FOK!forum / Voetbal / Feijenoord spelers mishandeld. (2)
Ruud_Gullitdonderdag 15 april 2004 @ 23:50
quote:
De wedstrijd tussen Jong Ajax en Jong Feyenoord in de Beloften Eredivisie is geëindigd in een molestatie van Feyenoord-spelers door Ajax-fans. Na afloop van het duel - dat door Ajax met 3-1 werd gewonnen en bijgewoond door 8000 toeschouwers - bestormden Ajax-supporters het veld en mishandelden de Chileense speler Jorge Acuna van Feyenoord. Hij moest per ambulance naar het ziekenhuis worden vervoerd. Ook andere spelers, onder wie Robin van Persie, liepen klappen op.

Voor de wedstrijd was het ook al raak; toen maakten fans van Ajax een team van TV Rijnmond het werken onmogelijk. De twee verslaggevers moesten onder bescherming van Ajax-stewards worden weggeleid.

De clubleiding van Ajax liet in een officiële reactie meteen na het gebeuren weten zich diep te schamen voor het gedrag van een bepaald gedeelte van de aanhang. ''Dit gedeelte van onze aanhangers is bij ons bekend. Ajax vraagt zich af of dit soort wedstrijden onder deze omstandigheden nog wel kan worden gespeeld.''

Een deel van de rumoerige Ajax-aanhang is op sportcomplex De Toekomst aan de Borchlandweg in Ouder Amstel later door de Mobiele Eenheid weggestuurd.
quote:
Jong Feyenoord-trainer Mario Been zegt na de wedstrijd door iemand met een mes te zijn bedreigd. ''Ik heb echt moeten rennen voor mijn leven. Dit had niets met voetbal te maken. Eenmaal in de spelersbus concludeerde ik dat elke Feyenoord-speler wel een klap heeft opgelopen.''

Been had weinig goede woorden over voor het Ajax-bestuur. ''De organisatie bij Ajax heeft gefaald. Zeker als je beseft dat twee jaar geleden zoiets dergelijks is gebeurd. Toen heeft doelman Malkowski klappen gekregen. Bij dit duel waren er 25 stewards. Daar hou je niemand mee tegen. Op weg naar de kleedkamer stonden we voor een hek dat op slot zat. Daardoor hebben we nog meer klappen opgelopen.''

De enige van Ajax die complimenten kregen van Been waren leden van de trainersstaf van Jong Ajax, omdat die tussen de vechtenden in sprongen. ''Mensen als Van Basten en Van 't Schip hebben hun aanhang geprobeerd tegen te houden. Van 't Schip is er zelfs tussen gesprongen. Die heeft ons echt beschermd.''

Waar spelers van Feyenoord tegen journalisten zeiden dat er zo'n 200 supporters het veld opstormden na de wedstrijd, meldde de politie dat 50 personen het veld hadden bestormd om Rotterdamse spelers klappen te geven. De aanwezige stewards en politie hebben de spelers naar de kleedkamer begeleid en de kantine. De ME heeft later sportcomplex De Toekomst aan de Borchlandweg in Ouder Amstel, waar zich enkelehonderden fans ophielden, ontruimd. De spelersbus van Feyenoord is later onder politiebegeleiding de hoofdstad uit gebracht.

Feyenoord heeft laten weten dat het zo spoedig mogelijk aangifte zal doen van de mishandelingen.
quote:
Ajax-coaches proberen in te grijpen

Jong Ajax-trainers Marco van Basten en John van 't Schip hebben geprobeerd in te grijpen toen de spelers van Jong Feyenoord werden aangevallen.
Voor de wedstrijd maakten fans van Ajax een team van TV Rijnmond, dat een reportage wilde maken, het werken onmogelijk. De verslaggevers werden door Ajax-stewards weggeleid.
De supporters bevonden zich nog lange tijd rond het complex 'De Toekomst'. De mobiele eenheid werd naar het stadion geroepen om de Feyenoorders, die lang in de kleedkamer bleven, veilig weg te kunnen loodsen. Een Amsterdamse politiewoordvoerder.
MrWizzeldonderdag 15 april 2004 @ 23:51
quote:
Op donderdag 15 april 2004 23:42 schreef Erasmusch het volgende:

Het is de climax van een week waarin de Amsterdammers twee keer tegen de kakkerlakken moesten spelen. Bij de confrontatie in de kuip afgelopen zondag schonden de r'dommers nog afspraken met Ajax supporters over het meenemen van spandoeken, hetgeen veel kwaad bloed zette bij de fanatieke aanhang van Ajax. Ook zijn in het verleden Ajax spelers in r'dom bedreigd door de kakkerlak aanhang.

Bron: www.f-side.nl
...en dit is wel heel erg triest. Meteen naar excuses zoeken ipv de hand in eigen boezem steken en toegeven dat dit wel de meest trieste en kansloze manier van 'clubliefde' is.

Ik keur hooliganisme sowieso 100% af, maar als ze elkaar opzoeken zoals in Beverwijk kan ik er nog enigszins begrip voor opbrengen (met heel veel moeite). Dan heb je namelijk een situatie waarin 2 partijen elkaar bewust opzoeken. Het mishandelen van spelers is echt not done! Ik vrees dat dit nog wel een staartje gaat krijgen...
devv05donderdag 15 april 2004 @ 23:51
quote:
Zou best eens kunnen. Theoretisch kan Ajax dit weekende al kampioen worden als PSV verliest in Roosendaal en Ajax wint. Er was al toegezegd dat een huldiging op het Leidsche plein zou worden gehouden. Ik denk dat dit inmiddels een illusie zal worden.
No way.. Als die huldiging nu niet doorgaat wordt het pas ECHT een zootje.. Ik ben iig op het Leidseplein. 50 man kan het niet verpesten voor tienduizenden
Ruud_Gullitdonderdag 15 april 2004 @ 23:52
-edit- Dubbel
Doopy-X-donderdag 15 april 2004 @ 23:53
Toch 1 reactie van mijn kant:

Mensen moeten begrijpen dat dit geen georganiseerde aktie is van de "harde kern van AJAX", dit waren wat doorgesnoven jochies van 18. Binnen de supportersgroepen van AJAX heeft deze aktie veel kwaad bloed gezet en een staartje komt er.

Soms schaam ik me dat zulke mensen ook mijn club "steunen."
NordKaosdonderdag 15 april 2004 @ 23:55
Quote van tony montana...
quote:
Hulde, de eerste die het voorval afdoet met "shit happens, eigenlijk is er niks aan de hand" is gesignaleerd.

Er is een speler het ziekenhuis in gemept door tuig dat de naam mens niet waardig is. Dat kan je onmogelijk goed praten
Praat ik het voorval goed dan? Ik vind het gewoon weer zwaar overdreven worden. Toen ik klappen kreeg op utrecht cs van utrecht supp las ik de volgende dag niets op het net, in de krant of welke media dan ook. Wat ben ik dan minder dan een voetballer?
HeyFreakdonderdag 15 april 2004 @ 23:56
die gasten die hierbij betrokken waren waren gewoon slachtoffers van een mislukte hersentransplantatie...
Ajaxno1donderdag 15 april 2004 @ 23:56
Ben in ieder geval blij dat al mij Ajax vrienden, en hier op Fok! alle Ajacieden het keihard afkeuren. Daarnaast zou het heel dom zijn om en huldiging op het Leidse te verbieden, want dan krijg je echt gezeik.
MrWizzeldonderdag 15 april 2004 @ 23:57
quote:
Op donderdag 15 april 2004 23:53 schreef Doopy-X- het volgende:
Toch 1 reactie van mijn kant:

Mensen moeten begrijpen dat dit geen georganiseerde aktie is van de "harde kern van AJAX", dit waren wat doorgesnoven jochies van 18. Binnen de supportersgroepen van AJAX heeft deze aktie veel kwaad bloed gezet en een staartje komt er.

Soms schaam ik me dat zulke mensen ook mijn club "steunen."
Dan hoop ik van harte dat de 'echte harde kern van Ajax' die klotejochies maar eens flink naar de kanker trapt aanpakt.
Ruud_Gullitdonderdag 15 april 2004 @ 23:58
quote:
Op donderdag 15 april 2004 23:57 schreef MrWizzel het volgende:

[..]

Dan hoop ik van harte dat de 'echte harde kern van Ajax' die klotejochies maar eens flink naar de kanker trapt aanpakt.
Inderdaad

En anders doen 'wij' het wel
Doopy-X-donderdag 15 april 2004 @ 23:58
quote:
Op donderdag 15 april 2004 23:56 schreef Ajaxno1 het volgende:
Ben in ieder geval blij dat al mij Ajax vrienden, en hier op Fok! alle Ajacieden het keihard afkeuren.
Ik heb ook ALLEEN nog maar afkeurende reacties gehoord binnen mijn kennissenkring, hier zijn de laatste woorden nog niet over gevallen.
Doopy-X-donderdag 15 april 2004 @ 23:59
quote:
Op donderdag 15 april 2004 23:57 schreef MrWizzel het volgende:

[..]

Dan hoop ik van harte dat de 'echte harde kern van Ajax' die klotejochies maar eens flink aanpakt.
Ik denk dat zondag wel het één en ander merkbaar wordt in het home/stadion.
kreischer2000donderdag 15 april 2004 @ 23:59
Dit is echt schandalig, echt ik heb hier geen woorden voor. Oppakken dat schoriemorrie en ergens diep opgeborgen weg laten rotten.
Dizzeevrijdag 16 april 2004 @ 00:00
quote:
Op donderdag 15 april 2004 23:55 schreef NordKaos het volgende:
Quote van tony montana...
[..]

Praat ik het voorval goed dan? Ik vind het gewoon weer zwaar overdreven worden. Toen ik klappen kreeg op utrecht cs van utrecht supp las ik de volgende dag niets op het net, in de krant of welke media dan ook. Wat ben ik dan minder dan een voetballer?
of het overdreven was weet ik niet, ik was er niet bij. ik weet wel dat dit soort dingen vaker gebeuren dan men denkt. kijk eens bij een plaatselijke derby van een amateurwedstrijd. daar lees je ook nix over.

ik denk dat je zeker niet minder bent dan een voetballer ,..alleen is dit meer 'sensatie' dan bijv. te melden wat er met jou gebeurd is.
kreischer2000vrijdag 16 april 2004 @ 00:01
Ik vind het trouwens wel heel erg dom van Been door te gaan rond lopen bazuinen dat hij is bedreigd met een mes, lekker olie op het vuur gooien
NordKaosvrijdag 16 april 2004 @ 00:02
Kijk.... gelukkig zegt iemand anders het... Sensatie is ook een hoofdstuk in dit hele verhaal.

En nogmaals, ja het is fout en behoord tot de ongeschreven regels.
Tony_Montana67vrijdag 16 april 2004 @ 00:02
quote:
Op donderdag 15 april 2004 23:55 schreef NordKaos het volgende:


Praat ik het voorval goed dan? Ik vind het gewoon weer zwaar overdreven worden
een reactie van "een aantal mensen gingen wat anders doen, da's hun probleem komt op mij niet afkeurend over
quote:
Toen ik klappen kreeg op utrecht cs van utrecht supp las ik de volgende dag niets op het net, in de krant of welke media dan ook. Wat ben ik dan minder dan een voetballer?
In principe niks minder, maar deze jongens oefenden hun beroep uit en dan worden ze door een groepje randmongolen gemollesteerd. Je kan de zaken ook omdraaien natuurlijk. Omdat jij geslagen bent door "aanhangers" van Utrecht (wat natuurlijk compleet fout is) en het is niet in de media gekomen, hoeft dit ook niet breed uitgemeten te worden
kratovskvrijdag 16 april 2004 @ 00:02
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 00:01 schreef kreischer2000 het volgende:
Ik vind het trouwens wel heel erg dom van Been door te gaan rond lopen bazuinen dat hij is bedreigd met een mes, lekker olie op het vuur gooien
Dus je mag het niet zeggen als je bedreigd met een mes bent?
MrWizzelvrijdag 16 april 2004 @ 00:03
quote:
Op donderdag 15 april 2004 23:59 schreef Doopy-X- het volgende:

[..]

Ik denk dat zondag wel het één en ander merkbaar wordt in het home/stadion.
Dat zal denk ik de enige manier zijn om deze rel-in-de-dop in de kiem te smoren.
Overigens wil ik wel nog even melden dat ik vind dat Schip en de Ridder een pluim verdienen voor hun optreden, respect daarvoor
Mar10Segoviavrijdag 16 april 2004 @ 00:04
rtl4 nu
Tony_Montana67vrijdag 16 april 2004 @ 00:04
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 00:01 schreef kreischer2000 het volgende:
Ik vind het trouwens wel heel erg dom van Been door te gaan rond lopen bazuinen dat hij is bedreigd met een mes, lekker olie op het vuur gooien
Dus je moet je mond dichthouden?

Het is te absurd voor woorden dat hij bedreigd is met een mes, die bosmongool met het mes heeft de olie op het vuur gegooid
Toewanvrijdag 16 april 2004 @ 00:04
quote:
Op donderdag 15 april 2004 23:53 schreef Doopy-X- het volgende:
Toch 1 reactie van mijn kant:

Mensen moeten begrijpen dat dit geen georganiseerde aktie is van de "harde kern van AJAX", dit waren wat doorgesnoven jochies van 18. Binnen de supportersgroepen van AJAX heeft deze aktie veel kwaad bloed gezet en een staartje komt er.

Soms schaam ik me dat zulke mensen ook mijn club "steunen."
Ik hoop dat de namen worden vrijgegeven van deze "supporters" en dat ze door de andere Ajax-supporters een les wordt geleerd. Het hoeft niet eens met geweld, als ze maar vernederd worden (desnoods met woorden). Dat ze geen aanzien meer genieten binnen de supportersgroep, dat is het ergste wat er voor die gasten kan gebeuren.
Cart_manvrijdag 16 april 2004 @ 00:05
quote:
Op donderdag 15 april 2004 @ 23:42 schreef Devv05 het volgende:

[....]

Heel intelligent van je en vooral heel stoer
Bedank je "intelligente" vriendjes maar.

Eens ga je te ver. Dat punt is nu aangebroken.
-Hans-vrijdag 16 april 2004 @ 00:06
Acuna die is opgenomen moet nog 1 dag in het ziekenhuis blijven want hij heeft een hersenschudding.
Bron: NOS journaal.
Ruud_Gullitvrijdag 16 april 2004 @ 00:07
'Ene jongen?" Acuna!!

Echte voetbal-fan, hoor ik weer
Doopy-X-vrijdag 16 april 2004 @ 00:07
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 00:05 schreef Cart_man het volgende:

[..]

Bedank je "intelligente" vriendjes maar.

Eens ga je te ver. Dat punt is nu aangebroken.
Dit kan je niet afschuiven op supporters Cart, dit waren gewoon mongolen.
Ruud_Gullitvrijdag 16 april 2004 @ 00:08
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 00:05 schreef Cart_man het volgende:

[..]

Bedank je "intelligente" vriendjes maar.

Eens ga je te ver. Dat punt is nu aangebroken.
succes
-Hans-vrijdag 16 april 2004 @ 00:08
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 00:07 schreef Ruud_Gullit het volgende:
'Ene jongen?" Acuna!!

Echte voetbal-fan, hoor ik weer
Lul niet zo vaag
Ruud_Gullitvrijdag 16 april 2004 @ 00:09
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 00:08 schreef -Hans- het volgende:

[..]

Lul niet zo vaag
Typische Ajax-supporter, kent Acuna niet eens.
Ajaxno1vrijdag 16 april 2004 @ 00:10
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 00:05 schreef Cart_man het volgende:

[..]

Bedank je "intelligente" vriendjes maar.

Eens ga je te ver. Dat punt is nu aangebroken.
Dat is al jaren geleden aangebroken.... Je geeft nu Ajax de schuld, maar ook Feyenoord supporters hebben de Ajax bus bekogeld, de Ajax bus is aangestoken enzv enzv.

Ik keur het echt niet goed, maar hoop niet dat nu alle vingertjes naar Ajax gaan wijzen, want overal zitten dit soort zieke gasten.
Doopy-X-vrijdag 16 april 2004 @ 00:10
Deze hele wedstrijd is verkeerd ingeschat door AJAX/politie etc. Iedereen met een beetje verstand van supporters kon ruiken dat er iets fout zou gaan, zeker na zondag...
MrWizzelvrijdag 16 april 2004 @ 00:10
www.f-side.nl ligt er uit
quote:
I.v.m. grote drukte op de server na de gebeurtenissen op De Toekomst kunnen er problemen optreden met de bereikbaarheid.
Onze excuses hiervoor.
-Hans-vrijdag 16 april 2004 @ 00:11
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 00:09 schreef Ruud_Gullit het volgende:

[..]

Typische Ajax-supporter, .
quote:
Echte voetbal-fan,
Echt zeker ben je niet he? begrijp je velle reactie ook niet zo zeer, beetje jammer je was de afgelopen tijd zo goed bezig. NOFI
kreischer2000vrijdag 16 april 2004 @ 00:11
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 00:04 schreef Tony_Montana67 het volgende:

[..]

Dus je moet je mond dichthouden?

Het is te absurd voor woorden dat hij bedreigd is met een mes, die bosmongool met het mes heeft de olie op het vuur gegooid
Tuurlijk is dat absurd maar zoiets meld je bij de politie. Ik vind het niet slim dat op nationale televisie te gaan verkondigen, werkt alleen maar stigmatiserend.
Ruud_Gullitvrijdag 16 april 2004 @ 00:12
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 00:11 schreef -Hans- het volgende:

[..]


[..]

Echt zeker ben je niet he? begrijp je velle reactie ook niet zo zeer, beetje jammer je was de afgelopen tijd zo goed bezig. NOFI
Sorry, ik vind het gewoon een beetje zielig dat je als voetbal-fan geen eens de spelers van je tegenstanders kent.
Mar10Segoviavrijdag 16 april 2004 @ 00:12
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 00:09 schreef Ruud_Gullit het volgende:

[..]

Typische Ajax-supporter, kent Acuna niet eens.
Wie, Acuña?
Tony_Montana67vrijdag 16 april 2004 @ 00:13
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 00:09 schreef Ruud_Gullit het volgende:


Typische Ajax-supporter, kent Acuna niet eens.
adem in, adem uit. Dat hij ff niet op een naam komt zegt niets

de naam is trouwens Acuña
MrWizzelvrijdag 16 april 2004 @ 00:13
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 00:11 schreef kreischer2000 het volgende:

[..]

Tuurlijk is dat absurd maar zoiets meld je bij de politie. Ik vind het niet slim dat op nationale televisie te gaan verkondigen, werkt alleen maar stigmatiserend.
...maar is natuurlijk wel erg begrijpelijk, vanuit emotioneel oogpunt. Hoe had ie dan moeten reageren, net na dat dit allemaal gebeurd is en je een microfoon van Radio 1 voor je neus krijgt. Dan vergeet je alle lessen mediatraining wel eventjes...
Ruud_Gullitvrijdag 16 april 2004 @ 00:14
Weet ik, geen zin om die ñ op te zoeken.
golfervrijdag 16 april 2004 @ 00:14
De "echte" supporters zijn het er allemaal al lang over eens dat dit soort zaken niet thuis horen bij het voetbal en keuren het stuk voor stuk af.

Op een enkele randdebiel na dan, die wraak wil nemen en die hoort wat mij betreft ook niet nog het woord supporter ooit in zijn mond te nemen.
Als je wilt knokken doe je dat maar ergens ander, maar niet op of rond een voetbalveld.

Dit soort zaken horen niet en zullen wat mij betreft altijd veroordeeld worden, evenals zogenaamde stoere uitspraken of daden als "wraak"-akties.
Daarmee verlaag je jezelf tot het zelfde niveau als deze idioten vanavond bij Ajax.
dunniecashvrijdag 16 april 2004 @ 00:14
Ik was erbij, die gasten waren echt leip.. ik zag die Feyenoord spelers echt sprinten naar de kleedkamers, ze werden dat tunneltje letterlijk ingetrapt gewoon.. iemand gooide ook nog 'n brandende fakkel die richting op, fucking gestoord echt.. opsluiten die gasten
Notorious_Royvrijdag 16 april 2004 @ 00:14
Ik lees dit net, ongelooflijk Ik snap NIET dat iemand zoiets uberhaupt kan doen... Ik hoop dat goed duidelijk is dat duidelijk is wie het allemaal zijn, en dat er nu ook ECHT een keer iets aan gedaan wordt, en dus niet alleen een stadion verbod, maar ook gewoon een flinke boete en gevangenis straf.
NordKaosvrijdag 16 april 2004 @ 00:14
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 00:02 schreef Tony_Montana67 het volgende:

In principe niks minder, maar deze jongens oefenden hun beroep uit en dan worden ze door een groepje randmongolen gemollesteerd. Je kan de zaken ook omdraaien natuurlijk. Omdat jij geslagen bent door "aanhangers" van Utrecht (wat natuurlijk compleet fout is) en het is niet in de media gekomen, hoeft dit ook niet breed uitgemeten te worden
De media probeert natuurlijk goed te scoren en met "hooligans" doen ze dat ook. Ze vinden het al helemaal prachtig dat er spelers bij zijn betrokken. Wanneer er onderling iets gebeurde of met de politie dan zag je een klein stukje op pag 120 van teletekst, als ze niets beters hebben. Kijk dat programma Opsporing Verzocht eens, voetbalhooligans gezocht. Er werden allemaal gezichten op internet, tv en in de krant gezet omdat ze een steen hadden gegooid. Verkrachters en serie-moordenaars komen zelfs onherkenbaar in beeld. 1 of 2 weken gelden hadden ze over graffiti schrijvers het een en ander.. ook allemaal sensatie.(verhaal daarover kan je nalezen op www.burningsteel.com)

Nee, het is niet goed en ook nog aardig dom. Maar wat ik ook belachelijk vind is dat de media hier mee probeert te scoren... dat zouden ook eens moeten aanpakken!
Lunivrijdag 16 april 2004 @ 00:15
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 00:11 schreef kreischer2000 het volgende:

[..]

Tuurlijk is dat absurd maar zoiets meld je bij de politie. Ik vind het niet slim dat op nationale televisie te gaan verkondigen, werkt alleen maar stigmatiserend.
Onzin, het leed is toch al geschiet, de aanval op de spelers alleen al zal zeer waarschijnlijk ook rede voldoende zijn voor Feyenoordsupporters op een tegenactie.
MrWizzelvrijdag 16 april 2004 @ 00:17
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 00:14 schreef NordKaos het volgende:

[..]

Maar wat ik ook belachelijk vind is dat de media hier mee probeert te scoren... dat zouden ook eens moeten aanpakken!
En ik maar altijd denken dat de media jullie vrienden waren
kreischer2000vrijdag 16 april 2004 @ 00:17
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 00:15 schreef Luni het volgende:

[..]

Onzin, het leed is toch al geschiet, de aanval op de spelers alleen al zal zeer waarschijnlijk ook rede voldoende zijn voor Feyenoordsupporters op een tegenactie.
Dan nog is het niet slim om in de media tot in detail te gaan treden.
MrWizzelvrijdag 16 april 2004 @ 00:17
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 00:17 schreef kreischer2000 het volgende:

[..]

Dan nog is het niet slim om in de media tot in detail te gaan treden.
slim misschien niet, wel zeer begrijpelijk
Mar10Segoviavrijdag 16 april 2004 @ 00:18
En dan nog te bedenken dat de twee beloftenteams nog tegen elkaar moeten spelen in de Amstel Malt finale
Tony_Montana67vrijdag 16 april 2004 @ 00:18
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 00:14 schreef NordKaos het volgende:


Nee, het is niet goed en ook nog aardig dom. Maar wat ik ook belachelijk vind is dat de media hier mee probeert te scoren... dat zouden ook eens moeten aanpakken!
Dat moeten ze ook doen, maar dat staat los van dit incident. Jij noemt het goedkoop scoren, maar als ik dereactie van dunnie lees (en die geloof ik 100% want die gast is oké) dan vraag ik me af of jij de zaak niet te licht opneemt
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 00:14 schreef dunniecash het volgende:
Ik was erbij, die gasten waren echt leip.. ik zag die Feyenoord spelers echt sprinten naar de kleedkamers, ze werden dat tunneltje letterlijk ingetrapt gewoon.. iemand gooide ook nog 'n brandende fakkel die richting op, fucking gestoord echt.. opsluiten die gasten
Lunivrijdag 16 april 2004 @ 00:18
quote:
Op donderdag 15 april 2004 23:55 schreef NordKaos het volgende:
Quote van tony montana...
[..]

Praat ik het voorval goed dan? Ik vind het gewoon weer zwaar overdreven worden. Toen ik klappen kreeg op utrecht cs van utrecht supp las ik de volgende dag niets op het net, in de krant of welke media dan ook. Wat ben ik dan minder dan een voetballer?
Dit zijn 2 voorbeelden die toteel niet met elkaar te vergelijken zijn.
Johnny_Footballherovrijdag 16 april 2004 @ 00:20
Je gelooft het toch niet?! Dit soort berichten!

Volgende keer hekken eromheen en vanuit de lucht besproeien met agent orange.
Dizzeevrijdag 16 april 2004 @ 00:20
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 00:17 schreef kreischer2000 het volgende:

[..]

Dan nog is het niet slim om in de media tot in detail te gaan treden.
opzich niet, maar het zit nu nog vers in het geheugen en dan kan je je snel laten leiden door emoties.

-offtopic-
nice avatar
NordKaosvrijdag 16 april 2004 @ 00:20
Misschien vat ik het ook wel te licht op. Ik ben eenmaal (te) erg nuchter.
Ajaxno1vrijdag 16 april 2004 @ 00:21
En juist nu het dit jaar zo goed ging mbt rellen, er zijn niet echte grote rellen geweest.
Mar10Segoviavrijdag 16 april 2004 @ 00:22
Ik was er 2/3 jaar geleden... een wedstrijd tegen De Graafschap voor de AC. Toen was er ook al gezeik vanwege een van vossen spandoek.
Daarnaast was er ook die keer dat die keeper klappen kreeg...

Dat men dit dan niet aan had kunnen zien komen blijft gewoon erg dom.
NordKaosvrijdag 16 april 2004 @ 00:23
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 00:18 schreef Luni het volgende:

[..]

Dit zijn 2 voorbeelden die toteel niet met elkaar te vergelijken zijn.
Hoezo? Klappen krijgen is toch klappen krijgen?
Dit is geen hooliganisme, dat staat er totaal los van...
NordKaosvrijdag 16 april 2004 @ 00:25
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 00:21 schreef Ajaxno1 het volgende:
En juist nu het dit jaar zo goed ging mbt rellen, er zijn niet echte grote rellen geweest.
Er is genoeg gebeurd dit jaar... Maar was misschien niet interresant voor de pers...
Hoeveel ophef was er trouwens in de zomer dat ADO weer in de 1e divisie kwam.. en waarvoor? Dr was een tiental jaar niets tot weinig gebeurd...
marconmgnvrijdag 16 april 2004 @ 00:29
Echt belachelijk dit allemaal. Spelers aanvallen is zo laag bij de grond...
Dizzeevrijdag 16 april 2004 @ 00:30
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 00:25 schreef NordKaos het volgende:

[..]

Er is genoeg gebeurd dit jaar... Maar was misschien niet interresant voor de pers...
Hoeveel ophef was er trouwens in de zomer dat ADO weer in de 1e divisie kwam.. en waarvoor? Dr was een tiental jaar niets tot weinig gebeurd...
dat was op basis v/h verleden.

wederom sensatie.
Ajaxno1vrijdag 16 april 2004 @ 00:39
Helaas werd al het positieve overschaduwd door een groep supporters die het veld op kwam en het op de tegenstander had gemunt. Zowel de Ajacieden als de gasten moesten vluchten naar de kleedkamers. Trainer John van 't Schip was zo ontstemd over het gebeuren dat hij met geen woord wilde reppen over de wedstrijd. Ook algemeen directeur Arie van Eijden was diep teleurgesteld: ,,Er is precies gezien om welke groepering het gaat. Ajax schaamt zich diep voor het gedrag van zijn supporters.''

Trouwens ook de AFS (Ajaxfotoside) keurt de actie af

Teksten volgen later, hierop vooruitlopend melden wij vast dat
de Ajax Foto Side de 'actie' na afloop van deze wedstrijd afkeurt en betreurt.
FritsVanEgtersvrijdag 16 april 2004 @ 00:39
Triest
Lunivrijdag 16 april 2004 @ 00:50
F side kan het een trieste actie vinden maar ik zie Van Eijden net Barend en Van Dorp, en de actie stond volgens hem stond onder leiding van een aantal "bekenden" van hem maar hij wel eens gesprekken mee heeft, mag toch aanemen dat dit mensen zijn van de F Side.
MrWizzelvrijdag 16 april 2004 @ 00:52
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 00:50 schreef Luni het volgende:
F side kan het een trieste actie vinden maar ik zie Van Eijden net Barend en Van Dorp, en de actie stond volgens hem stond onder leiding van een aantal "bekenden" van hem maar hij wel eens gesprekken mee heeft, mag toch aanemen dat dit mensen zijn van de F Side.
Dat heb ik zojuist inderdaad ook gehoord. Het lijkt me stug dat hij met -ik citeer uit een eerdere post- 18-jarige snuivende jochies om de tafel zit.

Ter verduidelijking, post van Doopy-X op pagina 1 van dit deel...
quote:
Toch 1 reactie van mijn kant:

Mensen moeten begrijpen dat dit geen georganiseerde aktie is van de "harde kern van AJAX", dit waren wat doorgesnoven jochies van 18. Binnen de supportersgroepen van AJAX heeft deze aktie veel kwaad bloed gezet en een staartje komt er.

Soms schaam ik me dat zulke mensen ook mijn club "steunen."
Overigens geloof ik Doopy wel als hij zegt dat dit geen georganiseerde actie van de harde kern was.
The_Hivesvrijdag 16 april 2004 @ 00:55
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 00:50 schreef Luni het volgende:
F side kan het een trieste actie vinden maar ik zie Van Eijden net Barend en Van Dorp, en de actie stond volgens hem stond onder leiding van een aantal "bekenden" van hem maar hij wel eens gesprekken mee heeft, mag toch aanemen dat dit mensen zijn van de F Side.
ze praten niet alleen met F-side of 410
Lunivrijdag 16 april 2004 @ 01:00
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 00:55 schreef The_Hives het volgende:

[..]

ze praten niet alleen met F-side of 410
Zal vast wel, maar ik denk wel dat de f side zijn belangrijkste gesprekspartner zal zijn.
Dizzeevrijdag 16 april 2004 @ 01:00
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 00:55 schreef The_Hives het volgende:

[..]

ze praten niet alleen met F-side of 410
misschien waren het gasten van 410.
NordKaosvrijdag 16 april 2004 @ 01:01
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 00:50 schreef Luni het volgende:
F side kan het een trieste actie vinden maar ik zie Van Eijden net Barend en Van Dorp, en de actie stond volgens hem stond onder leiding van een aantal "bekenden" van hem maar hij wel eens gesprekken mee heeft, mag toch aanemen dat dit mensen zijn van de F Side.
Er waren veel bekenden van mij met wie Ajax gesprekken voert. Die zullen ook op het veld hebben gestaan maar niet met doel tot spelers neerslaan. Supporters gaan wel vaker het veld op om spelers te bedanken. Finale Amstel Malt cup in roosendaal gingen supp ook het veld op, bij twente en utrecht ook weleens gebeurd.

En ik wist trouwens niet eens dat wij "leiders" hebben, alleen regelaars...
Erasmuschvrijdag 16 april 2004 @ 01:01
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 00:01 schreef kreischer2000 het volgende:
Ik vind het trouwens wel heel erg dom van Been door te gaan rond lopen bazuinen dat hij is bedreigd met een mes, lekker olie op het vuur gooien
Ja, hij had moeten zeggen dat ie werd bedreigd met een toverstokje
Mario is echt niet bang uitgevallen en gaat zoiets zeker niet overdrijven. Je hoort zelf dat ie er luchtig over probeert te doen: "He Been, ik ga je doodsteken" en toen dacht ik laten we daar maar niet op wachten he.

De schrik zit er goed in bij de spelers van Jong Feyenoord. In de bus op weg naar Rotterdam lieten de Feyenoorders hun emotie en ongeloof over de massale vechtpartij na afloop van het duel met Jong Ajax de vrije loop. ‘Het was een losgeslagen bende. Zelfs naar Ajacieden luisterden ze niet.’

Het is ongelooflijk, maar je moest in feite rennen voor je leven’, vertelt Gill Swerts in de bus op weg naar Rotterdam. ‘Het gebeurde allemaal in een flits van een seconde. Na het laatste fluitsignaal stonden er ineens honderden supporters op het veld. We probeerden zo snel mogelijk naar de kleedkamer te komen, maar het hek werd dichtgehouden, dus we moesten ons echt met geweld een doorgang forceren. Ik zag Maarten Stekelenburg er nog tussen springen en zelf moest ik ook klappen uitdelen om veilig in de kleedkamer te komen.’ Geen enkele speler kwam ongeschonden uit het strijdgewoel. Ook Danko Lazovic niet: ‘Ik zag hoe Robin van Persie belaagd werd door een groep en wilde naar hem toe. Maar voor ik het wist, had ik zelf een paar klappen tegen mijn hoofd te pakken. Het gaat nu wel weer, maar ik ben me kapot geschrokken.’ Robin van Persie had (nog) minder geluk dan Lazovic. ‘Ik stond nog even een praatje te maken met Marco van Basten en wilde toen naar de kleedkamer lopen. Toen zag ik een stuk of dertig man op me afkomen. Ik dacht nog dat ze wat tegen me wilden zeggen, maar ik kreeg gelijk klappen tegen mijn hoofd en in mijn nek. Ik viel op de grond, maar gelukkig waren Reinhard Breinburg, Raphael Maitimo en Daniël de Ridder in de buurt. Zij hielpen me overeind en ontzetten me. Ik moet er niet aan denken wat er anders gebeurd zou kunnen zijn. Ook Johnny van ’t Schip en Jan Mastenbroek moet ik wat dat betreft dankbaar zijn, want die sprongen er zonder zich te bedenken tussen. Maar het is natuurlijk absurd dat er zoiets kan gebeuren.’ Vooral over het lot van Kike Acuña maken de spelers zich zorgen. ‘Ik zag hoe hij een trap in zijn zij kreeg, een klap tegen zijn hoofd en hoe hij daarna met zijn hoofd tegen de muur viel’, herinnert Gill Swerts zich. ‘Hij lag helemaal groggy in de kleedkamer’, vult Danko Lazovic aan. De Chileen is ter controle naar een ziekenhuis vervoerd en zal door een begeleider teruggebracht worden naar Rotterdam.


www.Feyenoord.nl
Ruud_Gullitvrijdag 16 april 2004 @ 01:05
quote:
‘Ik stond nog even een praatje te maken met Marco van Basten"
??????
NordKaosvrijdag 16 april 2004 @ 01:08
Pannekoek..
MrWizzelvrijdag 16 april 2004 @ 01:08
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 01:06 schreef JohnDope het volgende:
-edit- goed dat dit zo snel weggehaald is....]

[ Bericht 23% gewijzigd door golfer op 16-04-2004 01:11:19 ]
twivrijdag 16 april 2004 @ 01:08
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 01:05 schreef Ruud_Gullit het volgende:

[..]

??????
Tsja, toch offtopic, maar ik mag het wel als je als jong ventje even naar Marco van Basten loopt "om een praatje te doen".

Voor de rest hoop ik dat die gasten die dat gedaan hebben van de eigen fanatieke aanhang een pak rammel krijgen, zodat ze zich een weekje moeilijk kunnen bewegen.
ikbengeweldigvrijdag 16 april 2004 @ 01:09
Ken enkele van deze lieden, ze zijn er nog trots op ook.
wat een klabauwen
JohnDopevrijdag 16 april 2004 @ 01:09
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 01:08 schreef MrWizzel het volgende:

[..]

-edit- goed dat dit zo snel weggehaald is....]
tja heej, je kan niet eens meer normaal je mening geven op fok tegenwoordig
MrWizzelvrijdag 16 april 2004 @ 01:10
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 01:09 schreef ikbengeweldig het volgende:
Ken enkele van deze lieden, ze zijn er nog trots op ook.
wat een klabauwen
Dat zegt genoeg over hun niveau, lafheid en wansmaak
Tony_Montana67vrijdag 16 april 2004 @ 01:11
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 01:09 schreef JohnDope het volgende:


tja heej, je kan niet eens meer normaal je mening geven op fok tegenwoordig
da's best mogelijk, probeer het maar

geen quasi-lollige prepuberale onzin posts dus
MrWizzelvrijdag 16 april 2004 @ 01:11
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 01:09 schreef JohnDope het volgende:

[..]

tja heej, je kan niet eens meer normaal je mening geven op fok tegenwoordig
Jij niet, nee
golfervrijdag 16 april 2004 @ 01:12
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 01:09 schreef JohnDope het volgende:


tja heej, je kan niet eens meer normaal je mening geven op fok tegenwoordig
Normaal wel, niet op de manier waarop jij het deed.
JohnDopevrijdag 16 april 2004 @ 01:12
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 01:10 schreef MrWizzel het volgende:

[..]

Dat zegt genoeg over hun niveau, lafheid en wansmaak
je moet er niet zo zwaar aan tillen joh, die feyenoorders sloegen vorige keer met een klauwhamer een ajacied dood, die spelers leven allemaal toch nog, niks aan het handje.
MrWizzelvrijdag 16 april 2004 @ 01:13
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 01:12 schreef JohnDope het volgende:

[..]

je moet er niet zo zwaar aan tillen joh, die feyenoorders sloegen vorige keer een ajacied dood, die spelers leven allemaal toch nog, niks aan het handje.
Ik had al wat getypt, maar toch maar weer uitgewist, hier ga ik gewoon niet meer op reageren.
JohnDopevrijdag 16 april 2004 @ 01:14
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 01:13 schreef MrWizzel het volgende:

[..]

Ik had al wat getypt, maar toch maar weer uitgewist, hier ga ik gewoon niet meer op reageren.
ga er maar op in, ik ben benieuwd wat je gaat zeggen.... want zo zijn de feiten wel.
RedGuyvrijdag 16 april 2004 @ 01:15
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 01:14 schreef JohnDope het volgende:

[..]

ga er maar op in, ik ben benieuwd wat je gaat zeggen.... want zo zijn de feiten wel.
Je bent in elk geval een grote mongool.
golfervrijdag 16 april 2004 @ 01:15
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 01:12 schreef JohnDope het volgende:


je moet er niet zo zwaar aan tillen joh, die feyenoorders sloegen vorige keer met een klauwhamer een ajacied dood, die spelers leven allemaal toch nog, niks aan het handje.
En nu weer netjes, met je handjes boven het dekbed, slapies doen en terug onder de puberale steen waar je vandaan kwam.
MrWizzelvrijdag 16 april 2004 @ 01:16
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 01:14 schreef JohnDope het volgende:

[..]

ga er maar op in, ik ben benieuwd wat je gaat zeggen.... want zo zijn de feiten wel.
, nee ik ben geen happer, en ik moet morgen weer vroeg op. Welterusten
Tony_Montana67vrijdag 16 april 2004 @ 01:17
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 01:14 schreef JohnDope het volgende:


ga er maar op in, ik ben benieuwd wat je gaat zeggen.... want zo zijn de feiten wel.
Picornie deed bewust mee aan die matpartij, de Feyenoorders vandaag niet, dat zijn ook feiten
twivrijdag 16 april 2004 @ 01:17
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 01:14 schreef JohnDope het volgende:

[..]

ga er maar op in, ik ben benieuwd wat je gaat zeggen.... want zo zijn de feiten wel.
Nouja, dan zal ik het maar doen:

Die Ajacied die is naar dat veldje gereden met een knuppel of weet-ik-wat in z'n auto, met de bedoeling om te knokken, desnoods tot de dood, met een stel andere neanderthalers.

Acuna, van Persie en de andere Feyenoorders kwamen gewoon om een potje te ballen. DAT is het verschil. Als je dat niet in je botte kop door kunt laten dringen, dan denk ik niet dat je onder deze username nog lang vrolijk kan posten...
raptorixvrijdag 16 april 2004 @ 01:17
Ik vraag me af wat de sanctie van de KNVB zal zijn, een aantal wedstrijden zonder publiek, zal waarschijnlijk nog wel de miltste straf zijn, het zou me echter niet verbazen als de KNVB zal overgaan tot het in mindering brengen van punten, daarnaast zal het me niet verbazen als Feyenoord zal vragen om de wedstrijd van komend weekend uit te laten stellen.
JohnDopevrijdag 16 april 2004 @ 01:18
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 01:17 schreef twi het volgende:

[..]

Nouja, dan zal ik het maar doen:

Die Ajacied die is naar dat veldje gereden met een knuppel of weet-ik-wat in z'n auto, met de bedoeling om te knokken, desnoods tot de dood, met een stel andere neanderthalers.

Acuna, van Persie en de andere Feyenoorders kwamen gewoon om een potje te ballen. DAT is het verschil. Als je dat niet in je botte kop door kunt laten dringen, dan denk ik niet dat je onder deze username nog lang vrolijk kan posten...
tja hadden ze die wedstrijd maar niet moeten spelen, want je weet dat dit kan gebeuren en waar was hun eigen laffe aanhang eigenlijk om hun te beschermen?
MrWizzelvrijdag 16 april 2004 @ 01:19
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 01:18 schreef JohnDope het volgende:

[..]

tja hadden ze die wedstrijd maar niet moeten spelen, want je weet dat dit kan gebeuren en waar was hun eigen laffe aanhang eigenlijk om hun te beschermen?
Tsja, over laf gesproken.....
twivrijdag 16 april 2004 @ 01:20
Nouja, op zich zal het hard aankomen bij Ajax als deze wedstrijd reglementair in een 0-3 (of was het 0-5) wordt omgezet. Min of meer gaat het kampioenschap dan naar Feyenoord.

Waarom zou Feyenoord vragen om de wedstrijd van komend weekeinde uit te stellen? Acuna is niet eens een bankzitter in R'dam geloof ik. Gewoon doorspelen dus...
Tony_Montana67vrijdag 16 april 2004 @ 01:20
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 01:18 schreef JohnDope het volgende:


tja hadden ze die wedstrijd maar niet moeten spelen, want je weet dat dit kan gebeuren en waar was hun eigen laffe aanhang eigenlijk om hun te beschermen?
Het is hun werk, als ze dat niet doen is het werkweigering en dat is strafbaar, de Feyenoordaanhangers hebben er verstandig aan gedaan door weg te blijven
DutchGoonervrijdag 16 april 2004 @ 01:20
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 01:18 schreef JohnDope het volgende:

[..]

tja hadden ze die wedstrijd maar niet moeten spelen, want je weet dat dit kan gebeuren en waar was hun eigen laffe aanhang eigenlijk om hun te beschermen?
"laffe"

En dat voor iemand die naar Picornie refereert
raptorixvrijdag 16 april 2004 @ 01:20
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 01:18 schreef JohnDope het volgende:

[..]

tja hadden ze die wedstrijd maar niet moeten spelen, want je weet dat dit kan gebeuren en waar was hun eigen laffe aanhang eigenlijk om hun te beschermen?
Imo moeten mensen die zo over voetbal denken gewoon in dit forum gebant worden.
JohnDopevrijdag 16 april 2004 @ 01:21
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 01:20 schreef DutchGooner het volgende:

[..]

"laffe"

En dat voor iemand die naar Picornie refereert
waar waren ze dan? Als ik een kakkerlak zou zijn en mensen zouden mijn spelers mollesteren, dan zou ik worden en over lijken gaan.
Tony_Montana67vrijdag 16 april 2004 @ 01:21
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 01:20 schreef raptorix het volgende:


Imo moeten mensen die zo over voetbal denken gewoon in dit forum gebant worden.
zolang je het denkt en niet hardop zegt, denk ik een eind met je mee
golfervrijdag 16 april 2004 @ 01:21
JohnDope, ik raad je van harte aan te stoppen met posten in dit topic, want anders kon het wel eens heel erg snel zijn dat je helemaal niet meer kunt posten.
twivrijdag 16 april 2004 @ 01:22
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 01:18 schreef JohnDope het volgende:

[..]

tja hadden ze die wedstrijd maar niet moeten spelen, want je weet dat dit kan gebeuren en waar was hun eigen laffe aanhang eigenlijk om hun te beschermen?
Jezus, maak jij er effe omgekeerde wereld van zeg. Mijn god, wat lul je dom. Als ik straks in de supermarkt een mes in m'n rug krijg, had ik maar niet naar de supermarkt moeten gaan? Kom op zeg, je ziet toch zelf ook wel hoe dom je nu klinkt....

Leg het probleem maar bij anderen. Ja, dat is lekker....
JohnDopevrijdag 16 april 2004 @ 01:22
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 01:20 schreef raptorix het volgende:

[..]

Imo moeten mensen die zo over voetbal denken gewoon in dit forum gebant worden.
ik hou niet eens van voetbal, maar ik vind de ellende die er om heen gebeurt wel lachen, veel vrienden houden wel veel van voetbal, dus ik zit er wel een beetje in.
DutchGoonervrijdag 16 april 2004 @ 01:23
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 01:21 schreef golfer het volgende:
JohnDope, ik raad je van harte aan te stoppen met posten in dit topic, want anders kon het wel eens heel erg snel zijn dat je helemaal niet meer kunt posten.
je bent traag ouwe
twivrijdag 16 april 2004 @ 01:23
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 01:22 schreef JohnDope het volgende:

[..]

ik hou niet eens van voetbal, maar ik vind de ellende die er om heen gebeurt wel lachen, veel vrienden houden wel veel van voetbal, dus ik zit er wel een beetje in.
Ik denk: relkloon.
golfervrijdag 16 april 2004 @ 01:24
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 01:23 schreef DutchGooner het volgende:


je bent traag ouwe
Traag misschien wel, maar wel aanwezig.
RedGuyvrijdag 16 april 2004 @ 01:24
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 01:22 schreef JohnDope het volgende:

[..]

ik hou niet eens van voetbal, maar ik vind de ellende die er om heen gebeurt wel lachen,
Jij bent echt totaal ziek in je hoofd.

!
DutchGoonervrijdag 16 april 2004 @ 01:24
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 01:23 schreef twi het volgende:

[..]

Ik denk: relkloon.
Gelly
De_Hypothekervrijdag 16 april 2004 @ 01:24
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 00:22 schreef Mar10Segovia het volgende:
Ik was er 2/3 jaar geleden... een wedstrijd tegen De Graafschap voor de AC. Toen was er ook al gezeik vanwege een van vossen spandoek.
Daarnaast was er ook die keer dat die keeper klappen kreeg...

Dat men dit dan niet aan had kunnen zien komen blijft gewoon erg dom.
Precies. Ik hoop dan ook dat Ajax zeer zwaar gestraft wordt, al vrees ik het ergste.

Kutclub met kutsupporters blijkt maar weer.
JohnDopevrijdag 16 april 2004 @ 01:26
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 01:21 schreef golfer het volgende:
JohnDope, ik raad je van harte aan te stoppen met posten in dit topic, want anders kon het wel eens heel erg snel zijn dat je helemaal niet meer kunt posten.
gaan we dreigen ? mooi heh dat veilige internet

*volgens mij typte ik dit net ook, maar was me bericht in eens weg
twivrijdag 16 april 2004 @ 01:26
JohnDope, je gaat mij niet wijsmaken dat jij een normaal in de sameleving levend schepsel bent. Je bent een karikatuur van Cart_Man, man. En dat wil wat zeggen.
Leshyvrijdag 16 april 2004 @ 01:27
Je bent dus een wannabe-hooligan met het IQ van een boerenkool?
Notorious_Royvrijdag 16 april 2004 @ 01:27
Je moet je niet druk maken om zo'n poephoofd
Tony_Montana67vrijdag 16 april 2004 @ 01:28
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 01:22 schreef JohnDope het volgende:


ik hou niet eens van voetbal, maar ik vind de ellende die er om heen gebeurt wel lachen, veel vrienden houden wel veel van voetbal, dus ik zit er wel een beetje in.
Ja joh lachuh, heheheheh. Slaan die kakkerlak huhuhuhuhuhu vechten uhuhuhuhuhhu
NordKaosvrijdag 16 april 2004 @ 01:28
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 01:24 schreef De_Hypotheker het volgende:

Kutclub met kutsupporters blijkt maar weer.
twivrijdag 16 april 2004 @ 01:28
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 01:24 schreef De_Hypotheker het volgende:

[..]

Precies. Ik hoop dan ook dat Ajax zeer zwaar gestraft wordt, al vrees ik het ergste.

Kutclub met kutsupporters blijkt maar weer.
Jij hoopt alleen dat Ajax zeer zwaar gestraft wordt omdat het Ajax is. Ben benieuwd hoe je zou reageren als het om je eigen club ging.

Dat geldt trouwens ook voor Cart_Man, ik schat 'm namelijk zo in dat 'ie in een deuk gelegen had als dit met Ajacieden was gebeurd in R'dam...
De_Hypothekervrijdag 16 april 2004 @ 01:29
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 01:28 schreef NordKaos het volgende:

[..]

Tis laat he.
Tony_Montana67vrijdag 16 april 2004 @ 01:29
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 01:26 schreef JohnDope het volgende:
alvast maar edit, niet door golfer

*volgens mij typte ik dit net ook, maar was me bericht in eens weg
Die ook al, wat vreemd toch
twivrijdag 16 april 2004 @ 01:29
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 01:27 schreef JohnDope het volgende:
ik ben best intelligent, ik woon op mijzelf en studeer
Dat je studeert wil niet zeggen dat je intelligent bent, dat wil zeggen dat je boeken kunt lezen en onthouden. Mensen die echt intelligent zijn, uiten zich niet zoals jij dat doet.
JohnDopevrijdag 16 april 2004 @ 01:31
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 01:29 schreef twi het volgende:

[..]

Dat je studeert wil niet zeggen dat je intelligent bent, dat wil zeggen dat je boeken kunt lezen en onthouden. Mensen die echt intelligent zijn, uiten zich niet zoals jij dat doet.
je kan me niet in een hokje douwen jonge, ik uit me zoals ik wil, ik ga me niet meten aan een ander.
FritsVanEgtersvrijdag 16 april 2004 @ 01:31
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 01:27 schreef JohnDope het volgende:

[..]

ik ben best intelligent, ik woon op mijzelf en studeer
Wil er niemand bij je inwonen joh?
De_Hypothekervrijdag 16 april 2004 @ 01:31
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 01:28 schreef twi het volgende:

[..]

Jij hoopt alleen dat Ajax zeer zwaar gestraft wordt omdat het Ajax is. Ben benieuwd hoe je zou reageren als het om je eigen club ging.
Zo zou ik het niet willen stellen. Al ontken ik niet dat ik het niet zo heb op de club uit Amsterdam. Het is toch schandalig dat een club met een professionele organisatie zo'n blunder begaat?
RedGuyvrijdag 16 april 2004 @ 01:31
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 01:30 schreef JohnDope het volgende:

[..]

gewoon relaxt in de omgang ben ik dus.
Oh, zo noem je dat tegenwoordig?
.
Leshyvrijdag 16 april 2004 @ 01:31
Oftewel, je bent te laf om een echte hooligan te worden, dus neem je genoegen met erbij hangen en te verkondigen dat je het allemaal wel lachen vindt, zonder zelf mee hoeven te doen?
Tony_Montana67vrijdag 16 april 2004 @ 01:31
Volgens mij is alles wel gezegd, welterusten
golfervrijdag 16 april 2004 @ 01:32
S.v.p. niet meer verder reageren op dat dope geval, die heeft hier zijn langste tijd gehad.
JohnDopevrijdag 16 april 2004 @ 01:32
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 01:31 schreef FritsVanEgters het volgende:

[..]

Wil er niemand bij je inwonen joh?
jawel, maar dat wil ik niet.
RedGuyvrijdag 16 april 2004 @ 01:32
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 01:31 schreef Tony_Montana67 het volgende:
Volgens mij is alles wel gezegd, welterusten
Shearer!

.
Notorious_Royvrijdag 16 april 2004 @ 01:33
Die ene site is down
quote:
I.v.m. grote drukte op de server na de gebeurtenissen op De Toekomst kunnen er problemen optreden met de bereikbaarheid.
Onze excuses hiervoor.
Dr.Dagglavrijdag 16 april 2004 @ 01:33
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 01:28 schreef twi het volgende:


Dat geldt trouwens ook voor Cart_Man, ik schat 'm namelijk zo in dat 'ie in een deuk gelegen had als dit met Ajacieden was gebeurd in R'dam...
Dat weet ik wel zeker, .
NordKaosvrijdag 16 april 2004 @ 01:33
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 01:29 schreef De_Hypotheker het volgende:

[..]

Tis laat he.
Al... vandaar die opmerking van je...

Ik begrijp het
JohnDopevrijdag 16 april 2004 @ 01:34
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 01:32 schreef golfer het volgende:
S.v.p. niet meer verder reageren op dat dope geval, die heeft hier zijn langste tijd gehad.
kom nou is met een reden, wat doe ik verkeerd, ik hou me gewoon aan de regels hoor.
golfervrijdag 16 april 2004 @ 01:34
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 01:34 schreef JohnDope het volgende:


kom nou is met een reden, wat doe ik verkeerd, ik hou me gewoon aan de regels hoor.
Dacht het niet, lees de FAQ van voetbal maar eens.
ilona-scuderiavrijdag 16 april 2004 @ 01:35
Wat een zieke "supporters"
En mede hierdoor een verziekte sport...
De_Hypothekervrijdag 16 april 2004 @ 01:35
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 01:33 schreef NordKaos het volgende:

[..]

Al... vandaar die opmerking van je...

Ik begrijp het
Tja, het is mijn mening. Daar verandert het tijdstip niets aan.
ilona-scuderiavrijdag 16 april 2004 @ 01:37
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 01:35 schreef ilona-scuderia het volgende:
Wat een zieke "supporters"
En mede hierdoor een verziekte sport...
Onee, het zijn "hooligans"
De_Hypothekervrijdag 16 april 2004 @ 01:38
Aan wat voor een sanctie van de KNVB t.o.v. Ajax zaten jullie te denken?
ilona-scuderiavrijdag 16 april 2004 @ 01:38
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 01:37 schreef JohnDope het volgende:

[..]

als voetbal niet had bestaan, dan hadden ze bij het hockey gezeten, strijden zit in de mens, wij hebben geen oorlog hier en die mensen moeten zich toch op een manier uiten. Onder welke steen kom jij vandaan?
Ik weet het, tijden veranderen
Supporters dus ook...
NordKaosvrijdag 16 april 2004 @ 01:42
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 01:38 schreef De_Hypotheker het volgende:
Aan wat voor een sanctie van de KNVB t.o.v. Ajax zaten jullie te denken?
Geen, laat dit maar lekker onderling uitgevochten worden door de supporters. Hier hoeft de knvb niet rijk van te worden...
Erasmuschvrijdag 16 april 2004 @ 01:42
Dapp're strijders...
Hierbij wens ik elke jood een hele enge ziekte een vrolijk pasen.
Ik hoop dat de wraakacties zich vooral richten op de supporters en niet op de spelers. Dit gaat nog aardig uit de hand lopen. Wie de bal kaatst...

edit: ik bedoel hopelijk richten de onvermijdelijke wraakacties zich op de schuldige 'hooligans' en niet op onschuldige spelers

[ Bericht 30% gewijzigd door Erasmusch op 16-04-2004 01:58:37 ]
golfervrijdag 16 april 2004 @ 01:42
Nogmaals: niet meer op de reakties van die troll van een teveel dope ophebbende JohnDope ingaan!
Dr.Dagglavrijdag 16 april 2004 @ 01:43
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 01:38 schreef De_Hypotheker het volgende:
Aan wat voor een sanctie van de KNVB t.o.v. Ajax zaten jullie te denken?
Ik denk dat ze een zooi wedstrijden een x aantal kilometer buiten Amsterdam moeten spelen zonder publiek.
De rel is niet van invloed geweest op de wedstrijd, dus de uitslag blijft wel staan denk ik.
Punten in mindering is ook mogelijk, maar ik denk niet dat ze dat gaan doen.. Tenzij de KNVB echt een statement wil maken..
Dr.Dagglavrijdag 16 april 2004 @ 01:44
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 01:42 schreef Erasmusch het volgende:

Hierbij wens ik elke jood een hele enge ziekte een vrolijk pasen.
Dom geboren of ligt het aan je opvoeding?
De_Hypothekervrijdag 16 april 2004 @ 01:46
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 01:43 schreef Dr.Daggla het volgende:

[..]

Ik denk dat ze een zooi wedstrijden een x aantal kilometer buiten Amsterdam moeten spelen zonder publiek.
De rel is niet van invloed geweest op de wedstrijd, dus de uitslag blijft wel staan denk ik.
Punten in mindering is ook mogelijk, maar ik denk niet dat ze dat gaan doen.. Tenzij de KNVB echt een statement wil maken..
Is punten in mindering wel een optie? Of kan dat alleen bij financiele toestanden... Maar dat is sowieso uitgesloten. Misschien dat er de komende wedstrijden geen Ajacieden mee mogen naar uitwedstrijden. Dat zou een pijnlijke straf zijn, grote kans dat ze dan volgende week uit bij NEC de kampioenswedstrijd niet live meemaken.
golfervrijdag 16 april 2004 @ 01:46
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 01:42 schreef Erasmusch het volgende:
Dapp're strijders...
Hierbij wens ik elke jood een hele enge ziekte een vrolijk pasen.
Ik hoop dat de wraakacties zich vooral richten op de supporters en niet op de spelers. Dit gaat nog aardig uit de hand lopen. Wie de bal kaatst...
Beetje domme reaktie van je, ben ik niet van je gewend.
Killer_Momvrijdag 16 april 2004 @ 01:48
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 01:44 schreef Dr.Daggla het volgende:

[..]

Dom geboren of ligt het aan je opvoeding?
dom geboren en niks bij geleerd
F*ck!, echt, t zal je kind maar zijn
letten zijn ouders niet op of zo?
golfervrijdag 16 april 2004 @ 01:49
Daggla, wil jij de posts van die JD verder verwijderen in afwachting van zijn ban?
Kan ik mijn schoonheidsslaapje verder doen?
Dr.Dagglavrijdag 16 april 2004 @ 01:49
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 01:46 schreef De_Hypotheker het volgende:

[..]

Is punten in mindering wel een optie? Of kan dat alleen bij financiele toestanden... Maar dat is sowieso uitgesloten. Misschien dat er de komende wedstrijden geen Ajacieden mee mogen naar uitwedstrijden. Dat zou een pijnlijke straf zijn, grote kans dat ze volgende week uit bij NEC dan het kampioensfeest niet live meemaken.
Ik ben er vrijwel zeker van dat zowel thuis als uit voorlopig geen Ajax-supporters zullen zijn bij het 2de.
Die straf zal er (terecht) wel komen..
The_Hivesvrijdag 16 april 2004 @ 01:50
edit: te laat
Dr.Dagglavrijdag 16 april 2004 @ 01:50
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 01:49 schreef golfer het volgende:
Daggla, wil jij de posts van die JD verder verwijderen in afwachting van zijn ban?
Kan ik mijn schoonheidsslaapje verder doen?
No prob, .
Slaap lekker
De_Hypothekervrijdag 16 april 2004 @ 01:50
Alleen bij het 2e?
golfervrijdag 16 april 2004 @ 01:51
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 01:50 schreef Dr.Daggla het volgende:


No prob, .
Slaap lekker
Thanx
Dr.Dagglavrijdag 16 april 2004 @ 01:51
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 01:50 schreef De_Hypotheker het volgende:
Alleen bij het 2e?
Ja, tuurlijk.. .
Dit zal echt geen invloed hebben op de wedstrijden van het A elftal..
Erasmuschvrijdag 16 april 2004 @ 01:52
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 01:43 schreef Dr.Daggla het volgende:

[..]

Ik denk dat ze een zooi wedstrijden een x aantal kilometer buiten Amsterdam moeten spelen zonder publiek.
De rel is niet van invloed geweest op de wedstrijd, dus de uitslag blijft wel staan denk ik.
Punten in mindering is ook mogelijk, maar ik denk niet dat ze dat gaan doen.. Tenzij de KNVB echt een statement wil maken..
De rel na afloop niet. Maar als je op meerdere sites ziet staan dat de scheidsrechter zich zo geintimideerd voelde dat ie geen strafschop wilde geven, geeft dat te denken. Wat been al zei, je moet er niet aan denken wat er zou gebeuren als Feyenoord had gewonnen.

Wedstrijden zonder publiek: sowieso komen er alleen familieleden en wat schoolvriendjes kijken bij een gemiddelde wedstrijd van een tweede elftal.
Punten in mindering: ook lekker boeiend, worden ze geen kampioen. En dan?

Hit 'm where it hurts. In de portemonnee. En sv's uitdelen, maar dat spreekt voor zich.
De_Hypothekervrijdag 16 april 2004 @ 01:53
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 01:51 schreef Dr.Daggla het volgende:

[..]

Ja, tuurlijk.. .
Dit zal echt geen invloed hebben op de wedstrijden van het A elftal..
Zo raar zou ik dat anders niet vinden.
Erasmuschvrijdag 16 april 2004 @ 01:54
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 01:44 schreef Dr.Daggla het volgende:

[..]

Dom geboren of ligt het aan je opvoeding?
Nee hoor, ik studeer en woon op mezelf
Dr.Dagglavrijdag 16 april 2004 @ 01:55
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 01:54 schreef Erasmusch het volgende:

[..]

Nee hoor, ik studeer en woon op mezelf
IQ en EQ you dumb fuck, .
Dr.Dagglavrijdag 16 april 2004 @ 01:57
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 01:52 schreef Erasmusch het volgende:

[..]

De rel na afloop niet. Maar als je op meerdere sites ziet staan dat de scheidsrechter zich zo geintimideerd voelde dat ie geen strafschop wilde geven, geeft dat te denken. Wat been al zei, je moet er niet aan denken wat er zou gebeuren als Feyenoord had gewonnen.

Wedstrijden zonder publiek: sowieso komen er alleen familieleden en wat schoolvriendjes kijken bij een gemiddelde wedstrijd van een tweede elftal.
Punten in mindering: ook lekker boeiend, worden ze geen kampioen. En dan?

Hit 'm where it hurts. In de portemonnee. En sv's uitdelen, maar dat spreekt voor zich.
Mja, dan moet je maar geen scheids worden. Of gewoon de wedstrijd stil leggen.. Achteraf klagen slaat nergens op.
En Ajax 2 trekt soms aardig wat publiek hoor.
DutchGoonervrijdag 16 april 2004 @ 01:57
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 01:55 schreef Dr.Daggla het volgende:

[..]

IQ en EQ you dumb fuck, .
deze opmerking was cynisch bedoeld denk ik piemol
Dr.Dagglavrijdag 16 april 2004 @ 01:57
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 01:53 schreef De_Hypotheker het volgende:

[..]

Zo raar zou ik dat anders niet vinden.
Niet? Ik wel namelijk.
Dr.Dagglavrijdag 16 april 2004 @ 01:58
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 01:57 schreef DutchGooner het volgende:

[..]

deze opmerking was cynisch bedoeld denk ik piemol
Ik denk eerlijk gezegd dat ie het nog meent ook, .
NordKaosvrijdag 16 april 2004 @ 01:58


DutchGoonervrijdag 16 april 2004 @ 01:59
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 01:58 schreef NordKaos het volgende:
[afbeelding]

De Nederlandse Tifo-Scene [deel 4]
NordKaosvrijdag 16 april 2004 @ 02:00
Staat ie ook al in
Erasmuschvrijdag 16 april 2004 @ 02:00
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 01:55 schreef Dr.Daggla het volgende:

[..]

IQ en EQ you dumb fuck, .
De_Hypothekervrijdag 16 april 2004 @ 02:00
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 01:57 schreef Dr.Daggla het volgende:

[..]

Niet? Ik wel namelijk.
Mwoah. Het gaat wel om dezelfde supporters. Bovendien vind ik een straf die echt gevoeld wordt op zijn plaats. Niemand zal er wakker van liggen als het tweede wordt aangepakt.
Erasmuschvrijdag 16 april 2004 @ 02:01
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 01:42 schreef Erasmusch het volgende:

Ik hoop dat de wraakacties zich vooral richten op de supporters en niet op de spelers. Dit gaat nog aardig uit de hand lopen. Wie de bal kaatst...

edit: ik bedoel hopelijk richten de onvermijdelijke wraakacties zich op de schuldige 'hooligans' en hun kornuiten en niet op onschuldige spelers
Dr.Dagglavrijdag 16 april 2004 @ 02:02
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 02:00 schreef De_Hypotheker het volgende:
Niemand zal er wakker van liggen als het tweede wordt aangepakt.
.
De spelers en de club zullen daar wel anders over denken.
Juan Zuecovrijdag 16 april 2004 @ 02:08
Daders strafrechtelijk vervolgen en SV voor het leven.

Meer is helaas niet mogelijk.

J.
FritsVanEgtersvrijdag 16 april 2004 @ 02:11
Gaat een SV gepaard met meldplicht? Zoja, moeten ze zich in de toekomst (toeval) ook melden tijdens wedstrijden van het tweede.

What's next, de f-jes?
NordKaosvrijdag 16 april 2004 @ 02:15
Nee, er is geen meldingsplicht bij SV.
RoBBERtje.Jensenvrijdag 16 april 2004 @ 02:16
Hooligans, triest volk.

Get a social life.
NordKaosvrijdag 16 april 2004 @ 02:18
Hebben de meeste al..
RoBBERtje.Jensenvrijdag 16 april 2004 @ 02:22
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 02:18 schreef NordKaos het volgende:
Hebben de meeste al..
Op een avond als deze twijfel ik daar wel eens aan...
NordKaosvrijdag 16 april 2004 @ 02:33
Ze hebben waarschijnlijk andere hobby's dan jij. Dit van vanavond mag je geen eens hooligans noemen.

Ik gaat me eigen social life maar eens oppakken en pitten...
Da_Sandmanvrijdag 16 april 2004 @ 03:01


tjees...

* Da_Sandman schaamt zich dat deze figuren zich Ajacied durven te noemen...
mister_popcornvrijdag 16 april 2004 @ 05:09
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 01:52 schreef Erasmusch het volgende:

[..]

De rel na afloop niet. Maar als je op meerdere sites ziet staan dat de scheidsrechter zich zo geintimideerd voelde dat ie geen strafschop wilde geven, geeft dat te denken. Wat been al zei, je moet er niet aan denken wat er zou gebeuren als Feyenoord had gewonnen.

Wedstrijden zonder publiek: sowieso komen er alleen familieleden en wat schoolvriendjes kijken bij een gemiddelde wedstrijd van een tweede elftal.
Punten in mindering: ook lekker boeiend, worden ze geen kampioen. En dan?

Hit 'm where it hurts. In de portemonnee. En sv's uitdelen, maar dat spreekt voor zich.
lekker zo, thuiskomen van je werk, 0500 in de ochtend, en lezen dat Feyenoord spelers klappen hebben gehad van joden. En hit 'm where it hurts, juist ja, op die bolle neuzen van ze.

We komen ze op 17 mei in Kerkrade wel tegen. (ik neem aan dat je ook gaat...)( Maar we belluh )
altfacevrijdag 16 april 2004 @ 07:26
Ik denk niet dat die wedstrijd in kerkerade doorgaat of ze willen dat er dooien vallen...
Bjorovrijdag 16 april 2004 @ 08:20
Bied hierbij als Ajax supporter mijn excuses aan en keur dit echt af !
Lunivrijdag 16 april 2004 @ 08:33
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 05:09 schreef mister_popcorn het volgende:

[..]
We komen ze op 17 mei in Kerkrade wel tegen. (ik neem aan dat je ook gaat...)( Maar we belluh )
Ja het zal gezeliig druk worden in Kerkrade.
JeroenVvrijdag 16 april 2004 @ 08:36
Dit voorval heeft de media flink gehaald. Niet alleen nationaal, wereldwijd wordt er wel iets bericht over de mishandelingen van de Feyenoorders. Leuk voor de uitstraling van de club...
FrankyMcGvrijdag 16 april 2004 @ 08:38
Hulde aan de Dappere Strijders die gisteren 'onze' jongens hebben mishandeld.
Je moet wel van goede huizen komen om met circa honderd man een speler van de tegenpartij in elkaar te slaan/trappen. Ik denk dat mijn nichtje van 8 met 100 vriendinnetjes hetzelfde kan bereiken.

Wat dachten die helden eigenlijk? De confrontatie opzoeken met Feyenoorders (die ook willen knokken) dan heeft geen zin, dus laten we maar weerloze spelers pakken?

Jammer dat je dat soort mensen niet kunt nomineren voor een terminale ziekte, of een gouden nekschot.

Anyway, ik hoop dat het goed gaat met Acuna en consorten. Misschien is dit voor Van Persie een stimulans om bij Feyenoord te blijven!

Het zal gezellig worden in Kerkrade denk ik zo!
Vrieskistvrijdag 16 april 2004 @ 08:40
Ze kunnen het allemaal niet hebben dat Jong Heerenveen kampioen dreigt te worden
Cart_manvrijdag 16 april 2004 @ 08:46
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 00:14 schreef golfer het volgende:
De "echte" supporters zijn het er allemaal al lang over eens dat dit soort zaken niet thuis horen bij het voetbal en keuren het stuk voor stuk af.

Op een enkele randdebiel na dan, die wraak wil nemen en die hoort wat mij betreft ook niet nog het woord supporter ooit in zijn mond te nemen.
Als je wilt knokken doe je dat maar ergens ander, maar niet op of rond een voetbalveld.

Dit soort zaken horen niet en zullen wat mij betreft altijd veroordeeld worden, evenals zogenaamde stoere uitspraken of daden als "wraak"-akties.
Daarmee verlaag je jezelf tot het zelfde niveau als deze idioten vanavond bij Ajax.
Tja, die enkele randdebiel zijn wat dichter bij de club Feijenoord betrokken dan al jullie kneusjes. Ben benieuwd hoe supporters van andere clubs hadden gereageerd als het hun club was overkomen.

Ik zal het ook niet goedkeuren wanneer er Feijenoordsupporters zijn die ajaxspelers aanvallen. Spelers moeten het onderling op het veld maar uitvechten.

Kom je aan de club dan kom je aan mij.
superjodenvrijdag 16 april 2004 @ 08:48
treurigheid.... kunnen ze niet beter een legale freefight voor die gasten houden... neem een kooi, zet die gasten erin en laat ze hun gang gaan. Wij als voetbalsupporters hebben dan ook geen last meer van dit soort triest gedrag.
#ANONIEMvrijdag 16 april 2004 @ 08:55
Ajax zal er wel weer vanaf komen met een kleine boeten en een wedstrijd op neutraal terrein
FrankyMcGvrijdag 16 april 2004 @ 08:57
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 08:48 schreef superjoden het volgende:
treurigheid.... kunnen ze niet beter een legale freefight voor die gasten houden... neem een kooi, zet die gasten erin en laat ze hun gang gaan. Wij als voetbalsupporters hebben dan ook geen last meer van dit soort triest gedrag.
Dat ze willen knokken moeten ze zelf weten, maar spreek dan af met eensgezinden van de rivaal en spreek ergens buiten het voetbal af.

Maar spelers molesteren is echt uit den boze!
superjodenvrijdag 16 april 2004 @ 09:02
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 08:57 schreef FrankyMcG het volgende:

[..]

Dat ze willen knokken moeten ze zelf weten, maar spreek dan af met eensgezinden van de rivaal en spreek ergens buiten het voetbal af.

Maar spelers molesteren is echt uit den boze!
Spelers molesteren is idd not done en zo laag, spelers pakken omdat ze toevallig bij een andere club spelen...treurig . Vind dat de club Ajax/politie voor deze wedstrijd heel erg nonchalent is geweest door zo weinig mankracht in te zetten.Deze wedstrijd had gewoon in de Arena moeten plaatsvinden.
Bjorovrijdag 16 april 2004 @ 09:15
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 09:02 schreef superjoden het volgende:
Vind dat de club Ajax/politie voor deze wedstrijd heel erg nonchalent is geweest door zo weinig mankracht in te zetten.
Hou toch op man ........ we hebben het over een wedstrijd van jong ajax, daar zouden toch niet dit soort absurde dingen moeten gebeuren (bij het 1e is het al belachelijk, maar goed) !

Als ieder weldenkend mens nou eens bij zichzelf te raden gaat, voordat hij zoiets stoms doet zoals gisteravond is gebeurd en een beetje respect toont, dan kunnen er normaal voetbalwedstrijden worden gespeeld zonder dat er politie aan te pas hoeft te komen !

hup ajax !
raptorixvrijdag 16 april 2004 @ 09:17
Wat ik helemaal triest vind is dat in dit soort topics nog eens dunnetjes een ajax-feyenoord strijd wordt gespeelt, als supporter van welke club dan ook dien je dit af te keuren, en zo niet dan denk ik dat je kan vast stellen dat je geen echte voetbal supporter bent. Rivaliteit is goed, en maakt het ook leuk, maar als het over gaat in fysiek geweld, waar ben je dan nog mee bezig?
superjodenvrijdag 16 april 2004 @ 09:19
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 09:15 schreef Bjoro het volgende:

[..]

Hou toch op man ........ we hebben het over een wedstrijd van jong ajax, daar zouden toch niet dit soort absurde dingen moeten gebeuren (bij het 1e is het al belachelijk, maar goed) !

Als ieder weldenkend mens nou eens bij zichzelf te raden gaat, voordat hij zoiets stoms doet zoals gisteravond is gebeurd en een beetje respect toont, dan kunnen er normaal voetbalwedstrijden worden gespeeld zonder dat er politie aan te pas hoeft te komen !

hup ajax !
Ja een wedstrijd van het tweede ja... met een wedstrijd tegen de rivaal waar meer publiek zit dan bij pak em beet rkc.
DarkShinevrijdag 16 april 2004 @ 09:28
Ik ga me ook maar kaartjes halen voor de Amstel Malt finale, kan gezellig worden
Beetlevrijdag 16 april 2004 @ 09:29
Stel ossekoppen daar bij Ajax.

Heerenveen speelt zijn topwedstrijden in de beloftencompetitie als het moet ook in het Abe Lenstrastadion en niet op het trainingscentrum Skoatterswald ( met een ^ op delaatste a) zoals aanstaande maandag tegen PSV. We zitten in de beslissende fase. De top drie (Ajax, Feyenoord en Heerenveen) staan dicht bij elkaar, Heerenveen is virtueel leider. Een blinde kon het zien aankomen! Nota bene speelden de eerste teams een weekend ervoor al tegen elkaar!!
mbnvrijdag 16 april 2004 @ 09:32
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 09:17 schreef raptorix het volgende:
Wat ik helemaal triest vind is dat in dit soort topics nog eens dunnetjes een ajax-feyenoord strijd wordt gespeeld, als supporter van welke club dan ook dien je dit af te keuren, en zo niet dan denk ik dat je kan vast stellen dat je geen echte voetbal supporter bent. Rivaliteit is goed, en maakt het ook leuk, maar als het over gaat in fysiek geweld, waar ben je dan nog mee bezig?
Mee eens.

Het is zo enorm triest wat er is gebeurd en het hele voetbal lijdt hier weer onder. Ik vind dat je mesnen die zulke rotzooi trappen zich gewoon geen supporter mogen noemen. Zoals altijd naderhand wordt gezegd: je benadeelt je club en verpest het voor een heleboel andere mensen. Dit heeft niets en dan ook niets met je club steunen te maken.

En voor mensen die roepen voor straffen voor Ajax en dat er maar meer politie aanwezig had moeten zijn. De individuen die dit op hun geweten hebben moeten gewoon op hun eigen verantwoordelijkheid worden aangesproken.
Er wordt al 30 man neergezet om de supporters 'te begeleiden'. Dat zou nog nieteens nodig moeten zijn. Moeten we nu bij al het voetbal waar ajax- en feyenoord-shirts worden gedragen complete politie- en me-begeleiding gaan regelen.

Voordat politiek en KNVB zich weer negatief gaan uitlaten, moeten ze wel beseffen dat de clubs al jaren roepen om mogelijkheden om dit soort mensen bij hun club vandaan te houden, maar dat daar geen gehoor aan wordt gegeven.
SCHvrijdag 16 april 2004 @ 09:32
Ik hoop dat mensen inzien dat dit geen Ajax of Feyenoord ding is - ik veronderstel dat er geen enkele normale supporter, en zeker geen supporters die hier in VBL regelmatig post is, die dit goedkeurt of hier de lol van inziet.

Ik begreep dat een aantal jongens is herkend, dus die zullen hun straf niet ontlopen.
Vrieskistvrijdag 16 april 2004 @ 09:35
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 09:29 schreef Beetle het volgende:
Stel ossekoppen daar bij Ajax.

Heerenveen speelt zijn topwedstrijden in de beloftencompetitie als het moet ook in het Abe Lenstrastadion en niet op het trainingscentrum Skoatterswald ( met een ^ op delaatste a) zoals aanstaande maandag tegen PSV. We zitten in de beslissende fase. De top drie (Ajax, Feyenoord en Heerenveen) staan dicht bij elkaar, Heerenveen is virtueel leider. Een blinde kon het zien aankomen! Nota bene speelden de eerste teams een weekend ervoor al tegen elkaar!!
Skoatterswâld alstu

Ik hoop dat Jong Heerenveen weer kampioen wordt, toch een klap in het gezicht van ajax en feyenoord.
mbnvrijdag 16 april 2004 @ 09:36
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 09:29 schreef Beetle het volgende:
Stel ossekoppen daar bij Ajax.

Heerenveen speelt zijn topwedstrijden in de beloftencompetitie als het moet ook in het Abe Lenstrastadion en niet op het trainingscentrum Skoatterswald ( met een ^ op delaatste a) zoals aanstaande maandag tegen PSV.
Misschien aanstaande maandag wel, maar ik kan me een paar wedstrijden herrinneren van de afgelopen jaren op Skoatterswald tegen de topclubs, waarbij er soms een paar duizend man publiek aanwezig was. Dat liep altijd goed en hoogst vriendelijk.
Denk ook niet dat Heerenveen zulke wedstrijden verplaatst vanwege veiligheidsaspecten, maar vanwege service aan de mensen die willen komen kijken.
bramos-elvisvrijdag 16 april 2004 @ 09:41
Triest! Heel erg triest!

Ik ben benieuwd hoe het nu gaat lopen zondag tegen RBC of met het kampioenschap. Ik weet in ieder geval zeker dat ik dit jaar maar niet naar de amstelmaltcup finale ga, ik sla dit jaar over.......

Ik ken een feyenoord supporter van me opleiding die er heen is gegaan, ben benieuwd of ie ok is...
Docvrijdag 16 april 2004 @ 09:43
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 00:05 schreef Cart_man het volgende:


Eens ga je te ver. Dat punt is nu aangebroken.
Dat punt was ook al aangebroken toen F'noord fans een Ajax fan vermoorde ...

Krankzinnige actie van die eikels die dachten te moeten slaan en schoppen. SV 4 life en ik hoop dat de harde kern van Ajax die jongens goed aanpakt.
FrankyMcGvrijdag 16 april 2004 @ 09:46
Dat eensgezinden elkaar naar het leven staan (zolang dat buiten het stadion is) moeten ze zelf weten, maar spelers afrossen van welke club dan ook kan gewoon niet!

Ik heb sowieso een hekel mensen die in groepen 1 persoon afrossen!
Hawkvrijdag 16 april 2004 @ 09:48
Er wordt gesproken over een tegenactie op de 25ste.
Was te verwachten.....
FrankyMcGvrijdag 16 april 2004 @ 09:51
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 09:48 schreef Hawk het volgende:
Er wordt gesproken over een tegenactie op de 25ste.
Was te verwachten.....
Zolang ze de spelers van ajax maar met rust laten!
DIGGERvrijdag 16 april 2004 @ 09:52
Soms he, dan is dat met de voetjes in beton gieten en boven zee uitstrooien niet eens zo gekke gedachte (zelfde als je op Rijnmond TV verneemt dat een 56 jarige vent een jochie van 9 een beenbreuk schopt omdat ie vindt dat ie niet mag voetballen op het grasveld naast de flat).
Docvrijdag 16 april 2004 @ 09:56
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 09:51 schreef FrankyMcG het volgende:

[..]

Zolang ze de spelers van ajax maar met rust laten!
En de talloze supporters die dit tenzeerste afkeuren!
rvdboomenvrijdag 16 april 2004 @ 09:57
Heb begrepen dat morgen de wedstrijd Feyenoord B1- Ajax B1 op het programma staat in Rotterdam. Ben benieuwd of die Rotterdammers iets meer verstand hebben.
RedGuyvrijdag 16 april 2004 @ 09:58
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 09:56 schreef Doc het volgende:

[..]

En de talloze supporters die dit tenzeerste afkeuren!
Inderdaad.

Ik stel voor om al deze zieke supporters naar Texel te laten verhuizen, en nooit meer terug laten keren.
SCHvrijdag 16 april 2004 @ 09:58
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 09:56 schreef Doc het volgende:

[..]

En de talloze supporters die dit tenzeerste afkeuren!
Ja precies - gewoon iedereen. Dat zinloze gemep - laat ze doen zoals Doc en ik, elkaar een beetje afslachten op Fok!
FrankyMcGvrijdag 16 april 2004 @ 09:59
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 09:56 schreef Doc het volgende:

En de talloze supporters die dit tenzeerste afkeuren!
Uiteraard!

Een vergelding moet zich beperken tot de randdebielen die gisteren Ivanhoe wilde uithangen!
BOTvrijdag 16 april 2004 @ 09:59
Als ze die gasten gewoon eens in een schandpaal zetten midden op de Dam (Coolsingel mag ook natuurlijk ), dan kan iedereen zien wat voor flinke helden het wel niet zijn. Of met z'n allen in een grote kooi, kunnen we lekker aapjes kijken.

Wat een ontzettend trieste actie is dit zeg

ps. misschien heb ik er overheen gelezen maar gaat de finale van de Amstel Malt Cup tussen Ajax en Feyenoord??
Docvrijdag 16 april 2004 @ 10:01
Voor de F'noord supporters hier, namens de vele Ajax supporters hier op VBL: wij hopen net zo hard als jullie dat die eikels aangepakt worden. Misschien hopen wij dat nog wel harder aangezien zij ONZE club zo naar de klote helpen.

Hieronder de quotes van Ajax-supporters verzameld tot dusver.
quote:
Op donderdag 15 april 2004 21:46 schreef HomerJ het volgende:
Wat the fuck doen de Ajax-supporters dat? Mongolen! Ze naaien alleen Ajax ermee
En ze hebbe toch met 3-1 gewonne? Mongolen
quote:
Op donderdag 15 april 2004 21:50 schreef BZ het volgende:
Triest echt super triest :'(
quote:
Op donderdag 15 april 2004 21:54 schreef mitt het volgende:
Ja dit wordt leuk

stelletje kneuzen..
quote:
Op donderdag 15 april 2004 21:59 schreef Schanulleke het volgende:
Ik mag hopen dat er in ieder geval flink opgetreden wordt tegen tenminste de hoofddaders. Een stadionverbod voor het leven is niet genoeg. Een flinke gevangenisstraf en een lekkere hoge boete voor dit soort lui.
quote:
Op donderdag 15 april 2004 22:04 schreef Nyluzzz het volgende:
Waar is dit nou in godsnaam weer voor nodig, dit is te debiel voor woorden. Ik ben een ajacied in hart en nieren maar op dit moment schaam ik me kapot. Om te janken vind ik het!

en

Ik vind dat je ajax best flink kan straffen. Als je een wedstrijd, bijvoorbeeld de kampioenswedstrijd, zonder supporters laat spelen, dat lijkt me een flinke en terechte straf. Daar heb je die malloten flink mee te pakken en het zou volkomen terecht zijn.
quote:
Op donderdag 15 april 2004 22:07 schreef Suijk het volgende:
quote:
Op donderdag 15 april 2004 22:14 schreef The_Coach het volgende:
Ik blijf het apart vinden dat ze dit soor "lui" altijd maar supporters blijven noemen.
quote:
Op donderdag 15 april 2004 22:20 schreef popolon het volgende:
't Is om te janken, nu op Radio 1.



Schandalig.
quote:
Op donderdag 15 april 2004 22:23 schreef twi het volgende:
Gewoon Ajax 2 uit de competitie halen en voor volgend seizoen tien punten in mindering brengen, met een aardige geldboete waar een mooi huis van gekocht kan worden. Dit is te zielig voor woorden.
quote:
Op donderdag 15 april 2004 22:25 schreef devv05 het volgende:
Jezus, wat een debielen, vraag me af wie dat waren.. Spelers aanvallen is echt heel erg kansloos.
quote:
Op donderdag 15 april 2004 23:04 schreef ngbom het volgende:
Schande!

als ajacied schaam ik me diep
quote:
Op donderdag 15 april 2004 23:07 schreef Ajaxno1 het volgende:
...

...

Dit waren GEEN Ajaxsupporters, dit waren vandalen mongolen en gasten die van mij mogen worden ingezet als menselijk schild in Irak (om "onze" jongens te beschermen)
quote:
Op donderdag 15 april 2004 23:53 schreef Doopy-X- het volgende:
Toch 1 reactie van mijn kant:

Mensen moeten begrijpen dat dit geen georganiseerde aktie is van de "harde kern van AJAX", dit waren wat doorgesnoven jochies van 18. Binnen de supportersgroepen van AJAX heeft deze aktie veel kwaad bloed gezet en een staartje komt er.

Soms schaam ik me dat zulke mensen ook mijn club "steunen."
quote:
Op donderdag 15 april 2004 23:58 schreef Doopy-X- het volgende:

[..]

Ik heb ook ALLEEN nog maar afkeurende reacties gehoord binnen mijn kennissenkring, hier zijn de laatste woorden nog niet over gevallen.
quote:
Op donderdag 15 april 2004 23:59 schreef kreischer2000 het volgende:
Dit is echt schandalig, echt ik heb hier geen woorden voor. Oppakken dat schoriemorrie en ergens diep opgeborgen weg laten rotten.
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 02:08 schreef Juan Zueco het volgende:
Daders strafrechtelijk vervolgen en SV voor het leven.

Meer is helaas niet mogelijk.

J.
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 03:01 schreef Da_Sandman het volgende:


tjees...

* Doc schaamt zich dat deze figuren zich Ajacied durven te noemen...
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 08:20 schreef Bjoro het volgende:
Bied hierbij als Ajax supporter mijn excuses aan en keur dit echt af !
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 09:02 schreef superjoden het volgende:

[..]

Spelers molesteren is idd not done en zo laag, spelers pakken omdat ze toevallig bij een andere club spelen...treurig . Vind dat de club Ajax/politie voor deze wedstrijd heel erg nonchalent is geweest door zo weinig mankracht in te zetten.Deze wedstrijd had gewoon in de Arena moeten plaatsvinden.
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 09:41 schreef bramos-elvis het volgende:
Triest! Heel erg triest!
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 00:14 schreef golfer het volgende:
De "echte" supporters zijn het er allemaal al lang over eens dat dit soort zaken niet thuis horen bij het voetbal en keuren het stuk voor stuk af.

Op een enkele randdebiel na dan, die wraak wil nemen en die hoort wat mij betreft ook niet nog het woord supporter ooit in zijn mond te nemen.
Als je wilt knokken doe je dat maar ergens ander, maar niet op of rond een voetbalveld.

Dit soort zaken horen niet en zullen wat mij betreft altijd veroordeeld worden, evenals zogenaamde stoere uitspraken of daden als "wraak"-akties.
Daarmee verlaag je jezelf tot het zelfde niveau als deze idioten vanavond bij Ajax.
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 09:43 schreef Doc het volgende:

Krankzinnige actie van die eikels die dachten te moeten slaan en schoppen. SV 4 life en ik hoop dat de harde kern van Ajax die jongens goed aanpakt.
En als, jullie wraak willen nemen, pak dan de juiste personen ...

[ Bericht 2% gewijzigd door Doc op 16-04-2004 11:22:25 ]
FrankyMcGvrijdag 16 april 2004 @ 10:01
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 09:59 schreef BOT het volgende:

ps. misschien heb ik er overheen gelezen maar gaat de finale van de Amstel Malt Cup tussen Ajax en Feyenoord??
Yupz, in Kerkrade!
SCHvrijdag 16 april 2004 @ 10:04
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 10:01 schreef Doc het volgende:
Voor de F'noord supporters hier, namens de vele Ajax supporters hier op VBL: wij hopen net zo hard als jullie dat die eikels aangepakt worden. Misschien hopen wij dat nog wel harder aangezien zij ONZE club zo naar de klote helpen.

Hieronder de quotes van Ajax-supporters verzameld tot dusver.
[..]
Goed zo Doc maar laat je niet in het defensief dringen nergens voor nodig, ik geloof per direct dat het gros het afkeurt, het had imo net zo goed anders om kunnen gebeuren, sukkels heb je overal.
ik mis nog wel wat namen in je lijstje trouwens, een zekere g. olfer bv. - zou toch niet iedereen het afkeuren?
quote:
En als, jullie wraak willen nemen, pak dan de juiste personen ...
Niks daarvan, gewoon je andere wang toekeren
FrankyMcGvrijdag 16 april 2004 @ 10:05
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 10:01 schreef Doc het volgende:
Voor de F'noord supporters hier, namens de vele Ajax supporters hier op VBL: wij hopen net zo hard als jullie dat die eikels aangepakt worden. Misschien hopen wij dat nog wel harder aangezien zij ONZE club zo naar de klote helpen.
Doc, zoals ik al eerder zei.

Natuurlijk keurt iedereen binnen ajax (mits in bezit van gezond verstand) dit af. Ik zou het ook afkeurd hebben als als de situatie andersom was geweest!

Dit doe je gewoon niet!
FrankyMcGvrijdag 16 april 2004 @ 10:07
Wat is overigens de statement van de organen binnen ajax, zoals F-side enzo?
Dr.Dagglavrijdag 16 april 2004 @ 10:10
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 10:07 schreef FrankyMcG het volgende:
Wat is overigens de statement van de organen binnen ajax, zoals F-side enzo?
Zie de post van Doopy.
Voor zover ik heb gehoord heeft de F-side hier idd niets mee te maken.
BOTvrijdag 16 april 2004 @ 10:13
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 10:10 schreef Dr.Daggla het volgende:

[..]

Zie de post van Doopy.
Voor zover ik heb gehoord heeft de F-side hier idd niets mee te maken.
Nu maar hopen dat ze de daders wel aan gaan pakken!!!
Suijkvrijdag 16 april 2004 @ 10:16
Nog eens een nachtje over geslapen en ik begrijp het gewoon niet. Ik walg echt van dat soort mensen. Naast het feit dat je dus iemand die zijn werk uitvoert gewoon het ziekenhuis hebt ingeschopt, bevestig je nu weer talloze vooroordelen die er leven, breng je het voetbal gewoon ernstige schade toe, lok je tegenreacties uit (hoezeer ik het afkeur, ik begrijp donders goed dat er in rotterdam een gevoel van wraak heerst) en wie weet waar het eindigt. Moet er weer iemand dood gaan voordat iedereen weer een beetje met zijn voeten op de aarde staat.
Gadverdamme.
twivrijdag 16 april 2004 @ 10:17
Nouja, dat lijkt me een kwestie van een A-B-C'tje. Veel mensen denken nu gelijk dat de F-Side het gedaan heeft. Lijkt me niet dat die gasten het op zich laten zitten als een stel zwakzinnigen dit flikken en de schuld dan in de schoenen van de F-Side laten schuiven.

Overigens hoop ik niet dat nu iedereen de Feyenoord-Ajax en de Ajax-Feyenoords tot in de F12 gaat aangrijpen in zin van "ik ben benieuwd of er dan wat zal gebeuren".
bramos-elvisvrijdag 16 april 2004 @ 10:20
nou...het zou best kunnen dat deze gasten op de f-side zitten, maar ze horen op zeker niet tot het 'orgaan' van de F-side.....
Vulcanusvrijdag 16 april 2004 @ 10:22
Zojuist foto's gezien op de ajakkes fotosite.


1 woord: Laf,
en daar wil ik het bij laten.
FrankyMcGvrijdag 16 april 2004 @ 10:24
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 10:22 schreef Vulcanus het volgende:
Zojuist foto's gezien op de ajakkes fotosite.
Link?
Suijkvrijdag 16 april 2004 @ 10:25
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 10:24 schreef FrankyMcG het volgende:

[..]

Link?
Ik vind dat daar weinig op de zien valt hoor. http://www.ajaxfotoside.nl
twivrijdag 16 april 2004 @ 10:29
Helemaal niks eigenlijk....
FrankyMcGvrijdag 16 april 2004 @ 10:30
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 10:29 schreef twi het volgende:
Helemaal niks eigenlijk....
Ik denk dat foto's waarop die helden te zijn zijn, niet online gezet zullen worden!
Vulcanusvrijdag 16 april 2004 @ 10:31
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 10:25 schreef Suijk het volgende:

[..]

Ik vind dat daar weinig op de zien valt hoor. http://www.ajaxfotoside.nl
Nou , ik zie behoorlijk wat ajakkes supporters.
Ik ga ervan uit dat het niet allemaal rotte appels zijn, maar verbaas me dan wel dat er niemand ingrijpt.
SCHvrijdag 16 april 2004 @ 10:33
Is het eigenlijk toeval dat Ancuna zo te grazen is genomen?

En maar zingen dat Van Persie homoseksueel is - waarschijnlijk zijn het gewoon gefrustreerde gastjes die grote problemen hebben met hun eigen identiteit
FrankyMcGvrijdag 16 april 2004 @ 10:36
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 10:33 schreef SCH het volgende:
Is het eigenlijk toeval dat Ancuna zo te grazen is genomen?
Ik snap ook niet dat juist Acuna zo onder handen is genomen.

* Liep hij als eerste op het relpad?
* Was hij irritant in de wedstrijd?
* Sloeg hij terug toen hij aangevallen was?

Als ik me probeer te verplaatsen in de gedachtegang van die Helden, dan had ik denk ik toch Van Persie verrot getrapt.
SCHvrijdag 16 april 2004 @ 10:39
Misschien net verkeerde graspol op het verkeerde moment.

Of er zouden ook nog eens racistische motieven in het spel moeten zijn, maar dat is pure speculatie.
Lucyfurrvrijdag 16 april 2004 @ 10:43
Je kunt een speld horen vallen hier op het stadion..
FrankyMcGvrijdag 16 april 2004 @ 10:43
Acuna is juist een van de mensen die ik als laatste zou aanvallen, met zijn leipe Latino uitstraling.

Maar ja als je met 10 man of meer bent krijg je iedere voor de vlakte zelfs mij
SCHvrijdag 16 april 2004 @ 10:52
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 00:14 schreef golfer het volgende:
De "echte" supporters zijn het er allemaal al lang over eens dat dit soort zaken niet thuis horen bij het voetbal en keuren het stuk voor stuk af.

Op een enkele randdebiel na dan, die wraak wil nemen en die hoort wat mij betreft ook niet nog het woord supporter ooit in zijn mond te nemen.
Als je wilt knokken doe je dat maar ergens ander, maar niet op of rond een voetbalveld.

Dit soort zaken horen niet en zullen wat mij betreft altijd veroordeeld worden, evenals zogenaamde stoere uitspraken of daden als "wraak"-akties.
Daarmee verlaag je jezelf tot het zelfde niveau als deze idioten vanavond bij Ajax.
Ik had golfers reactie nog niet gezien, staat alles in
Bjorovrijdag 16 april 2004 @ 11:17
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 10:52 schreef SCH het volgende:

[..]

Ik had golfers reactie nog niet gezien, staat alles in
slijmbal !!!

Jij hoort te ageren tegen Golfer hoor !
Vrieskistvrijdag 16 april 2004 @ 11:20
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 11:17 schreef Bjoro het volgende:

[..]

slijmbal !!!

Jij hoort te ageren tegen Golfer hoor !
In deze agressieve tijden is een vriendelijk bericht ook wel eens welkom
Docvrijdag 16 april 2004 @ 11:20
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 10:31 schreef Vulcanus het volgende:

[..]

Nou , ik zie behoorlijk wat ajakkes supporters.
Ik ga ervan uit dat het niet allemaal rotte appels zijn, maar verbaas me dan wel dat er niemand ingrijpt.
Er is wel ingegrepen hoor. Punt bij dit soort dingen is dat alsje er niet vlak naast staat vaak kan missen wat er precies gebeurt. Het ziet er vrij chaotisch en ongeorganiseerd uit.
FrankyMcGvrijdag 16 april 2004 @ 11:21
En wie gaat er uberhaupt vanuit dat een ware veldslag ontstaat bij de beloftenteams.

Maar schijnbaar kun je tegenwoordig niets meer uitsluiten!
Cart_manvrijdag 16 april 2004 @ 11:23
Acuna was de eerste die van Persie te hulp schoot volgens mij.

Jammer dat hij niet eerst een paar van die lijers het ziekenhuis ingeslagen heeft voordat hij zelf de dupe werd.

Ben benieuwd naar de reactie van onze kant. Die zal keihard zijn, weet ik zeker.
Docvrijdag 16 april 2004 @ 11:23
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 10:04 schreef SCH het volgende:
ik mis nog wel wat namen in je lijstje trouwens, een zekere g. olfer bv. - zou toch niet iedereen het afkeuren?
Ik heb eea gekopieerd toen ik het las, maar kan idd wat overgeslagen hebben. Heb je quote van golfer er wel tussen gezet.
Docvrijdag 16 april 2004 @ 11:25
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 11:23 schreef Cart_man het volgende:
Ben benieuwd naar de reactie van onze kant. Die zal keihard zijn, weet ik zeker.
En tegen WIE zal die actie gericht zijn denk je?

Spelers?
Willekeurige supporters?
Of specifiek die groep die dit geflikt heeft?
Vrieskistvrijdag 16 april 2004 @ 11:25
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 11:23 schreef Cart_man het volgende:
Acuna was de eerste die van Persie te hulp schoot volgens mij.

Jammer dat hij niet eerst een paar van die lijers het ziekenhuis ingeslagen heeft voordat hij zelf de dupe werd.

Ben benieuwd naar de reactie van onze kant. Die zal keihard zijn, weet ik zeker.
Dus jij zit te wachten op een actie? .. gezellig
FrankyMcGvrijdag 16 april 2004 @ 11:25
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 11:23 schreef Cart_man het volgende:
Acuna was de eerste die van Persie te hulp schoot volgens mij.
Dat is ook iets wat imho zeker in zijn aard ligt!

Overigens meld de Telegraaf dat de relschoppers het duidelijk op Van Persie voorzien hadden, en zelfs het gevecht wat ze hadden met Robin op film vastgelegd hebben!
quote:
Ben benieuwd naar de reactie van onze kant. Die zal keihard zijn, weet ik zeker.
Dat denk ik ook!
gebruikersnaamvrijdag 16 april 2004 @ 11:26
Feyenoord na klopjacht bij Ajax: geen bekerfinale in Kerkrade

Angst voor nieuwe rellen

Door Marcel van der Kraan



Een beeld van de veldslag na afloop van het duel van de beloftes van Ajax en Feyenoord. De Rotterdammers moesten vluchten. (Foto www.ajaxfotoside.nl)


Rotterdam - Feyenoord heeft de KNVB en Ajax vanmorgen laten weten dat het op 17 mei niet in Kerkrade wil aantreden tegen de beloften van Ajax voor de finale van de Amstel Cup voor tweede elftallen. Na de ernstige rellen en mishandelingen van Feyenoord-spelers op het sportcomplex De Toekomst in Amsterdam gisteravond vreest de Stadionclub nieuwe rellen tussen supporters van beide ploegen.

,,Als de KNVB niet komt met een voorstel,'' zegt manager Jan-Willem van Dop, belast met veiligheidszaken bij Feyenoord, ,,zullen wij wel duidelijk maken dat we die wedstrijd absoluut niet in Limburg kunnen spelen. Maar het zou mij verbazen als Kerkrade de wedstrijd tussen Ajax 2 en Feyenoord 2 na gisteravond nog wil organiseren.''

Feyenoord en de KNVB denken dat na gisteravond wedstrijden tussen beloftenelftallen van Ajax en Feyenoord nooit meer op een onbeveiligd amateurveld gespeeld mogen worden. In Rotterdam kiest men al enkele jaren om veiligheidsredenen voor het stadion van Excelsior.

Het door Feyenoord met 3-1 verloren duel in Amsterdam werd gisteravond overschaduwd door ernstige rellen en molestaties na afloop. Een groot deel van de selectie liep harde klappen op. Robin van Persie en de Chileen Kike Acuna, die per ambulance werd afgevoerd en de nacht in het AMC doorbracht, werden het ergst mishandeld. Zij zullen vandaag persoonlijk aangifte doen bij de Amsterdamse politie wegens mishandeling.

Feyenoord heeft vanmorgen een inventarisatie gemaakt van alle 'slachtoffers' binnen de eigen gelederen. Behalve Van Persie en Acuna werden ook Gill Swerts, Danko Lazovic en Gérard de Nooijer geslagen en geschopt. Coach Mario Been moest rennen voor zijn leven omdat hij met een mes werd bedreigd door een Ajax-supporter.

Als club kan Feyenoord geen aangifte doen tegen de raddraaiers van Ajax. ,,Net als iedere burger moet een speler zelf naar de politie stappen. Uiteraard kunnen wij onze voetballers wel bijstaan en ondersteunen, maar zij moeten zelf aangifte doen,'' zegt Van Dop namens de club.

Directeur betaald voetbal Henk Kesler van de KNVB vermoedt dat Ajax de veiligheidsaspecten rond de wedstrijd Ajax 2 tegen Feyenoord 2 schromelijk heeft onderschat. Maar hij wil niet vooruitlopen op het onderzoek van de openbare aanklager betaald voetbal. Hij stelde vanmorgen wel dat in het stadion de club verantwoordelijk is voor de orde. Buiten het stadion is dat een zaak van de overheid.

Op het complex van Ajax waren zo'n drieduizend toeschouwers voor de beladen confrontatie tussen de beloften van Ajax en Feyenoord. In de kantine had vrije bierverkoop plaats, waardoor honderden supporters met alcohol in de hand langs de randen van het speelveld konden plaats nemen.

Van Dop doet een oproep aan de supporters van Feyenoord om het geweld niet te vergelden met meer geweld. ,,Dit mag niet leiden tot escalatie. Het kan niet zo zijn dat mensen bij elke jeugdwedstrijd tussen Ajax en Feyenoord hun hart moeten vasthouden voor problemen.''


Docvrijdag 16 april 2004 @ 11:26
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 11:23 schreef Cart_man het volgende:
Acuna was de eerste die van Persie te hulp schoot volgens mij.
Ik denk dat Acuna de pech had toevallig voor de achterlijkste doorgesnoven idoot te staan...
SCHvrijdag 16 april 2004 @ 11:27
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 11:23 schreef Doc het volgende:

[..]

Ik heb eea gekopieerd toen ik het las, maar kan idd wat overgeslagen hebben. Heb je quote van golfer er wel tussen gezet.
Het was ironisch van mij hoor, ik ga er vanuit dat geen normaal mens dit goedkeurt. En mensen die vinden dat er tegenacties moeten komen, mag je van mij meteen van het forum afflikkeren.
Docvrijdag 16 april 2004 @ 11:27
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 11:25 schreef FrankyMcG het volgende:


Dat denk ik ook!
Maar denk je ook dat ze even debiel zullen zijn als die bosmongolen van gister?
Dr.Dagglavrijdag 16 april 2004 @ 11:29
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 11:23 schreef Cart_man het volgende:
Acuna was de eerste die van Persie te hulp schoot volgens mij.

Jammer dat hij niet eerst een paar van die lijers het ziekenhuis ingeslagen heeft voordat hij zelf de dupe werd.

Ben benieuwd naar de reactie van onze kant. Die zal keihard zijn, weet ik zeker.
.
Word je nou niet moe van jezelf.. .
FrankyMcGvrijdag 16 april 2004 @ 11:30
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 11:27 schreef Doc het volgende:

Maar denk je ook dat ze even debiel zullen zijn als die bosmongolen van gister?
Ik denk niet dat een vergeldingsactie zal worden uitgevoerd op spelers van ajax!
Ajaxno1vrijdag 16 april 2004 @ 11:34
Cart_Man doe niet zo triest. Ik vind wel trouwens dat Feyenoord (bestuur) begint met Ajax zwart te maken, dit vind ik niet slim. Dit gaat weer kwaad bloed zetten bij deze debielen. En daarnaast heeft Ajax ooit geklaagd toen Bergdolmo een aansteker in z'n oogkas kreeg (wat in mindere mate, dezelfde soort laffe actie is).

Ik hoop dat mensen/journalisten blijven inzien dat dit niet alleen een Ajax iets is.
Netsplittervrijdag 16 april 2004 @ 11:37
Het is net zo belachelijk als dat ze golfballen op het veld kneiteren...
Maar dit slaat tot nu toe alles...
Docvrijdag 16 april 2004 @ 11:38
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 11:30 schreef FrankyMcG het volgende:

[..]

Ik denk niet dat een vergeldingsactie zal worden uitgevoerd op spelers van ajax!
In het stadion worden overigens genoeg dingen naar hun kop geslingerd.

Maar goed. Zo lang gewone Ajax supporters die dit ook afkeuren er geen last ervan hebben kan ik me er in vinden. Anders zijn ze ook maf.

Het is al idioot genoeg dat ik toch extra allert ben als ik in m'n eentje in een Ajax shirt door Rotterdam loop.
SCHvrijdag 16 april 2004 @ 11:40
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 11:38 schreef Doc het volgende:
Het is al idioot genoeg dat ik in m'n eentje in een Ajax shirt door Rotterdam loop.
Idd
BZvrijdag 16 april 2004 @ 11:42
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 11:38 schreef Doc het volgende:

[..]
.... als ik in m'n eentje in een Ajax shirt door Rotterdam loop.
DOC
Held!!!!

* BZ doet hetzelfde in Den Haag
bramos-elvisvrijdag 16 april 2004 @ 11:44
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 11:38 schreef Doc het volgende:

Het is al idioot genoeg dat ik toch extra allert ben als ik in m'n eentje in een Ajax shirt door Rotterdam loop.
Was jij dat zondag in de badkuip dan in het feyenoordvak met een ajaxshirt???

Even serieus, ik ben bang dat dit gaat escaleren en dat de verkeerde mensen, oftewel de supporters, hiervoor moeten boeten.
The_Hivesvrijdag 16 april 2004 @ 11:47
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 11:44 schreef bramos-elvis het volgende:

[..]

Was jij dat zondag in de badkuip dan in het feyenoordvak met een ajaxshirt???

Even serieus, ik ben bang dat dit gaat escaleren en dat de verkeerde mensen, oftewel de supporters, hiervoor moeten boeten.
Die gedachte had ik ook al. Zal me niets verbazen als ze naar Amsterdam komen, en elke Ajacied die ze.........

nee , ze zullen toch niet zo'n lage actie uitvoeren?

dat is bijna even laag als die actie van gister
Docvrijdag 16 april 2004 @ 11:48
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 11:40 schreef SCH het volgende:

[..]

Idd
Docvrijdag 16 april 2004 @ 11:50
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 11:47 schreef The_Hives het volgende:

Zal me niets verbazen als ze naar Amsterdam komen, en elke Ajacied die ze.........

nee , ze zullen toch niet zo'n lage actie uitvoeren?
Als ze dat doen is het ongeveer het begin van een burgeroorlog ...
DIGGERvrijdag 16 april 2004 @ 11:50
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 11:23 schreef Cart_man het volgende:

Ben benieuwd naar de reactie van onze kant. Die zal keihard zijn, weet ik zeker.
Dat denk ik ook.

(niet dat ik het er mee eens zou zijn overigens)
Dr.Dagglavrijdag 16 april 2004 @ 11:53
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 11:50 schreef DIGGER het volgende:

[..]

Dat denk ik ook.

(niet dat ik het er mee eens zou zijn overigens)
Actie-reactie.
Ook daar zal weer gereageerd op worden.. .
Cart_manvrijdag 16 april 2004 @ 12:06
Spelers van ajax zullen de dupe niet worden van acties. Dat mag ik hopen althans...

Maar ik weet wel zeker dat geen supporter van ajax meer veilig is na gisteren. En dat hebben ze te danken aan die helden van gisteren.
FrankyMcGvrijdag 16 april 2004 @ 12:07
Ik vraag me af in hoeverre er wraak gaat worden genomen?

Bij de het Beverwijk gebeuren is er ook niet echt een vergeldingsactie geweest van de ajacieden (waarschijnlijk meer omdat iedereen zo geschokt was van de gebeurtenis)
GnAgnvrijdag 16 april 2004 @ 12:09
ik voel meer rellen aankomen
F1Basvrijdag 16 april 2004 @ 12:14
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 12:06 schreef Cart_man het volgende:

Maar ik weet wel zeker dat geen supporter van ajax meer veilig is na gisteren. En dat hebben ze te danken aan die helden van gisteren.
Voor gister gaven jullie elkaar gewoon vriendelijk een hand?
Kluupkluupvrijdag 16 april 2004 @ 12:16
Ik walg van die kansloze knakkers
FrankyMcGvrijdag 16 april 2004 @ 12:16
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 12:14 schreef F1Bas het volgende:

Voor gister gaven jullie elkaar gewoon vriendelijk een hand?
Natuurlijk niet!

Maar dit is olie op het vuur!
Docvrijdag 16 april 2004 @ 12:17
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 12:06 schreef Cart_man het volgende:
Spelers van ajax zullen de dupe niet worden van acties. Dat mag ik hopen althans...

Maar ik weet wel zeker dat geen supporter van ajax meer veilig is na gisteren. En dat hebben ze te danken aan die helden van gisteren.
Zie de lijst van Ajax supporters die hun afkeer van het gebeurene uitspreken en toch is geen enkele supporter van Ajax meer veilig...

Dat is minstens zo debiel als die actie van gisteren. Zo nietnog debieler.

Wat zou jij er van vinden als F'noord supporters nu mensen in elkaargaan rossen die die actie van gister achterlijk vonden? Is dat "goed"?

Niet om het een of ander, maar je klinkt als zo'n Al Quaida mongool.
FrankyMcGvrijdag 16 april 2004 @ 12:19
Is het niet altijd een grote groep de dupe is van de misdragingen van een enkeling?

Dat is schijnbaar onze maatschappij van tegenwoordig!
GnAgnvrijdag 16 april 2004 @ 12:19
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 12:17 schreef Doc het volgende:

[..]

Zie de lijst van Ajax supporters die hun afkeer van het gebeurene uitspreken en toch is geen enkele supporter van Ajax meer veilig...

Dat is minstens zo debiel als die actie van gisteren. Zo nietnog debieler.

Wat zou jij er van vinden als F'noord supporters nu mensen in elkaargaan rossen die die actie van gister achterlijk vonden? Is dat "goed"?

Niet om het een of ander, maar je klinkt als zo'n Al Quaida mongool.
Zo zit de wereld tegenwoordig toch in elkaar ?
Docvrijdag 16 april 2004 @ 12:21
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 12:19 schreef FrankyMcG het volgende:
Is het niet altijd een grote groep de dupe is van de misdragingen van een enkeling?

Dat is schijnbaar onze maatschappij van tegenwoordig!
Nee, het is NIET zo dat altijd de hele groep de dupe wordt van een enkeling.

Het is zeker niet is dat je moet bepleiten!
Steve-Ovrijdag 16 april 2004 @ 12:22
Kan het neit laten
Leuk he voetbal
Netsplittervrijdag 16 april 2004 @ 12:23
Denk dat de ajax supporters dit intern wel ff "oplossen"...
Docvrijdag 16 april 2004 @ 12:23
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 12:22 schreef Steve-O het volgende:
Kan het neit laten
Leuk he voetbal
Voetbal is leuk.

Je kan beter ageren tegen coke en alcohol ...
FrankyMcGvrijdag 16 april 2004 @ 12:24
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 12:21 schreef Doc het volgende:

Nee, het is NIET zo dat altijd de hele groep de dupe wordt van een enkeling.

Het is zeker niet is dat je moet bepleiten!
Ik zeg ook niet dat ik het bepleit.

Het is alleen een realiteit die helaas moet constateren!

Je kunt in de dagelijkse maatschappij 1001 voorbeelden geven waar een enkeling het verpest voor de rest van de groep............. Moslims, Marokkanen, Zigeuners, Antillianen, Israeliers, Hooligans etc etc!
Steve-Ovrijdag 16 april 2004 @ 12:24
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 12:23 schreef Doc het volgende:

[..]

Voetbal is leuk.

Je kan beter ageren tegen coke en alcohol ...
Ieder ze eigen ding
SCHvrijdag 16 april 2004 @ 12:24
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 12:24 schreef FrankyMcG het volgende:
Je kunt in de dagelijkse maatschappij 1001 voorbeelden geven waar een enkeling het verpest voor de rest van de groep............. Moslims, Marokkanen, Zigeuners, Antillianen, Israeliers, Hooligans etc etc!
Limburgers
FrankyMcGvrijdag 16 april 2004 @ 12:25
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 12:24 schreef SCH het volgende:

Limburgers
Nee, die zijn allemaal verrot!
GnAgnvrijdag 16 april 2004 @ 12:26
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 12:24 schreef FrankyMcG het volgende:

[..]

Ik zeg ook niet dat ik het bepleit.

Het is alleen een realiteit die helaas moet constateren!

Je kunt in de dagelijkse maatschappij 1001 voorbeelden geven waar een enkeling het verpest voor de rest van de groep............. Moslims, Marokkanen, Zigeuners, Antillianen, Israeliers, Hooligans etc etc!
zelfs op fok
Dr.Dagglavrijdag 16 april 2004 @ 12:27
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 12:23 schreef Doc het volgende:

[..]

Voetbal is leuk.

Je kan beter ageren tegen coke en alcohol ...
Alcohol, .
FrankyMcGvrijdag 16 april 2004 @ 12:28
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 12:27 schreef Dr.Daggla het volgende:

Alcohol, .
Coke

jimjim1983vrijdag 16 april 2004 @ 12:33
randdebielen
Docvrijdag 16 april 2004 @ 12:37
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 12:24 schreef FrankyMcG het volgende:

Je kunt in de dagelijkse maatschappij 1001 voorbeelden geven waar een enkeling het verpest voor de rest van de groep............. Moslims, Marokkanen, Zigeuners, Antillianen, Israeliers, Hooligans etc etc!
Het is zeker dat het gebeurt, maar het is niet zo dat dat ALTIJD zo is. En zeker niet dat het zo moet zijn.

Tevens houdt dat niet in dat je vervolgens moet bepleiten dat Moslims, Marokkanen, Zigeuners, Antillianen, Israeliers, Hooligans etc allemaal in elkaar gebeukt moeten worden.

Jij stelt ook niet dat de "niet meer veilig" zijn, maar Cart_man wel. Dat is iets waar je je als een greintje verstand hebt ten allen tijden tegen moet verzetten.
Hephaistosvrijdag 16 april 2004 @ 12:38
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 12:23 schreef Netsplitter het volgende:
Denk dat de ajax supporters dit intern wel ff "oplossen"...
Denk het niet, als je Arie van Eyden mag geloven liepen er aardig wat 'leiders' rond op dat veld.
kamagurkavrijdag 16 april 2004 @ 12:39
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 12:23 schreef Doc het volgende:

[..]

Voetbal is leuk.

Je kan beter ageren tegen coke en alcohol ...
speed en alcohol...

Jammer dat er nu gelijk weer een tegenactie wordt gepland, terwijl dit ws. een groep is waar geen weldenkende ajacied mee geaffilieerd wil worden

Kunnen de randdebielen van beide supportersploegen gewoon niet tegenover elkaar een finale beverwijk tegen elkaar uitvechten? Waarbij zoveel dodelijke slachtoffers als mogelijk vallen, zodat we voorlopig geen last meer zullen hebben van een van de twee groepen op het veld de toekomstige 15 jaar (totdat weer nieuwe mongolen volwassen zijn..)..
The_Hivesvrijdag 16 april 2004 @ 12:41
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 12:38 schreef Hephaistos het volgende:

[..]

Denk het niet, als je Arie van Eyden mag geloven liepen er aardig wat 'leiders' rond op dat veld.
gesprekspartners
FrankyMcGvrijdag 16 april 2004 @ 12:41
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 12:38 schreef Hephaistos het volgende:

Denk het niet, als je Arie van Eyden mag geloven liepen er aardig wat 'leiders' rond op dat veld.
Lijers zul je bedoelen?
Docvrijdag 16 april 2004 @ 12:41
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 12:38 schreef Hephaistos het volgende:

[..]

Denk het niet, als je Arie van Eyden mag geloven liepen er aardig wat 'leiders' rond op dat veld.
Ook algemeen directeur Arie van Eijden was diep teleurgesteld: ,,Er is precies gezien om welke groepering het gaat. Ajax schaamt zich diep voor het gedrag van een deel van zijn supporters.''


Dat is wat anders dan dat er gezegd is dat er "leiders" rondliepen ...

Overigens is het goed nieuws dat het duidelijk is wie wat gedaan heeft. Nu beeldmatriaal en oppakken die gasten. Laat ze ook maar financieel opdraaien voor de schade.
Dr.Dagglavrijdag 16 april 2004 @ 12:42
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 12:37 schreef Doc het volgende:

Jij stelt ook niet dat de "niet meer veilig" zijn, maar Cart_man wel. Dat is iets waar je je als een greintje verstand hebt ten allen tijden tegen moet verzetten.
Veel geblaat, weinig wol.
Pompeus ventje, .
Docvrijdag 16 april 2004 @ 12:42
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 12:41 schreef FrankyMcG het volgende:

[..]

Lijers zul je bedoelen?
FrankyMcGvrijdag 16 april 2004 @ 12:43
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 12:41 schreef Doc het volgende:

Overigens is het goed nieuws dat het duidelijk is wie wat gedaan heeft. Nu beeldmatriaal en oppakken die gasten. Laat ze ook maar financieel opdraaien voor de schade.
Idd, als bekend is wie het zijn, dan is het deste makkelijker om ze aansprakelijk te stellen!
NOORD-414vrijdag 16 april 2004 @ 12:44
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 12:38 schreef Hephaistos het volgende:

[..]

Denk het niet, als je Arie van Eyden mag geloven liepen er aardig wat 'leiders' rond op dat veld.
Dus?

Men vergeet hier geloof ik dat het grote merendeel van de supporters op het veld er liep om de overwinning te vieren met de Ajax spelers. Daar liepen inderdaad veel bekenden van 410 en zuid bij, maar die waren niet betrokken bij het incident. Deze "leiders" (die hebben we niet bij Ajax) keuren het geweld ook af. Jammer dat Arie (en vele anderen) te snel conclusies trekken die niet juist zijn.....
Ajaxno1vrijdag 16 april 2004 @ 12:45
Foto's van die gasten laten zien in "Opsporing verzocht" lijkt me wel een goed idee .
sugarnieuwsvrijdag 16 april 2004 @ 12:46
GEEN HULDIGING AJAX OP LEIDSEPLEIN

Loco-burgemeester Mark van der Horst heeft vrijdagmorgen gezegd dat de gemeente geen huldiging voor Ajax zal organiseren op het Leidseplein.
Van der Horst vrijdagmorgen tegen AT5: "Voor supporters die rotzooi trappen gaan we geen leuk feest organiseren."
Later meer

bron: www.at5.nl


kankerzooi!
-Hans-vrijdag 16 april 2004 @ 12:46
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 12:09 schreef GnAgn het volgende:
ik voel meer rellen aankomen
Nou joepie dat is leuk.

Dit soort dingen verneuken het voetbal gewoon en dit soort mensen mogen zich ook geen voetbalfan noemen, als je een beetje verstand in je bol hebt begrijp je dat. Cart_man is gewoon triest bezig met zijn uitspraken dat geen enkele Ajaxcied meer veilig zou zijn, voor dat soort uitspraken kan ik GEEN begrip opbrengen.
Als je al zo ver heen bent dat je alleen maar aan geweld kan denken dan ben je stoer w.d.b. zouden ze een voorbeeld kunnen nemen aan FC Groningen - Heerenveen en visa versa, dat soort rivaliteit is een stuk gezonder.
Ajaxno1vrijdag 16 april 2004 @ 12:47
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 12:46 schreef sugarnieuws het volgende:
GEEN HULDIGING AJAX OP LEIDSEPLEIN

Loco-burgemeester Mark van der Horst heeft vrijdagmorgen gezegd dat de gemeente geen huldiging voor Ajax zal organiseren op het Leidseplein.
Van der Horst vrijdagmorgen tegen AT5: "Voor supporters die rotzooi trappen gaan we geen leuk feest organiseren."
Later meer

bron: www.at5.nl


kankerzooi!
Dom heeeeeeeeeel dom, nu krijg je zeker (imo terecht) rellen...

Terecht slaat overigens op 5mei, 2 jaar geleden toen Cohen rellen heeft veroorzaakt door een feest waar NIKS aan de hand was, toch te gaan ontruimen.
Docvrijdag 16 april 2004 @ 12:47
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 12:44 schreef NOORD-414 het volgende:

Jammer dat Arie (en vele anderen) te snel conclusies trekken die niet juist zijn.....
Arie heeft dat dan dus ook helemaal niet gezegd...
Frenkievrijdag 16 april 2004 @ 12:47
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 11:34 schreef Ajaxno1 het volgende:
Ik vind wel trouwens dat Feyenoord (bestuur) begint met Ajax zwart te maken, dit vind ik niet slim.
Hey Calimero hou eens op.
Ajax-Feyenoord op een onbeveiligd veld. Bierverkoop vooraf, te weinig stewards. Lijkt me duidelijk dat de veiligheidsmaatregelen nogal aan de lage kant waren.

Dat er idioten rondlopen, daar kan Ajax niks aan doen. Maar ze hadden imo zich beter voor moeten bereiden. En ga dan niet zeggen dat Feyenoord Ajax zwart maakt, want dat hebben jullie eigen "supporters" gedaan. En niet de media, niet de andere supporters. Alleen jullie.
FrankyMcGvrijdag 16 april 2004 @ 12:48
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 12:46 schreef sugarnieuws het volgende:
GEEN HULDIGING AJAX OP LEIDSEPLEIN

Loco-burgemeester Mark van der Horst heeft vrijdagmorgen gezegd dat de gemeente geen huldiging voor Ajax zal organiseren op het Leidseplein.
Van der Horst vrijdagmorgen tegen AT5: "Voor supporters die rotzooi trappen gaan we geen leuk feest organiseren."
Kijk ze verpesten het zo voor iedereen!
pfafvrijdag 16 april 2004 @ 12:48
Las het vanmorgen in de spits.
Wat een laffe, zieke en trieste actie
Frenkievrijdag 16 april 2004 @ 12:49
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 12:47 schreef Ajaxno1 het volgende:

[..]

Dom heeeeeeeeeel dom, nu krijg je zeker (imo terecht) rellen...

Terecht slaat overigens op 5mei, 2 jaar geleden toen Cohen rellen heeft veroorzaakt door een feest waar NIKS aan de hand was, toch te gaan ontruimen.
Terecht rellen??? Spinnst du??
Ajaxno1vrijdag 16 april 2004 @ 12:49
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 12:47 schreef Frenkie het volgende:

[..]

Hey Calimero hou eens op.
Ajax-Feyenoord op een onbeveiligd veld. Bierverkoop vooraf, te weinig stewards. Lijkt me duidelijk dat de veiligheidsmaatregelen nogal aan de lage kant waren.

Dat er idioten rondlopen, daar kan Ajax niks aan doen. Maar ze hadden imo zich beter voor moeten bereiden. En ga dan niet zeggen dat Feyenoord Ajax zwart maakt, want dat hebben jullie eigen "supporters" gedaan. En niet de media, niet de andere supporters. Alleen jullie.
Daar gaat het me dus niet om, maar er wordt door Feyenoord gedaan of dit een Ajax iets is, terwijl ze zelf ook zulk soort problemen hebben. En dat is wat er jaren fout gaat, de clubs geven elkaar de schuld. Als ze nu eens de hand in eigen boezem gaan steken.
kamagurkavrijdag 16 april 2004 @ 12:49
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 12:46 schreef sugarnieuws het volgende:
GEEN HULDIGING AJAX OP LEIDSEPLEIN

Loco-burgemeester Mark van der Horst heeft vrijdagmorgen gezegd dat de gemeente geen huldiging voor Ajax zal organiseren op het Leidseplein.
Van der Horst vrijdagmorgen tegen AT5: "Voor supporters die rotzooi trappen gaan we geen leuk feest organiseren."
Later meer

bron: www.at5.nl


kankerzooi!
Ga jij helpen al die bushokjes te herplaatsen, caferuiten zetten en de gewonden per ambulance vervoeren?

Klote dit, maar begrijpelijk! Bedankt lijmsnuivende kutkereltjes van gisteren
bramos-elvisvrijdag 16 april 2004 @ 12:50
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 12:46 schreef sugarnieuws het volgende:
GEEN HULDIGING AJAX OP LEIDSEPLEIN

Loco-burgemeester Mark van der Horst heeft vrijdagmorgen gezegd dat de gemeente geen huldiging voor Ajax zal organiseren op het Leidseplein.
Van der Horst vrijdagmorgen tegen AT5: "Voor supporters die rotzooi trappen gaan we geen leuk feest organiseren."
Later meer

bron: www.at5.nl


kankerzooi!
nee he

Dit zal alleen maar meer kwaad bloed zetten onder de ajacieden tegen de vandaaltjes van gister!
En so what, de vorige keer trokken we er ons ook niks van aan...totdat de ME kwam natuurlijk!
Ik denk dat ze dat eerst nog eens goed moeten gaan overleggen ipv die rare uitspraken uit het niets
NOORD-414vrijdag 16 april 2004 @ 12:50
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 12:47 schreef Doc het volgende:

[..]

Arie heeft dat dan dus ook helemaal niet gezegd...
Hij heeft zoiets dergelijks weldegelijk gezegd in Barend en Van Dorp.
Docvrijdag 16 april 2004 @ 12:50
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 12:47 schreef Ajaxno1 het volgende:

[..]

Dom heeeeeeeeeel dom, nu krijg je zeker (imo terecht) rellen...
Ik vind het eigenlijk wel een terechte straf. Klote maar wel terecht.
Ajaxno1vrijdag 16 april 2004 @ 12:50
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 12:49 schreef Frenkie het volgende:

[..]

Terecht rellen??? Spinnst du??
Je kan er ok wachten dat er wel mensen naar het Leidse gaan, dat de ME WEEEER onnodig gaat ingrijpen, dat de mensen zich daar tegen verzetten en je weer gezeik heb.

Terecht is mischien het verkeerde woord, misschien was begrijpelijk een betere woord keuze geweest.
Hephaistosvrijdag 16 april 2004 @ 12:50
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 12:41 schreef Doc het volgende:

[..]

Ook algemeen directeur Arie van Eijden was diep teleurgesteld: ,,Er is precies gezien om welke groepering het gaat. Ajax schaamt zich diep voor het gedrag van een deel van zijn supporters.''


Dat is wat anders dan dat er gezegd is dat er "leiders" rondliepen ...

Overigens is het goed nieuws dat het duidelijk is wie wat gedaan heeft. Nu beeldmatriaal en oppakken die gasten. Laat ze ook maar financieel opdraaien voor de schade.
Gisteren bij BvD vertelde hij dat er veel mensen rondliepen met wie ze vaak overleg voerden over het veiligheidsbeleid. Ik neem aan dat ze dit niet doen bij mensen die het laagst op de hierarchische ladder staan.
sugarnieuwsvrijdag 16 april 2004 @ 12:51
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 12:49 schreef kamagurka het volgende:

[..]

Ga jij helpen al die bushokjes te herplaatsen, caferuiten zetten en de gewonden per ambulance vervoeren?

Klote dit, maar begrijpelijk! Bedankt lijmsnuivende kutkereltjes van gisteren [afbeelding]
nou dit roept alleen maar meer agressie op....... weet niet of je 2 jaar geleden nog kan herinneren
Docvrijdag 16 april 2004 @ 12:51
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 12:50 schreef NOORD-414 het volgende:

[..]

Hij heeft zoiets dergelijks weldegelijk gezegd in Barend en Van Dorp.
Wat hij gezegd heeft is dit

Ook algemeen directeur Arie van Eijden was diep teleurgesteld: ,,Er is precies gezien om welke groepering het gaat. Ajax schaamt zich diep voor het gedrag van een deel van zijn supporters.''
NOORD-414vrijdag 16 april 2004 @ 12:52
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 12:50 schreef Doc het volgende:

[..]

Ik vind het eigenlijk wel een terechte straf. Klote maar wel terecht.
Maar wat je nu krijgt is dat een grote groep alsnog naar het Leidseplein gaat. Deja vu? Na nec-Ajax kampioen, een grote groep feest op het Leidseplein en binnen een paar uur heb je rellen.
Frenkievrijdag 16 april 2004 @ 12:53
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 12:49 schreef Ajaxno1 het volgende:

[..]

Daar gaat het me dus niet om, maar er wordt door Feyenoord gedaan of dit een Ajax iets is, terwijl ze zelf ook zulk soort problemen hebben. En dat is wat er jaren fout gaat, de clubs geven elkaar de schuld. Als ze nu eens de hand in eigen boezem gaan steken.
Calimero, nou kappen.
Doe niet zo dom. Er wordt door Feyenoord helemaal niet gedaan alsof het een Ajaxding is. Er is alleen gewezen op de slechte voorbereiding. En de hand in eigen boezem steken. Feyenoord2 speelt zijn risicowedstrijden in het stadion van Excelsior. Dat heet voorbereiden.
Kortom stap eens over die clubliefde heen en wordt eens kritisch op je eigen club.
Frenkievrijdag 16 april 2004 @ 12:54
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 12:52 schreef NOORD-414 het volgende:

[..]

Maar wat je nu krijgt is dat een grote groep alsnog naar het Leidseplein gaat. Deja vu? Na nec-Ajax kampioen, een grote groep feest op het Leidseplein en binnen een paar uur heb je rellen.
Ik heb gezien hoe ze in Limburg omgingen met vervelende kampers. Ik geloof dta er nog wel wat ME over is. En dan maar hopen dat ze net zo hard optreden.
Frenkievrijdag 16 april 2004 @ 12:55
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 12:50 schreef Ajaxno1 het volgende:

[..]

Je kan er ok wachten dat er wel mensen naar het Leidse gaan, dat de ME WEEEER onnodig gaat ingrijpen, dat de mensen zich daar tegen verzetten en je weer gezeik heb.

Terecht is mischien het verkeerde woord, misschien was begrijpelijk een betere woord keuze geweest.
ALs die mensen niet naar het Leidseplein gaan, dan hoeft de (kut)ME geen rellen uit te lokken. Sim-pel
Frenkievrijdag 16 april 2004 @ 12:56
godver zit ik in een topic te posten wat al op slot is
Docvrijdag 16 april 2004 @ 12:56
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 12:51 schreef sugarnieuws het volgende:

[..]

nou dit roept alleen maar meer agressie op....... weet niet of je 2 jaar geleden nog kan herinneren
Twee jaar geleden was er geen enkele reden om het niet op het Leidse te vieren. Ik was die dag ziek en kon toen niet komen, maar zou dan zeker naar het Leidse gegaan zijn. Dit jaar is het anders -een terechte straf- en ga ik hoe dan ook niet naar het Leidse. Ik zal wel niet geheel uniek zijn.
Dr.Dagglavrijdag 16 april 2004 @ 13:08
quote:
Op vrijdag 16 april 2004 12:46 schreef sugarnieuws het volgende:
GEEN HULDIGING AJAX OP LEIDSEPLEIN

Loco-burgemeester Mark van der Horst heeft vrijdagmorgen gezegd dat de gemeente geen huldiging voor Ajax zal organiseren op het Leidseplein.
Van der Horst vrijdagmorgen tegen AT5: "Voor supporters die rotzooi trappen gaan we geen leuk feest organiseren."
Later meer

bron: www.at5.nl


kankerzooi!
Ik ga dus WEL naar het Leidse. En met mij heel veel andere.. .