RIP als eerste . Balkenende wil weer als een held spelen . Hij weet niet wat hij heeft veroorzaakt .quote:DEN HAAG - Bij een aanslag ten zuiden van Bagdad is dinsdag een Nederlandse man omgekomen. Dat heeft het ministerie van Buitenlandse Zaken in Den Haag gemeld.
Het ministerie wil nog niet zeggen voor wie de man - een ingenieur - werkte in Irak. De familie in Nederland moet eerst nog worden ingelicht. Het is voor het eerst dat een Nederlander omkomt in Irak.
Premier Balkenende, op bezoek in Washington, noemde de aanslag dinsdag "een vreselijk bericht, zeer te betreuren". Hij sprak zijn medeleven uit met de familie van de vermoorde man. De aanslag maakt volgens de premier nog eens duidelijk welke risico's er zijn in Irak
Elke dag gaan er mensen dood door de terroristen . Dus als ze daar langer blijven dan gaan er nog veel mensen dood . Gebruik je hersens . irak is voor Irakezenquote:Met terug trekken krijgen de terroristen juist hun zin. Alsof dat helpt
Maar dat kunnen ze niet en maken er een puinhoop van. Dat hebben de irakezen inmiddels wel bewezenquote:irak is voor Irakezen
Kunnen we dan ook mooi op Nederland toepassen dat Irak is voor de Irakezen.quote:Op dinsdag 16 maart 2004 21:12 schreef Meki het volgende:
Maakt niet uit of het een burger was . Hij is dood
[..]
Elke dag gaan er mensen dood door de terroristen . Dus als ze daar langer blijven dan gaan er nog veel mensen dood . Gebruik je hersens . irak is voor Irakezen
Maakt niet uitquote:Maar dat kunnen ze niet en maken er een puinhoop van. Dat hebben de irakezen inmiddels wel bewezen flauw woord grapje.
Maar goed ik ben het niet met je eens. Ik denk niet dat weg gaan de situatie beter maakt. Ik denk zelf juist nog maar erger. Die mensen zijn barbaren en gaan elkaar aflachten alleen vanwege geloofs overtuiging en afkomst. Dat moeten we voorkomen en dat doen we mede door onze aanwezigheid daar. Irak is helaas niet alleen van irakezen er zitten daar allerlijk verschillende mensen die claimen irakees te zijn. Geloof me dat gaat niet goed. Die mensen moeten worden opgevoed
Het is de Nederlanders eigen verantwoordelijkheid daar te gaan werken, hoor.quote:Op dinsdag 16 maart 2004 21:04 schreef Meki het volgende:
RIP als eerste . Balkenende wil weer als een held spelen . Hij weet niet wat hij heeft veroorzaakt .
Het is Balkenende de schuld dat de Nederlander dood is bij een aanslag .
De Nederlanders moeten snel weg daar
Rascist! Zal ik eens eens een soortgelijke opmerking over Nederland maken?quote:Op dinsdag 16 maart 2004 21:12 schreef Meki het volgende:
Irak is voor Irakezen
ik heb dit al in het centrale Irak topic gepostquote:Op dinsdag 16 maart 2004 21:04 schreef Meki het volgende:
[..]
RIP als eerste . Balkenende wil weer als een held spelen . Hij weet niet wat hij heeft veroorzaakt .
Het is Balkenende de schuld dat de Nederlander dood is bij een aanslag .
De Nederlanders moeten snel weg daar
quote:Op woensdag 17 maart 2004 08:57 schreef nietzman het volgende:
[..]
Rascist! Zal ik eens eens een soortgelijke opmerking over Nederland maken?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |