FOK!forum / Lifestyle / Airco
Manfredjevrijdag 27 juli 2001 @ 21:15
Weet er iemand waar je een beetje goede airco voor in huis kan kopen tegen een niet al te hoge prijs???
bianca en michaelvrijdag 27 juli 2001 @ 21:35
Ze zijn bij kleinere CV zaakjes voor niet al te duur aan te schaffen, soms zelfs 2e hands, maar houdt er rekening mee dat niet de aanschaf maar het verbruik flink aantikt! (ik heb wel eens gehoord van 0.50 cent per minuut voor thuis gebruik!)

Succes, Bianca.

Latindancervrijdag 27 juli 2001 @ 21:41
volgens mij heb je ze bij de karwei voor zo'n 700 a 800 piek. Of kijk op spott.nl (nu-het nog-kan)

Ik merk wel dat ik de laatste dagen met plezier in mijn auto stap!!!!

#ANONIEMzaterdag 28 juli 2001 @ 01:29
quote:
Op vrijdag 27 juli 2001 21:35 schreef bianca en michael het volgende:
Ze zijn bij kleinere CV zaakjes voor niet al te duur aan te schaffen, soms zelfs 2e hands, maar houdt er rekening mee dat niet de aanschaf maar het verbruik flink aantikt! (ik heb wel eens gehoord van 0.50 cent per minuut voor thuis gebruik!)

Succes, Bianca.


Is dat alleen het stroomverbruik?

Dat zit bij mij namelijk al bij de huur inbegrepen.

japserzaterdag 28 juli 2001 @ 12:13
Ik denk dat het stroomverbruik redelijk mee zal vallen. hoe groter huis je hebt, des te meer verbruik. en ik denk dat het ook geld voor oude/nieuwe airco's, nieuwe zijn zuiniger dan oude.

t hangt er ook nog vanaf wat voor eentje je wilt (éen koelapparaat voor in 1à2 kamers, of zoeentje in je kelder met verbindingen naar alle kamers...)

greetz,

Jasper

Pietverdrietzondag 13 juni 2004 @ 19:56
Heb er net eentje gekocht bij Obi voor 299 euro, 3 jaar garantie
http://www.neu.obiatotto.(...)plate=searchtemplate

Brenniezondag 13 juni 2004 @ 19:58
Svp hier verder: Portable airco (single)
Deze dicht.