Wellicht samen hulp in de proffesionele sfeer zoeken.quote:Op woensdag 17 maart 2004 14:11 schreef chaosgod het volgende:
wat is slim om met zo'n meisje te doen,
ik hou van haar, en wil haar niet kwijt, maar ik raak er zelf ook door in de problemen...
De partner site is niet drukbezocht maar er staan wel goeie tips. De site voor slachtoffers wel, met name het forum. Misschien kan je daar een oproepje plaatsen en de chat bezoeken. Daar weten ze waar je over praat.quote:Op woensdag 17 maart 2004 14:17 schreef chaosgod het volgende:
dank je wel nikki, maar die site word al 5 maanden niet meer bijgehouden :s
Post dat hier dan nog even...quote:Op woensdag 17 maart 2004 14:27 schreef chaosgod het volgende:
zie (the return)
dat zou ik wel willen maar dat wil m'n vriendin nietquote:Op woensdag 17 maart 2004 14:29 schreef chielechiel het volgende:
ik zou eens met een paar vrienden bij de vader op bezoek gaan, en het vriendelijk maar toch dringend de handen thuis te houden.
het is niet de meest nette manier, maar misschien wel de meest effectieve...
Die zit nu op slot omdat ik deze weer opengegooid heb...quote:Op woensdag 17 maart 2004 14:27 schreef chaosgod het volgende:
zie (the return)
dat doe ik al, maar die vadre zoekt nu ook haar op!quote:Op woensdag 17 maart 2004 14:31 schreef DarkElf het volgende:
Misschien is het een optie om te zorgen dat ze de komende tijd niet meer alleen die vader ziet?
zal ik deon, maar ik snapte het niet helemaalquote:Op woensdag 17 maart 2004 14:31 schreef cos-micV het volgende:
[..]
Die zit nu op slot omdat ik deze weer opengegooid heb...
Kom anders in het vervolg ff naar het modtopic om te overleggen voordat je weer een nieuwe opent.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |