dat zag ik ook ja! bestel gewoon die van 16 pond, kdenk dat ze t niet kunnen maken om ze dan toch voor 29 pond aan je te verkopen.quote:Op woensdag 24 maart 2004 11:38 schreef Notorious_Roy het volgende:
Op Play.com (ook op andere sites natuurlijk) kun je de complete eerste 3 seizoenen van the Simpsons kopen op DVD. Nu zag ik echter dit:
http://www.play.com/play2(...)=158862&p=57&c=&g=72
Een zeer lage prijs dus, terwijl het volgens mij wel hetzelfde is als:
http://play.com/play247.a(...)e=94984&p=57&c=&g=72
Is dat ook zo? Ze hebben het voor alle 3 de seizoenen, een "promotional price" van 16 pond.
Tof voor je, maar dat wil ik niet. Ik wil ze in mooie DVD Box.quote:Op woensdag 24 maart 2004 11:53 schreef achterop23 het volgende:
Hmm, ik heb lekker alle (340 ofzo and counting) afleveringen gedownload.
Zondags zijn de nieuwe afleveringen en 's maandags slinger ik kazaa of limewire aan en download de laatste aflevering, zeer goede kwaliteit. MAar ja, het kost je wel een hele boel Gb.
En het vinden van de afleveringen uit de beginperiode (seizoen 1, 2, 3 en 4 ofzo) was erg moeilijk.
Nope. UK DVD's hequote:Op woensdag 24 maart 2004 13:26 schreef _Flea_ het volgende:
Zit er geen Nederlandse ondertiteling bij?
Volgens mij is seizoen 1 alleen NLO ?quote:Op woensdag 24 maart 2004 13:45 schreef Notorious_Roy het volgende:
Ja, ik zag het ook al ja. Ik ga dan ook voor Futurama denk ik. En die hebben trouwens wél NL Ondertitels, voor degene die dat fijner vinden.
Ach, we zien welquote:Op woensdag 24 maart 2004 23:37 schreef Dr_Evil het volgende:
[..]
Volgens mij is seizoen 1 alleen NLO ?
Daar ben ik ook bang voor ja, en wie weet hoeveel seizoenen dat gaan worden bij de Simpsons...quote:Op woensdag 24 maart 2004 13:29 schreef Strolie75 het volgende:
Ik begin er niet aan, als ik één seizoen van een serie koop wil ik ze meteen allemaal hebben.
14 waarschijnlijkquote:Op zaterdag 27 maart 2004 19:36 schreef sweek het volgende:
[..]
Daar ben ik ook bang voor ja, en wie weet hoeveel seizoenen dat gaan worden bij de Simpsons...
Ze zijn al bij aflevering 15 van S15 hoorquote:Op zondag 28 maart 2004 13:29 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
14 waarschijnlijk![]()
En als het goed is is season 16 ook al in de maak.quote:Op zondag 28 maart 2004 13:50 schreef PimD het volgende:
[..]
Ze zijn al bij aflevering 15 van S15 hoor
quote:Op donderdag 1 april 2004 14:18 schreef Thetallguy het volgende:
Vandaag vrij, hoopte dat Family Guy Seizoen 3 binnen zou komen, maar nee
En vandaag is ie er welquote:Op donderdag 1 april 2004 14:18 schreef Thetallguy het volgende:
Vandaag vrij, hoopte dat Family Guy Seizoen 3 binnen zou komen, maar nee
Idd jaquote:Op vrijdag 2 april 2004 12:50 schreef Thetallguy het volgende:
[..]
En vandaag is ie er wel![]()
Play is een prima winkel. Zelfs toen het een keer mis ging, kreeg ik de DVD gratis nog eens opgestuurd. Ze zijn ook wel snel met het verzenden. Top zaak!quote:Op dinsdag 6 april 2004 19:01 schreef Notorious_Roy het volgende:
Eindelijk alles binnen... werd een klein beetje ongerust, omdat het al meer dan 5 dagen wasMaar goed, mijn eerste keer Play.com beviel goed, vooral om de prijs dus
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |