Dora_van_Crizadak | donderdag 8 april 2004 @ 23:01 |
Welkom bij het topic voor visieloos gespui van politieke ideeën en populistisch geblaat zonder enige onderbouwing. Ook geschikt voor al het politieke non-nieuws en vergeet de politieke complottheorietjes niet. Iedereen is welkom, behalve "mensen" als Insomaniac en pberends-haters.
Voor verdere diepzinnige nonzins kunt je ook MIRC betreden.
Hoe je dat doet kun je ergens op Fok vinden.
Allah on! |
Silmarwen | donderdag 8 april 2004 @ 23:02 |
Leuk hoe je hier hebt omzeilt deze keer  |
ExtraWaskracht | donderdag 8 april 2004 @ 23:03 |
Hehe fijne vraag op Nederland 2: "Kies de plaatsen die in Nederland bestaan" 1. Eenhuizen 2. Tweehuizen 3. Driehuizen 4. Vierhuizen 5. Vijfhuizen 6. Zeshuizen 7. Zevenhuizen 8. Achthuizen 9. Negenhuizen 10. Tienhuizen |
Sidekick | donderdag 8 april 2004 @ 23:04 |
5huizen en 7huizen bestonden iig. Toch? |
ExtraWaskracht | donderdag 8 april 2004 @ 23:05 |
Yep, nog wel meer. |
Kaalhei | donderdag 8 april 2004 @ 23:06 |
pinthuizen (B) |
zakjapannertje | donderdag 8 april 2004 @ 23:08 |
quote:08/04 Afsmelten ijskap Groenland dreigt kustgebieden onder water te zetten
Door het afsmelten van de ijskap in Groenland dreigen wereldwijd verschillende kustgebieden te overstromen.
Hoewel het volledige smeltproces zeker 1.000 jaar zal duren, zullen er tegen 2050 al voldoende broeikasgassen in de atmosfeer aanwezig zijn om het proces in gang te zetten. Dat zeggen Philippe Huybrechts, glacioloog aan de Vrije Universiteit Brussel (VUB), en Jan De Wolde van de Universiteit Utrecht donderdag in het wetenschappelijk magazine Nature.
In het artikel 'Future of the Greenland ice sheet' stellen ze dat het afsmelten van de ijskap zal leiden tot een permanente stijging van het zeeniveau met 7 meter. Indien al het ijs op Groenland en Antarctica zou smelten, zou de zeespiegel met 70 meter toenemen, maar dat is een nachtmerriescenario dat bij om het even welke klimaatomstandigheden nooit werkelijkheid kan worden.
IJskappen reageren op verschillende manieren op de opwarming van de aarde. Op Antarctica neemt in een warmer klimaat de neerslag toe, maar blijft de afsmelting klein. Maar op Groenland wordt al snel een drempel bereikt, waarop de afsmelting niet meer door voldoende accumulatie van de sneeuw in evenwicht kan worden gehouden. Zelfs indien de concentratie van broeikasgassen nadien terug op het huidige niveau komt, zou de afsmelting onherroepelijk doorgaan. Het ijs dat in Groenland dreigt te smelten, is dan voor altijd verloren en zal het zeeniveau permanent doen stijgen.
Philippe Huybrechts wijst daarom op het belang van maatregelen op korte termijn. "Naast het Kyoto-verdrag, dat de gevolgen op lange termijn moet aanpakken, is het ook belangrijk dat de economie minder afhankelijk wordt van onze natuurlijke bronnen", zegt hij. "De negatieve effecten zullen pas over honderden jaren waarneembaar zijn, maar aan de helft van deze eeuw zal het proces in gang worden gezet", benadrukt de glacioloog.
Om tot die conclusie te komen, bestudeerden de vorsers verschillende modellen van ijskappen en hun interactie met het klimaat. Ze onderzochten onder meer hoe de temperatuurstijging in Groenland zich de komende 1.000 jaar zal voltooien. Daarbij werd rekening gehouden met sneeuwval en het afsmelten van het ijs. Huybrechts en De Wolde berekenden ook het effect van verschillende niveaus van het broeikaseffect.
Als de massieve ijskap op Groenland blijft smelten, voorspelt Huybrechts desastreuze gevolgen voor kustgebieden over de hele wereld. "In landen zoals België en Nederland kan dat in eerste instantie nog met het bouwen van dijken worden opgelost, maar voor de eilanden in de Stille Zuidzee en de Nijldelta zijn de vooruitzichten dramatischer", zegt de glacioloog.
Vijfentachtig procent van de oppervlakte van Groenland (2,2 miljoen vierkante kilometer) wordt door een drie kilometer dikke ijsmassa bedekt. Op Groenland bevindt zich 10 procent van alle zoetwatervoorraden. Het Belang van Limburg in de 5e alinea moet denk ik niet ''natuurlijke'' 'maar ''fossiele'' worden verstaan  |
Silmarwen | donderdag 8 april 2004 @ 23:09 |
quote:Op donderdag 8 april 2004 23:08 schreef zakjapannertje het volgende:[..] Het Belang van Limburgin de 5e alinea moet denk ik niet ''natuurlijke'' 'maar ''fossiele'' worden verstaan  Dit zeggenz e al zo lang... |
ExtraWaskracht | donderdag 8 april 2004 @ 23:11 |
Mjah, in de 13e eeuw werden er druiven verbouwd in scandinavie. Het zal wel los lopen. |
kLowJow | donderdag 8 april 2004 @ 23:15 |
Tot zo  |
Silmarwen | donderdag 8 april 2004 @ 23:16 |
ik ga slaapie doen 
Bis morgen! |
DrWolffenstein | donderdag 8 april 2004 @ 23:37 |
quote:Op donderdag 8 april 2004 23:16 schreef Silmarwen het volgende:ik ga slaapie doen  Bis morgen!  |
zakjapannertje | donderdag 8 april 2004 @ 23:38 |
eigenlijk iets dergelijks eerder gepost, maar nu iets uitgebreider  quote:Britse Queen gaat feesten in Frankrijk - 05/04/2004 De Britse Queen vertrekt maandag op feestbezoek naar Frankrijk om er het jubileum van het akkoord ,,Entente Cordiale" te vieren. Precies honderd jaar geleden maakte dat akkoord een einde aan het eeuwige gekibbel tussen Frankrijk en Groot-Brittannië. Nu moet het ,,Entente Cordiale" het toerisme tussen beide landen aanzwengelen.
Een groots banket met de Franse toppolitici en een bezoek aan de speciale ,,Britse" zaal in het Louvre-museum: zo ziet het Franse feestprogramma van de Britse Queen eruit. Samen met de Schotse graaf van Edinburgh gaat koningin Elizabeth drie dagen naar Frankrijk om er de honderdste verjaardag van het ,,Entante Cordiale" te vieren.
Precies een eeuw geleden, in april 1904, ondertekenden beide landen een ,,vriendschapsverklaring" en vormden zo een sterk machtsblok tegen het opkomende Duitsland. Het akkoord had wel wat voeten in de aarde: het duurde niet minder dan negen maanden voor er een tekst op tafel lag waar zowel Frankrijk als Groot-Brittannië zich in konden vinden.
Ook nu staan beide landen soms nog lijnrecht tegenover elkaar, zoals in de kwestie rond de oorlog in Irak. Groot-Brittannië volgde in het spoor van de Amerikaanse president Bush, terwijl Frankrijk zich duidelijk tegen de oorlog keerde.
Van die spanningen zal deze week niets te merken zijn. De Schotse premier Jack McConnell grijpt het jubileum aan om het toerisme een duwtje in de rug te geven. In 2002 trokken meer dan 120.000 Fransen op vakantie naar Schotland. Omgekeerd is de Schotse export naar Frankrijk goed voor circa 3.7 miljard euro per jaar, met whisky en voedsel op kop. Een grootscheeps toeristisch evenement rond de ,,Entente Cordiale" moet de banden tussen beide landen nog dichter aanhalen.
(KTN) Het Volk |
Kozzmic | donderdag 8 april 2004 @ 23:43 |
LOL, een ban voor pberends, wat een prachtig mooi afscheidskadootje... |
Sidekick | donderdag 8 april 2004 @ 23:45 |
quote:Op donderdag 8 april 2004 23:43 schreef Kozzmic het volgende: LOL, een ban voor pberends, wat een prachtig mooi afscheidskadootje... :') :'( 
Ik heb je ook nog een 'afscheidscadeau' gegeven, ik weet alleen niet of je het zelf ook kan zien. |
ExtraWaskracht | donderdag 8 april 2004 @ 23:45 |
quote:Op donderdag 8 april 2004 23:43 schreef Kozzmic het volgende:LOL, een ban voor pberends, wat een prachtig mooi afscheidskadootje... Je vrijheid om dit soort dingen weer te kunnen zeggen is ook mooi he  |
Kozzmic | donderdag 8 april 2004 @ 23:47 |
quote:Op donderdag 8 april 2004 23:45 schreef Sidekick het volgende:
Ik heb je ook nog een 'afscheidscadeau' gegeven, ik weet alleen niet of je het zelf ook kan zien. I see. 
Ik zie zowaar dat ik er een hele oude weer bij heb gekregen.  |
kLowJow | donderdag 8 april 2004 @ 23:49 |
quote:Op donderdag 8 april 2004 23:43 schreef Kozzmic het volgende:LOL, een ban voor pberends, wat een prachtig mooi afscheidskadootje...  quote:Peiling: Nederlanders willen vertrek militairen uit IrakUitgegeven: 8 april 2004 23:02 DEN HAAG - Een ruime meerderheid van de Nederlanders, 59 procent, vindt dat de Nederlandse militairen onder de huidige omstandigheden niet in Irak kunnen blijven. Dat blijkt uit een respresentatieve peiling van bureau Interview/NSS in opdracht van NOVA. Evenveel mensen vinden dat de Nederlanders wel kunnen blijven als de missie onder de vlag van de Verenigde Naties wordt voortgezet. |
kLowJow | donderdag 8 april 2004 @ 23:52 |
quote:CDA: Hirsi Ali is niet meer geloofwaardigUitgegeven: 8 april 2004 19:57 Laatst gewijzigd: 8 april 2004 19:58 DEN HAAG - Het VVD-Tweede-Kamerlid Hirsi Ali is niet meer geloofwaardig voor haar CDA-collega Sterk. De excuses die Hirsi Ali donderdag aanbood over haar column in het Algemeen Dagblad, waarin ze een verband legt tussen de standpunten van het CDA en de christenunie met apartheidspolitiek, zijn blijkbaar niks waard, aldus Sterk. Hirsi Ali had in de column geschreven dat de christelijke partijen een gesegregeerde maatschappij willen. Ze noemde Sterk en Huizinga-Heringa van de ChristenUnie met name. De laatste betichtte ze ervan een pleidooi te houden voor apartheid. Nadat Sterk daar een punt van had gemaakt tijdens het debat met de commissie-Blok, bood Hirsi Ali haar excuses aan. Sterk en Huizinga-Heringa accepteerden die, totdat in een nadere toelichting bleek dat Hirsi Ali alleen afstand nam van het woord 'apartheid'. "Wat mij betreft heeft ze haar geloofwaardigheid verspeeld", zei Sterk vervolgens. Onrecht Ook Huizinga-Heringa toonde zich diep gekwetst door de woorden van de VVD'er. "Ik begrijp niet waar u het vandaan haalt. Het doet onze partij groot onrecht aan. De ChristenUnie wil juist dat mensen elkaar opzoeken en leren kennen. Ik neem u dat kwalijk." Hirsi Ali verdedigde zich door te stellen dat een column is bedoeld om discussie los te maken en te prikkelen. VVD-fractievoorzitter Van Aartsen liet weten dat hij "diplomatiek gezegd hoogst ongelukkig is met de column" en afstand neemt van de inhoud ervan. Volgens Hirsi Ali heeft Van Aartsen niks te zeggen over de column omdat ze die op persoonlijke titel schrijft. |
Kozzmic | donderdag 8 april 2004 @ 23:54 |
quote:Welke bekende Nederlander die eventueel met een eigen partij gaat beginnen, geeft men kans op een stem?Peter R. de Vries - 19% Paul Witteman - 10% Rob Oudkerk - 9% Jack Spijkerman - 8% Ayaan Hirsi Ali - 7% Paul Cliteur - 5% Sonja Barend - 3% Dolf Janssen - 3% Jeroen Pauw - 3% Johan Cruyff - 3% Joop van de Ende - 2% Wendy van Dijk - 2% Reinout Oerlemans - 2% Mart Smeets - 1% Frits Barend - 1% Guus Hiddink - 1% Jan du Bouvrie - 1% Linda de Mol - 1% DJ Tiesto - 0% Geen van deze 54% Weet niet/Geen mening 5% Stem van Nederland |
kLowJow | donderdag 8 april 2004 @ 23:57 |
quote:Op donderdag 8 april 2004 23:54 schreef Kozzmic het volgende:
[..] Gelukkig nog een meerderheid voor "geen van deze" |
kLowJow | vrijdag 9 april 2004 @ 00:00 |
quote:Europa kan eerwraak stoppen08-04-2004 03:09 De Turkse toetreding tot de Europese Unie (EU) biedt de kans eerwraak aan te pakken en het proces om vrouwenrechten te stimuleren. Dit betoogden PvdA-Tweede Kamerlid Nebatah Albayrak en PvdA-kandidaat voor het Europees Parlement Emine Bozkurt op 30 maart in de Volkskrant. Een samenvatting van het artikel van Albayrak en Bozkurt: Hier in Nederland hebben we onder andere de ervaring in Zaandam met eerwraak. De oproep van burgemeester Vreeman voor meer beveiliging van de vluchthuizen moet met prioriteit opgepakt worden. Maar aan de basis ligt een mentaliteitsverandering die nodig is binnen een gemeenschap als de Turkse. Verbetering blijft tot dusver uit. Eerwraak vindt vooral in een beperkt deel van Turkije, Zuidoost- en Oost-Anatolië, plaats. De Turkse regering heeft de laatste jaren vanwege de strijd met de PKK zich niet intensief met dit gebied bemoeid. Toch is door de beperktheid van het gebied gebiedsgerichte aanpak mogelijk. De Turkse regering heeft hier nog een schuld aan de bevolking in te lossen, stellen Albayrak en Bozkurt. De onderhandelingen met Turkije over daadwerkelijke toetreding worden pas gestart als de rechtstaat en de democratie voldoen aan Europese standaarden. Er zijn veel wetten aangepast, ook op het gebied van eerwraak. Maar naast wetten en regelingen moet de publieke opinie in Turkije veranderd worden. De papieren werkelijkheid moet ook in de praktijk tot zijn recht komen. Om het proces om vrouwenrechten in Turkije te versterken biedt het traject naar toetreding van Turkije de kans voor de EU om de regering Erdoğan intensieve steun te verlenen om dit voor elkaar te krijgen. · Vrouwenorganisaties hier moeten in staat gesteld worden om meer met vrouwenorganisaties in Turkije samen te werken. · Het Nederlandse voorzitterschap van de EU heeft als taak dit proces te stimuleren. · Nederland moet ook altijd via bilaterale samenwerking ondersteuning te bieden. Albayrak en Bozkurt: ‘Met vrouwenrechten hebben wij een reputatie hoog te houden. Dus Nederlandse regering: maak van vrouwenrechten een erezaak! |
Guerrilla | vrijdag 9 april 2004 @ 00:11 |
quote:Welke bekende Nederlander die eventueel met een eigen partij gaat beginnen, geeft men kans op een stem?
Peter R. de Vries - 19% Paul Witteman - 10% Rob Oudkerk - 9% Jack Spijkerman - 8% Ayaan Hirsi Ali - 7% Paul Cliteur - 5% Sonja Barend - 3% Dolf Janssen - 3% Jeroen Pauw - 3% Johan Cruyff - 3% Joop van de Ende - 2% Wendy van Dijk - 2% Reinout Oerlemans - 2% Mart Smeets - 1% Frits Barend - 1% Guus Hiddink - 1% Jan du Bouvrie - 1% Linda de Mol - 1% DJ Tiesto - 0%
Geen van deze 54% Weet niet/Geen mening 5%
Stem van Nederland
Is dit kans op 1 stem (lijkt me logisch dat ze op zichzelf stemmen, alleen triesto is dan nog aardig genoeg om iemand anders zijn stem te geven ) of is het kans op een zetel??¿¿¿  |
UnderWorld_ | vrijdag 9 april 2004 @ 00:21 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 00:11 schreef Guerrilla het volgende:Is dit kans op 1 stem (lijkt me logisch dat ze op zichzelf stemmen, alleen triesto is dan nog aardig genoeg om iemand anders zijn stem te geven  ) of is het kans op een zetel??¿¿¿  Het geeft aan hoeveel procent van de kiesgerechtigden mogelijk op de betreffende kandidaten gaan stemmen. 19% voor Peter R. vertaalt zich dus in een mogelijk maxium (op dit moment) van 28,5 zetel 
Maar het komt van Maurice, dus je moet het wel met een korreltje zout nemen.
En kunnen alle avatars even weer terug Ik moet nu telkens naar de naam kijken om te zien wie het heeft geschreven. |
kLowJow | vrijdag 9 april 2004 @ 00:44 |
Goed.. morgen weer een dag  |
zakjapannertje | vrijdag 9 april 2004 @ 01:16 |
quote:'Prostituees discrimineren NAVO-soldaten'
Uitgegeven: 9 april 2004 00:13 Laatst gewijzigd: 9 april 2004 00:14 AMSTERDAM - De honderd Belgische en Noorse NAVO-soldaten die in Litouwen zijn gestationeerd, zijn het slachtoffer van discriminatie door Litouwse prostituees. Dat heeft de politiecommissaris van de stad Siauliai, waar de NAVO-soldaten zijn gestationeerd, donderdag gezegd.
Commissaris Vytautas Grigaravicius legde op een persconferentie uit dat de komst van de NAVO-troepen prostituees naar Siauliai heeft gelokt. Litouwse klanten brengen de dames dertig euro per uur in rekening, NAVO-soldaten moeten honderd euro per uur betalen. Een duidelijk geval van discriminatie, zei de commissaris. Litouwen is sinds eind vorige maand lid van de NAVO. Prostitutie is er illegaal. http://www.nu.nl/news.jsp?n=305106&c=21 |
DrWolffenstein | vrijdag 9 april 2004 @ 01:18 |
quote: Het volgende bericht: "Beschietingen op Rusland hoeren begonnen door de NAVO" |
Steijn | vrijdag 9 april 2004 @ 01:24 |
pberends is nu een recidive en moet hard worden aangepakt.  |
Aaahikwordgek | vrijdag 9 april 2004 @ 08:50 |
Waar is PBerends??? Hij moet terug, wat is er gebeurd??? Heb helaas weinig tijd vandaag, maar als dit een aktie van Sidekick is, dan is die maar een mietig en nietig mannetje.  |
KirmiziBeyaz | vrijdag 9 april 2004 @ 09:17 |

Potentiëlen  |
kLowJow | vrijdag 9 april 2004 @ 09:55 |
Hello |
Disciple_of_Guinness | vrijdag 9 april 2004 @ 10:05 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 09:55 schreef kLowJow het volgende:Hello ¡Hola!
hmmmm, is het alweer zo laat? Ik moet bijna alweer weg :'(
Tot vanavond dan maar, ga maar weer even de mensen verwennen met een happie en een drankie.
[pberends mode] ¡adios! Geile neukbeertjes van me  [/pberends mode] |
Silmarwen | vrijdag 9 april 2004 @ 10:32 |
Goeienmorgen allemaal  |
Flumina | vrijdag 9 april 2004 @ 10:40 |
Goedemorgen  |
Sidekick | vrijdag 9 april 2004 @ 10:52 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 10:32 schreef Silmarwen het volgende:Goeienmorgen allemaal  Morgen.
Doe eerst eens die belachelijke avatar weg.  |
Silmarwen | vrijdag 9 april 2004 @ 10:56 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 10:52 schreef Sidekick het volgende:[..] Morgen. Doe eerst eens die belachelijke avatar weg.  Nope protest! |
DrWolffenstein | vrijdag 9 april 2004 @ 11:20 |
Als Sidekick moe wordt van die avatar moeten we juist doorgaan. |
Johan_de_With | vrijdag 9 april 2004 @ 11:25 |
Dualisme:
Mooi dat die opgehoepeld is, maak er maar twee weken van. |
Monidique | vrijdag 9 april 2004 @ 11:32 |
Wat is er met pberends aan de hand? |
sizzler | vrijdag 9 april 2004 @ 11:33 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 11:25 schreef Johan_de_With het volgende: Dualisme:
Mooi dat die opgehoepeld is, maak er maar twee weken van. Die avatar-swap maakt het best ingewikkeld. |
Johan_de_With | vrijdag 9 april 2004 @ 11:34 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 11:33 schreef sizzler het volgende:
[..]
Die avatar-swap maakt het best ingewikkeld. Die van mij of die van hen ? |
Dora_van_Crizadak | vrijdag 9 april 2004 @ 11:35 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 10:56 schreef Silmarwen het volgende:
[..]
Nope protest! .
Ik doe hem ook niet weg, totdat de c ew pberends weer unbanned. |
Johan_de_With | vrijdag 9 april 2004 @ 11:35 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 11:32 schreef Monidique het volgende: Wat is er met pberends aan de hand? pberends mag eventjes een weekje uit POL blijven. vieze plaatjes plaatsen en topics om zeep helpen en meer gebagger.
Dat op een forum waar de opper-goeroe zich heeft laten vereeuwigen terwijl hij met zijn middelvinger communiceert, zoals alle zindelijke apen. |
Monidique | vrijdag 9 april 2004 @ 11:35 |
Ik ben voor continuïteit, daarom zal ik niets veranderen. |
Monidique | vrijdag 9 april 2004 @ 11:36 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 11:35 schreef Johan_de_With het volgende: pberends mag eventjes een weekje uit POL blijven. vieze plaatjes plaatsen en topics om zeep helpen en meer gebagger. Maar...!
Dat is pberends om zijn zijn bannen, hoe wreed! |
Dora_van_Crizadak | vrijdag 9 april 2004 @ 11:38 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 11:35 schreef Monidique het volgende: Ik ben voor continuïteit Walgelijk conservatisme . |
Johan_de_With | vrijdag 9 april 2004 @ 11:38 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 11:36 schreef Monidique het volgende:
[..]
Maar...!
Dat is pberends om zijn zijn bannen, hoe wreed! ZiONiSmE. . |
sizzler | vrijdag 9 april 2004 @ 11:38 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 11:34 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Die van mij of die van hen ? Beide.  |
Monidique | vrijdag 9 april 2004 @ 11:41 |
Ik ben gewoon slim. Mijn plaatje is rood met een 'M' (geel) in midden en dat is makkelijk te herkennen.
Overigens staat 'M' natuurlijk ook voor duizend en ik zal maar niet beginnen over de Tweede Wereldoorlog, . |
Johan_de_With | vrijdag 9 april 2004 @ 11:41 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 11:41 schreef Monidique het volgende:Ik ben gewoon slim. Mijn plaatje is rood met een 'M' (geel) in midden en dat is makkelijk te herkennen. Overigens staat 'M' natuurlijk ook voor duizend en ik zal maar niet beginnen over de Tweede Wereldoorlog,  . Monikick' s plaatje is beter.
Over de Tweede Wereldoorlog gesproken; ik hoop dat je inmiddels alle banden met Sidekick verbroken hebt ? |
Silmarwen | vrijdag 9 april 2004 @ 11:41 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 11:35 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Dat op een forum waar de opper-goeroe zich heeft laten vereeuwigen terwijl hij met zijn middelvinger communiceert, zoals alle zindelijke apen. 
En sizzler je kunt toch lezen  |
Dora_van_Crizadak | vrijdag 9 april 2004 @ 11:42 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 11:41 schreef Silmarwen het volgende:En sizzler je kunt toch lezen  Nee, want hij was toch een eikel?
Of ben je inconsequent, zoals alle vrouwen? . |
Silmarwen | vrijdag 9 april 2004 @ 11:43 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 11:42 schreef Dora_van_Crizadak het volgende:
[..]
Nee, want hij was toch een eikel? Eikels kunnen toch lezen, zie jou als mijn grote voorbeeld  |
zakjapannertje | vrijdag 9 april 2004 @ 11:43 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 10:52 schreef Sidekick het volgende:[..] ... Doe eerst eens die belachelijke avatar weg.  slechte promotie is ook promotie |
Dora_van_Crizadak | vrijdag 9 april 2004 @ 11:45 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 11:43 schreef Silmarwen het volgende:
[..]
Eikels kunnen toch lezen [calvobbes] Maar niet alle mensen die kunnen lezen zijn een eikel. Er zijn ook lezers die zich gewoon normaal gedragen, en nu scheer jij ze allemaal over 1 kam. Op de FP stond twee weken ook al een bericht over lezers en daar werden ze ook al ondergekotst. [/calvobbes] |
Johan_de_With | vrijdag 9 april 2004 @ 11:46 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 11:45 schreef Dora_van_Crizadak het volgende:
[..]
[calvobbes] Maar niet alle mensen die kunnen lezen zijn een eikel. Er zijn ook lezers die zich gewoon normaal gedragen, en nu scheer jij ze allemaal over 1 kam. Op de FP stond twee weken ook al een bericht over lezers en daar werden ze ook al ondergekotst. [/calvobbes] Zo, Dora kan zelfs grappg zijn. |
Silmarwen | vrijdag 9 april 2004 @ 11:47 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 11:45 schreef Dora_van_Crizadak het volgende:
[..]
[calvobbes] Maar niet alle mensen die kunnen lezen zijn een eikel. Er zijn ook lezers die zich gewoon normaal gedragen, en nu scheer jij ze allemaal over 1 kam. Op de FP stond twee weken ook al een bericht over lezers en daar werden ze ook al ondergekotst. [/calvobbes] Is dit een andere manier omt e zeggen, shit ik ben even uitgelult? |
KirmiziBeyaz | vrijdag 9 april 2004 @ 11:47 |
Wat een bagger  |
Silmarwen | vrijdag 9 april 2004 @ 11:48 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 11:47 schreef KirmiziBeyaz het volgende:Wat een bagger  Geen PBerends he |
Johan_de_With | vrijdag 9 april 2004 @ 11:48 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 11:47 schreef KirmiziBeyaz het volgende:Wat een bagger  De bagger is verbannen, leve de bagger. |
Dora_van_Crizadak | vrijdag 9 april 2004 @ 11:48 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 11:46 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Zo, Dora kan zelfs grappg zijn. Moet je maar beter opletten he. |
Dora_van_Crizadak | vrijdag 9 april 2004 @ 11:49 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 11:47 schreef Silmarwen het volgende:
[..]
Is dit een andere manier omt e zeggen, shit ik ben even uitgelult? Nee. De enige die jij ooit zult uitlullen is je goudvis, meissie. |
KirmiziBeyaz | vrijdag 9 april 2004 @ 11:49 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 11:48 schreef Silmarwen het volgende:[..] Geen PBerends he Geen? Ik word er momenteel mee doodgegooid. Mijn hele ritme is op hol door alle aangepaste icons. |
Silmarwen | vrijdag 9 april 2004 @ 11:50 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 11:49 schreef Dora_van_Crizadak het volgende:
[..]
Nee. De enige die jij ooit zult uitlullen is je goudvis, meissie. Ja maar een goudvis kan toch zo ie zo al niet praten  |
Dora_van_Crizadak | vrijdag 9 april 2004 @ 11:50 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 11:49 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
[..]
Geen? Ik word er momenteel mee doodgegooid. Laten we hopen dat je dat letterlijk bedoelt. |
Dora_van_Crizadak | vrijdag 9 april 2004 @ 11:50 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 11:50 schreef Silmarwen het volgende:[..] Ja maar een goudvis kan toch zo ie zo al niet praten  Juist daarom. |
Johan_de_With | vrijdag 9 april 2004 @ 11:51 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 11:48 schreef Dora_van_Crizadak het volgende:
[..]
Moet je maar beter opletten he. Daar moet je inderdaad verdacht op zijn, die een of twee maal per jaar dat het gebeurt. |
Monidique | vrijdag 9 april 2004 @ 11:51 |
quote:Op donderdag 8 april 2004 22:29 schreef Johan_de_With het volgende: En je kunt nog beter Tigers schieten met een katapult dan op Bansheeboy te reageren. Ik heb dus even een een programma laten draaien.
Catapult met een Bombard Value van 4 en een Rate of Fire van 1 tegen een Panzer met een Base Defense van 8 en 4 Hitpoints. Het gevecht is zonder bijzondere omstandigheden op Grassland
De uitkomst:
No Damage: 68,7500% Some Damage: 31,2500% Lethal Damage: 00,0000%

 |
Silmarwen | vrijdag 9 april 2004 @ 11:51 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 11:49 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
[..]
Geen? Ik word er momenteel mee doodgegooid. Mijn hele ritme is op hol door alle aangepaste icons. [mat herben mode] PBerends zou het zo hebben gewild. [/mat herben mode] |
Silmarwen | vrijdag 9 april 2004 @ 11:52 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 11:50 schreef Dora_van_Crizadak het volgende:
[..]
Juist daarom. Maar dat is helemaal niet lief  |
Dora_van_Crizadak | vrijdag 9 april 2004 @ 11:52 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 11:51 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Daar moet je inderdaad verdacht op zijn, die een of twee maal per jaar dat het gebeurt. . |
KirmiziBeyaz | vrijdag 9 april 2004 @ 11:52 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 11:50 schreef Dora_van_Crizadak het volgende:
[..]
Laten we hopen dat je dat letterlijk bedoelt. Mag ik dat opvatten als een doodsverwensing? |
Dora_van_Crizadak | vrijdag 9 april 2004 @ 11:52 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 11:52 schreef Silmarwen het volgende:[..] Maar dat is helemaal niet lief  Ik ben ook maar een eikel. |
Silmarwen | vrijdag 9 april 2004 @ 11:52 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 11:52 schreef Dora_van_Crizadak het volgende:
[..]
Ik ben ook maar een eikel. Jij bent in iig een ster in het bevestigen van mijn vooroordelen ja  |
Johan_de_With | vrijdag 9 april 2004 @ 11:53 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 11:51 schreef Monidique het volgende:
[..]
Ik heb dus even een een programma laten draaien.
Catapult met een Bombard Value van 4 en een Rate of Fire van 1 tegen een Panzer met een Base Defense van 8 en 4 Hitpoints. Het gevecht is zonder bijzondere omstandigheden op Grassland
De uitkomst:
No Damage: 68,7500% Some Damage: 31,2500% Lethal Damage: 00,0000% Jij verschrikkelijke kneus! . |
Silmarwen | vrijdag 9 april 2004 @ 11:54 |
Jammer dat wanneer je dit topic ooit in de history terug wilt zien en PBerends is back je de avatars niet meer zo zult zien als nu....
Is dan alles voor niets?
Despair despair!!!!
do not trust to hope, it has forsaken these lands... |
Johan_de_With | vrijdag 9 april 2004 @ 11:56 |
Now all my fathers, they've gone down True love they've been without it. But all their daughters put me down 'Cause I don't think about it. |
DrWolffenstein | vrijdag 9 april 2004 @ 11:57 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 11:54 schreef Silmarwen het volgende: do not trust to hope, it has forsaken these lands... Dan maak je een screenshot van de hele bladzijde en sturen we die op naar hem  |
Silmarwen | vrijdag 9 april 2004 @ 11:57 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 11:56 schreef Johan_de_With het volgende: Now all my fathers, they've gone down True love they've been without it. But all their daughters put me down 'Cause I don't think about it. post die shit maar in literatuureluurs  |
sjun | vrijdag 9 april 2004 @ 11:57 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 11:54 schreef Silmarwen het volgende: Jammer dat wanneer je dit topic ooit in de history terug wilt zien en PBerends is back je de avatars niet meer zo zult zien als nu....
Is dan alles voor niets?
Despair despair!!!!
do not trust to hope, it has forsaken these lands... Je kunt ook besluiten om je pberendsikoon te houden.  |
Johan_de_With | vrijdag 9 april 2004 @ 11:58 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 11:57 schreef Silmarwen het volgende:[..] post die shit maar in literatuureluurs  Zei mevrouw van de Hobbitcitaten. |
Silmarwen | vrijdag 9 april 2004 @ 11:58 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 11:57 schreef sjun het volgende:[..] Je kunt ook besluiten om je pberendsikoon te houden.  Don't push it honey... |
Silmarwen | vrijdag 9 april 2004 @ 11:59 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 11:58 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Zei mevrouw van de Hobbitcitaten. Dat zegt geen Hobbit, dat Zegt Eomer in the lands of Rohan! 
Know your LOTR |
Dora_van_Crizadak | vrijdag 9 april 2004 @ 12:00 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 11:52 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
[..]
Mag ik dat opvatten als een doodsverwensing? Dat mag, het is een vrij land. |
Oud_student | vrijdag 9 april 2004 @ 12:01 |
Ik denk dat wegens diskcapaciteits of serverproblemen PBerends is gebanned, al die Mega topics die hij startte. |
DrWolffenstein | vrijdag 9 april 2004 @ 12:04 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 11:59 schreef Silmarwen het volgende:Dat zegt geen Hobbit, dat Zegt Eomer in the lands of Rohan!  Know your LOTR Ik vind dat iedereen verplicht LOTR moet lezen. Dan krijg je dit soort dingen niet meer. Ik vraag me wel af wat het volgende is. Straks gaat hij beweren dat Frodo 1 van de elven is  |
Silmarwen | vrijdag 9 april 2004 @ 12:05 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 12:04 schreef DrWolffenstein het volgende:[..] Ik vind dat iedereen verplicht LOTR moet lezen. Dan krijg je dit soort dingen niet meer. Ik vraag me wel af wat het volgende is. Straks gaat hij beweren dat Frodo 1 van de elven is  Ja orcs en goblins door elkaar halen  |
DrWolffenstein | vrijdag 9 april 2004 @ 12:06 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 12:01 schreef Oud_student het volgende:Ik denk dat wegens diskcapaciteits of serverproblemen PBerends is gebanned, al die Mega topics die hij startte. Nou nee, met redelijk grote topics, kost het maar 3 eurocent per 1000 topics / reacties Natuurlijk kosten van de bandbreedte niet meegerekend. |
Johan_de_With | vrijdag 9 april 2004 @ 12:06 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 12:04 schreef DrWolffenstein het volgende:[..] Ik vind dat iedereen verplicht LOTR moet lezen. Dan krijg je dit soort dingen niet meer. Ik vraag me wel af wat het volgende is. Straks gaat hij beweren dat Frodo 1 van de elven is  Ach, als ik nu Nooit meer slapen voor De Aanslag had aangezien, had je me mogen stenigen.
Mensen die voor verplichte Lord of the Rings-lectuur zijn, zijn reddeloos verloren. |
sjun | vrijdag 9 april 2004 @ 12:08 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 11:58 schreef Silmarwen het volgende:
[..]
Don't push it honey... ... en alvast te wennen aan de toeschrijvingen die dat met zich meebrengt. |
DrWolffenstein | vrijdag 9 april 2004 @ 12:08 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 12:06 schreef Johan_de_With het volgende: Mensen die voor verplichte Lord of the Rings-lectuur zijn, zijn reddeloos verloren. Iedereen die meedoet in een discussie waar hij niet in mee kan komen. Die is pas verloren.  |
Dora_van_Crizadak | vrijdag 9 april 2004 @ 12:09 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 12:06 schreef Johan_de_With het volgende:
Mensen die voor verplichte Lord of the Rings-lectuur zijn, zijn reddeloos verloren. Mensen die voor verplichte bijbel-lectuur zijn ook. |
Silmarwen | vrijdag 9 april 2004 @ 12:09 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 12:06 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Ach, als ik nu Nooit meer slapen voor De Aanslag had aangezien, had je me mogen stenigen.
Mensen die voor verplichte Lord of the Rings-lectuur zijn, zijn reddeloos verloren. Ik ben reddeloos verloren 
Sommige boeken zouden trouwens best verplichte literatuur mogen zijn  |
Johan_de_With | vrijdag 9 april 2004 @ 12:09 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 12:08 schreef DrWolffenstein het volgende:[..] Iedereen die meedoet in een discussie waar hij niet in mee kan komen. Die is pas verloren.  Ja, vooral als hij slechtlopende zinnen schrijft. |
Johan_de_With | vrijdag 9 april 2004 @ 12:09 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 12:09 schreef Dora_van_Crizadak het volgende:
[..]
Mensen die voor verplichte bijbel-lectuur zijn ook. Ga gorgelen. |
Silmarwen | vrijdag 9 april 2004 @ 12:10 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 12:08 schreef sjun het volgende:[..] ... en alvast te wennen aan de toeschrijvingen die dat met zich meebrengt. 
Gaan we bijdehand doen  |
Silmarwen | vrijdag 9 april 2004 @ 12:10 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 12:09 schreef Dora_van_Crizadak het volgende:
[..]
Mensen die voor verplichte bijbel-lectuur zijn ook. Ik wilde juist die gaan voorstellen en de Koran Mag best wat emer bekend zijn over geloof. Zouden mensen minder snel negatieve oordelen hebben en als ze het dan toch hebben, iig weten waar ze het over hebben  |
DrWolffenstein | vrijdag 9 april 2004 @ 12:11 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 12:09 schreef Johan_de_With het volgende: Ja, vooral als hij slechtlopende zinnen schrijft. Ook als je usericons van anderen zijn die geen zin meer hebben om te komen posten. Ben jij soms de volgende die vertrekt? |
Monidique | vrijdag 9 april 2004 @ 12:13 |
Zullen we het eens over Politiek gaan hebben? |
Dora_van_Crizadak | vrijdag 9 april 2004 @ 12:13 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 12:10 schreef Silmarwen het volgende:[..] Ik wilde juist die gaan voorstellen en de Koran  Mag best wat emer bekend zijn over geloof. Doch, indien gij het niet kunt doen - en gij zult het nimmer kunnen doen - wacht u dan voor het Vuur, dat voor de ongelovigen is bereid, welks brandstof mensen en stenen zign. (Mein Koran 2:24)
Voorzeker zullen de bezittingen en kinderen der ongelovigen hun tegen Allah in het geheel niet baten: dezen zullen brandstof voor het Vuur zijn (Mein Koran 3:10)
O, gij die gelooft, zegt niet: "Raainaa", maar zegt: "Onzornaa" en luistert. Er is voor de ongelovigen een pijnlijke straf. (Mein Koran 2:104)
Maar zij, die berouw hebben en zich beteren en (de Waarheid) verkondigen, dezen zijn het, tot wie Ik Mij met vergiffenis wend - Ik ben Berouwaanvaardend, Genadevol. Voorzeker, die verwerpen en als ongelovigen sterven, over hen zal de vloek komen van Allah en van de engelen en van alle mensen. (Mein Koran 2:160-161)
Maar wie onder u zich van zijn geloof afkeert en sterft als een ongelovige - diens werken zullen tevergeefs zijn in deze wereld en in de toekomende. Dezulken zijn de bewoners van het Vuur en zij zullen daarin verblijven. (Mein Koran 2:217)
Laat de gelovigen geen ongelovigen als vrienden verkiezen boven de gelovigen - en wie dat doet heeft geen deel aan Allah, tenzij gij u zorgvuldig voor hen hoedt. En Allah waarschuwt u voor Hemzelf en tot Allah zullen allen wederkeren. (Mein Koran 3:28)
Doch de ongelovigen zal Ik in deze wereld en in de volgende streng straffen en zij zullen geen helpers hebben." (Mein Koran 3:56) |
DrWolffenstein | vrijdag 9 april 2004 @ 12:14 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 12:13 schreef Monidique het volgende: Zullen we het eens over Politiek gaan hebben? Ga vooral je gang  |
Johan_de_With | vrijdag 9 april 2004 @ 12:14 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 12:11 schreef DrWolffenstein het volgende:
[..]
Ook als je usericons van anderen zijn die geen zin meer hebben om te komen posten. Ben jij soms de volgende die vertrekt? Nee, ik heb het veel te goed naar mijn zin en ik doe nooit iets strafbaars. |
Silmarwen | vrijdag 9 april 2004 @ 12:16 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 12:13 schreef Dora_van_Crizadak het volgende:
[..]
Doch, indien gij het niet kunt doen - en gij zult het nimmer kunnen doen - wacht u dan voor het Vuur, dat voor de ongelovigen is bereid, welks brandstof mensen en stenen zign. (Mein Koran 2:24)
Voorzeker zullen de bezittingen en kinderen der ongelovigen hun tegen Allah in het geheel niet baten: dezen zullen brandstof voor het Vuur zijn (Mein Koran 3:10)
O, gij die gelooft, zegt niet: "Raainaa", maar zegt: "Onzornaa" en luistert. Er is voor de ongelovigen een pijnlijke straf. (Mein Koran 2:104)
Maar zij, die berouw hebben en zich beteren en (de Waarheid) verkondigen, dezen zijn het, tot wie Ik Mij met vergiffenis wend - Ik ben Berouwaanvaardend, Genadevol. Voorzeker, die verwerpen en als ongelovigen sterven, over hen zal de vloek komen van Allah en van de engelen en van alle mensen. (Mein Koran 2:160-161)
Maar wie onder u zich van zijn geloof afkeert en sterft als een ongelovige - diens werken zullen tevergeefs zijn in deze wereld en in de toekomende. Dezulken zijn de bewoners van het Vuur en zij zullen daarin verblijven. (Mein Koran 2:217)
Laat de gelovigen geen ongelovigen als vrienden verkiezen boven de gelovigen - en wie dat doet heeft geen deel aan Allah, tenzij gij u zorgvuldig voor hen hoedt. En Allah waarschuwt u voor Hemzelf en tot Allah zullen allen wederkeren. (Mein Koran 3:28)
Doch de ongelovigen zal Ik in deze wereld en in de volgende streng straffen en zij zullen geen helpers hebben." (Mein Koran 3:56) de hele Koran en niet alleen de stukjes die jij wilt lezen.
(ik hoef niet ik ben woordblind veelste dik boek kan nooit ) |
zakjapannertje | vrijdag 9 april 2004 @ 12:17 |
quote:'Onderduikhaasje' Flappie is dood
Uitgegeven: 9 april 2004 11:01 GROU - Flappie is dood. Het haasje uit Grou kreeg landelijke bekendheid na een conflict tussen eigenaresse J. Poortman en de Algemene Inspectiedienst (AID) van het ministerie van Landbouw. Het haasje is maandagavond gestorven. Het wilde niet meer eten, zei Poortman vrijdag.
Hond Tosca had het dier acht weken geleden gevangen en nam het haasje onder haar hoede. Zo sliepen ze samen in de mand. De Stichting Eekhoornopvang deed aangifte, omdat de Grouster het haasje in gevangenschap grootbracht.
Daarop stonden een politieman en een AID-medewerker bij Poortman op de stoep. De twee mannen gaven haar een waarschuwing. De haas moest worden overgebracht naar opvangcentrum De Fûgelhelling in Ureterp, maar Poortman beweerde een dag later dat het beestje was ontsnapt. Flappie verbleef echter op een onderduikadres. Toen de dreiging van de AID voorbij was, kwam het diertje weer bij Poortman in huis.
Volgens Poortman hebben de onnatuurlijke leefomstandigheden niets met de dood van het haasje te maken. "Flappie was iets kleiner dan een haasje van zijn leeftijd normaal gesproken is. Dat kwam doordat hij moedermelk had gemist. Je gaat toch van hem houden en als hij na zeven weken overlijdt, is dat een enorme teleurstelling", aldus Poortman. nu.nl |
Dora_van_Crizadak | vrijdag 9 april 2004 @ 12:18 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 12:16 schreef Silmarwen het volgende:
[..]
de hele Koran en niet alleen de stukjes die jij wilt lezen. Het lezen vd koran zal alle vooroordelen idd doen verdwijnen. Ongelovigen houden vh vuur. |
DrWolffenstein | vrijdag 9 april 2004 @ 12:18 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 12:14 schreef Johan_de_With het volgende: Nee, ik heb het veel te goed naar mijn zin en ik doe nooit iets strafbaars. Je gaat vanzelf flamen op het moment dat je bepaalde beroepstrollen tegenkomt die irritant verbaal geweld niet schuwen. |
Silmarwen | vrijdag 9 april 2004 @ 12:19 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 12:18 schreef Dora_van_Crizadak het volgende:
[..]
Het lezen vd koran zal alle vooroordelen idd doen verdwijnen. Ongelovigen houden vh vuur. Ja ik ben vurig 
Wat zielig voor het haasje...  |
Silmarwen | vrijdag 9 april 2004 @ 12:19 |
OW heb trouwens een mooie screenshot gemaakt van dora wolf en ik in beeld 
PBerends is ontroerd  |
DrWolffenstein | vrijdag 9 april 2004 @ 12:21 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 12:18 schreef Dora_van_Crizadak het volgende: Het lezen vd koran zal alle vooroordelen idd doen verdwijnen. Ongelovigen houden vh vuur. Staan er dan ook andere dingen in dan de overbekende "burn in hell" stukjes? |
CeeJee | vrijdag 9 april 2004 @ 12:21 |
<----- Solidair |
Dora_van_Crizadak | vrijdag 9 april 2004 @ 12:22 |
Wie is Bob? . |
DrWolffenstein | vrijdag 9 april 2004 @ 12:23 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 12:21 schreef CeeJee het volgende: <----- Solidair Zijn dat moslimvrouwen in burka's  |
Silmarwen | vrijdag 9 april 2004 @ 12:23 |
Bob de Bouwer |
Monidique | vrijdag 9 april 2004 @ 12:23 |
* Monidique is playing Sepultura - Propaganda (MPC@232kbps, 5.46mb, 0:03/3:35)
"Don't, don't believe what you see Don't, don't believe what you read" |
Silmarwen | vrijdag 9 april 2004 @ 12:24 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 12:23 schreef Monidique het volgende: * Monidique is playing Sepultura - Propaganda (MPC@232kbps, 5.46mb, 0:03/3:35)
"Don't, don't believe what you see Don't, don't believe what you read" Sepultura aka Paranoia |
CeeJee | vrijdag 9 april 2004 @ 12:24 |
Klote profiel |
Dora_van_Crizadak | vrijdag 9 april 2004 @ 12:24 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 12:21 schreef CeeJee het volgende: <----- Solidair . |
Johan_de_With | vrijdag 9 april 2004 @ 12:24 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 12:23 schreef Monidique het volgende: * Monidique is playing Sepultura - Propaganda (MPC@232kbps, 5.46mb, 0:03/3:35)
"Don't, don't believe what you see Don't, don't believe what you read" Peter Berends doet het toch beter. |
sjun | vrijdag 9 april 2004 @ 12:26 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 12:09 schreef Silmarwen het volgende:[..] Ik ben reddeloos verloren  Sommige boeken zouden trouwens best verplichte literatuur mogen zijn  Ik zeg: - Quintilianus: De opleiding tot redenaar. - Pim Fortuyn: De verweesde samenleving. - Marcel ten Hooven (redactie): De lege tolerantie. - Jan Peter Balkenende: Anders en beter. - Frits Bolkestein: De Engel en het Beest. - Francis Fukuyama: De grote scheuring. |
Flumina | vrijdag 9 april 2004 @ 12:27 |
[5.51] O, gij die gelooft, neemt de Joden en de Christenen niet tot vrienden. |
Silmarwen | vrijdag 9 april 2004 @ 12:27 |
Ik zeg ik ga weer eens in het leven stappen.
Vaarwel mijn lieve POL-lers Adieu, het doet mij pijn, om niet meer bij jullie te kunnen zijn
 |
zakjapannertje | vrijdag 9 april 2004 @ 12:28 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 12:21 schreef CeeJee het volgende: <----- Solidair hij was gisteren hier al geband, als je met ''9/4 Never Forget'' pberends' ban bedoelt  |
sjun | vrijdag 9 april 2004 @ 12:29 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 12:16 schreef Silmarwen het volgende:[..] de hele Koran en niet alleen de stukjes die jij wilt lezen. (ik hoef niet ik ben woordblind veelste dik boek kan nooit  ) Reciteren van de hele Koran mag ook |
Johan_de_With | vrijdag 9 april 2004 @ 12:29 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 12:18 schreef DrWolffenstein het volgende:
[..]
Je gaat vanzelf flamen op het moment dat je bepaalde beroepstrollen tegenkomt die irritant verbaal geweld niet schuwen.  |
DrWolffenstein | vrijdag 9 april 2004 @ 12:31 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 12:27 schreef Flumina het volgende: [5.51] O, gij die gelooft, neemt de Joden en de Christenen niet tot vrienden. Ik zeg:
"Jezus sprak tot zijn dicipelen: "Er zullen vele valse profenten na mij komen. Die vele valse waarheden en leugens zullen verspreiden.""
Jezus was eerder, mohammed was dus een valse profeet die de Duivel aanhangt |
Monidique | vrijdag 9 april 2004 @ 12:31 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 12:27 schreef Flumina het volgende: [5.51] O, gij die gelooft, neemt de Joden en de Christenen niet tot vrienden. Prediker 11:8
Daarom, indien de mens vele jaren leeft, zo verheuge hij zich in die alle, maar hij bedenke, dat de dagen der duisternis vele zullen zijn: al wat komt, is ijdelheid. |
DrWolffenstein | vrijdag 9 april 2004 @ 12:33 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 12:29 schreef Johan_de_With het volgende:[..] [ afbeelding] Dat is redelijk foute humor  |
zakjapannertje | vrijdag 9 april 2004 @ 12:33 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 12:31 schreef DrWolffenstein het volgende:
[..]
Ik zeg:
"Jezus sprak tot zijn dicipelen: "Er zullen vele valse profenten na mij komen. Die vele valse waarheden en leugens zullen verspreiden.""
Jezus was eerder, mohammed was dus een valse profeet die de Duivel aanhangt je moet door anderen profeet worden genoemd, wil je als profeet erkend worden |
Dora_van_Crizadak | vrijdag 9 april 2004 @ 12:35 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 12:31 schreef DrWolffenstein het volgende:
[..]
Ik zeg:
"Jezus sprak tot zijn dicipelen: "Er zullen vele valse profenten na mij komen. Die vele valse waarheden en leugens zullen verspreiden.""
Jezus was eerder, mohammed was dus een valse profeet die de Duivel aanhangt Jezus was OOK een gestoorde schizo en zeker geen profeet. |
DrWolffenstein | vrijdag 9 april 2004 @ 12:36 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 12:33 schreef zakjapannertje het volgende: je moet door anderen profeet worden genoemd, wil je als profeet erkend worden Dat hoeft niet meer sinds ik nu terug ben gekomen. Niet als lam maar als de leeuw voor alle ongelovigen  |
DrWolffenstein | vrijdag 9 april 2004 @ 12:37 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 12:35 schreef Dora_van_Crizadak het volgende: Jezus was OOK een gestoorde schizo en zeker geen profeet. Jezus is de profeet en de voorbode van de ware God. Wiens toorn nog moet komen  |
du_ke | vrijdag 9 april 2004 @ 12:42 |
quote:Op donderdag 8 april 2004 23:06 schreef Kaalhei het volgende: pinthuizen (B) Sexbierum (Fr).
hoi allemaal . |
du_ke | vrijdag 9 april 2004 @ 12:44 |
Ik ben compleet p-confuus . |
Johan_de_With | vrijdag 9 april 2004 @ 12:45 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 12:44 schreef du_ke het volgende:Ik ben compleet p-confuus  . Pardon ? |
du_ke | vrijdag 9 april 2004 @ 12:47 |
* du_ke speelt propagandhi - skaPol sucks |
du_ke | vrijdag 9 april 2004 @ 12:53 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 12:45 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Pardon ? Ik ga me excuseren.
Weer lekker aan de arbeid . |
RichardQuest | vrijdag 9 april 2004 @ 13:01 |
.... |
Johan_de_With | vrijdag 9 april 2004 @ 13:05 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 13:01 schreef RichardQuest het volgende: .... Ja, dat is het Veni vidi vici van de eenentwintigste eeuw. |
RichardQuest | vrijdag 9 april 2004 @ 13:07 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 13:05 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Ja, dat is het Veni vidi vici van de eenentwintigste eeuw.  |
RichardQuest | vrijdag 9 april 2004 @ 13:09 |
Is R_J al terug? |
KirmiziBeyaz | vrijdag 9 april 2004 @ 13:10 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 13:09 schreef RichardQuest het volgende: Is R_J al terug? We hopen van niet. |
Johan_de_With | vrijdag 9 april 2004 @ 13:12 |
Ik heb alvast wat van hem gejat, als eerbetoon. |
Kaalhei | vrijdag 9 april 2004 @ 13:12 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 13:09 schreef RichardQuest het volgende: Is R_J al terug? Flinke kater? |
Koos Voos | vrijdag 9 april 2004 @ 13:20 |
pol zonder PBERENDS is net zo onmogenlijk als lachen met sidekick.... hou je taai Berends |
RichardQuest | vrijdag 9 april 2004 @ 13:31 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 13:12 schreef Kaalhei het volgende:
[..]
Flinke kater? Ik? Neu |
Monidique | vrijdag 9 april 2004 @ 13:32 |
Kater geeft elke dag over.
Het was voor mij héél moeilijk hier geen 'gevatte' opmerking te maken. |
RichardQuest | vrijdag 9 april 2004 @ 13:37 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 13:32 schreef Monidique het volgende:Kater geeft elke dag over.Het was voor mij héél moeilijk hier geen 'gevatte' opmerking te maken. Voor mij ook, het zal niet op prijs gesteld worden vrees ik |
Harry_Sack | vrijdag 9 april 2004 @ 13:42 |
sjee, wat een solidariteit zeg... |
sjun | vrijdag 9 april 2004 @ 13:48 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 13:42 schreef Harry_Sack het volgende:sjee, wat een solidariteit zeg... een kattenmaag is gauw gevuld... |
giovan | vrijdag 9 april 2004 @ 13:50 |
Waarom is Pberends nou weer gebanned?? |
RichardQuest | vrijdag 9 april 2004 @ 13:50 |
 |
RichardQuest | vrijdag 9 april 2004 @ 13:51 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 13:50 schreef giovan het volgende: Waarom is Pberends nou weer gebanned?? Eigenlijk een oeuvre-ban  |
Johan_de_With | vrijdag 9 april 2004 @ 13:54 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 13:50 schreef RichardQuest het volgende: Alleen een geel hoofdje? Dat valt me van je tegen.
Hoe verliep je mondeling? |
Johan_de_With | vrijdag 9 april 2004 @ 13:54 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 13:51 schreef RichardQuest het volgende:[..] Eigenlijk een oeuvre-ban  Nu Harry_Mulisch nog. |
RichardQuest | vrijdag 9 april 2004 @ 13:56 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 13:54 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Alleen een geel hoofdje? Dat valt me van je tegen.
Hoe verliep je mondeling? 6je
Module van 80 uur.....1 uur aan besteed  |
Johan_de_With | vrijdag 9 april 2004 @ 13:57 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 13:56 schreef RichardQuest het volgende:[..] 6je Module van 80 uur.....1 uur aan besteed  Bah, wat links. Welk vak ? |
RichardQuest | vrijdag 9 april 2004 @ 13:58 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 13:57 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Bah, wat links. Welk vak ? Programmeren, Delphi |
RichardQuest | vrijdag 9 april 2004 @ 13:59 |
Maar ik ga naar de stad  |
Johan_de_With | vrijdag 9 april 2004 @ 13:59 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 13:59 schreef RichardQuest het volgende:Maar ik ga naar de stad  Als je maar niet blowen gaat. |
Sidekick | vrijdag 9 april 2004 @ 14:02 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 13:58 schreef RichardQuest het volgende:
[..]
Programmeren, Delphi Delphi is zo handig.  |
Dora_van_Crizadak | vrijdag 9 april 2004 @ 14:06 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 14:02 schreef Sidekick het volgende:[..] Delphi is zo handig.  Sidekick, geldt de laatste waarschuwing die je niet in het FB-topic hebt gegeven voor heel POL of alleen voor het FB-topic? |
KirmiziBeyaz | vrijdag 9 april 2004 @ 14:08 |
Delphi is niet slecht, al haalt het het niet bij Visual C++. |
Sidekick | vrijdag 9 april 2004 @ 14:11 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 14:06 schreef Dora_van_Crizadak het volgende:
[..]
Sidekick, geldt de laatste waarschuwing die je niet in het FB-topic hebt gegeven voor heel POL of alleen voor het FB-topic? Voor heel POL.
En ook in de Slowchat zal ik er ook wat beter op letten, hoewel pikzwarte, foute humor nog wel eens kan hier.  |
Ype | vrijdag 9 april 2004 @ 14:19 |
Tip: maak geen allochtonengrapjes fokstyle tegen een allochtoon als je dronken bent. 
Hoi.  |
DrWolffenstein | vrijdag 9 april 2004 @ 14:20 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 14:02 schreef Sidekick het volgende:[..] Delphi is zo handig.  Haalt het bij lange na niet bij VB.NET en ASP.NET als ik binnenkort mijn webshop lanceer, zal iedereen mij hersenloos gaan volgen
 |
Monidique | vrijdag 9 april 2004 @ 14:22 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 14:02 schreef Sidekick het volgende:[..] Delphi is zo handig.  Stelletje nerds.
Doe dan Vroegmoderne Periode, of zoiets. |
Dora_van_Crizadak | vrijdag 9 april 2004 @ 14:29 |
 |
DrWolffenstein | vrijdag 9 april 2004 @ 14:32 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 14:29 schreef Dora_van_Crizadak het volgende:[ afbeelding] Als ze dat niet deden werden ze afgevoerd. Nog kwalijker zijn de moslims die vrijwillig in bosnië bij de Waffen-SS gingen. |
Dora_van_Crizadak | vrijdag 9 april 2004 @ 14:35 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 14:32 schreef DrWolffenstein het volgende: Als ze dat niet deden werden ze afgevoerd. Als ze dat zonder een brede grijns op hun bek deden ook?quote:Nog kwalijker zijn de moslims die vrijwillig in bosnië bij de Waffen-SS gingen. We hebben het nu over het christendom en niet over de islam. Waarom moeten sommige mensen altijd de islam erbij halen? . |
Johan_de_With | vrijdag 9 april 2004 @ 14:36 |
Ut welk jaar komt die foto ? |
DrWolffenstein | vrijdag 9 april 2004 @ 14:38 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 14:35 schreef Dora_van_Crizadak het volgende: Als ze dat zonder een brede grijns op hun bek deden ook? Het is bekend dat een flink deel van de SA later in de SS is opgegaan en na de oorlog ter dood veroordeeld is of bij de communisten is gegaan. Dus dat gaat niet op.quote:We hebben het nu over het christendom en niet over de islam. Waarom moeten sommige mensen altijd de islam erbij halen?  . Tja, wie zou dat toch doen. |
Johan_de_With | vrijdag 9 april 2004 @ 14:39 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 14:38 schreef DrWolffenstein het volgende:
[..]
Het is bekend dat een flink deel van de SA later in de SS is opgegaan en na de oorlog ter dood veroordeeld is of bij de communisten is gegaan. Dus dat gaat niet op. Maar wat heeft dat hier mee te maken ? |
Dora_van_Crizadak | vrijdag 9 april 2004 @ 14:40 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 14:36 schreef Johan_de_With het volgende: Ut welk jaar komt die foto ? Geen idee. |
Monidique | vrijdag 9 april 2004 @ 14:41 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 08:15 schreef Megumi het volgende: Verbied de bijbel en de koran. Plus de tora. Probleem opgelost. GL wil verbod op islamgids
Het is toch om te huilen dat sommigen dit kunnen zeggen. |
Monidique | vrijdag 9 april 2004 @ 14:43 |
http://www.freedommag.org/english/spegerm/page18.htm |
Dora_van_Crizadak | vrijdag 9 april 2004 @ 14:44 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 14:41 schreef Monidique het volgende:[..] GL wil verbod op islamgidsHet is toch om te huilen dat sommigen dit kunnen zeggen. Waarom mogen haatziiende boeken niet worden verboden? |
DrWolffenstein | vrijdag 9 april 2004 @ 14:44 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 14:39 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Maar wat heeft dat hier mee te maken ? Met mensen die met liefde meededen met de Nazi's maar later te zwak bleken te zijn om hun daden te verantwoorden of te verdedigen. Hetzelfde geld voor de hele RK kerk. Men probeerde niet eens in Rome in het verweer te gaan (ook niet ondergronds) tegen de Nazi's. Ze probeerde ze te vriend te blijven, wat later werd gezien als verraad. Hetzelfde gebeurd nu met de moslims.
Er zal ook een uitbarsting van geweld komen in west-europa waar het geloof een centrale rol gaat spelen. Iedereen die het nu opneemd voor de moslims zal later als verrader of held worden gezien. Het is immers de overwinnaar die de geschiedenis schrijft. |
Dora_van_Crizadak | vrijdag 9 april 2004 @ 14:45 |
quote: Wat een fout blad. |
Monidique | vrijdag 9 april 2004 @ 14:45 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 14:44 schreef Dora_van_Crizadak het volgende:
[..]
Waarom mogen haatziiende boeken niet worden verboden? Ten eerste heb ik het niet over de legitimiteit van een verbod en ten tweede vind ik het geen haatzaaiende boeken. |
Johan_de_With | vrijdag 9 april 2004 @ 14:45 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 14:44 schreef DrWolffenstein het volgende:
[..]
Met mensen die met liefde meededen met de Nazi's maar later te zwak bleken te zijn om hun daden te verantwoorden of te verdedigen. Hetzelfde geld voor de hele RK kerk. Men probeerde niet eens in Rome in het verweer te gaan (ook niet ondergronds) tegen de Nazi's. Ja, dat dacht ik eigenlijk ook net. |
Dora_van_Crizadak | vrijdag 9 april 2004 @ 14:46 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 14:44 schreef DrWolffenstein het volgende: Er zal ook een uitbarsting van geweld komen in west-europa waar het geloof een centrale rol gaat spelen. Iedereen die het nu opneemd voor de moslims zal later als verrader of held worden gezien. Het is immers de overwinnaar die de geschiedenis schrijft. Een standbeeld voor RJ op het Binnenhof . |
Monidique | vrijdag 9 april 2004 @ 14:47 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 14:44 schreef DrWolffenstein het volgende: Er zal ook een uitbarsting van geweld komen in west-europa waar het geloof een centrale rol gaat spelen. Iedereen die het nu opneemd voor de moslims zal later als verrader of held worden gezien. Het is immers de overwinnaar die de geschiedenis schrijft. Sluit ramen en deuren, de Arabische Horden komen er aan! |
DrWolffenstein | vrijdag 9 april 2004 @ 14:47 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 14:45 schreef Monidique het volgende: Ten eerste heb ik het niet over de legitimiteit van een verbod en ten tweede vind ik het geen haatzaaiende boeken. Dat ongelovigen volgens de koran worden gebruikt als barbeque-voer zowel hier als in het hiernamaals maakt jou niets uit? |
Dora_van_Crizadak | vrijdag 9 april 2004 @ 14:47 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 14:45 schreef Monidique het volgende:
[..]
Ten eerste heb ik het niet over de legitimiteit van een verbod Waarover dan wel?quote:en ten tweede vind ik het geen haatzaaiende boeken. Nee? Als ik in een boek schrijf: moslims brengen verderf, moeten meer belasting betalen, bestrijd ze en christenen moeten dood zet ik ook niet aan tot haat? |
Dora_van_Crizadak | vrijdag 9 april 2004 @ 14:48 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 14:47 schreef DrWolffenstein het volgende:
[..]
Dat ongelovigen volgens de koran worden gebruikt als barbeque-voer zowel hier als in het hiernamaals maakt jou niets uit? De bijbel/torah is trouwens geen haar beter. |
DrWolffenstein | vrijdag 9 april 2004 @ 14:50 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 14:48 schreef Dora_van_Crizadak het volgende: De bijbel/torah is trouwens geen haar beter. Over het hellevuur word in de bijbel vrij weinig gesproken. In de bijbel gaat het voornamelijk over "de komst van de messias" (oude testament) en het puur christelijke deel (nieuwe testament)  |
Monidique | vrijdag 9 april 2004 @ 14:50 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 14:47 schreef Dora_van_Crizadak het volgende: Waarover dan wel? "Probleem opgelost"quote:Nee? Als ik in een boek schrijf: moslims brengen verderf, moeten meer belasting betalen, bestrijd ze en christenen moeten dood zet ik ook niet aan tot haat? Misschien wel, misschien niet. Ik vind niet dat de Koran, de Torah of de Bijbel aanzetten tot haat, waarbij opgemerkt dient te worden dat ik alleen de Bijbel redelijk ken.
Ten derde, ik zou niet weten waarom het dan verboden zou moeten zijn. |
Dora_van_Crizadak | vrijdag 9 april 2004 @ 14:51 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 14:50 schreef DrWolffenstein het volgende:
[..]
Over het hellevuur word in de bijbel vrij weinig gesproken. De bijbel blinkt weer uit op andere punten. |
Dora_van_Crizadak | vrijdag 9 april 2004 @ 14:53 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 14:50 schreef Monidique het volgende: "Probleem opgelost" Ah, oke. Die maatregel gaat idd niet ver genoeg om het probleem helemaal op te lossen.quote:Misschien wel, misschien niet. Ik vind niet dat de Koran, de Torah of de Bijbel aanzetten tot haat, waarbij opgemerkt dient te worden dat ik alleen de Bijbel redelijk ken.
Ten derde, ik zou niet weten waarom het dan verboden zou moeten zijn. Hier in Nederland worden haatzaaiende boeken toch verboden? Denk maar aan Mein Kampf van Adolf Hitler en De Ondergang van Nederland van Mohammed Rasoel. |
Monidique | vrijdag 9 april 2004 @ 14:55 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 14:53 schreef Dora_van_Crizadak het volgende: Ah, oke. Die maatregel gaat idd niet ver genoeg om het probleem helemaal op te lossen. Ach, alleen op Hitlereske wijze is dit "op te lossen", niet echt mijn keuze.quote:Hier in Nederland worden haatzaaiende boeken toch verboden? Denk maar aan Mein Kampf van Adolf Hitler en De Ondergang van Nederland van Mohammed Rasoel. Ik ken "De Ondergang" niet, maar dat het verboden is in Nederland, hoewel "Mein Kampf" niet verboden is, zegt, volgens mij, nog niets over de morele legitimiteit of het nut van een verbod. |
Kaalhei | vrijdag 9 april 2004 @ 14:55 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 14:53 schreef Dora_van_Crizadak het volgende: Hier in Nederland worden haatzaaiende boeken toch verboden? Denk maar aan Mein Kampf van Adolf Hitler en De Ondergang van Nederland van Mohammed Rasoel. Mein Kampf is niet verboden, die andere weet ik niet. |
DrWolffenstein | vrijdag 9 april 2004 @ 14:57 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 14:51 schreef Dora_van_Crizadak het volgende: De bijbel blinkt weer uit op andere punten. Zoals? De koran is gewoon kwalijk slecht. Er zijn hoofdstukken waarin word beschreven hoe een ongelovige het beste kan worden gebakken. Over kookboeken gesproken...  |
Dora_van_Crizadak | vrijdag 9 april 2004 @ 14:58 |
http://www.volkskrant.nl/binnenland/1066713683434.html |
DrWolffenstein | vrijdag 9 april 2004 @ 14:58 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 14:55 schreef Kaalhei het volgende: Mein Kampf is niet verboden, die andere weet ik niet. "Mijn strijd" is niet verboden. De nederlandse staat is eigenaar, maar ontleend de rechten niet om het uit te geven. Net zoals het andere boek. |
Dora_van_Crizadak | vrijdag 9 april 2004 @ 14:59 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 14:57 schreef DrWolffenstein het volgende:
[..]
Zoals? De koran is gewoon kwalijk slecht. Er zijn hoofdstukken waarin word beschreven hoe een ongelovige het beste kan worden gebakken. Zoals? De bijbel is gewoon kwalijk slecht. Er zijn hoofdstukken waarin wordt gezegd dat valse profeten, homo's, magiers en mensen die niet naar een priester luisteren ter dood moeten worden gebracht?
Ongelooflijk hoe hypocriet (sorry Wolfje) mensen kunnen zijn. Wel de koran en islam zwartmaken, maar als het aankomt op het christendom . |
Dora_van_Crizadak | vrijdag 9 april 2004 @ 15:01 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 14:58 schreef DrWolffenstein het volgende:
[..]
"Mijn strijd" is niet verboden. De nederlandse staat is eigenaar, maar ontleend de rechten niet om het uit te geven. Net zoals het andere boek. Voorzitter Willem Fokkens van de synagoge in Bourtange is bang voor het opheffen van het verbod op Adolf Hitlers Mein Kampf. Hij vreest dat het boek de groei van het neo-nazisme zal bevorderen. Volgens Fokkens is het nu al zo dat joodse bewoners van de Duitse grensstreek 's avonds niet meer alleen over straat durven te gaan.
Link |
kLowJow | vrijdag 9 april 2004 @ 15:05 |
Is pb al vrij?  |
DrWolffenstein | vrijdag 9 april 2004 @ 15:09 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 14:59 schreef Dora_van_Crizadak het volgende: Ongelooflijk hoe hypocriet (sorry Wolfje) mensen kunnen zijn.  quote:Wel de koran en islam zwartmaken, maar als het aankomt op het christendom  . Ik ben partijdig en heb een eigen mening. Sorry daarvoor. Het gooit je ruiten in als je dacht dan ik een hersenloze meeloper ben. |
DrWolffenstein | vrijdag 9 april 2004 @ 15:10 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 15:05 schreef kLowJow het volgende:Is pb al vrij?  Nee, overmorgen mag pas weer overal posten behalve dan in POL. |
Dora_van_Crizadak | vrijdag 9 april 2004 @ 15:11 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 15:09 schreef DrWolffenstein het volgende: Ik ben partijdig en heb een eigen mening. Je kunt prima een eigen mening hebben en tevens zowel de koran als de bijbel veroordelen. Het heeft totaal niets met meelopen te maken. |
Dora_van_Crizadak | vrijdag 9 april 2004 @ 15:12 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 15:10 schreef DrWolffenstein het volgende:
[..]
Nee, overmorgen mag pas weer overal posten behalve dan in POL. Huh? Er staat toch niets over een algehele ban, alleen over een forumban. |
kLowJow | vrijdag 9 april 2004 @ 15:12 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 15:11 schreef Dora_van_Crizadak het volgende:
[..]
Je kunt prima een eigen mening hebben en tevens zowel de koran als de bijbel veroordelen. Het heeft totaal niets met meelopen te maken. Als je in deze partijdig bent, ben je automatisch een meeloper  |
DrWolffenstein | vrijdag 9 april 2004 @ 15:19 |
Hoe bak ik een christen en een jood het beste? |
DrWolffenstein | vrijdag 9 april 2004 @ 15:20 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 15:12 schreef Dora_van_Crizadak het volgende:
[..]
Huh? Er staat toch niets over een algehele ban, alleen over een forumban. Dat staat tenminste in de feedback. |
Dora_van_Crizadak | vrijdag 9 april 2004 @ 15:23 |
quote: . |
sizzler | vrijdag 9 april 2004 @ 15:47 |
* sizzler is playing Eamon - Fuck it.mp3 |
RichardQuest | vrijdag 9 april 2004 @ 16:06 |
* RichardQuest hoort een fout jaren '90-plaatje op StuBru  |
RichardQuest | vrijdag 9 april 2004 @ 16:08 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 13:59 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Als je maar niet blowen gaat. Heb gekocht voor vanavond  |
CeeJee | vrijdag 9 april 2004 @ 16:18 |
Kill Bill 2 Soundtrack: David Carradine and Uma Thurman, Truly and Utterly Bill.mp3  |
kLowJow | vrijdag 9 april 2004 @ 16:30 |
Vergeet iedereen niet zijn of haar dagelijkse bijdrage aan het volgende topic te leveren? Wij houden van PBerends
Adoreert!  |
sizzler | vrijdag 9 april 2004 @ 16:30 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 16:18 schreef CeeJee het volgende: Kill Bill 2 Soundtrack: David Carradine and Uma Thurman, Truly and Utterly Bill.mp3  Nancy Sinatra - Bang Bang  |
RichardQuest | vrijdag 9 april 2004 @ 16:35 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 16:30 schreef sizzler het volgende:[..] Nancy Sinatra - Bang Bang  't Is geen MUZ  |
Monidique | vrijdag 9 april 2004 @ 16:47 |
quote: A 9-year-old girl accused of stealing a rabbit and $10 from a neighbor's home was arrested, handcuffed and questioned at a police station.
A Pasco County sheriff's deputy found the black-and-white rabbit, named Oreo, hopping around in the girl's living room, according to the arrest report. She was read her rights and taken away in the back of a patrol car.
The girl began to cry during questioning Tuesday. She admitted taking the rabbit belonging to another child, but denied taking two $5 bills and some change, according to reports. http://www.cnn.com/2004/U(...)cuffed.ap/index.html
. |
kLowJow | vrijdag 9 april 2004 @ 16:50 |
quote: De jeugd van tegenwoordig!  |
RichardQuest | vrijdag 9 april 2004 @ 16:53 |
quote: Met harde hand  |
Silmarwen | vrijdag 9 april 2004 @ 17:03 |
Ik sta er in!!!!
1397. (1606) Silmarwen 2474
Hulde 2 meeeeeeeeee  |
DrWolffenstein | vrijdag 9 april 2004 @ 17:06 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 17:03 schreef Silmarwen het volgende:Ik sta er in!!!! 1397. (1606) Silmarwen 2474 Hulde 2 meeeeeeeeee  Helaas is die info allang verouderd. Ik sta bijvoorbeeld veel hoger.  |
Silmarwen | vrijdag 9 april 2004 @ 17:08 |
ik ook heb Aantal posts: 2703 |
kLowJow | vrijdag 9 april 2004 @ 17:08 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 17:03 schreef Silmarwen het volgende:Ik sta er in!!!! 1397. (1606) Silmarwen 2474 Hulde 2 meeeeeeeeee  waarin?  |
Silmarwen | vrijdag 9 april 2004 @ 17:09 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 17:08 schreef kLowJow het volgende:[..] waarin?  Ik ben fok nerd aan het worden  |
kLowJow | vrijdag 9 april 2004 @ 17:09 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 17:09 schreef Silmarwen het volgende:[..] Ik ben fok nerd aan het worden  Sexy  |
Lord_Vetinari | vrijdag 9 april 2004 @ 17:11 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 14:58 schreef DrWolffenstein het volgende:
[..]
"Mijn strijd" is niet verboden. De nederlandse staat is eigenaar, maar ontleend de rechten niet om het uit te geven. Net zoals het andere boek.  quote:Toen de Nederlandse overheid in 1974 meende een heruitgave te kunnen verbieden deed ze dit op basis van auteursrechtelijke argumenten. Uitgeverij Ridderhof uit Ridderkerk had een Nederlandse vertaling van Mein Kampf uitgegeven, waarvoor de tekst van de in 1939 verschenen uitgave was gebruikt. De Nederlandse overheid trad daartegen op omdat de uitgever had verzuimd toestemming te vragen aan de auteursrechthebbende, te weten de Staat der Nederlanden. De Nederlandse overheid was blijkbaar van mening het auteursrecht te bezitten van de Nederlandse vertaling. Het restant van Mijn Kamp (800 exemplaren) van de oplage (totaal 3.000) werd in beslag genomen en er werd een vervolging ingezet tegen de beide firmanten van de uitgeverij die uiteindelijk uitliep op een veroordeling.
Om te begrijpen hoe de overheid en de toenmalige rechter tot hun mening over de rechten op het boek kwam, moeten we even terug naar het verleden. In 1938 verkreeg de fervent nationaal-socialistisch uitgever, journalist en letterkundige George Kettmann toestemming van de Duitse uitgeverij 'Zentralverlag der NSDAP Franz Eher' voor het uitgeven van een Nederlandse vertaling van Mein Kampf. Bij mijn weten bevatte die overeenkomst geen afloopdatum. In 1939 verscheen vervolgens Mijn Kamp, in de vertaling van Steven Barends, bij uitgeverij De Amsterdamsche Keurkamer. Eigenaar-directeur van deze uitgeverij was Kettmann. Maar Kettmann was zo'n fervente nationaal-socialist dat hij in 1942 in aanvaring kwam met Mussert, die volgens hem niet nationaal-socialistisch genoeg was. Na deze aanvaring vreesde Kettmann voor zijn leven en vertrok hij als Kriegsberichter naar het Oostfront. Omdat hij daartoe in vreemde krijgsdienst trad, werd hij na de oorlog als vijandig onderdaan beschouwd. Zijn bezittingen vervielen daardoor aan de staat. Omdat het auteursrecht op de Nederlandse vertaling van Mein Kampf bij Kettmanns uitgeverij berustte, verviel, zo dacht men, ook dit aan de staat. Op die grond trad de staat dus op toen in 1974 zonder toestemming van de overheid een heruitgave van Mijn Kamp verscheen. Het antwoord op de vraag wie het auteursrecht op de Nederlandse vertaling heeft luidt echter anders dan men in 1974 dacht - en in 1997 vermoedelijk nog steeds denkt.
Allereerst nog iets over de Duitse versie van Mein Kampf. Het auteursrecht op de oorspronkelijke Duitse tekst berust bij de deelstaat Beieren, die de rechten na 1945 heeft verkregen toen Hitlers uitgeverij 'Zentralverlag der NSDAP Franz Eher' werd opgeheven. Of de rechten van de tekst toen bij Hitler of bij zijn uitgeverij berustten, is niet relevant. Ook Hitlers vermogen werd na de oorlog door Beieren geconfisqueerd. Bij mijn weten heeft Beieren sinds 1945 nimmer toestemming verleend tot heruitgave van Mein Kampf - noch voor een wetenschappelijk verantwoorde heruitgave, noch voor een 'populaire' editie. Zonder deze toestemming kan de Duitse editie van Mein Kampf dus niet worden heruitgegeven.
Dat ligt anders bij de Nederlandse vertaling. In een brief van 16 november 1943 aan Kettmann doet de vertaler Steven Barends afstand van alle rechten op Mijn Kamp, na een langdurig traject van onenigheid, meningsverschillen en financieel touwtrekken waarover uiteindelijk door het Reichskommissariat in Den Haag werd beslist. Vanaf die dag is uitgeverij De Amsterdamsche Keurkamer de enig rechthebbende op de vertaling. Zoals hierboven geschetst vervielen Kettmanns bezittingen na 1945 aan de Staat, maar viel daar ook de uitgeverij onder? Allereerst moet worden geconcludeerd dat George Kettmann niet de enige eigenaar van uitgeverij De Amsterdamsche Keurkamer was. De uitgeverij was een vennootschap onder firma. Er was een mede-vennoot en dat was Kettmanns echtgenote, Margot Warnsinck. Mochten Kettmanns bezittingen al aan de staat zijn vervallen, dan zijn die van Margot Warnsinck dat zeker niet.
Daar komt nog iets bij. Het Militair Gezag heeft op 7 augustus 1945 mr. P.G. Vos tot 'bestuurder met bevoegdheid van beheerder' van de uitgeverij benoemd. Dat deze Vos daartoe werd aangezocht was niet verwonderlijk. De uitgeverij verkeerde in de laatste maanden van 1944 in staat van faillissement en Vos was daarbij betrokken als jurist. Dat faillissement werd echter in december 1944 vernietigd. Maar in 1950, wanneer Kettmann in de gevangenis zit, vraagt Margot Warnsinck opnieuw het faillissement van de uitgeverij aan. Er staan op dat moment nog altijd schulden open en het is haar niet mogelijk een gezonde financiële situatie op te bouwen. Uit het handelsregister van de Amsterdamse Kamer van Koophandel blijkt dat de uitgeverij daarop, op 10 februari 1951, in staat van faillissement wordt verklaard, welk faillissement op 17 juli 1952 wordt beëindigd. Het opmerkelijke is dat in de gehele reeks activiteiten die wordt ingezet met het benoemen van mr. P.G. Vos op 7 augustus 1945 tot bestuurder/beheerder en die eindigt op 17 juli 1952, de Nederlandse staat geen enkele rol speelt. Mocht het zo zijn dat de uitgeverij aan de staat zou zijn vervallen (op basis waarvan in 1974 werd ingegrepen), dan zou niet te begrijpen zijn waarom de Staat in 1951 niet werd verplicht de uitstaande schulden te voldoen.
De uitgeverij, met de vertaalrechten, moet dus al die tijd eigendom zijn gebleven van George Kettmann en Margot Warnsinck samen - tot de beëindiging van het faillissement in 1952. Dat betekent dat alle rechten van Mijn Kamp nu bij de erven Kettmann berusten http://www.nrc.nl/W2/Nieuws/1997/11/12/Med/02.html |
Silmarwen | vrijdag 9 april 2004 @ 17:13 |
Ik ga bier drinken!
Tjo!!!!
Owow moet nog even wat spannends vertellen.
Ik reed naar Oldenzaal zoals mensjes weleens doen heel heanig an, 150 km mijn auto kan niet zo heel veel harder en voor me reed een busje (ford transit) achter mij een peugot 309. Ik zat te hinten naar de Transit dat hij door moest rijden door een beetje dichterbij te komen, alleen ging hij vol op de rem en degene achter mij te laat. Ik kon niet meer naar rechts toe want daar zat een auto en links de vangrail dus heb ik maar knetter hard op de rem getrapt in de hoop dat de 309 wel naar rechts zou gaan.
En toen stonden de 309 en ik overdwars op de weg. En geen schade!!!! Was weer een spannends avontuur.
volgende keer meer, gevaarlijke snelweg avonturen met Sil!
 |
DrWolffenstein | vrijdag 9 april 2004 @ 17:18 |
Destruction Derby  |
kLowJow | vrijdag 9 april 2004 @ 17:19 |
quote:Bouteflika met 83,49 procent herkozen 09-04-2004
De Algerijnse president Abdelaziz Bouteflika (67) is bij de donderdag gehouden verkiezingen met 83,49 procent van de stemmen voor een termijn van vijf jaar herkozen, heeft de Algerijnse minister van binnenlandse zaken Nourredine Zerhouni vrijdag bekendgemaakt. Van de achttien miljoen kiezers heeft 59 procent een stem uitgebracht. |
kLowJow | vrijdag 9 april 2004 @ 17:19 |
quote:SP-delegatie vliegt vanavond naar Irak 09-04-2004
Vier partijleden van de SP vliegen vanavond naar een Irak voor een bezoek van een week. De reden voor het bezoek aan het in oorlog verkerende land is, omdat de SP zelf wil ervaren hoe het gaat in het land. Ze zouden gaan overleggen met de bevolking in Irak en hun meningen horen. Dat heeft woordvoerder Barry Smit vrijdag bevestigd. |
kLowJow | vrijdag 9 april 2004 @ 17:21 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 17:13 schreef Silmarwen het volgende: 150 km mijn auto kan niet zo heel veel harder en voor me reed een busje (ford transit) achter mij een peugot 309. Ik zat te hinten naar de Transit dat hij door moest rijden door een beetje dichterbij te komen, alleen ging hij vol op de rem en degene achter mij te laat. Jouw fout dus, niet meer doen he  Drinkse |
kLowJow | vrijdag 9 april 2004 @ 17:22 |
quote:Nederlanders betrokken bij schietincident in Irak
Uitgegeven: 9 april 2004 14:25 Laatst gewijzigd: 9 april 2004 14:27
DEN HAAG/SAMAWAH - Nederlandse militairen zijn donderdagavond betrokken geweest bij een schietpartij rond het lokale overheidsgebouw in de Iraakse provinciehoofdstad As Samawah. Volgens een woordvoerder van het Nederlandse ministerie van Defensie werd er met klein kaliber op het gebouw geschoten en hebben daar gelegerde Nederlandse militairen vervolgens teruggeschoten.
Ook is er door de aanvallers een raketgranaat afgeschoten, maar deze miste doel. Voor zover nu bekend, zijn bij het schietincident geen gewonden gevallen. Defensie heeft geen berichten binnengekregen over arrestaties van mogelijke daders. |
RichardQuest | vrijdag 9 april 2004 @ 17:25 |
* RichardQuest speelt System Of A Down - Fuck The System 
en nu werken |
kLowJow | vrijdag 9 april 2004 @ 17:33 |
quote:Man rijdt 207 km/uur op provinciale weg 09-04-2004
Een 25-jarige man uit Rijssen is donderdagavond in Lettele (gemeente Deventer) door de politie aangehouden vanwege 'absurd rijgedrag'. De man reed 103 km/uur binnen de bebouwde kom, 207 km/uur buiten de bebouwde kom, negeerde verdrijvingvakken en reed meerdere malen door rood.
De man reed zo hard en roekeloos dat de politie hem pas na enige tijd kon aanhouden. "We mogen zelf natuurlijk niet de overige weggebruikers in gevaar brengen", aldus voorlichter van politiekorps Ijsselland Wim Rabelink. De officier van justitie besloot dat de man zijn auto en rijbewijs voorlopig in kon leveren. Sil... |
Dora_van_Crizadak | vrijdag 9 april 2004 @ 18:21 |
Mijn god, ik zie net de Nova-uitzending van gisteren. Wat zijn die fundamentalistische moslims barbaars zeg. Allah Haram .
Direct tegen de muur zetten die Abou Jahjah en Nabil Marmouch . |
Dora_van_Crizadak | vrijdag 9 april 2004 @ 18:24 |
En het zijn nog hulpverleners ook. Wat zullen ze er spijt van hebben dat ze die moslims probeerden te helpen . |
DrWolffenstein | vrijdag 9 april 2004 @ 18:32 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 18:24 schreef Dora_van_Crizadak het volgende:En het zijn nog hulpverleners ook. Wat zullen ze er spijt van hebben dat ze die moslims probeerden te helpen  . Ik denk onze idealistische medemens zwaar terugkomt. Ook het Rode kruis is van een koude douche teruggekomen uit Irak. In een naïeve bui dachten ze dat ze onschendbaar waren door het vlaggetje.
De SP leden daar zullen worden opgeblazen. Ik vraag me af wat ze daar doen? Net zo als hier in NL de mensen tegen elkaar opzetten en muiterij onder de soldaten aanwakkeren  |
Dora_van_Crizadak | vrijdag 9 april 2004 @ 18:41 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 18:32 schreef DrWolffenstein het volgende:
[..]
Ik denk onze idealistische medemens zwaar terugkomt. Ook het Rode kruis is van een koude douche teruggekomen uit Irak. In een naïeve bui dachten ze dat ze onschendbaar waren door het vlaggetje. Ach, voor die islamitische strijders is niets heilig behalve dat sprookjesboek en die pedofiel. |
DrWolffenstein | vrijdag 9 april 2004 @ 18:43 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 18:41 schreef Dora_van_Crizadak het volgende: Ach, voor die islamitische strijders is niets heilig behalve dat sprookjesboek en die pedofiel. Hoezo, ik trek dat toch niet in twijfel of wel  |
kLowJow | vrijdag 9 april 2004 @ 18:49 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 18:41 schreef Dora_van_Crizadak het volgende:
[..]
Ach, voor die islamitische strijders is niets heilig behalve dat sprookjesboek en die pedofiel. En wat is er voor jou allemal heilig? |
du_ke | vrijdag 9 april 2004 @ 19:10 |
Even snel gedag allen (-1 ).quote:Op vrijdag 9 april 2004 14:02 schreef Sidekick het volgende:[..] Delphi is zo handig.  In de pepermuntfabriek , plan je daar je toekomst of heb je nog verdere levensplannen? |
kLowJow | vrijdag 9 april 2004 @ 19:14 |
quote:Betogingen in Midden-Oosten tegen Amerikaanse bezetting Irak 09-04-2004
In tal van Arabische landen hebben boze moslims vrijdag na het wekelijkse gebed in de moskee op straat hun woede geuit over de Amerikaanse bezetting van Irak. Ze betuigden hun steun aan de Iraakse guerrillastrijders die het tegen de Amerikanen opnemen.
Zonder het Iraakse verzet zou Amerika al de dienst hebben uitgemaakt in Caïro en Riyad, riep Mustafa Bakri van het weekblad Al-Osboa op een bijeenkomst in de Egyptische hoofdstad. Vijfhonderd mensen namen aan het protest deel; de oproerpolitie had ongeveer evenveel agenten ingezet.
Duizenden Palestijnen in de Gazastrook en op de Westelijke Jordaanoever riepen leuzen als Dood aan Amerika. Poppen die de Amerikaanse president George Bush en de Israëlische premier Ariel Sharon moesten voorstellen, gingen in vlammen op.
De imams gingen in hun preken ook in op de Amerikaanse bezetting en op de recente opstand van sjiieten in het zuiden van Irak. De soennieten en de sjiieten hebben de handen ineengeslagen voor een jihad tegen de Amerikanen, zoals het hoort, zei een geestelijke in Nablus.
De Iraanse oud-president Hashemi Rafsanjani hekelde de Amerikaanse tactiek. Irak is een paradijs voor terroristen geworden, zei hij. De hoogste sjiitische geestelijke in Beiroet, grootayatollah sjeik Mohammed Hussein Fadlallah, zei dat de Amerikanen in Irak dezelfde massaslachtingen aanrichten als Israël in de Palestijnse gebieden.
Vrijdag was het precies een jaar geleden dat in Bagdad het beeld van Saddam Hussein omver werd getrokken. oh.. en check mn sig  |
kLowJow | vrijdag 9 april 2004 @ 19:17 |
Hier ook nog wat 'christelijk' geweld  quote:Paashaas krijgt afranseling in Amerikaanse jeugddienst 09-04-2004
Zo bloederig als The Passion of the Christ was het misschien niet, maar de geschokte reacties waren er niet minder om. Ouders en kinderen die een jeugddienst van de Assembly of God in de Amerikaanse plaats Glassport bijwoonden, konden hun ogen niet geloven toen ze zagen hoe de paashaas in de dienst een enorm pak slaag kreeg.
De paashaas bestaat niet, riepen de daders terwijl ze het arme dier toetakelden. Tegelijk sloegen ze de paaseieren stuk die de kinderen na de dienst zouden gaan zoeken.
Volgens de voorgangster, Patty Bickerton, was het niet de bedoeling kinderen bang te maken met de act met de paashaas. Wel wilde ze laten zien dat het Paasfeest niet om de paashaas, maar om Jezus Christus draait.
De ouders hebben daar geen boodschap aan. Het was erg schokkend, zegt een van hen. Ik kon mijn ogen niet geloven. Een andere moeder had haar zoontje van 4 meegenomen naar de dienst. Hij huilde en vroeg waarom de paashaas werd geslagen. Dit was niets voor kinderen, luidt haar conclusie. |
DrWolffenstein | vrijdag 9 april 2004 @ 19:19 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 19:14 schreef kLowJow het volgende:oh.. en check mn sig 
Heb je iets van een log-file van de context? |
du_ke | vrijdag 9 april 2004 @ 19:20 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 19:14 schreef kLowJow het volgende:[..] oh.. en check mn sig  Ik heb Civ ook besteld (:Y ja helemaal legaal en officieel enzo had nog een bol.com cadeaubon liggen ). Dus binnenkort ook weer veel te veel tijd aan civ besteden . |
DrWolffenstein | vrijdag 9 april 2004 @ 19:22 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 19:17 schreef kLowJow het volgende:Hier ook nog wat 'christelijk' geweld  [..] Paashaas 

dat is geen geweld. Dat is het bewijzen van je sukkel-zijn. |
kLowJow | vrijdag 9 april 2004 @ 19:25 |
quote: Ja, dat het plaatsen van aanhalingstekens om het woord christelijk, en een -smiley voor jou niet duidelijk genoeg zijn, had ik onderhand moeten weten. Ik geef het toe, ik ben een sukkel |
kLowJow | vrijdag 9 april 2004 @ 19:27 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 19:19 schreef DrWolffenstein het volgende:[..] Heb je iets van een log-file van de context? Er was geen context  |
DrWolffenstein | vrijdag 9 april 2004 @ 19:27 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 19:25 schreef kLowJow het volgende:[..] Ja, dat het plaatsen van aanhalingstekens om het woord christelijk, en een  -smiley voor jou niet duidelijk genoeg zijn, had ik onderhand moeten weten. Ik geef het toe, ik ben een sukkel Ik had het dus over die mafkezen die aan de gang waren met de paashaas Is het soms normaal dat SP'ers dingen teveel op zichzelf betrekken  |
kLowJow | vrijdag 9 april 2004 @ 19:28 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 19:20 schreef du_ke het volgende:[..] Ik heb Civ ook besteld (:Y ja helemaal legaal en officieel enzo had nog een bol.com cadeaubon liggen  ). Dus binnenkort ook weer veel te veel tijd aan civ besteden  . Just call me Cleo baby  |
DrWolffenstein | vrijdag 9 april 2004 @ 19:29 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 19:27 schreef kLowJow het volgende:Er was geen context  Een keiharde ontnuchtering. |
kLowJow | vrijdag 9 april 2004 @ 19:30 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 19:27 schreef DrWolffenstein het volgende:[..] Ik had het dus over die mafkezen die aan de gang waren met de paashaas  Is het soms normaal dat SP'ers dingen teveel op zichzelf betrekken  SP?! !!!
Je sukkel-zijn op jezelf betrekken.. vreemd ja. Als je het niet over mij had was "hun sukkel-zijn" wellicht duidelijker geweest. Bij nader inzien.. Het is goed zo  |
du_ke | vrijdag 9 april 2004 @ 19:30 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 19:28 schreef kLowJow het volgende:[..] Just call me Cleo baby  Call me Otto von Bismarck. |
DrWolffenstein | vrijdag 9 april 2004 @ 19:31 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 19:30 schreef kLowJow het volgende: Je sukkel-zijn op jezelf betrekken.. vreemd ja. Als je het niet over mij had was "hun sukkel-zijn" wellicht duidelijker geweest. Nederlandse grammatica en DrWolff gaan niet goed samen. |
du_ke | vrijdag 9 april 2004 @ 19:39 |
dag ik ga weer subsidie trekken.
En Parabola stopt . |
kLowJow | vrijdag 9 april 2004 @ 19:42 |
Subsidiese  |
RichardQuest | vrijdag 9 april 2004 @ 20:37 |

Jij ook één, aaah..? |
Disciple_of_Guinness | vrijdag 9 april 2004 @ 20:45 |
Biertje iemand????????????
Ben alweer klaar voor vandaag dus gaat ik lekker gezellie achter me compu pilsen  |
RichardQuest | vrijdag 9 april 2004 @ 20:48 |
Ik doe mee 
Klotebuurt
Matigjes he... |
DrWolffenstein | vrijdag 9 april 2004 @ 20:48 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 20:45 schreef Disciple_of_Guinness het volgende:Biertje iemand???????????? Ben alweer klaar voor vandaag dus gaat ik lekker gezellie achter me compu pilsen  Wacht maar eerst een paar uurtjes. Nu heb je duidelijk teveel op. |
kLowJow | vrijdag 9 april 2004 @ 20:48 |
Wijn maar.. moet aan mn bloeddruk denken |
Disciple_of_Guinness | vrijdag 9 april 2004 @ 20:50 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 20:48 schreef DrWolffenstein het volgende:
[..]
Wacht maar eerst een paar uurtjes. Nu heb je duidelijk teveel op. Ik drink niet als ik werk, moet ook weer mensen veilig thuis brengen na afloop  |
Monidique | vrijdag 9 april 2004 @ 21:03 |
Hoi. |
RichardQuest | vrijdag 9 april 2004 @ 21:05 |
hoi. |
Johan_de_With | vrijdag 9 april 2004 @ 21:06 |
Dag. |
RichardQuest | vrijdag 9 april 2004 @ 21:07 |
Kutjunks hier |
Johan_de_With | vrijdag 9 april 2004 @ 21:11 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 21:07 schreef RichardQuest het volgende:Kutjunks hier Jij gaat Peter Berends achterna ? |
RichardQuest | vrijdag 9 april 2004 @ 21:12 |
Neu.... |
Monidique | vrijdag 9 april 2004 @ 21:15 |
Waarom pro-pberends en niet proberends? |
RichardQuest | vrijdag 9 april 2004 @ 21:17 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 21:15 schreef Monidique het volgende: Waarom pro-pberends en niet proberends? Goed idee |
Monidique | vrijdag 9 april 2004 @ 21:19 |
quote:North Korea said Friday the standoff over its atomic ambitions was on the brink of nuclear war as US Vice President Dick Cheney headed to the region for talks with key Asian allies. http://sg.news.yahoo.com/040409/1/3jdy5.html
Dat kan er nog wel bij. |
Sidekick | vrijdag 9 april 2004 @ 21:20 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 21:15 schreef Monidique het volgende: Waarom pro-pberends en niet proberends? Eerder problematisch. |
kLowJow | vrijdag 9 april 2004 @ 21:34 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 21:20 schreef Sidekick het volgende:
[..]
Eerder problematisch. Ook jij weet dat je niet zonder pb kunt  Toon hier je respect en genegenheid jegens pb 
Wij houden van PBerends |
Monidique | vrijdag 9 april 2004 @ 22:14 |
quote:LATEST: Thousands of Armenians stage rally calling for president to quit. More soon. Hebben we nog een First Lady in de aanbieding? |
DrWolffenstein | vrijdag 9 april 2004 @ 22:16 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 22:14 schreef Monidique het volgende:
[..]
Hebben we nog een First Lady in de aanbieding? Civil unrest  |
kLowJow | vrijdag 9 april 2004 @ 22:16 |
quote:CDA'ers in Brabant niet naar de kerk 09-04-2004
CDA-kamerlid Van Lith was vrijdag vergeten dat het Goede Vrijdag was. Hij zat om drie uur 's middags niet in de kerk om de kruisiging van Jesus te herdenken. Hij was op werkbezoek op het gemeentehuis in Roosendaal.
Ook de burgemeester, een eveneens praktiserende katholiek, is vrijdagmiddag niet naar de kerk geweest. "Ik had iets anders te doen, ik had de CDA-fractie op bezoek," aldus burgemeester Marijnen. Volgens hem gebeurt het wel vaker dat hij zich niet aan zijn geloof kan houden. "Ik moet ook wel eens op zondag werken."  |
RichardQuest | vrijdag 9 april 2004 @ 22:25 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 22:16 schreef kLowJow het volgende:[..]  't Is ook maar een kutfeestdag |
kLowJow | vrijdag 9 april 2004 @ 23:24 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 22:25 schreef RichardQuest het volgende:[..]  't Is ook maar een kutfeestdag Zeker.. het is allemaal fake. Zelf op mijn vrije feestdag.. tijdens mijn vakantie, moest ik op mijn werk zijn  |
RichardQuest | vrijdag 9 april 2004 @ 23:38 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 23:24 schreef kLowJow het volgende:[..] Zeker.. het is allemaal fake. Zelf op mijn vrije feestdag.. tijdens mijn vakantie, moest ik op mijn werk zijn  Ik ook Ach, lekker geld verdienen  |
Monidique | vrijdag 9 april 2004 @ 23:39 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 23:38 schreef RichardQuest het volgende:[..]  Ik ook  Ach, lekker geld verdienen  echts. |
RichardQuest | vrijdag 9 april 2004 @ 23:43 |
quote:Op vrijdag 9 april 2004 23:39 schreef Monidique het volgende:[..]  echts.  |
Monidique | vrijdag 9 april 2004 @ 23:51 |
IESVS.
Wat ben ik toch eigenlijk links, bij benadering dan. |
RichardQuest | zaterdag 10 april 2004 @ 01:11 |
Voetbal in mijn ballen geschoten
Mijn kutposts werd weggehaald  |
kLowJow | zaterdag 10 april 2004 @ 01:25 |
Om de een of andere reden loopt dit topic niet.. |
RichardQuest | zaterdag 10 april 2004 @ 01:26 |
Komt door de buitenlanders  |
Monidique | zaterdag 10 april 2004 @ 01:26 |
quote:Op zaterdag 10 april 2004 01:26 schreef RichardQuest het volgende:Komt door de buitenlanders  Én de allcohtonen. |
RichardQuest | zaterdag 10 april 2004 @ 01:28 |
quote:Op zaterdag 10 april 2004 01:26 schreef Monidique het volgende:
[..]
Én de allcohtonen. Moslims En laat ik maar niks over WO II zeggen  |
kLowJow | zaterdag 10 april 2004 @ 01:33 |
quote:Op zaterdag 10 april 2004 01:28 schreef RichardQuest het volgende:[..] Moslims  En laat ik maar niks over WO II zeggen  Ik ga ff voetballen met kransen brb |
Sidekick | zaterdag 10 april 2004 @ 01:34 |
quote:Op zaterdag 10 april 2004 01:25 schreef kLowJow het volgende: Om de een of andere reden loopt dit topic niet.. *Kijkt naar titel*
Duidelijk. 
Ik ga maar weer eens ervandoor. Niet gaan baggeren hoor. *vingertje* |
RichardQuest | zaterdag 10 april 2004 @ 01:38 |
quote:Op zaterdag 10 april 2004 01:33 schreef kLowJow het volgende:
[..]
Ik ga ff voetballen met kransen brb KlowJow-uh akbar 
Osama Bin Laden akbar  |
Monidique | zaterdag 10 april 2004 @ 01:41 |
quote:Op zaterdag 10 april 2004 01:38 schreef RichardQuest het volgende:[..] KlowJow-uh akbar  Osama Bin Laden akbar  Ana akbar-min Allah |
ExtraWaskracht | zaterdag 10 april 2004 @ 01:44 |
Hoi |
Monidique | zaterdag 10 april 2004 @ 01:45 |
quote:Op zaterdag 10 april 2004 01:44 schreef ExtraWaskracht het volgende:Hoi hoi... |
RichardQuest | zaterdag 10 april 2004 @ 01:45 |
quote:Op zaterdag 10 april 2004 01:41 schreef Monidique het volgende:
[..]
Ana akbar-min Allah Ja, dat ken ik allemaal niet. Vertaal, ins'allah  |
RichardQuest | zaterdag 10 april 2004 @ 01:46 |
hoi  |
ExtraWaskracht | zaterdag 10 april 2004 @ 01:49 |
quote:Op zaterdag 10 april 2004 01:46 schreef RichardQuest het volgende:hoi  Jaaaaaaaaaa, we zijn enthousiast, hoe is het Richard? |
Dora_van_Crizadak | zaterdag 10 april 2004 @ 01:50 |
quote:Op zaterdag 10 april 2004 01:26 schreef RichardQuest het volgende:Komt door de buitenlanders  Altijd weer die Drenten . |
kLowJow | zaterdag 10 april 2004 @ 01:50 |
quote:Op zaterdag 10 april 2004 01:46 schreef RichardQuest het volgende:hoi  Heej  |
Monidique | zaterdag 10 april 2004 @ 01:51 |
quote:Op zaterdag 10 april 2004 01:45 schreef RichardQuest het volgende:[..] Ja, dat ken ik allemaal niet. Vertaal, ins'allah  Dat is slechts fonetisch, hoor. Mijn enkele dagen Arabisch. -ik ben volgens mij redelijk in talen-. Een Soedanees leerde mij wat.
Ik ben groter dan Allah
tijd en verjaring |
kLowJow | zaterdag 10 april 2004 @ 01:51 |
quote:Op zaterdag 10 april 2004 01:50 schreef Dora_van_Crizadak het volgende:[..] Altijd weer die Drenten  . Je UI.. wat doe je?!  |
Dora_van_Crizadak | zaterdag 10 april 2004 @ 01:53 |
quote:Op zaterdag 10 april 2004 01:51 schreef kLowJow het volgende:[..] Je UI.. wat doe je?!  Wat? . |
Dora_van_Crizadak | zaterdag 10 april 2004 @ 01:53 |
quote:Op zaterdag 10 april 2004 01:51 schreef Monidique het volgende:
[..]
Dat is slechts fonetisch, hoor. Mijn enkele dagen Arabisch. -ik ben volgens mij redelijk in talen-. Een Soedanees leerde mij wat.
Ik ben groter dan Allah Het betekent toch minder groot dan Allah? |
Monidique | zaterdag 10 april 2004 @ 01:56 |
quote:Op zaterdag 10 april 2004 01:53 schreef Dora_van_Crizadak het volgende:
[..]
Het betekent toch minder groot dan Allah? Volgens mij niet, hoor.
Akbar is groot en min (of iets dergelijks) is de vergrote stap van het voorgaande. |
Dora_van_Crizadak | zaterdag 10 april 2004 @ 02:01 |
quote:Op zaterdag 10 april 2004 01:56 schreef Monidique het volgende:
[..]
Volgens mij niet, hoor.
Akbar is groot en min (of iets dergelijks) is de vergrote stap van het voorgaande. Oh .
Het leek me logisch dat een reactie op wat RQ zei zou zijn dat die mensen minder groot zijn dan Allah .
En 'min' lijkt wel erg veel op 'minder'. |
UnderWorld_ | zaterdag 10 april 2004 @ 02:05 |
quote:Op zaterdag 10 april 2004 02:01 schreef Dora_van_Crizadak het volgende:
[..] En 'min' lijkt wel erg veel op 'minder'. Boom lijkt ook heel erg veel op bom, toch betekent het heel wat anders. |
Dora_van_Crizadak | zaterdag 10 april 2004 @ 02:06 |
quote:Op zaterdag 10 april 2004 02:05 schreef UnderWorld_ het volgende:
[..]
Boom lijkt ook heel erg veel op bom, toch betekent het heel wat anders. Nee. Milieuorganisaties die erg voor bomen zijn, schijnen ook met grote regelmaat gebruik te maken van bommen. |