Bron: ajax netwerkquote:Volgens het Algemeen Dagblad heeft PSV geprobeerd Mrco van Basten binnen te halen als assistent-coach. PSV is zoals bekend op zoek naar een vervanger voor de naar RKC Waalwijk vertrekkende Erwin Koeman. Hiddink zou een van de twee assistenten (Rutten is de andere) over een of twee jaar willen laten doorgroeien tot hoofdcoach van PSV, hoewel hij zich het recht voorbehoudt om dan alsnog een gelouterde coach aan te stellen, zo meldt het AD.
Van Basten wil zoals hij eerder bij AT5 liet weten heel graag in zijn huidige functie nog een jaar bij Ajax blijven. Ajax zal daar binnen twee weken een beslissing over nemen.
Afblijvenquote:Op vrijdag 19 maart 2004 09:58 schreef kreischer2000 het volgende:
[..]
Bron: ajax netwerk
http://www.vi.nl/vi/show/id=62802/contentid=57830/sc=7b1ab8quote:Op vrijdag 19 maart 2004 11:00 schreef Tony_Montana67 het volgende:
Lijkt me een broodje aap verhaal en anders moet PSV zich schamen
Degradatie kandidaat.quote:Op donderdag 18 maart 2004 20:56 schreef Suijk het volgende:
Hoe doet ie het nu eigenlijk daar in Portsmouth? Ik volg die club niet zo eigenlijk.
Psv moet alles verliezen en Ajax moet alles winnen tot en met Feyenoord dan zijn z ekampioen. Dus 3 wedstrijden voor PSV en de komende 3 voor Ajax. Misschien willen ze hem wel aflassen bij Feyenoordquote:Op donderdag 18 maart 2004 10:36 schreef mat_herben het volgende:
[..]
Die kans is best wel klein.
Ik denk dat je 2 kanten hebt aan het opleiden. 1 het moet dus kosten dekkend zijn en als het meezit winst gevend. 2 je moet er zelf goede spelers aan overhouden om mee te doen voor de prijzen. Het mag dus dat spelers verkassen naar andere clubs zonder het eerste gehaald te hebben als er maar genoeg voor ze betaald wordt.quote:Op donderdag 18 maart 2004 19:20 schreef methodmich het volgende:
Ik denk dat je een jeugdopleiding wel degelijk moet beoordelen op het aantal spelers dat het eerste structureel haalt. 1 x invallen telt dan dus niet.
Alleen is dan de vraag: wanneer doe je het goed? Ben het met SCH eens dat Ajax opleidt voor Ajax 1. Daar moet je die jongens op beoordelen. Er vallen er dan heel veel af, die goed genoeg zijn voor andere HCE-clubs. Een Ajax-opleiding is dus altijd een goede basis voor een eredivisiespeler. Ajax zelf plukt er echter wel minder vruchten van. Alleen is een jongen die bij Ajax doorbreekt, meestal direct een hele goede speler. Daar profiteert Ajax dan weer van.
Bijkomende moeilijkheid is de verdeling in je selectie. Momenteel is het voor een Ajax-jonkie makkelijker doorbreken als rechts- of linksbuiten dan als rechts- of linksback. Stel dat Maxwell nog 5 jaar bij Ajax zou blijven en dan Jamal Ait-Mama gaat blokkeren in diens doorbraak... Grote kans dat die dan toch elders gaat spelen, zeker als zijn kwaliteiten bijna zo goed zijn als die van Maxwell.
Moeilijk dus om dit goed te beoordelen.
Wat dus niet gedaan wordt omdat spelers transfervrij weglopen omdat de contracten niet verlengd wordenquote:Op vrijdag 19 maart 2004 14:32 schreef Chadi het volgende:
[..]
Het mag dus dat spelers verkassen naar andere clubs zonder het eerste gehaald te hebben als er maar genoeg voor ze betaald wordt.
Ik vind het ook een beetje een sneue actie.quote:Op vrijdag 19 maart 2004 14:58 schreef Stanley_Climbfall het volgende:
Rare actie van PSV hoor om van Basten te vragen.. Die man is Ajax! Echt een icoon van die club.. Als ze nou niemand anders konden vragen.. Laat ze eerst maar eens uitzoeken of Jol of Stevens willen komen, of zijn die te zwaar? Nou ja.. dat moet dan in het PSV topic.. maar goed..
PSV alles verliezen lijkt me een goed plan, dan wordt Feyenoord gewoon nog 2e!quote:Op vrijdag 19 maart 2004 14:29 schreef Chadi het volgende:
[..]
Psv moet alles verliezen en Ajax moet alles winnen tot en met Feyenoord dan zijn z ekampioen. Dus 3 wedstrijden voor PSV en de komende 3 voor Ajax. Misschien willen ze hem wel aflassen bij Feyenoordstiekem een bommelding
![]()
En Feyenoord wint natuurlijk van Ajaxquote:Op vrijdag 19 maart 2004 15:44 schreef DivineJester het volgende:
[..]
PSV alles verliezen lijkt me een goed plan, dan wordt Feyenoord gewoon nog 2e!
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAquote:Op vrijdag 19 maart 2004 15:44 schreef DivineJester het volgende:
[..]
PSV alles verliezen lijkt me een goed plan, dan wordt Feyenoord gewoon nog 2e!
De Amstel Malt Cup finale misschien......quote:Op vrijdag 19 maart 2004 15:45 schreef Sloggi het volgende:
[..]
En Feyenoord wint natuurlijk van Ajax
Tuurlijk, AZ nog tegen NEC, Ajax, Heerenveen en PSV, en Feyenoord nog tegen Roda,Ajax en RBCquote:Op vrijdag 19 maart 2004 15:46 schreef BZ het volgende:
[..]
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
Oh je bedoelt het serieus..........
Zelf denk ik dan eerder aan AZ
Sterk in de lucht, ok, maar meedogenloos? Ik snap ook niet waarom 'ie weg moest, want hij is een prima alternatief, maar Pasanen meedogenloos noemen staat gelijk aan Sonck een goalmachine noemen.quote:Op donderdag 18 maart 2004 21:00 schreef superjoden het volgende:
[..]
volgens mij doet ie het wel aardig en staat ie in de basis... engelse competitie lijkt me btw wel voor hem weggelegd. hij is dan wel niet de snelste maar wel meedogenloos en sterk in de lucht.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |