Ik lees hier veel onzin en weinig zinnigs
1) Een wijn is NIET onbeperkt houdbaar
2) De houdbaarheid ligt erg aan hoe ze bewaart worden, maw, in een donkere kelder bij 12 graden continu is ie langer goed dan in de woonkamer.
3) Een wijn wordt niet noodzakelijk beter als ie een paar jaar bewaard wordt, het gros wat je in de super of bij slijter koopt is op dronk, en moet niet nog jaren worden bewaard.
4) Alleen de betere rode wijn rijpt goed met een jaar of 8 kelder, bij een witte wijn maakt het helemaal niet uit, die wordt niet beter, en kan er eigenlijk alleen maar slechter op worden, hoewel je als je hem goed bewaard, hij wel een paar jaar houdbaar is mits ie een goede wijn is
De enige zinnige raad die ik je kan geven is, probeer het gewoon, als ie nog schuimt is ie nog okay.
In Baden-Badener Badeseen kann man Baden-Badener baden sehen.