Het is maar wat je erin witl zien Kirmiz. Als iets maandelijks gebeurt of zelfs een paar keer per maand zie ik het niet als incidenteel, jij blijkbaar wel...quote:Op dinsdag 6 april 2004 15:37 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
[..]
Als je zegt stelselmatig, dan zit er een patroon in. Ik zie er geen patroon in. Overigens wordt aanranding 'verwart' met verkrachting. Dat is kwalijk, maar wel begrijpelijk gezien het uitgangspunt van de betreffende user.
Ik heb al gereageerd in de bos topic. Mijn mening staat daar duidelijk vermeld.
Geen idee. Ook geen zin om het op te zoeken.quote:Op dinsdag 6 april 2004 15:54 schreef Elgigante het volgende:
[..]
Het is maar wat je erin witl zien Kirmiz. Als iets maandelijks gebeurt of zelfs een paar keer per maand zie ik het niet als incidenteel, jij blijkbaar wel...
Ik verwar verkrachting niet met aanranding, maar een poster vond de term aanranding te zwaar en ik gaf een voorbeeld dat er zelfds ergere dingen gebeuren dan aanranding door 14 en 15 jarige in een zwembad.
Maar over welk uitgangspunt van welke user heb je het?
In deze context kun je dus niet spreken van stelselmatig. Stelselmatig is namelijk niet perse het tegenovergestelde van incidenteel, als dat is wat je dacht.quote:stel·sel'ma·tig bn volgens een stelsel of regel, systematisch
De eerste de beste die beweerd dat alle allochtonen in een knuffelbos thuishoren omdat ze dom en lief zijn is zelf totaal gestoord en verdient een verfrissende klap voor zijn kop.quote:Op dinsdag 6 april 2004 18:42 schreef Oud_student het volgende:
Op deze manier kunnen we toch een spreidingsbeleid realiseren, en goedkoop ook
quote:Op dinsdag 6 april 2004 18:53 schreef HarigeKerel het volgende:
Misschien krijgt de Islam Jugend ook wel een schietbaan in het bos zodat ze zich weerbaarder kunnen opstellen jegens de verderfelijke autochtonen![]()
quote:Op dinsdag 6 april 2004 18:54 schreef Monidique het volgende:
Nou, nou. Wat een hysterische onzin lees ik hier weer, zeg. Maar dat was te verwachten.
Een nieuwe verschijning. Rascistische linkse boomknuffelaarsquote:Op dinsdag 6 april 2004 18:56 schreef BVO het volgende:
Sorry hoor, maar dit is natuurlijk belachelijk.
quote:Een verklaring daarvoor is volgens de buitenlanders zelf, dat de bossen in Nederland saai zijn. "In hun eigen land is overal in de natuur iets te eten", aldus Van Slobbe.
Ik vind het als allochtoon heerlijk om mezelf met computers te omringen. Ik wil een kantoor VOL met computers voor mijzelfquote:Op dinsdag 6 april 2004 19:05 schreef kLowJow het volgende:
Ik vraag me af welke en hoeveel allochtonen ondervraagd zijn om tot de volgende uitspraak te komen...
Een pot geld dat bedoeld is voor minderheden en integratieprojecten ed. gebruiken voor het aanplanten van een bos, kan alleen onder een rechtse regering.quote:Op dinsdag 6 april 2004 19:12 schreef HarigeKerel het volgende:
Na de "Jongeren Hang Plek" hebben we nu dus ook de "Allochtonen Graas Plaats"
Links bedankt![]()
Ik ben het er ook mee eens dat er nog steeds niet voldoende bezuinigd wordquote:Op dinsdag 6 april 2004 19:15 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
Een pot geld dat bedoeld is voor minderheden en integratieprojecten ed. gebruiken voor het aanplanten van een bos, kan alleen onder een rechtse regering.
tsss. dat pot, dat kan alleen maar onder een linkse regering? moet ik het zo zien?quote:Op dinsdag 6 april 2004 19:15 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
Een pot geld dat bedoeld is voor minderheden en integratieprojecten ed. gebruiken voor het aanplanten van een bos, kan alleen onder een rechtse regering.
Ik bèn hartstikke serieus........... Het idee alleen al lokt natuurlijk hilarische reacties uit zoals je bij velen ziet. Doe maar verder niet zo ontzettend naief klojootje, het merendeel van de allochtonen in NL is moslim, en voor wie is het vreetbos bedoeld?quote:Op dinsdag 6 april 2004 16:42 schreef kLowJow het volgende:
[..]
Nee, even serieus.. het gaat hier om een (allochtonen)bos belachelijk initiatief natuurlijk, maar jij maakt hier moslims van, en "rechtvaardigt" je opmerkingen met het verwijt dat je als "minder dan een varken" gezien wordt. Over wie heb je het nu?
De ambtenaar die dit heeft toegekent kan iig wel weg, dat klopt. Scheelt alvast weer.quote:Op dinsdag 6 april 2004 19:16 schreef DrWolffenstein het volgende:
[..]
Ik ben het er ook mee eens dat er nog steeds niet voldoende bezuinigd word
quote:Op dinsdag 6 april 2004 19:12 schreef HarigeKerel het volgende:
Na de "Jongeren Hang Plek" hebben we nu dus ook de "Allochtonen Graas Plaats"
Links bedankt![]()
Laten we niet hopen dat gewone gezonde nederlanders het nemen dat hun belasting geld gaat naar een paar mensen die denken dat alle allochtonen knuffelbaar, lief en aapachtig zijn.quote:Op dinsdag 6 april 2004 19:25 schreef NorthernStar het volgende:
Verder weet ik niet wat bezuinigen met het verkeerd aanwenden van subsidiegeld te maken heeft. Hoewel het meeste voor dat bos uit paticuliere fondsen komt geloof ik.
Er worden mobiele gaarkeukens geplaatst.quote:Op dinsdag 6 april 2004 19:25 schreef Cosma-Shiva het volgende:
Is er al iets meer bekend over het smulbos?
En hoe zit het met de winterperiode, wanneer er niks te smullen valt, hoe gaan we dan mensen naar het smulbos lokken?
Dan komt Bernard bijvoeren. Dan doet hij toch zijn rondje langs de kroondomeinen om de populatie op peil te houden.quote:Op dinsdag 6 april 2004 19:25 schreef Cosma-Shiva het volgende:
En hoe zit het met de winterperiode, wanneer er niks te smullen valt, hoe gaan we dan mensen naar het smulbos lokken?
quote:Op maandag 5 april 2004 16:20 schreef Loedertje het volgende:
Die stichting waarde ( http://www.waarde.nl/framesetwaarde.HTML ) krijgen die nu ook nog vette subsidies enzo?
Ze hebben wel een beetje teveel aan die proefpaddestoelen lopen likken.
tuurlijk is een gestigmatiseerd bos geen goed uitgangspunt, dat snapt iedereen. een smulbos derhalve vind ik in tijden van armoede, natuurbewustzijn en/of ten behoeve van educatie bij het jongere/onwetende publiek erg ok.quote:Op dinsdag 6 april 2004 19:40 schreef DrWolffenstein het volgende:
Maar ik ben eigenlijkzwaar
beledigd door deze mensen
opmerkelijk vaak 'ze' terwijl dit bos juist, zonder domme communicatie, een 'we' bos zou kunnen zijn.quote:Op dinsdag 6 april 2004 19:50 schreef Kaensterle het volgende:
Ze zijn natuurlijk het terugsturen van al die asielzoekers aan het voorbereiden... kunnen ze vast oefenen voor als ze weer in de rimboe zitten![]()
Hoersubsidie.... Najib is oke jaquote:Op dinsdag 6 april 2004 19:50 schreef Kaensterle het volgende:
What's next? Een allochtonenpretpark? Met gratis hoeren in het zwemparadijs?
ik ken ze wel en misschien daarom lijkt me zon bos wel leuk.quote:Op dinsdag 6 april 2004 19:55 schreef Kaensterle het volgende:
Ik ben toch geen allochtoon?
Over mijn eigen bos is al een topic in onzin.
quote:wahahaha een VOEDERbos
kun je naast de vogeltjes de allochtonen ook wat voedsel gooien
![]()
![]()
![]()
die nederlanders toch
Goeie actie.. moet eigenlijk standaard procedure zijnquote:Op dinsdag 6 april 2004 20:28 schreef Dagonet het volgende:
Doorloop & opruimslot
En weer openen dan kom je er 20 minuten later achter dat je hem niet hebt opengegooid
Wist jij dat niet elke vrouwelijke allochtoon een hoofddoekje draagt? Wist je dat het zelfs een minderheid v/d vrouwelijke allochtonen is die een hoofddoekje draagt?quote:Op dinsdag 6 april 2004 12:38 schreef Koos Voos het volgende:
[afbeelding]
Dit soort reacties horen in het ONZ forum sizzlerquote:Op dinsdag 6 april 2004 22:39 schreef sizzler het volgende:
Krijgen ze ook een eigen dierentuinen (met vooral veel kamelen, berggeiten en ezels) en eigen campings op grote zandvlaktes? Zullen we ook de winkels wat aanpassen zodat ze meer gaan winkelen? En zandpaadjes aanleggen naast de snelwegen om de mobiliteit te bevorderen?
Arme geiten...quote:Op dinsdag 6 april 2004 22:39 schreef sizzler het volgende:
Krijgen ze ook een eigen dierentuinen (met vooral veel kamelen, berggeiten en ezels)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |