Is dit die waar naakt foto's van zijn?quote:Op zondag 14 maart 2004 01:46 schreef PlaagGeest het volgende:
Een blondine .... Iemand foto's daarvan?
Ja.quote:Op zondag 14 maart 2004 04:54 schreef BigWillyDerSuperSpender het volgende:
[..]
Is dit die waar naakt foto's van zijn?![]()
Ze zag er gisteren niet onapetijtelijk uitquote:Op zondag 14 maart 2004 05:00 schreef Tu5 het volgende:
Is dat die lekkere?![]()
quote:Op zondag 14 maart 2004 09:40 schreef K3 het volgende:
Ze zag er gisteren niet onapetijtelijk uit
niet zo'n DJquote:Op zondag 14 maart 2004 01:46 schreef d10n het volgende:
Vrouwelijke DJ... *kwijl*
Yep, eens is.quote:Op zondag 14 maart 2004 10:49 schreef Tom_Tom- het volgende:
Marlies is nu echt mijn onbetwiste favoriet voor de eindoverwinning.
Ik denk dat dat aparte wat Marlies heeft juist aanspreekt. En dat zij daarom meer kans maakt om te winnen dan Boris.quote:Op zondag 14 maart 2004 11:41 schreef Sanneke het volgende:
vind Marlies ook supergoed maar net zoals Irma is zij te "uitgesproken" voor de grote massa! De doelgroep van Idols zijn de 14 jarige meisjes, laten we eerlijk wezen! Ik vreet een schoen op als Marlies wint!
Op de idols-site, ja.quote:Op zondag 14 maart 2004 14:05 schreef Caar2 het volgende:
is er ook zo'n leuk filmpje als van 'ironic', maar dan van gisteravond????????
quote:Op zondag 14 maart 2004 14:08 schreef scanman01 het volgende:
Wat mij betreft kan Marlies beter gewoon karaoke gaan zingen in een bar ofzo. Hooguit een optredentje tijdens een bruiloft van een vriendin ofzo. Voor de rest stelt het weinig voor.
Ze was niet slecht... maar een toptalent is ze zeker niet. En ik denk wel dat je bij Idols op zoek moet gaan naar een toptalent. (hoewel.. vorig jaar..quote:Op zondag 14 maart 2004 14:09 schreef BVO het volgende:
[..]
Ze was gisteren goed hoor. Goede stem en leuke performance.
Wat ontbreekt volgens jou dan aan haar? Ik (en velen met mij) vinden haar namelijk erg goed.quote:Op zondag 14 maart 2004 14:14 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Ze was niet slecht... maar een toptalent is ze zeker niet. En ik denk wel dat je bij Idols op zoek moet gaan naar een toptalent. (hoewel.. vorig jaar..)
Ik denk dat 'we' soms wel erg snel iets al vrij goed vinden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |