Deze wel hoor,quote:Op vrijdag 9 april 2004 17:54 schreef Angst het volgende:
hoeveel cent per minuut? (helpdesken zijn tegenwoordig toch nooit meer gratis)
Die smileyposts van jou hoef ik hier niet, maarquote:Op vrijdag 9 april 2004 21:09 schreef Dark_Killah het volgende:
Waarom mag ik geen modjes meer gedag zeggen![]()
ze wast vast klotezat toen ze dat verklaardequote:Op vrijdag 9 april 2004 21:23 schreef Stranger het volgende:
Ik vind Insomaniac meteen een stuk minder tof nu ze beweert nooit alcohol te nuttigen..
O ja, dat was eenquote:Op vrijdag 9 april 2004 21:22 schreef jogy het volgende:
[..]
Die smileyposts van jou hoef ik hier niet, maarterug hoor, en probeer in godensnaam een keer meer hersencellen te gebruiken voor je posts, dan blijven ze misschien wat vaker staan
Mogguh Jogy. Heb jij echt een hekel aan smiley's. Geef toe ik overdreef een beetje in het verleden. Maar een smiley kan soms ook leuk zijn. Of zie ik het een beetje verkeerd.quote:Op vrijdag 9 april 2004 21:22 schreef jogy het volgende:
[..]
Die smileyposts van jou hoef ik hier niet, maarterug hoor, en probeer in godensnaam een keer meer hersencellen te gebruiken voor je posts, dan blijven ze misschien wat vaker staan
Ik vindt jou ineens een beetje dom. Moet zij toch zelf weten. Of is een persoon pas waardevol als zij of hij veel zuipt.quote:Op vrijdag 9 april 2004 21:23 schreef Stranger het volgende:
Ik vind Insomaniac meteen een stuk minder tof nu ze beweert nooit alcohol te nuttigen..
Ik haal adem, ik drink redbull, ik rook een peuk, ik ben aan het chatten en aan het fokken.. Ondertussen doe ik mijn huishouden.quote:Op zaterdag 10 april 2004 12:06 schreef Tiemie het volgende:
inso. wat doe je?
Waar is iedereen }:|.quote:Op zaterdag 10 april 2004 12:07 schreef Insomaniac het volgende:
[..]
Kan je iets specifieker zijn Tiemie?
*raad antwoord van tiemie:quote:Op zaterdag 10 april 2004 12:07 schreef Insomaniac het volgende:
[..]
Ik haal adem, ik drink redbull, ik rook een peuk, ik ben aan het chatten en aan het fokken.. Ondertussen doe ik mijn huishouden.
Kan je iets specifieker zijn Tiemie?
Ik zie een non-boeiend meldtopic. En die heb ik op slot gedaan. Is dat niet goed dan?quote:
het was een "ik-ben-weer-terug-topic"quote:Op zaterdag 10 april 2004 12:11 schreef Insomaniac het volgende:
[..]
Ik zie een non-boeiend meldtopic.
Zeg dat dan meteen!quote:Op zaterdag 10 april 2004 12:13 schreef Tiemie het volgende:
[..]
het was een "ik-ben-weer-terug-topic".
Niets, maar je had natuurlijk met dat slotje kunnen wachten tot ie gereageerd hadquote:Op zaterdag 10 april 2004 12:14 schreef Insomaniac het volgende:
[..]
Zeg dat dan meteen!
En nu?
Moet ie weer open dan? Of open jij een wb-topic? Of laten we het zo?quote:Op zaterdag 10 april 2004 12:16 schreef Tiemie het volgende:
[..]
Niets, maar je had natuurlijk met dat slotje kunnen wachten tot ie gereageerd had.
PIquote:Op zaterdag 10 april 2004 12:19 schreef Tiemie het volgende:
ik wacht wel tot vanavond ofzo.
Dank je.quote:Op zaterdag 10 april 2004 12:48 schreef Tokay het volgende:
Toffe actie, Insomaniac.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |