simpel, duidelijk, leuke plaatjes, leuk geshopt.
verder is http://www.kugendiran.demon.nl/linklarge.htm een untitlede page, dus je moet nog een naam geven. En zou het leuk zijn dat als je een link wil submitten, dat je dat via een form kan doen. Het zelfde met je contact..
Tnx voor je feedback.

Titel is gefixt. Submit en contact form ben ik mee bezig.
pi_19023991
Weet iemand ook een site waar je van die cgi-scripts kan maken waardoor ik die kan linken in een forumulier? De webspace van mn provider ondersteunt namelijk geen cgi.
  maandag 10 mei 2004 @ 17:38:54 #266
51384 Renoud
Renoud Harmsen
pi_19024001
quote:
Op maandag 10 mei 2004 11:10 schreef nietzman het volgende:
GELUID! UIT!
ik wist dat ik iets vergeten was
pi_19024137
quote:
Op maandag 10 mei 2004 17:38 schreef Renoud het volgende:

[..]

ik wist dat ik iets vergeten was
Ziet er echt zwaar cool uit..!
[url=http://fujindesign.com]fujin mijn site[/url]
pi_19024450
Waarom komt ie niet goed door de validator heen?

http://validator.w3.org/c(...)%2Ftest%2Findex2.htm
[url=http://fujindesign.com]fujin mijn site[/url]
pi_19024503
Leuke sites hier allemaal.

Ik zal mijn site waar ik nog aan bezig ben ook ff posten.
De layout is gemaakt in PS en verder is het allemaal html.

www.sanitarium.nl

Er is nog niet veel te beleven maar de layout is er iig.
Heel verhaal en alles.
pi_19024541
quote:
Op maandag 10 mei 2004 10:47 schreef Renoud het volgende:
nog steeds bezig.
http://www.renoud.nl/index2.html
a-functioneel flashgebruik, en dikdoenerigheid achterwege laten, want dat weet ik wel
Buiten het feit dat ik niet zo slim geweest ben en dat ie nu niet helemaal goed op een resolutie van 1024x768 te zien is (oplossing: keuze menu in de splash met nieuw venster of browser?) zou ik graag willen weten, of er nog dingen zijn die er veranderd zouden moeten worden volgens jullie voordat ik de content er in ga zetten.
Echt super
Heel verhaal en alles.
  Lieve Belg maandag 10 mei 2004 @ 18:09:02 #271
86282 Jump
[Belg.] Jump (de ~ (m.))
pi_19024601
quote:
Op maandag 10 mei 2004 18:02 schreef Sanity11 het volgende:
Leuke sites hier allemaal.

Ik zal mijn site waar ik nog aan bezig ben ook ff posten.
De layout is gemaakt in PS en verder is het allemaal html.

www.sanitarium.nl

Er is nog niet veel te beleven maar de layout is er iig.
in IE ziet ie er goed uit. Het design is zeer tof gedaan. Misschien wel ene klein mouseover ffect in de navigtie plaatsen ofzo.

maar in FF of OP is de tabel 100% in de hoogte, dus relatief uitgerokken

screenie:

(klik voor groot versie)

In opera ziet ie er juist hetzelfde uit.
Ik zou wel het lettertype in iets anders dan times new roman veranderen
Op zondag 28 oktober 2007 01:07 schreef clumsy_clown het volgende:
Jump daarentegen, is wįy minder braaf en lief dan hij lijkt
&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; «shmoop|dingen» jawel, jij bent Superjump
  Lieve Belg maandag 10 mei 2004 @ 18:12:49 #272
86282 Jump
[Belg.] Jump (de ~ (m.))
pi_19024690
quote:
Op maandag 10 mei 2004 10:47 schreef Renoud het volgende:
nog steeds bezig.
http://www.renoud.nl/index2.html
a-functioneel flashgebruik, en dikdoenerigheid achterwege laten, want dat weet ik wel
Buiten het feit dat ik niet zo slim geweest ben en dat ie nu niet helemaal goed op een resolutie van 1024x768 te zien is (oplossing: keuze menu in de splash met nieuw venster of browser?) zou ik graag willen weten, of er nog dingen zijn die er veranderd zouden moeten worden volgens jullie voordat ik de content er in ga zetten.
ziet er zeer goed uit, Prachtig zelf. Enkel spijtijg dat ie idd iets te hoog is om altijd volledig in beeld te zijn.

Die keuze zou ik niet laten maken, mss eerder een keuze voor flash/html (niet iedereen houdt van flash toestanden). En idd ook functie toevoegen voor geluid aan/uit te zetten
Op zondag 28 oktober 2007 01:07 schreef clumsy_clown het volgende:
Jump daarentegen, is wįy minder braaf en lief dan hij lijkt
&nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; &nbsp; «shmoop|dingen» jawel, jij bent Superjump
pi_19024741
quote:
Op maandag 10 mei 2004 18:09 schreef Jump het volgende:

[..]
Hmm . . tks voor de screenie, ik heb dat probleem nog nergens gezien.
Eens even kijken hoe ik dat op ga lossen.
Heel verhaal en alles.
  maandag 10 mei 2004 @ 18:19:16 #274
44679 Leshy
Held met sokken.
pi_19024842
quote:
Op maandag 10 mei 2004 17:59 schreef fujin het volgende:
Waarom komt ie niet goed door de validator heen?

http://validator.w3.org/c(...)%2Ftest%2Findex2.htm
<script language='JavaScript' type='text/javascript'> etc
pi_19025030
quote:
Op maandag 10 mei 2004 18:19 schreef Leshy het volgende:

[..]

<script language='JavaScript' type='text/javascript'> etc


Thanx, lag eigelijk ook wel voorde hand..
[url=http://fujindesign.com]fujin mijn site[/url]
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')