Schoolboeken?quote:Op maandag 12 april 2004 20:22 schreef Roscoo het volgende:
...Mijn vraag is dan ook wat zit er in zo'n tas? Maandvernand, tampons, condooms, toiletspullen?
Ja, bij mij op school heb ik ook al een stel van die patsertjes zien lopen met één of ander dom tasje om zijn nek hangen.quote:Op maandag 12 april 2004 20:23 schreef Slarioux het volgende:
Om hun nek?
Zulke tassen vindt ik op zich nog wel meevallen. Als het echt handtasjes gaat, dan maak ik meer zorgen van de dragerquote:
Ja precies, eng he?quote:Op maandag 12 april 2004 20:23 schreef Slarioux het volgende:
Om hun nek?
Aaaaaaaah gaaaaaaat ie?? overleef je het allemaal een beetje?quote:Op maandag 12 april 2004 20:22 schreef Roscoo het volgende:
Ik mag graag een beetje door een winkelstraat lopen in de grote steden van ons land. Het valt me op dat er de laatste tijd steeds meer "mannen" met tassen om hun nek lopen. Sorry voor m'n reactie maar ik krijg daar jeuk van op plaatsen waar ik er slecht bij kan. Misschien ben ik heel ouder wets maar is dit iet's dat "normaal" gaat worden. De straat zit vol met "Milans" en Morrissen" laat dit ophouden asjeblieft, ik wordt hier niet goed van. Mijn vraag is dan ook wat zit er in zo'n tas? Maandvernand, tampons, condooms, toiletspullen?
*gruwelt*quote:Op maandag 12 april 2004 20:31 schreef BMWM3 het volgende:
[..]
Zulke tassen vindt ik op zich nog wel meevallen. Als het echt handtasjes gaat, dan maak ik meer zorgen van de dragerSpiegeltje erbij, lippenstift
![]()
Woa! Watte?quote:Op maandag 12 april 2004 20:22 schreef Roscoo het volgende:
De straat zit vol met "Milans"
Hoiquote:Op maandag 12 april 2004 20:40 schreef marq het volgende:
[..]
*gruwelt*
hey bmw, komt er nog goed zaad uit je teruggevonden bal?
Volgens mij is het met zo'n handtas bedoeld om alle twijfel over de sexuele geaardheid van de betreffende persoon weg te nemen...quote:Op maandag 12 april 2004 20:31 schreef BMWM3 het volgende:
[..]
Zulke tassen vindt ik op zich nog wel meevallen. Als het echt handtasjes gaat, dan maak ik meer zorgen van de dragerSpiegeltje erbij, lippenstift
![]()
Alleen is het nadeel met rugtassen dat dieven er niet met hun handen vanaf kunnen blijven.quote:Op maandag 12 april 2004 20:56 schreef 2cv het volgende:
Als ik op sjouw ga (stadje verkennen) wil ik niet dat m'n armen continu bezig zijn om m'n broodbakje, flesje drinken, discman, CD's, boek en andere papiertroep in bedwang te houden ===>> Rugtas.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |