Die Hugo Borst denkt inderdaad dat hij alle wijsheid in pacht heeft.quote:Op maandag 21 november 2005 03:49 schreef kikoooooo het volgende:
Jack van Gelder
Mart Smeets
Studio Sport
Hugo borst
Youri Mulder
Zo
Noem je dat studentenquote:Op maandag 21 november 2005 04:08 schreef _Vulcanus_ het volgende:
Wie dacht dat Jack van Gelder vaak de woorden 'Ajax' of 'ik' gebruikt in zijn interviews op tv heeft het mis. Uit een onderzoek is gebleken dat Van Gelder het meest het woord 'lekker' gebruikt.
Studenten van een Nederlandse universiteit bestudeerden 200 tv-interviews die Van Gelder tussen 1995 en 2003 hield. 'Lekker' bleef daarbij de woorden 'Ajax' en 'ik' ver voor.
Jack mag dan het liefst lekker zeggen, Ajax vindt hij volgens velen toch ook wel erg lekker.
[afbeelding]
bron: http://www.sporthumor.nl/(...)3Furl%3D/Gelder.html
quote:
Dies prachtig ja.quote:Op maandag 28 februari 2005 12:36 schreef furanku het volgende:
http://members.home.nl/t.(...)0Bergkamp%201998.mp3
Kippevel
Dat dusquote:Op maandag 26 februari 2007 08:01 schreef Vakkie_W het volgende:
Wat een smerige kut ajacied.
En maar vol houden dat hij niet voor Ajax is maar voor de AFC hequote:
quote:Op maandag 26 februari 2007 08:15 schreef Vakkie_W het volgende:
En maar vol houden dat hij niet voor Ajax is maar voor de AFC he![]()
-quote:Op maandag 26 februari 2007 17:11 schreef FJD het volgende:
Ik kijk nu Studio Sport pas terugWat een walgelijke commentator die Jack zeg..zn interview techniek is echt zwaar schandalig.
nee zoquote:Op maandag 21 november 2005 03:49 schreef kikoooooo het volgende:
Jack van Gelder![]()
Mart Smeets
Studio Sport
Hugo borst![]()
Youri Mulder![]()
Zo
idd , maar als het over de nationale competitie gaatquote:Op maandag 26 februari 2007 17:25 schreef freddygonzales het volgende:
Op de radio tijdens wk's en ek's vind ik hem wel lache.
Beter verhuist Jack naar Sport1.quote:Op zondag 14 februari 2010 21:19 schreef Arcee het volgende:
Weer of geen weer, OS of geen OS, Jack lult altijd over voetbal.
Geef zijn nummer eensquote:Op zondag 14 februari 2010 22:40 schreef n0ir het volgende:
In mijn vriendenkring gaat het mobiele telefoonnummer van Jack van Gelder rond, dan vraag je het nummer van een vriend, geven ze je stiekem het nummer van Jack van Gelder en heb je ineens een boze Jack aan de lijn om 3 uur 's nachts.![]()
Ik vind het zielig voor em want ik vind Jack wel een baas in tegenstelling tot Mart. Ik haat Mart.
zo gaat het niet, noob. hij zegt 'dennis bergkamp'quote:Op zondag 4 juli 2004 13:25 schreef Sidekick het volgende:
Bergkamp, Bergkamp, Bergkamp, BERGKAMP, BERGKAMP, BERGKAMP, BERGKAMP, BERGKAMP, BERGKAMP
Mart is van alle markten thuis. Voor Jack is voetbal net Viagra, hij kan niet zonder.quote:Op zondag 14 februari 2010 22:40 schreef n0ir het volgende:
In mijn vriendenkring gaat het mobiele telefoonnummer van Jack van Gelder rond, dan vraag je het nummer van een vriend, geven ze je stiekem het nummer van Jack van Gelder en heb je ineens een boze Jack aan de lijn om 3 uur 's nachts.![]()
Ik vind het zielig voor em want ik vind Jack wel een baas in tegenstelling tot Mart. Ik haat Mart.
quote:
Ik ben de broer van Max Westerman, Max is even op vakantie en hij had dringend het nummer van Jack nodig.quote:Op zondag 14 februari 2010 22:47 schreef n0ir het volgende:
[..]
Maar jij bent Max Westerman dus kan je em zelf ook opzoeken!
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |