De rest reageer je uiteraard niet op, zoals je lachwekkende stelling dat 'de joden' de grootste XTC-producten zijn terwijl dat gezellig de NLe autochtone drugsmaffia is.quote:Op dinsdag 16 maart 2004 16:30 schreef MokroKees het volgende:
[..]
LOLalsof ik dan niet wat spectulairders kan verzinnen dan computerproblemen en een vakantie..
[..]
*opzoeken doet* Geraldo en Ricki lake zijn... euhm... Joods..![]()
Journalisten die huilen dat ze gedwongen werden om alle schuld op de ETA te gooien, LOL! Zijn dat dezelfde journalisten die altijd zo trots zijn op hun onafhankelijke berichtgeving? Het is de eigen fout van de media dat ze alle berichten van de overheid zonder enige kritische kanttekening overnemen, niet de schuld van de overheid. Het is logisch dat die overheid toen graag in hun eigen voordeel wilde speculeren.quote:Op woensdag 17 maart 2004 06:25 schreef MokroKees het volgende:
owja effe voor het ontopic gedeelte..
Is het iemand opgevallen dat ze nu weer in de media lopen te huilen dat journalisten door de spaanse regering gedwongen werden om de schuld op de ETA te schuiven.
sinistere humor
Het blijft lollig om te lezen dat ze eerst zeuren dat ze verkeerde info klakkeloos door hebben gesluisd, en dat ze nu met AQ weer hetzelfde doen. Ze slikken alles zomaar en brengen het als vaststaande feiten. Je hoort ze nergens zeggen welke zaken er nog meer mogelijk zijn. Ze richten de publieke opinie gelijk weer op iets anders. Je zou denken dat ze na zo'n ETA blunder, ze wel wat kritischer zouden zijn in het vervolg, maar nee. Steen - ezelquote:berichtgeving verschuift spontaan ( kuch ) geheel naar al Qaeda . uiteraard niet onder druk van regeringen of andere belangengroeperingen
van "dezelfde explosieven die ETA altijd gebruikt" naar "explosieven die ETA al tijden niet meer gebruikt" etc..
No offence, maar zouden jij en MorkoKees niet meer in willen gaan op offtopic welles nietus discussies. Hoe kijk jij bijvoorbeeld aan tegen het feit dat de pers nu met AQ weert dezelfde fout begaat als met hun initiele beschuldiging van de ETA?quote:Op woensdag 17 maart 2004 09:53 schreef Robert_Jensen het volgende:
[..]
De rest reageer je uiteraard niet op, zoals je lachwekkende stelling dat 'de joden' de grootste XTC-producten zijn terwijl dat gezellig de NLe autochtone drugsmaffia is.
Of nee wacht, dat zijn natuurlijk ook joden.
er word veel geproduceerd IN nederland maar niet perse door nederlanders.alhoewel die natuurlijk ook hun steentje bij dragenquote:Op woensdag 17 maart 2004 09:53 schreef Robert_Jensen het volgende:
De rest reageer je uiteraard niet op, zoals je lachwekkende stelling dat 'de joden' de grootste XTC-producten zijn terwijl dat gezellig de NLe autochtone drugsmaffia is.
Of nee wacht, dat zijn natuurlijk ook joden.
http://www.usdoj.gov/dea/pubs/intel/99019intellbrief.pdfquote:The synthetic drug market in the United States, particularly MDMA, traditionally has been supplied and
controlled by Western European-based drug traffickers. In recent years, Israeli Organized Crime
syndicates, some composed of Russian emigres associated with Russian Organized Crime syndicates,
have forged relationships with the Western European traffickers and gained control over a significant
share of the European market. Moreover, the Israeli syndicates remain the primary sources to U.S.
distribution groups.
indeed wel typical..quote:Op woensdag 17 maart 2004 06:25 schreef MokroKees het volgende:
owja effe voor het ontopic gedeelte..
Is het iemand opgevallen dat ze nu weer in de media lopen te huilen dat journalisten door de spaanse regering gedwongen werden om de schuld op de ETA te schuiven.
sinistere humor
berichtgeving verschuift spontaan ( kuch ) geheel naar al Qaeda . uiteraard niet onder druk van regeringen of andere belangengroeperingen
van "dezelfde explosieven die ETA altijd gebruikt" naar "explosieven die ETA al tijden niet meer gebruikt" etc..
Weet je dat wel heel zekerquote:Op woensdag 17 maart 2004 06:10 schreef MokroKees het volgende:
maar alles beter dan je kop in het zand steken en vluchten in alcohol , soaps en voetbal
Nee, Mokro mag eens zijn stelling uitleggen. Hij beweert dat de joodse drugsmaffia de grootste XTC-producenten ter wereld zijn, terwijl dat de NLe drugsmaffia is. Dat mag hij eens uit gaan leggen en daar is niets off-topics aan omdat hij het als argument gebruikte voor de grote gemene joodse wereldoverheersing.quote:Op woensdag 17 maart 2004 09:58 schreef freud het volgende:
[..]
No offence, maar zouden jij en MorkoKees niet meer in willen gaan op offtopic welles nietus discussies.
Nieuwe feiten zijn aan het licht gekomen.quote:Hoe kijk jij bijvoorbeeld aan tegen het feit dat de pers nu met AQ weert dezelfde fout begaat als met hun initiele beschuldiging van de ETA?
Waarom reageer je dan wel op deze posting , maar niet op de posting waarbij mokrokees een stuk post dat er israelische syndicaten achter de grote transporten zitten.quote:Op donderdag 18 maart 2004 08:16 schreef Robert_Jensen het volgende:
[..]
Nee, Mokro mag eens zijn stelling uitleggen. Hij beweert dat de joodse drugsmaffia de grootste XTC-producenten ter wereld zijn, terwijl dat de NLe drugsmaffia is. Dat mag hij eens uit gaan leggen en daar is niets off-topics aan omdat hij het als argument gebruikte voor de grote gemene joodse wereldoverheersing.
ik moet mezelf effe corrigeren, het zou gaan om GOMA 2-ECO explosieven en dat blijkt nu weer van spaanse makelij te zijn.quote:Op woensdag 17 maart 2004 21:22 schreef Oo-blackgirl-oO het volgende:
en hoe weten ze dat van die NY maakeladij?
die explosief woog wel 450 kg hoorde ik...quote:Op donderdag 18 maart 2004 14:22 schreef freud het volgende:
Tja, lokaal gefabriceerde explosieven zijn natuurlijk ook logisch. Je hoeft er dan geen grenzen mee over etc. Ze merken die explosieven toch met chemicalien en gekleurde strips zodat ze makkelijker te traceren zijn? Althans, dat dacht ik.
Die had ik nog niet gezien.quote:Op donderdag 18 maart 2004 08:58 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Waarom reageer je dan wel op deze posting , maar niet op de posting waarbij mokrokees een stuk post dat er israelische syndicaten achter de grote transporten zitten.
Zo zie je maar weer. Weer onzin wat je eerst beweerde dus.quote:Op donderdag 18 maart 2004 12:05 schreef MokroKees het volgende:
[..]
ik moet mezelf effe corrigeren, het zou gaan om GOMA 2-ECO explosieven en dat blijkt nu weer van spaanse makelij te zijn.![]()
maar meer info hieromtrend zal ongetwijfeld volgen.
en blair komt weer mooi weg inderdaad
Logisch toch? Wat zou jij doen als je een terroristische aanslag wou plegen? Pissen tegen de Spaanse ambassade? Zo veel mogelijk doden natuurlijk, van een geweten hebben die terroristen geen last...quote:Op donderdag 18 maart 2004 22:53 schreef Oo-blackgirl-oO het volgende:
die explosief woog wel 450 kg hoorde ik...
ze hebben 'm zo zwaar mogelijk handgefabriceerd, geloof ik...
nie normaal toch.....echt heel bewust zoveel mogelijk mensen pakken kan als kan, lijkt het dan wel
Als we het echt slim willen bekijken moeten we m.i. toch gaan stellen dat elke organisatie, op wat voor nivo ook (een gezin kan men ook zien als een sociale org.) : een piramide structuur heeft.quote:Op donderdag 18 maart 2004 08:16 schreef Robert_Jensen het volgende:
[..]
Nee, Mokro mag eens zijn stelling uitleggen. Hij beweert dat de joodse drugsmaffia de grootste XTC-producenten ter wereld zijn, terwijl dat de NLe drugsmaffia is. Dat mag hij eens uit gaan leggen en daar is niets off-topics aan omdat hij het als argument gebruikte voor de grote gemene joodse wereldoverheersing.
[..]
Nieuwe feiten zijn aan het licht gekomen.
ja briljant al die artikels hoor Robert Jensen , het enigste wat ze zeggen is dat nederland de grootste producent is maar geen woord over WIE in nederland dan werkelijk zoveel produceert.quote:Op vrijdag 19 maart 2004 08:18 schreef Robert_Jensen het volgende:
[..]
Die had ik nog niet gezien.
Maar het is dan ook niet waar wat mokrotje beweerd:
http://www.brijder.nl/nieuws/nieuwsuitgebreid.php4?nieuwsid=82
http://www.minbuza.nl/def(...)44&CMS_NOCOOKIES=YES
http://oud.refdag.nl/vp/010221vp01.html
Zelfs zijn eigen fundamentalistische islamvriendjes beamen dat http://www.expliciet.nl/ex_files/divers/divers.htm en die laten toch geen kans om op joden te kankeren achterwege.
Heel juist. om nog even een interresante quote aan te halen.quote:Op vrijdag 19 maart 2004 08:32 schreef Oo-blackgirl-oO het volgende:
Als we het echt slim willen bekijken moeten we m.i. toch gaan stellen dat elke organisatie, op wat voor nivo ook (een gezin kan men ook zien als een sociale org.) : een piramide structuur heeft.
het eindigt bij die ene initiator aan de top
de rest onder de top zijn slechts uitvoerders : de mensen die in het nieuws komen als zijnde : zij hebben het gedaan, zij zijn de bedenkers en makers.... : ik dacht het niet!!
de echte bedenker & initiator zijn degeen die nooit en te nimmer op een dergelijke wijze in het nieuws zullen komen
niet dusquote:of slaat m'n fantasie nou erg op hol?![]()
waarom zou de eigenaar van die belwinkel dat stukje telefoon plastic hebben bewaard?quote:De Spaanse politie heeft nieuw bewijs gevonden tegen één van de belangrijkste verdachten van de aanslagen in Madrid, de Marokkaan Jamal Zougam. Dat schrijft de Spaanse krant El País op basis van anonieme politiebronnen.
Het bewijs zou bestaan uit een stukje plastic dat is gevonden in de belwinkel van Zougam. Dat zou precies overeenkomen met een ontbrekend deel van het omhulsel van de mobiele telefoon die vorige week in een tas met een niet-otplofte bom is aangetroffen.
De politie denkt dat het omhulsel van de telefoon brak toen de daders probeerden er een niet-passende sim-kaart in te zetten. Het mobieltje was geïnstalleerd als tijdklok bij de bom. Het zette de politie op het spoor van vijf verdachten, onder wie Zougam.
Gisteren werden nog vijf andere mannen opgepakt in verband met de aanslagen van vorige week donderdag, die 202 levens hebben geëist.
Bron: NOS
quote:Op vrijdag 19 maart 2004 11:03 schreef Oo-blackgirl-oO het volgende:
[..]
De politie denkt dat het omhulsel van de telefoon brak toen de daders probeerden er een niet-passende sim-kaart in te zetten. Het mobieltje was geïnstalleerd als tijdklok bij de bom. Het zette de politie op het spoor van vijf verdachten, onder wie Zougam.
een stuk plastic afbreken met een niet passende sim kaartquote:waarom zou de eigenaar van die belwinkel dat stukje telefoon plastic hebben bewaard?
hihi, de verdachten hebben wel heel domme fouten gemaakt hoor!
Bush heeft hier meer last dan plezier van hoor. En wat stelt 't nou voor om voor die theedoeken om 13 bommen te plaatsen?quote:Op vrijdag 12 maart 2004 11:03 schreef Rasing het volgende:
Ik denk het niet. Stel je voor dat het uitkomt, dat zou het grootste schandaal ooit zijn. Dan zou Bush nooit meer herkozen worden, en heb je tot 2030 democraten als president. Relatie met Spanje en de rest van Europa en de wereld voor altijd verneukt. Dat risico willen ze niet lopen.
Hoewel een terroristische aanslag Bush errug goed uitkomt, denk ik niet dat hij ze zelf orchesteert. Ik hoop het tenminste niet.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |