Niks vinden? Wat denk je? Dat ze dat lichaam daar een paar uur laten liggen!quote:Op dinsdag 6 april 2004 15:08 schreef Man_Made_God het volgende:
Zijn er hier meer mensen die heer wat over hebben gehoord? Ik kan niks vinden namelijk.
quote:Op dinsdag 6 april 2004 15:10 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Niks vinden? Wat denk je? Dat ze dat lichaam daar een paar uur laten liggen!
Ja, een meisje. Landde precies naast een kinderwagen.quote:Op dinsdag 6 april 2004 15:10 schreef MSXUser het volgende:
Vorig jaar was er toch ook al iemand aan de achterkant van de toren gesprongen?
Die moet ik ook altijd hebben. Was van plan om rond die tijd in de stad af te spreken met een vriend van me bij de ABN. Ik had het te druk en dus kon het (gelukkig naderhand) niet doorgaanquote:Op dinsdag 6 april 2004 15:09 schreef Johnny_Footballhero het volgende:
Jakkes nog aantoe. Gelukkig zat ik niet op 't terras daar. Of stond ik op lijn 1 te wachten tegenover de ABN-Amro.
Vorig jaar juli dus... 20-jarige vrouw springt van Martinitorenquote:Op dinsdag 6 april 2004 15:11 schreef -Trinity- het volgende:
Volgens mij wel, een vrouw, of was dat een andere toren in Groningen?![]()
As de boe'n uut de To'en huupsen, zien de regendrups in d'aantij zijn mn oma dan altijd en spuugde een hap pruimtabak in de kwispedoor die in een hoek van de kamer stond.quote:Op dinsdag 6 april 2004 15:13 schreef robh het volgende:
Laagvliegende zwaluwen en mensen, dat betekent dat het slecht weer wordt. Damn.
quote:Op dinsdag 6 april 2004 15:16 schreef RM-rf het volgende:
[..]
As de boe'n uut de To'en huupsen, zien de regendrups in d'aantij zijn mn oma dan altijd en spuugde een hap pruimtabak in de kwispedoor die in een hoek van de kamer stond.
quote:Op dinsdag 6 april 2004 15:14 schreef MSXUser het volgende:
[..]
Vorig jaar juli dus... 20-jarige vrouw springt van Martinitoren Hee.. ook om 13.15Vampire Romance O+
Regel 2: doe het niet uit naam van Allah of welke andere God dan ook.quote:Op dinsdag 6 april 2004 15:24 schreef Johnny_Footballhero het volgende:
Ik ga een zelfmoord-etiquette ontwerpen.
Regel 1; doe het buiten 't zicht van iedereen.
Dat vind ik prima.quote:Op dinsdag 6 april 2004 15:26 schreef FritsVanEgters het volgende:
[..]
Regel 2: doe het niet uit naam van Allah of welke andere God dan ook.
Er zou een bordje moeten komen met "verboden te springen".quote:Op dinsdag 6 april 2004 15:28 schreef Stanley_Climbfall het volgende:
kom net uit het centrum.. niets gemerkt of zo.. maarruh.. ze moeten maatregelen nemen, want dit gebeurt iets te vaak...
Als 't in strijd is met de "zelfmoord-etiquette", dan pleeg je maar geen zelfmoord.quote:Op dinsdag 6 april 2004 15:33 schreef BBQ-kip het volgende:
Johnny_Footballhero:
Dan kun je zoiezo geen zelfmoord plegen want daar beschadig je altijd iemand mee... in ieder geval psychisch (denk aan familie, vrienden e.d.).
Ik vind het belachelijk waarom ze zelfmoorden niet meer noemen, nu lijkt het net of het nooit gebeurt en of mensen die zelfmoord willen plegen "de enigen zijn".
Of komt het te vaak voor en is het daarom geschrapt?
Wat is dat voor slechte conclusie?quote:Op dinsdag 6 april 2004 15:43 schreef mistraldk het volgende:
1 ambulance (dus sowieso dood)
En een verhoging van de boetes voor mensen die tóch springen!quote:Op dinsdag 6 april 2004 15:31 schreef robh het volgende:
[..]
Er zou een bordje moeten komen met "verboden te springen".
Of de doodstraf voor diegenen die het toch doenquote:Op dinsdag 6 april 2004 16:30 schreef Dante_A het volgende:
[..]
En een verhoging van de boetes voor mensen die tóch springen!
als er ambulance staat kan het slachtoffer nog levend zijn , anders astaat er wel een lijkwagen aangezien dooie mensen niet met ambulance mogen worden vervoerdquote:Op dinsdag 6 april 2004 15:43 schreef mistraldk het volgende:
ja hoor, denk het ook! fietste er langs, stonden fucking veel mensen te kijken en 1 ambulance (dus sowieso dood), 3 brandweer en 5 politiewagens ofzo.
Verkeerd opvatbaarquote:Op dinsdag 6 april 2004 16:59 schreef danos het volgende:
zal me een bende geven
Zeg beveilig dat ding eens beterquote:Op dinsdag 6 april 2004 16:56 schreef -Blaze- het volgende:
--knip--
Wat is er met de beveiliging van dat forum dan?? Of bedoel je dat 't nog een oude versie van phpBB is??quote:Op dinsdag 6 april 2004 17:03 schreef Tha_T het volgende:
[..]
Zeg beveilig dat ding eens beter
dat je alleen berichten kan bekijken als je ingelogd bent, en zie hier:quote:Op dinsdag 6 april 2004 17:09 schreef -Blaze- het volgende:
[..]
Wat is er met de beveiliging van dat forum dan?? Of bedoel je dat 't nog een oude versie van phpBB is??
Als je op Forum Index klikt in die link van jou dan kom je alsnog op de "goed" afgeschermde indexquote:Op dinsdag 6 april 2004 17:09 schreef -Blaze- het volgende:
[..]
Wat is er met de beveiliging van dat forum dan?? Of bedoel je dat 't nog een oude versie van phpBB is??
Dat lijkt me idd nog het meest kut als je echt iemand er af ziet vallen.quote:Op dinsdag 6 april 2004 16:58 schreef meanmofo het volgende:
M'n ex belde me huilend op omdat ze het gezien had, had nogal indruk gemaakt op haar. Ze zag 'm vallen, hij raakte nog net het windscherm van de Kosterij. Wat een ellende als je daar dan net langsloopt en dat voor je neus ziet gebeuren. Een uurtje later en ze had er met ons kind gelopen, 6 jaar oud, en leg die maar eens uit waarom er iemand voor z'n neus te pletter is gevallen.
Ik zou zeggen; maak jezelf lekker thuis van kant.
En hij had wel op iemand kunnen vallen, de lul !![]()
bij ons springen er gigantisch veel van de flat. en ze worden allemaal met een ambulance weggebracht. en dan beweren ze later dat die persoon in de ambulance overleden is.quote:Op dinsdag 6 april 2004 16:40 schreef Re het volgende:
[..]
als er ambulance staat kan het slachtoffer nog levend zijn , anders astaat er wel een lijkwagen aangezien dooie mensen niet met ambulance mogen worden vervoerd
Kunnen we het op de video of webcam streamen.quote:Op dinsdag 6 april 2004 15:50 schreef lily het volgende:
regel 6
Eerst hier melden en dan pas tot actie overgaan
jij hebt verdacht gelezen zeker deze weekquote:Op dinsdag 6 april 2004 17:54 schreef Falco het volgende:
Tis een ongeschreven regel van de media om nooit over zelfmoorden te schrijven, behalve als Herman Brood bijvoorbeeld van het Hilton Hotel afspringt. Dit gebeurt vanwege respect tov de nabestaanden, omdat het al zo verschrikkelijk is enzo.
Maar goed, het schijnt dat er 1500 zelfmoorden per jaar uitgevoerd worden, meer dan het aantal dodeijke verkeersongelukken.
Ok wat is het nou: een 20 jarige assenaar, of een 16 jarige scholier???quote:Op dinsdag 6 april 2004 18:22 schreef Loedertje het volgende:
Discussie over beveiliging Martinitoren
GRONINGEN - De gemeente Groningen kan nauwelijks iets doen om te voorkomen dat zelfmoordenaars van de Martinitoren springen. Dat zei wethouder Paas dinsdagmiddag naar aanleiding van de zelfmoord van een 20-jarige Assenaar.
De jongen sprong vanaf de tweede trans aan de terraskant van de toren. Zowel op de toren als op de grond kreeg een aantal mensen de schrik van hun leven teon zij getuige waren van het drama.
Wethouder Paas betwijfelt echter of er extra maatregelen genomen moeten worden. Maar de ChristenUnie vindt betere beveiliging wel degelijk noodzakelijk. Zo vond ruim tien jaar geleden een Canadese toerist de dood, toen hij geraakt werd door iemand die van de toren sprong.
De gemeente heeft de afgelopen jaren verschillende pogingen ondernomen om de veiligheid te vergroten. Zo zijn er camera´s opgehangen en loopt er een torenwacht rond. Paas zegt zich nog op de kwestie te willen beraden.
RadioFragment
Ook die 20 jarige kan nog op school hebben gezeten hoorquote:Op dinsdag 6 april 2004 18:25 schreef Man_Made_God het volgende:
Ok wat is het nou: een 20 jarige assenaar, of een 16 jarige scholier???![]()
True, maar een 20-jarige zit waarschijnlijk op Zernike, en een 16-jarige waarschijnlijk niet.quote:Op dinsdag 6 april 2004 18:27 schreef Loedertje het volgende:
[..]
Ook die 20 jarige kan nog op school hebben gezeten hoor
Camera's zeg je? En met welk doel mag dat in godsnaam zijn?quote:Op dinsdag 6 april 2004 18:22 schreef Loedertje het volgende:
De gemeente heeft de afgelopen jaren verschillende pogingen ondernomen om de veiligheid te vergroten. Zo zijn er camera´s opgehangen en loopt er een torenwacht rond.
Beveiliging misschien?quote:Op dinsdag 6 april 2004 18:33 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Camera's zeg je? En met welk doel mag dat in godsnaam zijn?
Ik hoor en zie er meerdere op een dag, maar ja, ik werk dan ook in het ziekenhuisquote:Op dinsdag 6 april 2004 17:58 schreef Mereltje het volgende:
Ik heb wel een ambulance gehoord rond die tijd, ik loop stage vlakbij de Martinitoren, ben blij dat ik het niet heb gezien zeg
Heeft geen enkel nut...elke toerist kan zelfmoord willen plegenquote:Op dinsdag 6 april 2004 18:38 schreef Man_Made_God het volgende:
[..]
Beveiliging misschien?
http://members.home.nl/rhutje/webcam/4.htmquote:Op dinsdag 6 april 2004 15:41 schreef Praag het volgende:
Regel 5: Zwaaien naar de Webcam.
Dat is niet de terraskantquote:Op dinsdag 6 april 2004 18:44 schreef Loedertje het volgende:
[..]
http://members.home.nl/rhutje/webcam/4.htm
quote:Op dinsdag 6 april 2004 18:46 schreef tvdleur het volgende:
Dat is niet de terraskant
Parashut ?quote:Op dinsdag 6 april 2004 15:10 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Niks vinden? Wat denk je? Dat ze dat lichaam daar een paar uur laten liggen!
Rest In Piecesquote:Op dinsdag 6 april 2004 17:05 schreef TheGodfather3 het volgende:
Ik heb het inderdaad ook gehoord, een collega kwam helemaal geschokt aanzetten dat er weer iemand van de Martinitoren was gesprongen. Ik snap dit echt niet, waarom in het zicht van al die mensen? Maarja, R.I.P.
In de VS zouden ze gezegd hebben dat die Canadees die zelfmoordernaar vermoord heeft.quote:Op dinsdag 6 april 2004 18:22 schreef Loedertje het volgende:
Zo vond ruim tien jaar geleden een Canadese toerist de dood, toen hij geraakt werd door iemand die van de toren sprong.
Denk je dat die gast van een toren springt als die aandacht wilt? Als hij dat had gewild dan had hij vast wel iets minder definitiefs uitgezocht.quote:Op dinsdag 6 april 2004 18:23 schreef Man_Made_God het volgende:
ik had die gozer uit m'n klas net nog even aan de lijn. Hij stond op de bus te wachten ter hoogte van Vindicat. Hij hoorde iemand schreeuwen uit de hoek van de Martinitoren en zag die gast net neerkomen.... Redelijk zieke gedachte.
Maar al met al: hoe zielig en sneu het ook is: wat een klotemanier om dood te gaan, je kunt ook gewoon met iemand gaan praten als je aandacht wil
Beetje een Pavlov-reactie zo he.... "Camera => Veilig" Welterustenquote:Op dinsdag 6 april 2004 18:38 schreef Man_Made_God het volgende:
[..]
Beveiliging misschien?
quote:Op dinsdag 6 april 2004 18:50 schreef Treinhomo het volgende:
[..]
Rest In Pieces
misschien dat het mensen afschrikt? (jaja, er is net iemand afgesprongen, i know)quote:Op dinsdag 6 april 2004 19:01 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Beetje een Pavlov-reactie zo he.... "Camera => Veilig" Welterusten
och een laatste redmiddel misschien. "niemand heeft aandacht voor mij, kijken hoe ze zich nu gaan voelen!"quote:Op dinsdag 6 april 2004 18:57 schreef LostFormat het volgende:
[..]
Denk je dat die gast van een toren springt als die aandacht wilt? Als hij dat had gewild dan had hij vast wel iets minder definitiefs uitgezocht.
Ik zie zo'n politieman al over de arme man heenbuigen: "Je bent dood, maar we hebben je wel op camera! Ha!"quote:Op dinsdag 6 april 2004 19:05 schreef Man_Made_God het volgende:
[..]
misschien dat het mensen afschrikt? (jaja, er is net iemand afgesprongen, i know)
Ik verzin ook maar wat, er is vast een reden dat die dingen daar hangen
Oe oe oe ik hebt het... in het geval van moord. Dan staat de dader op video... Who's your daddy, heb ik toch maar even bedacht eventjes!quote:Op dinsdag 6 april 2004 19:08 schreef MrBean het volgende:
[..]
Ik zie zo'n politieman al over de arme man heenbuigen: "Je bent dood, maar we hebben je wel op camera! Ha!"
In your dreams. Een springer die serieus wil springen, wil niet tegengehouden worden, dus die geeft geen signalen af. Die stapt gewoon over de reling en letterlijk voordat je in de gaten hebt wat er gebeurt is hij al dood. En dat beveiligingsmannetje moet dan nog beginnen met rennen. Dat heeft echt geen zin. Als je niet wilt dat er mensen springen, dan moet je dat fysiek onmogelijk maken. Meer dan manshoge hekken, of een glazen wand. Iets anders heeft gewoon geen enkele zin. Echt niet.quote:Op dinsdag 6 april 2004 19:41 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Als er een beveiligings mannetje loopt, en dr camera's hangen, kan het beveiligings mannetje natuurlijk snel bij een evt. springer zijn doordat hij gewaarschuwd wordt.
of zoals het wtc, de dak verdieping een stuk smaller maken, hekken dr om heen, en dan een stuk lager nog een verdieping met nog meer hekken. Dan moet je eerst ca 5 meter springen, dan bij hekken met behoorlijk hoge spanning, en dan daar over heen klimmen en dan springen.quote:Op dinsdag 6 april 2004 19:45 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
In your dreams. Een springer die serieus wil springen, wil niet tegengehouden worden, dus die geeft geen signalen af. Die stapt gewoon over de reling en letterlijk voordat je in de gaten hebt wat er gebeurt is hij al dood. En dat beveiligingsmannetje moet dan nog beginnen met rennen. Dat heeft echt geen zin. Als je niet wilt dat er mensen springen, dan moet je dat fysiek onmogelijk maken. Meer dan manshoge hekken, of een glazen wand. Iets anders heeft gewoon geen enkele zin. Echt niet.
En dan? Dan loop je een verdieping of wat lager gewoon weer naar binnen of zo?quote:Op dinsdag 6 april 2004 19:50 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Het schijnt trouwens moeilijk te zijn van het Empire State Building te springen. Door de wind die eromheen blaast wordt de springer weer tegen het gebouw geplakt..
Ik niet i.i.gquote:Op dinsdag 6 april 2004 19:11 schreef Man_Made_God het volgende:
[..]
Who's your daddy, heb ik toch maar even bedacht eventjes!![]()
Jah, lekker (bijna?) op het terras springen, lekker danquote:Op dinsdag 6 april 2004 20:17 schreef Hagedis het volgende:
Om eerlijk te zijn, als ik zelfmoord zou plegen zou ik het deze manier doen.
Niet dat ik plannen heb.
Dat valt wel mee. WTC was (veel) beter beveiligd. Empirestate kijk je recht naar beneden, je kan tussen de "pilaren" of hoe je het ook wilt noemen door hangen.quote:Op dinsdag 6 april 2004 20:01 schreef Man_Made_God het volgende:
Grote jongen die van het Empire State Building af springt.
Hoge hekken om de loopgracht, en continue bewaking (daar wel), in verband met de gigantische hoeveelheden toeristen die er iedere dag weer op staan.
hmm, jij heb veel vertrouwen in ons zie ik alquote:Op dinsdag 6 april 2004 15:43 schreef mistraldk het volgende:
... en 1 ambulance (dus sowieso dood) ....
Precies, als je 't al wil doen zorg in ieder geval niet dat er ook andere risco lopen gewond te raken.quote:Ik zou zeggen; maak jezelf lekker thuis van kant.
En hij had wel op iemand kunnen vallen, de lul !
Ik vond de beveiliging op 't Empire state building toch beter als op 't WTC, laatste keer dat ik op 't wtc was (1999) heb ik geen beveiliging rond zien lopen boven, al is't volgens niet echt mogelijk om over die hekken en die rand heen te komen.quote:Dat valt wel mee. WTC was (veel) beter beveiligd
Regels om zelfmoord te plegen ????quote:Op dinsdag 6 april 2004 15:24 schreef Johnny_Footballhero het volgende:
Ik ga een zelfmoord-etiquette ontwerpen.
Regel 1; doe het buiten 't zicht van iedereen.
empire state zou je zo tussen de sierhekken door kunnen jumpen naar beneden, bij het wtc, met lagere hekken, kwak je dan een verdieping lager (ca 5/6 meter?) neer, waar ook nog es hekken omheen stonden die evenhoog waren als de val die je net gemaakt hebt (Althans, in juni 2001)quote:Op woensdag 7 april 2004 05:04 schreef Farao het volgende:
Ik vond de beveiliging op 't Empire state building toch beter als op 't WTC, laatste keer dat ik op 't wtc was (1999) heb ik geen beveiliging rond zien lopen boven, al is't volgens niet echt mogelijk om over die hekken en die rand heen te komen.
Maar op 't Empire liep toen nog wel security rond.
Hahahahaha inderdaad,dat zal wel helpenquote:Op dinsdag 6 april 2004 15:31 schreef robh het volgende:
[..]
Er zou een bordje moeten komen met "verboden te springen".
quote:'Val van Martinitoren geen zelfmoord, maar ongeluk'
groningen - De vader van de 20-jarige Assenaar die dinsdag om het leven kwam na een val van de Martinitoren, zegt dat zijn zoon geen zelfmoord heeft gepleegd, maar dat hij het slachtoffer is geworden van een ongeluk.
De vriendin van de jongen, die op de toren was tijdens het tragische voorval, heeft gezegd dat de jongen in een balorige bui op de balustrade is gaan zitten. ''Toen heeft hij zijn benen aan de buitenkant gehangen en is hij weggegleden'', zegt de vader. ''De trans is toch al glad, maar door de regen was hij nog gladder dan anders.''
De vader zegt dat zijn zoon ''geen enkele reden'' had om een einde aan zijn leven te maken.
''Ik kende hem twintig jaar. Hij mocht graag een beetje stoer doen. Alleen hij overzag niet altijd de gevolgen van zijn daden.''
Volgens de vader hebben zijn zoon en zijn vriendin wel problemen gehad. ''Maar daarvoor hadden ze juist een oplossing gevonden.''
De politie ging er dinsdag van uit dat de jongen zelfmoord had gepleegd. De politie zegt nu dat na het horen van de vriendin en de getuigen niet met zekerheid is vast te stellen dat hij zelf is gesprongen.
Ik had het er nog met een aantal vrienden over gehad, van: stel je voor als het een ongeluk was, DAT zou pas lullig zijn geweest.... Dus.quote:Op donderdag 8 april 2004 13:42 schreef robh het volgende:
Dat was nog eens voorbarig....
Hij was gewoon dom aan het doen
[..]
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |