Tsja, zo dacht Volkert ook.quote:Op donderdag 1 april 2004 15:23 schreef JohnDope het volgende:
[..]
nee ik ben een voorstander van het kwaad bestrijden met de wapens die het kwaad heeft.
Gedaan, het zou mij niks verbazen als Sing Varma achter het stuur zat, die is er gek genoeg voorquote:Op donderdag 1 april 2004 15:28 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Of je leest het topic even.
neehoor volkert pakte een vuurwapen omdat hij het verbaal niet af kon tegen Fortuyn, dat is gewoon zwak.quote:Op donderdag 1 april 2004 15:31 schreef Kozzmic het volgende:
[..]
Tsja, zo dacht Volkert ook.
Die man heeft grotere verantwoordelijkheden en is een publiek figuur. Als jij zo wordt aangereden met tig getuigen erbij, dan sturen ze ook wel een helikopter in de lucht. Je lijkt wel een klein kind dat geen ijsje krijgt...quote:Op donderdag 1 april 2004 15:28 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Of je leest het topic even.
OT: Voorhout afgezet, helikopter in de lucht... Ja ja. En dat doen ze bij elke aanrijding? Dacht het niet. Het is Orwell ten top: Iedereen is gelijk, maar sommigen zijn gelijker dan anderen.
jij had het anders ook niet over een aantal verbale corrigerende tikkenquote:Op donderdag 1 april 2004 15:32 schreef JohnDope het volgende:
[..]
neehoor volkert pakte een vuurwapen omdat hij het verbaal niet af kon tegen Fortuyn, dat is gewoon zwak.
quote:Getuige van aanslag hield verwarde vrouw minutenlang vast
DEN HAAG - "Een gewone kantoordame. Maar wel een beetje in de war. Ze zei: ze willen me dood maken, ze willen me dood maken. Ik zei dat als ze zo door zou gaan, ze zelf mensen dood zou maken."
Medewerker C. Middelkoop van Bakels, Ouwerkerk Bouw uit Den Haag doet zijn relaas van de aanslag op het Lange Voorhout in Den Haag, waar donderdag rond het middaguur een automobiliste inreed op VVD-fractievoorzitter Van Aartsen en zijn woordvoerder.
Volgens Middelkoop is de dader een vrouw met donker haar van rond de 40 jaar. Hij heeft haar "vijf tot tien minuten" vastgehouden. "Maar de politie kwam maar niet. Toen heb ik haar ook maar losgelaten, want iedereen was weg."
Middelkoop heeft alles gezien. De aanslag gebeurde tijdens een fotosessie op een gazon in de statige Haagse laan op steenworp afstand van het Binnenhof. "Ik liep door het gras en zag Van Aartsen. De auto kwam over het gras aangereden en reed van achteren op ze in. Van Aartsen werd niet geraakt. De man naast hem wel. Daarna reed de dame weg", aldus Middelkoop.
Maar ze kwam niet ver in haar zwarte renault megane. Middelkoop: "Het verkeer zat vast, dus moest ze weer terug. Ik heb de deur opengedaan en haar er uit getrokken. Van Aartsen ging ook nog even achter de dader aan."
NU.nl
corrigerende tikken daar is niks verkeerds mee, je kan daar soms mensen mee op het rechte pad brengen, als ik een pistool pak en schiet een kogel door iemands kop, dan heeft diegene nooit de kans om van ze fouten te leren.quote:Op donderdag 1 april 2004 15:37 schreef sp3c het volgende:
[..]
jij had het anders ook niet over een aantal verbale corrigerende tikken
dat hangt ervanaf wat je er zelf van vind natuurlijk.quote:Op donderdag 1 april 2004 15:34 schreef Tijger_m het volgende:
Nu de belangrijkste vraag, Kozzmic, kwam zij van links of van rechts
Kun je dat uitleggen? Ik begrijp deze opmerking niet.quote:Op donderdag 1 april 2004 15:31 schreef Kozzmic het volgende:
Tsja, zo dacht Volkert ook.
Dat vond ik nou van Fortuyn...mag ik dan oprecht begrip hebben voor Volkert en hem een held noemen zonder dat jij over de rooie gaat?quote:Op donderdag 1 april 2004 15:19 schreef Aaahikwordgek het volgende:
Marcel van Dam is een akelige opruier en populist. Ik kan mij die anti-gevoelens goed voorstellen.
Wat een raar verhaal. Er was niemand en Van Aartsen rende achter de dader aan?quote:Op donderdag 1 april 2004 15:37 schreef Kozzmic het volgende:
[..]
toch laat je er even goed mee zien dat je het niet aandurft om de man verbaal op het recht(squote:Op donderdag 1 april 2004 15:38 schreef JohnDope het volgende:
[..]
corrigerende tikken daar is niks verkeerds mee, je kan daar soms mensen mee op het rechte pad brengen, als ik een pistool pak en schiet een kogel door iemands kop, dan heeft diegene nooit de kans om van ze fouten te leren.
Je maakt een denkfout. Ik heb geen begrip voor mensen die andere mensen met een andere mening vermoorden. Wel dat ze anti-gevoelens hebben.quote:Op donderdag 1 april 2004 15:39 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Dat vond ik nou van Fortuyn...mag ik dan oprecht begrip hebben voor Volkert en hem een held noemen zonder dat jij over de rooie gaat?
Dat het blijkbaar ok is voor sommigen om 'tikken' of erger uit te delen als je het oneens bent met een politicus of columnist.quote:Op donderdag 1 april 2004 15:39 schreef rroloff het volgende:
Kun je dat uitleggen? Ik begrijp deze opmerking niet.
Tuurlijk mag je hem zo noemen, maar een echte linkse politicus heeft een grafhekel aan van der G, gewoon om het simpele feit dat Fortuyn als held de geschiedenisboekjes in is gegaan, debatzalen zijn naar hem vernoemd, etc...quote:Op donderdag 1 april 2004 15:39 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Dat vond ik nou van Fortuyn...mag ik dan oprecht begrip hebben voor Volkert en hem een held noemen zonder dat jij over de rooie gaat?
Kwaad bestrijden met wapens. Of het nu vuurwapens, auto's of vuisten zijn, what's the difference. JohnDope toont met zijn opmerkingen in dit topic aan dat hij weinig beter dan Volkert is. Hoewel ik er maar vanuit ga dat het hier een keyboard warrior betreft, grote muil achter het toetsenbord maar IRL een angsthaas.quote:Op donderdag 1 april 2004 15:39 schreef rroloff het volgende:
[..]
Kun je dat uitleggen? Ik begrijp deze opmerking niet.
Links tuig.quote:Op donderdag 1 april 2004 15:42 schreef rroloff het volgende:
"Maar de politie kwam maar niet".
Lekker is dat.....
5 of 10 minuten later was er niemand MEER en toen heeft hij dr losgelatenquote:Op donderdag 1 april 2004 15:39 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Wat een raar verhaal. Er was niemand en Van Aartsen rende achter de dader aan?
Ik begin nu toch aan 1 april te denken.![]()
Wanneer ga je voor Geenstijl.nl schrijven?quote:Op donderdag 1 april 2004 15:43 schreef Kozzmic het volgende:
[..]
Kwaad bestrijden met wapens. Of het nu vuurwapens, auto's of vuisten zijn, what's the difference. JohnDope toont met zijn opmerkingen in dit topic aan dat hij weinig beter dan Volkert is. Hoewel ik er maar vanuit ga dat het hier een keyboard warrior betreft, grote muil achter het toetsenbord maar IRL een angsthaas.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |