Dat is de belangrijkste vraag.quote:Op zondag 25 april 2004 14:42 schreef rubbereend het volgende:
oke duidelijkhieed, wanneer gaat t open?? en hoe streng zal er gekeken worden als er hier over het ek wordt gesproken?
Daar moeten we nog duidelijke afspraken over maken, antwoord volgt binnenkort.quote:Op zondag 25 april 2004 14:42 schreef rubbereend het volgende:
oke duidelijkhieed, wanneer gaat t open?? en hoe streng zal er gekeken worden als er hier over het ek wordt gesproken?
oke dank uquote:Op zondag 25 april 2004 17:14 schreef golfer het volgende:
[..]
Daar moeten we nog duidelijke afspraken over maken, antwoord volgt binnenkort.
Ik had er geen enkel probleem mee, maar het risico bestaat dat er voor elke toekomstige buitenlandse wedstrijd aparte topics worden geopend, dus wat mij betreft laten we het wel bij uitzonderlijke wedstrijden.quote:Op maandag 26 april 2004 01:00 schreef DutchGooner het volgende:
en hoe is het Real-Barca topic bevallen als "uitzondering" zijnde?
Wanneer 2 topclubs tegen elkaar aantreden??quote:Op maandag 26 april 2004 16:42 schreef mat_herben het volgende:
maar een wedstrijd heeft toch voor ieder een andere betekenis. dus wanneer is een wedstrijd uitzonderlijk?!
niet alleen dan.quote:Op maandag 26 april 2004 16:48 schreef pfaf het volgende:
[..]
Wanneer 2 topclubs tegen elkaar aantreden??
In principe heb je gelijk, en op zich heb ik er ook niets op tegen. Enig nadeel is dat dan dus voor iedere wedstrijd een topic geopend kan worden. En ik denk dat dat de overzichtelijkheid van het forum niet bevorderd. Die HCE en de GGD live topics vind ik bijvoorbeeld prima in die behoefte voorzien. Misschien dat we ooit kunnen expirimenteren met voor ieder wedstrijd een topic, maar ik denk dat men daar niet gelukkiger van wordt ...quote:Op maandag 26 april 2004 17:19 schreef keeper het volgende:
Hell, als er echte behoefte is aan een apart topic voor St.Pauli - Eintracht Frankfurt, wie is de mod dan om dat te weigeren?
Het punt is dat je pas na een tijdje ziet of er een voldoende behoeft voor is. Het was dan ook dat ik reageerde op het St.Pauli (quote:Op maandag 26 april 2004 17:49 schreef keeper het volgende:
Nee, dan snap je het niet helemaal. Of ik jou weer niet.
Ik bedoel, als er voor 1 specifieke wedstrijd, welke het dan ook mag zijn, kennelijk veel behoefte is een los topic over te openen (wat vervolgens ook goed gevuld gaat worden), moet je dat gewoon open laten en het niet in een centraal topic proppen.
Daar kunnen dus topics voor geopend worden.quote:Op maandag 26 april 2004 17:49 schreef keeper het volgende:
... de uitzonderingen uit de eerste alinea.
Doe dan St. Pauli - HSV.quote:Op maandag 26 april 2004 17:19 schreef keeper het volgende:
Hell, als er echte behoefte is aan een apart topic voor St.Pauli - Eintracht Frankfurt, wie is de mod dan om dat te weigeren?
Heb ik geen probleem meequote:Op dinsdag 27 april 2004 19:01 schreef tong80 het volgende:
Ik denk ook dat wedstrijden die op TV zijn te volgen een apart topic waard zijn.
Ook belangrijke wedstrijden voor de Nederlandse degradatie b.v. Als 2 potentiële degradanten tegen elkaar spelen.
Vooral nu op het eind van de competities zijn er veel wedstrijden tussen twee belanghebbenden. Denk dat er dan iets toleranter gemod moet worden.
Beetje laat SCH... topic is nu al bijna vol! Maar ik vind ook dat de goede plaatjes er moeten komen. Ik voel me helemaal niet meer thuis zo.quote:Op woensdag 28 april 2004 22:25 schreef SCH het volgende:
Kunnen jullie de goede plaatjes in Hools 320 zetten?
Wat moeten zegadverdamme
wel niet van ons denken zeg.
Ik weet niet wie die Tong is, maar laat ie zijn hobbies ergens anders uitoefenen. Op die ranzigheid zitten wij echte kerels van VBL niet te wachten toch? Of wel dan?????? Bah, bah, bah![]()
Doe ik morgen wel even, tenzij Doc mij voor is.quote:Op woensdag 28 april 2004 22:22 schreef keeper het volgende:
Heb nog 2 linkjes voor de voetballinkjes.
Onder het kopje statistieken:
http://www.xs4all.nl/~spee/sport/
Onder het kopje nostalgie:
http://www.degoeieouwetijd.nl/ (wel over Ajax alleen, pas op.).
En het linkje van dapprestrijders (Ajax Fansites) is gaar.
quote:Op woensdag 28 april 2004 22:25 schreef SCH het volgende:
Kunnen jullie de goede plaatjes in Hools 320 zetten?
Wat moeten zegadverdamme
wel niet van ons denken zeg.
Ik weet niet wie die Tong is, maar laat ie zijn hobbies ergens anders uitoefenen. Op die ranzigheid zitten wij echte kerels van VBL niet te wachten toch? Of wel dan?????? Bah, bah, bah![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |