Wat een onzin, je kan hetzelfde bereiken door zo rond de 100 te gaan rijden.quote:Op maandag 15 maart 2004 21:39 schreef contra het volgende:
[..]
Is niet waar. KLPD bijvoorbeeld surveilleert meestal met een gangetje van 130/150 over autosnelweg. Puur omdat ze anders steeds in hetzelfde groepje auto's zitten en er dan weinig te surveilleren valt.
en dat geloof jij? hahahahahaquote:Op maandag 15 maart 2004 17:55 schreef Daup het volgende:
Die krijgen gewoon een bon omdat het een andere afdeling is! ze kunnen ze ook niet laten verscheuren
dat is die voorbeeld functie waar ik het over had. bij Blik op de weg hoor je de meest domme smoezen maar de meesten biechten eerlijk op dat ze fout zaten, dat moet ook wel want het staat altijd op camera. alleen die lul van 3VO had werkelijk de meest idiote smoes: het zou Al-Quada wel eens kunnen zijn die 'm achtervolgdequote:Op dinsdag 16 maart 2004 12:52 schreef bugeye het volgende:
als iemand Peter r. de Vries heeft gekeken,
flitsers die na hun werk weer naar huis gaan, rijden zelf ook hard.
de baas van de 3VO werd ook onder de loep genomen
sorry , had ik over het hoofd gelezen,quote:Op dinsdag 16 maart 2004 12:57 schreef deepthroat het volgende:
[..]
dat is die voorbeeld functie waar ik het over had.
dat was niet om je af te vallen hoor, alleen maar om het nog maar eens extra te benadrukken dat je gelijk had.quote:Op dinsdag 16 maart 2004 13:02 schreef bugeye het volgende:
[..]
sorry , had ik over het hoofd gelezen,
Wielklem & Co, ook zoiets. twee van die amsterdamse viswijven met het IQ van een baviaan. de een krijgt wel een boete, de ander niet, allemaal natte vinger werk. die wijven kunnen dus echt NIETS! ooit hadden ze een lekke band, gaan ze collega's oproepen omdat ze geen band kunnen verwisselen. collega's komen niet, zijn ze vervolgens uren bezig om een bandje te verwisselen. en dat soort mensen hebben de bevoegdheid om jou te vertellen wat wel en wat niet mag, wat een landquote:beetje offtopic,
gister was Wielklem & Co das ook zo'n programma over politiewerk die parkeerbonnen uitdelen.
toen was de aflevering dat een ouwe man het betaalbord schema niet duidelijk vond omdat 'zondag gratis parkeren tot 12 uur 's middags' gezien wordt als helemaal gratis parkeren!
die ouwe leest gewoon niet goed
quote:Op dinsdag 16 maart 2004 13:08 schreef deepthroat het volgende:
dat was niet om je af te vallen hoor, alleen maar om het nog maar eens extra te benadrukken dat je gelijk had.
toch zie je best vaak dat mensen heel anders denken over de verkeersregels dan wat de agenten in het programma over zeggen. Soms hebben zij dan weer gelijk, de andere keer is het ook weer flauw dat Nederland zo isquote:Wielklem & Co, ook zoiets. twee van die amsterdamse viswijven met het IQ van een baviaan. de een krijgt wel een boete, de ander niet, allemaal natte vinger werk. die wijven kunnen dus echt NIETS! ooit hadden ze een lekke band, gaan ze collega's oproepen omdat ze geen band kunnen verwisselen. collega's komen niet, zijn ze vervolgens uren bezig om een bandje te verwisselen. en dat soort mensen hebben de bevoegdheid om jou te vertellen wat wel en wat niet mag, wat een land
Even geinformeerd bij een beroeps: vergeet het maar ze worden er niet uitgehaald, evenmin als privebekeuringen. Het kan en mag niet meer.quote:Op maandag 15 maart 2004 18:39 schreef Roellio het volgende:
Ze worden verscheurd.
Het is zelfs zo dat politiemensen met de juiste 'vriendjes' flitsfoto's van hun privé auto uit de database laten wissen.
fout, ze kijken na wie er op dat tijdstip met die auto reed, en dan moet die persoon van zijn eigen geld de rekening betalen. (oom werkt bij politie )quote:Op maandag 15 maart 2004 17:52 schreef okkie-man het volgende:
Die krijgen geen bon
je nickname zegt al genoegquote:Op dinsdag 16 maart 2004 15:40 schreef Virus3000 het volgende:
edit: om 1 of andere reden postte die dit dubbel
daar geloof ik dus geen snars van he. het is onmogelijk om alle woutenbakken die door rood rijden te checken of het een noodgeval was ja of nee. gewoon propaganda die iedere agent moet versprijden.quote:Op dinsdag 16 maart 2004 15:40 schreef Virus3000 het volgende:
[..]
fout, ze kijken na wie er op dat tijdstip met die auto reed, en dan moet die persoon van zijn eigen geld de rekening betalen. (oom werkt bij politie )
quote:Even geinformeerd bij een beroeps: vergeet het maar ze worden er niet uitgehaald, evenmin als privebekeuringen. Het kan en mag niet meer.
Nee hoor.quote:Op dinsdag 16 maart 2004 15:40 schreef Virus3000 het volgende:
fout, ze kijken na wie er op dat tijdstip met die auto reed, en dan moet die persoon van zijn eigen geld de rekening betalen. (oom werkt bij politie )
Voor mij (als militair) geldt het volgende: de eerste keer geflitst (mits niet meer dan 20mk/h te hard) wordt door het rijk vergoed. De tweede keer is de rekening voor mijzelf.quote:Op maandag 15 maart 2004 18:42 schreef HAL9000S het volgende:
In het leger moet je gewoon betalen als je geflitst word met als uitzondering een militaire colonne
als je zonder colonne met auto van defensie rijdt geldt dat verhaal toch?quote:Op dinsdag 16 maart 2004 19:47 schreef BlueDragon het volgende:
[..]
Voor mij (als militair) geldt het volgende: de eerste keer geflitst (mits niet meer dan 20mk/h te hard) wordt door het rijk vergoed. De tweede keer is de rekening voor mijzelf.
Wat beftreft die collone's:
Je bent knap bezig als je geflitst wordt als collone, een goede collonne rijdt niet harder dan 65/70 mk/h. Bij een flinke collone moet namelijk het achterste voertuig flink zn pedaal intrappen om alles bij te houden. En wat rood licht betreft, je rijdt vaak onder begeleiding van marehausee, dus dan trek je je niks aan van rode verkeerslichten.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |