301 posts.quote:Op zondag 14 maart 2004 00:04 schreef Loesje29 het volgende:
Waarom is het vorige topic dicht?
ik houd niet van mensen belazeren. En dat is precies wat de programmamakers doen.quote:Op zondag 14 maart 2004 00:04 schreef Jerruh het volgende:
en miep es nie over doorgestoken kaart zeg!
kijk gewoon voor de leut naar da programma, da scheelt je weer 7 jaar eerder sterven door hartstress!.
Je vergeet slet.quote:Op zondag 14 maart 2004 00:04 schreef scanman01 het volgende:
Gaat lekker hier..![]()
Alice krijgt namen naar het hoofd geslingerd als "hoertje", "takketrol" enz enz enz...
Te triest voor woorden dit
quote:Op zondag 14 maart 2004 00:04 schreef Insomaniac het volgende:
[..]
Robin zong slecht, maar wat Alice daar op dat podium deed was écht horrible!
Nu lul je je eigen stelling alleen maar tegen. Als ze echt zo slecht zou zijn, zouden Henk Jan en co haar echt niet dmv oplichterij door laten gaan, zeker niet na dat commentaarquote:Op zondag 14 maart 2004 00:04 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
en alice was vorige week slechter en vandaga nóg slechter, dus dat zou terecht zijn geweest.
Was vast vol.quote:Op zondag 14 maart 2004 00:04 schreef Loesje29 het volgende:
Waarom is het vorige topic dicht?
Ja, dat is niet nodig.quote:Op zondag 14 maart 2004 00:04 schreef scanman01 het volgende:
Gaat lekker hier..![]()
Alice krijgt namen naar het hoofd geslingerd als "hoertje"
Te triest voor woorden dit
nou, de beelden van bijvoorbeeld een aanslag zijn wèl betrouwbaar. Dan denk je 't commentaar ff weg.quote:Op zondag 14 maart 2004 00:05 schreef Insomaniac het volgende:
[..]
De nederlandse media is zo subjectief als de pest. Sorry Roel..
ik vond het nog meevallen: haar optreden was een stuk fleuriger dan da stijve gehark van robin!quote:Op zondag 14 maart 2004 00:04 schreef Insomaniac het volgende:
[..]
Robin zong slecht, maar wat Alice daar op dat podium deed was écht horrible!
Woopsquote:Op zondag 14 maart 2004 00:05 schreef funmaster het volgende:
[..]
301 posts.![]()
Nou..... heb ze wel lekkerder gezien.quote:Op zondag 14 maart 2004 00:05 schreef BB-King het volgende:
[..]
Je vergeet slet.
Maar ach, ik zou d'r ook nemen hoor.
Ik zei dat de jury haar afmaakte vanwege haar downloaden opmerking... en dat is volgens mij ook zo. En dat ze er toch niet is uitgevlogen heeft puur te maken met sympatie-stemmen. Ik had gehoopt dat dat zou gebeuren, maar niet verwacht. Het NLse publiek valt me dus weer erg mee!quote:Op zondag 14 maart 2004 00:03 schreef Henk_Glimlach het volgende:
Kan iemand nog even een compilatie maken van de "het staat al vast dat Alice eruitgaat, want ze zei iets over mp3's downloaden/de jury vindt haar irritant/de breezahmeisjes bellen alleen voor knappe jongens/ze hebben ontdekt dat zij de mol is/ze hebben op Fok gelezen dat iedereen haar irritant vindt en dus willen ze haar lozen"-postings?
Omdat Alice echt gewoon op 1 van die stoelen had moeten zitten. Dat ze het net gehaald zou hebben zou nog kunnen... .maar dit sloeg gewoon nergens op. En die Erik dan... die zong echt voor geen meter... zelfs ik zing beter (en dat is pas echt slechtquote:Op zondag 14 maart 2004 00:03 schreef BVO het volgende:
En waarom is dit doorgestoken kaart?
er zullen wel weer andere redenen zijn waarom robin er vandaag uit moestquote:Op zondag 14 maart 2004 00:05 schreef BVO het volgende:
[..]
Nu lul je je eigen stelling alleen maar tegen. Als ze echt zo slecht zou zijn, zouden Henk Jan en co haar echt niet dmv oplichterij door laten gaan, zeker niet na dat commentaar
* Dizer is het met Ranja eens!!quote:Op zondag 14 maart 2004 00:05 schreef ranja het volgende:
Vorige week vond ik haar niet slecht...
en ze heeft natuurlijk nu een hoop sympathiestemmen gehaaldal geloof jij dat vast niet.
Heb je ook wel weer gelijk in Jerruh. Maar het is traditie om te zeiken na Idols.quote:Op zondag 14 maart 2004 00:06 schreef Jerruh het volgende:
[..]
ik vond het nog meevallen: haar optreden was een stuk fleuriger dan da stijve gehark van robin!
trouwens: er wordt ook altijd gezeken op stemmers, maar als robin er in was gebleven hadden we allemaal m assaal zitten miepen over de bakvissen die geen muzieksmaak hebben enzovoort senzovoorts!
Geweldig leuke bek heeftie inderdaad!!!quote:Op zondag 14 maart 2004 00:05 schreef Noayla_ het volgende:
Ach, ik had idd ook Alice verwacht maar maar eerlijk is eerlijk; Robin is niet 1 van de meest briljantste zangers.
Erik natuurlijk ook niet maar die heeft zo'n aanstekelijk leuke en sympathieke kop; daar kan ik uren naar kijken.![]()
![]()
nomaals: als het aan de jury had gelegen, was alice eruit gevlogen vanavond en niet robin...quote:Op zondag 14 maart 2004 00:06 schreef SplitErwt het volgende:
[..]
Omdat Alice echt gewoon op 1 van die stoelen had moeten zitten. Dat ze het net gehaald zou hebben zou nog kunnen... .maar dit sloeg gewoon nergens op. En die Erik dan... die zong echt voor geen meter... zelfs ik zing beter (en dat is pas echt slecht)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |